Jump to content

Kvalitatīvs telefons


Areim
 Share

Recommended Posts

Vēlos iegādāties jaunu telefonu, kas būtu kvalitatīvs, uzticams, bez gļukiem utt. ar ekrāna izšķirtspēju ne zemāku kā 720 x 1280, izmēru no 4.3” -  5",  kameru ne zemāku par 8mpx, OS Android, bet ne par pasakainām naudiņām -/+ 200

Esmu lasījis daudz info, bet tā arī nēsmu nonācis pie slēdziena, kādas firmas telefonu ir labāk iegādāties- LG, Samsung, Sony, Motorola utt.

 

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Motorola G (3 paaudzes) ir udens drosh. Vismaz jau kadas paris dienas var iegadaties. Moto G 8Gb versija nak ar 1Gb RAM, bet 16Gb versija ar 2Gb RAM. Kamera tiek izmantota taa pati, kas Motorola Nexus 6, 13Mpix.

Link to comment
Share on other sites

Müller

tavas prasības ir par augstu vai arī budžets par mazu. Sony Xperia Z3 Compact ir ātrs, negļuko, ar labu kameru, kā jau Sony saņem regulāri atjauninājumus, atšķirībā no tādiem ražotājiem kā Samsung vai LG, kuri izlaiž vienu atjauninājumu un tas arī viss. Bet nu 200 eur tas nemaksā.

ā un nepiebildu vēl svarīgāko, tas ir ūdens un putekļu drošs, turklāt atšķirībā no citiem izturīgajiem telefoniem kā Cat vai Samsung xcover, šim ir ļoti jaudīgas iekšas un labs akumulators

Labots - Müller
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

+1 par Moto G. Pirmā un otrā paaudze bija reāli labi par savu cenu, tagad trešā izskatās kā lielisks cenas/veiktspējas līdzsvars.

 

Unboxing video vakar noskatījos ar Lū no Unbox therapy un viņš teica, ka būs tāds pats bums kā pirmais Moto G - reāli labs par savu cenu. Un man patika kā izskatās abas kameras tajā video.

 

Plus Motorola dod tīru androīdu, nevis piebāztu ar viskautko.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Motorola Moto G 2015 (3rd Gen) pagaidām nevaru atrast LV i-veikalos.....

Kādas pāris nedēļas vēl nebūs gan. Bet šeit parasti ir visātrāk un pats esmu pircis no šejienes telefonus - nekādu problēmu un cena laba.

http://xlmobile.lv/lv/mobilie-talruni/motorola.html

Un protams klasika - bm.lv

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

evertons

Elephone p6000 jeb just5 blaster. Labs variants par mazām naudiņām. Pirmais variants ir krietni pat labāks kaut blasters skaitās pārbrandots elephons ;). Pašam ir blasters un nekāda vaina- ķīnietis ir bet ne pats lētākais.

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

Jā, lasīju par to zīloņphonu...bet to tad ir jāsūta no Ķīnas...

Lasīju par Asus Zenfone 2 ZE-500CL 8GB, bet vai kādam ir šis modelis? Labākais no Asus ir ZE551ML, sevišķi labas atsauksmes ir par kameru, nu bet ceņņiks tak...nedomāju, ka liela jēga ir ieguldīt mobilā tālruņa iegādē tik lielas naudiņas.

 
Link to comment
Share on other sites

evertons

@aNi

Par Eur 200 nu nestāsti ka atradīsi kaut ko ūber kvalitatīvu :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka budžets ir 200€, nenozīmē, ka jāņem noname "cheap and powerful" kitajoz' truba. Labi, asus nav noname, bet, es šaubos, ka viņu telefoni ir diez ko kvalitatīvi.

 

Personīgi iesaku Motorola Moto G 2nd. Lietoju jau vairāk par pus gadu un nejūtu "lētuma piegaršu" nemaz. Budžetā iekļaujas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Personīgi iesaku Motorola Moto G 2nd. Lietoju jau vairāk par pus gadu un nejūtu "lētuma piegaršu" nemaz. Budžetā iekļaujas.

 

tak tikko iznāca 3. paaudze, kās maksā par pāris eiro dārgāk  

Link to comment
Share on other sites

Vai viņš Latvijā ir jau pieejams? Kamēr nav, tikmēr variants ir manis minētais. Būs pieejama trešā paudze - lūdzu.

 

P.S. Nevar neminēt, ka drīz būs OnePlus One pārdošanas vilnis. Varbūt paskaties uz tā pusi, jo cena noteikti būs ~200€. (lietots)

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai viņš Latvijā ir jau pieejams? Kamēr nav, tikmēr variants ir manis minētais. Būs pieejama trešā paudze - lūdzu.

 

tu vēl komunismā dzīvo? atver amazoni un nopērc, garantija ar būs 100x labāka kā kādā noname internetveikalā resellotu pirkt. 

Link to comment
Share on other sites

evertons
Tas, ka budžets ir 200€, nenozīmē, ka jāņem noname "cheap and powerful" kitajoz' truba.

Par motorollu neko sliktu nesaku, bet vidējās klases kitajozniekiem nav nekāda vaina. Pieņēmums ka ķīniets ir slikts, tās ir pēdējās muļķības. Vienkārši nevajag ņemt pašu lētāko un viss būs ok ;)

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

Apgaismojiet, kāpēc būtu jātērē milzīgas naudiņas par drusku it kā uzlabotām fīčiņām?  Es varu praktiski jebkuru mobīti, kam ir Andrītis, nofīčot tā, ka maz neliksies, neviens Bumbieris nestāvēs ne tuvu...

Par Ķīnas tirgu- palasiet sākumā vai jautāju par tiem-  runa iet par dzelžiem, par kvalitāt,  kur ne vienmēr brenda modeļi sevi pierāda....bet testos ir daži Lenovo modeļi, kas reāli ieliek krutākajiem Samsung un Bumbieriem....

Link to comment
Share on other sites

evertons

Šodien paķēru Blaster 2 sieviņai- nu redzēs kā kalpos :)

Link to comment
Share on other sites

niklavs1

@evertons Nezinu par Blaster, bet pieredze ar Just5 man ir bēdīga. Biju paņēmis Spacer2, paspaidīju, pēc 2 mēnešiem ieplīsa ekrāns un vairs negāja, tad pēctam sāka čakarēties pati sistēma, rakstīja klāt liekus burtus un pats telefons viskautko spieda un tad ieplīsa ekrāns atkal. Kaut gan atceros čomam tas pirmais Blasters arī plīsa nost. Tiem Just5 manliekas ir dīvaini, ja ieplīst mazliet augšā stikliņš (kā man bija) tad viss, touchscreens vairs nestrādā.

Labots - niklavs1
Link to comment
Share on other sites

evertons

Nu kā jau rakstīju iepriekš, blasters man darbojās labi. Citu runa ir par spacer2- arī bēdīga pieredze - skaļrunis čikājās, tad arī iekšējais skaļrunīts sāka čakarēties, bet nu piecietu. Tagad paņēmu otru blasteru, nu manīsim kā uzvedīsies.

Link to comment
Share on other sites

itanium
Vēlies kvalitatīvu telefonu, bet skaties uz elephoniem un asusiem..

Vari pamatot? Man lietošanā ir Zenfone 6, par kvalitāti jau nu tiešām nevarētu sūdzēties.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Līdz 150 eiro varētu iegūt kaut ko no Ķīnas - Meizu vai Xiaomi. It kā Meizu M2 Note esot OK, Xiaomi bija tikko izlaidis kaut kādu 5.5 collu ar 720p ekrānu un 2GB ramu.

Link to comment
Share on other sites

playback

Nevēlos veidot jaunu tēmu, tāpēc rakstu tepat.

Vajag jaunu telefonu

Telefons tiks lietots primārajām funkcijām, zvanīšanas, SMS, internets,

Budžets tie paši 200 EUR, var būt nedaudz virs, ekrāna izmērs līdz 4,7 ", lielāku nē, OS var būt gan adroids gan windows,

Pagaidām skatījos uz: moto x pirmo versiju (būtu jāpiemaksā nedaudz vairāk) moto g 1st gen, lumia 925 un lumia 735,

Ja nu ir kas labāks kas atbilst prasībām būtu pateicīgs dzirdēt to no jums.

Link to comment
Share on other sites

moto g 1st gen jau ir tuvu miršanai, pilnīgi nekāda loģiska pamatojuma viņu pirkt, ņemot vērā, ka tikko iznākusi jau 3. paaudze un viņa maksā zem 200.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Budžets tie paši 200 EUR, var būt nedaudz virs, ekrāna izmērs līdz 4,7 ", lielāku nē, OS var būt gan adroids gan windows,
Nokia 830. Viņam gan ir tās 5", bet ir šaurākas ekrāna malas (bezel), viņš ir tikai 5 mm garāks un 2 mm platāks par 735. Ir 10 Mpx Carl Zeiss kamera ar attēla stabilizāciju. Ir Glance screen, kas man liekas 735 nebij. Varbūt sākumā liekas tāds kā bik gimmick, bet patiesībā baigi ērti. Izvelc no kabatas, paskaties laiku un ieslidini atpakaļ, un nav nekas jāspiež. 16 Gb iekšējā atmiņa, SD atbalsts. Divpakāpju kameras poga, kas visiem zemajiem galiem, diemžēl, ir izravēta ārā :D 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...