Jump to content

Xbox 360 vai Ps 3 ?


TheSaint
 Share

Recommended Posts

 

Sveiki. Esmu nolēmis iegādāties spēļu konsoli, bet grūta izvēle ir priekšā starp ps 3 un xbox 360.

Cik zinu xbox 360 lai spēlētu spēles caur internetu ar citiem ir jāpērk licenze uz noteikti laiku.

Bet ar ps 3 to var darīt bez maksas.

Ir konkrētas spēles kuras iet tikai uz ps 3 un kuras tikai uz xbox 360.

 

Vēlētos lai jūs izsakat savas domas un pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā man izvēlēties starp šiem abiem.

Un kādas ir jūsu domas par atkodētu spēļu konsoli lai var spēlēt rakstītās spēles, tad interneta spēlēšana laikam atkrīt.

Bet kā ir ar konsoles mūžu, vai tas nesaīsinas.. ?

Un kas īsti xbox 360 ir LT 3.0 , LT 2.0 ?
Labots - TheSaint
Link to comment
Share on other sites

panem izmegini abus ja gribi tapat tas konsoles ir vecas miskastes kas neko nemaksa, xbox 360 jau ir 10 gadi.

busi sapratis, ka ir galigi garam varesi sakt krat ps4

Link to comment
Share on other sites

selection

Kapec jastasta mulkibas,ja tev nav bijusi konsole tad tu mierigi varesi 2 gadus izspeleties,bet tad sapratisi ka speles vairs nenak(tik daudz) uz vecajam konsolem,un naksies pirkt xbox one /ps4.

Pats lietoju xbox 360 lietotu vel,bet dazas speles ko gribu ir tik uz jaunajam konsolem.Septembri nemsu xbox one.

Link to comment
Share on other sites

Piezīme:

PS3 aksesuāri un spēles neder PS4!

Čomam ir, šis gribēja PS4, kad saprata ka visu kolekciju gan spēļu, gan aksesuāru nāksies noraut podā, nospļāvās un atteicās.

Link to comment
Share on other sites

Copmanis

Kādreiz griezos ar tādu pašu jautājumu un beidzot nolēmu nopirkt Xbox 360 slim 250gb ... Atkodēts xgd3 - Varu rakstīt diskus pats uz Verbtaim / Acme dvd-dl diskiem, tiesa gan vajadzīgs speciāls rakstītājs, kurus vairs ir nereāli nopirkt, vai arī tie maksā entās eiras... 2 veidu spēļu tipi vieni sver 8.2 gb (kurus var ierakstīt tikai 97% ar parastorkstītāju, bet cik esmu rakstījis tad kaut kas nokrašo un rāda disc unreadable, piem dirt 3 neiet viena somijas trase) un vēl ir a  7.3 gb versijas, kuras var droši ierakstīt 100% ar parasto rakstītāju viss strādā arī online kopā ar Xbox Gold, nekāds bans nekādi aizliegumi nav, droši var slēgties online... Man patīk braukšanas spēles, tāpēc Xbox man šķiet piemērotāks jo ir Forza ,Grand turismo neataisnoja savas cerības uz ps3... Patīk arī ka Xbox controller var pieslēgt pie Windows sistēmas bez emulātoriem. Tad vēl Xbox live ir forša lietieņa, dažādas aplikācijas Twich, youtube, internets...

Link to comment
Share on other sites

Ņem to, kāda ir paziņām un/vai draugiem. Varēsi pamainīties ar spēlēm. Pats šad un tad ieslēdzu 360-to, lai vakarā ko padzenātu. Un pagaidām liela daļa no jaunajām spēlēm ir iznākušas arī uz 360-tā.

Personīgi, man 360-tā džoistiks labāk patīk kā PS3.

Un jā, PS3 tīkla spēles ir par brīvu, kamēr xboxam ir jāmaksā. BET kamēr tev ir xbox abonoments, tev mēnesī ir 2 spēles bez maksas, kuras ir TAVAS un varēsi viņas spēlēt arī tad kad abonoments beigsies. PS3 abonoments beidzas, iegūtās bezmaksas spēles ar beidzas.

Link to comment
Share on other sites

ja + uz gadu būs, pēc gada vairs gribēsies spēlēt tās 3 spēles, ko psn ik mēnesi dod?

Link to comment
Share on other sites

Vecit noperc lietotu(vai Jaunu) Xbox 360 un ieliec RGH Chipu. Tad nekadus disku navajadzes dezdinat un vari uz HDD nenormalas Spelu kolekcijas taisit. Man ir paari 500 jau.

un atkriit Disku rakstiisana, parliksana un uzglabasana.

Ja velies varu velak uztaisit paris bildes vai kadu video, lai buutu uzskatams ka tas izskatas.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nu man arī bija izvēle pirkt xbox vai ps3 , beigās padomāju u sapratu, ka mājās 2 spēļu dzelži nav vajadzīgi un uz pavāja dzelža (precīzāk raspbery 2) uzinstalēju steamOs piemetu xbox wifi pulšu uztvērēju un strīmoju iegādātās spēles no lielā spēļu PC, kas stāv iekš mana steam accounta - nekādu problēmu + pieliku klāt arī popcorntime un vēl dažus apus un rezumē - ar vienu šāvienu divi zaķi nošauti i spēles var padzenāt i filmas paskatīties. Tagad jāsagaida jaunie steam kontrolieri, preorderoti ir :p

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...