Jump to content

Vecs audi - daži jautājumi


osscar
 Share

Recommended Posts

Kaut kas vēl biku ar  veterānu sadarīts:

 

nomainītas bremžu uzlikas + degvielas caurules visas nomainītas , kā arī pakaļas amortiņi + atsperes jaunas saliktas, jo pakaļa bija tāda pazema. Bija doma uz ziemu likt R15, bet par cik bračka atdeva pussezonu brauktas ziemenes 205/60 R16...tās arkās nelīda...Auto palika nedaudz augstāks, un var pār guļošajiem braukt ne sliktāk kā ar savu ikdienas santafešku.

Tagad tik atlikusi haubes pārkrāsošana ...un korozijas skartā spārna remonts..doma nākošnedēl pie tā ķerties.

Vēl varētu kādus glaunākus beņķus uz pavasari paķert .....

Un termometrs kas nāk oem panelī galda režīmā notestēts...lampu jau kāds bija mainījis - līkrocīgi celiņi platei atrauti...bet nu funkcionē.Laikam tik pavasarī ķeršos klāt mainīt.

 

20151028-202118.sized.jpg

 

var manīt , ka pakaļa zema un 205/55   vasarenes

 

20151024-180246.jpg

 

te ar jaunām atsperēm un amjiem - 205/60 - var uz ziemas copi droši pa sniegu vilkt, eh ja vēl būtu kvatra...

 

DSC01114.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    4

  • osscar

    30

  • Red

    4

  • jema

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

eh ja vēl būtu kvatra...

 

Es jau pašā sākumā tev šo teicu ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu jā, bet par cik auto ienācās negaidīti - un bez izvēles iespējām - tā jau protams kvatra un universāls ar reliņiem obligāti .

 

bet tā biju pie krāsotāja +- izrunāju kas darāms, doma atdot nākam nedēļ uz krāsošanu. Meistars teicās, ka tagad daudzi atēdušies jaunos auto pāriet uz vecajiem  - kur bleķi biezāki un remonti nav kosmosa cenās...vai tā ir hvz..bet jams saka, ka daudzi vecos ceļ augša tagad. Nē nu skaidrs, ja 2008 gada mazda nopūst tā , ka čoms vairs skati nevar iziet un mazda jāutilizē,,,

man jau ir doma šim reliņus šķērsstieņus uzlikt lai var vismaz kajaku vadāt + velo. Tik šiem tizli , ka nav jumtā caurumi - jāliek tie tizlie ar tām skavām , kas zem durvīm stiprinās,..

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

ai nē šie man nepatīk + otram auto nav āķa ...+ vajag vismaz 3 velo vadāt. nevis 2. + ar šo velo paliek netīri + jau ir baraccudas turētāji...


54861-4863077c32.jpg

 

tā es uz vecā sedana vadāju kajaku + 3 velo.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Šim konkrētajam ir 2 vietas velo, man ir gaužām vecs modelis, kam ir 3 velo vietas. Gan jau kaut ko līdzīgu var atrast arī mūsdienās.

Link to comment
Share on other sites

Lai OFICIĀLI uz āķa vadātu velo - vajadzīgs turētājs ar numura turētāju (un apgaismojumu tam).

Jā, protams, daudzi braukā tā pat. Bet tā būs "numura slēpšana" un sods nav mazs!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...