Jump to content

Video karte 4x VGA monitoriem


nuubik
 Share

Recommended Posts

Labdien,

 

Vēlējos painteresēties kā rīkoties situācija, ja ir nepieciešama video karte(kartes), kas atbalstītu 4x VGA monitorus neizmantojot visādus HDMI e.t.c adapterus, vai tas ir iespējams?

 

Piemēram: izmantojot šāda vai līdzīga tipa video kartes - https://www.visiontek.com/graphics-cards/visiontek-radeon-hd-5570-4-port-vga-vhdci-detail.html

Labots - nuubik
Link to comment
Share on other sites

Monitori jau nopirkti vai vēl tikai taisies pirkt ?

 

Ja jau nopirkti tad kādus inputus supportē ?

Link to comment
Share on other sites

Cik var noprast, monitoriem tikai analogās ieejas. Ja tā, tad jebkādas 2 low end pci-e kartes kurām vga+dvi-i, ja protams dēlis atļauj.

Link to comment
Share on other sites

Jā, monitori tikai ar analogajām. Kombinējot divas videnes viņas spēs rādīt 4 dažādus attēlus, ta lai nedublējas bilde?

Link to comment
Share on other sites

Protams!

 

Ja nav žēl mātes plati drusku apstrādāt var arī pciex16 karti pciex1 slotā ielikt.

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tiešām? Šeit bija diskusija, ka pat 3 monitorus piespiest rādīt bildi ir problēma, kur nu vēl 4. Pieslēgt jau fiziski nav tas pats, kas darbināt.

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/162823-3-monitoritv-pie-datora-k%C4%81ds-apr%C4%ABkojums-vajadz%C4%ABgs/

 

 

 

Nopērc pcie x1 videokarti, ieliec viņu kā otro un būs 4 monitoru atbalsts.
Link to comment
Share on other sites

 Jā, nezinu kā ar 4, pašam pieredze ir tikai ar 3, lai nevajadzētu visādus adapterus vienam jābūt ar Display-Port un protams Video kartei jabūt ar 1 Display-Port portu.

 

 4 monitoru gadījumā ja pareiz saprotu vajag jau 2 ar display-port...vai arī jameklē baigi specializeta V-karte kā autora linkā, tiesa tur tikai VGA supportē tad attēla kvalitāte nebūs tā labākā... 

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tiešām? Šeit bija diskusija, ka pat 3 monitorus piespiest rādīt bildi ir problēma, kur nu vēl 4. Pieslēgt jau fiziski nav tas pats, kas darbināt.

 

Vienlaicīgi 2 monitorus suportē praktiski visas kartes gadus 10 vismaz, attiecībā uz 3 vai vairāk jālasa konkrētā izstrādājuma specenē uz cik monitoriem vienlaicīgi tā spēj laist bildi. Šeit ir cits gadījums - 2 kartes paralēli.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šeit bija diskusija, ka pat 3 monitorus piespiest rādīt bildi ir problēma

 

Protams, jo lielais vairums videokaršu var tikai 2 ekrānus vienlaicīgi darbināt, pat ja izeju ir vairāk!  

Risinājums vai nu videokarte, kura atbalsta vairāk monitorus - tādas ir dārgas un retas, jo 99% useriem pietiek ar 1 vai 2 monitoriem. 

Vai arī ieliekam otru videokarti iekš pci-e 1x slota. Jā, uz tās spēles normāli neies (dēļ šinas ātruma) bet visam citam derēs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tādas ir dārgas un retas, jo 99% useriem pietiek ar 1 vai 2 monitoriem

 

pag ko jūs te batonus ausīs cilvēkam bāzāt?

Man darbā ir ir HD6670 ar 3 izejām - DVI, VGA un DisplayPort un strādā man visi trīs monitori.

Kā arī mājās uz HD7970 ir četri, caur DisplayPortiem ar DisplayPort - DVI pasīvajiem adapteriem..  

Link to comment
Share on other sites

Autoram vajag 4 analogaas izejas bez adapteriem, tas noziimee DisplayPort un DVI-D neder.
Der D-SUB un DVI-A/DVI-I(shiem ir pasiivaas paarejas paaris € veertiibaa).

Link to comment
Share on other sites

Tik tāds sīkums, ka LV nav nopērkama un maksās $385.00 + shippings+ lv nodokļi! 

Link to comment
Share on other sites

Piemēram, kā būtu, ja kombinētu 2 video kartes? Ieliekot 2 video kartes katru savā slotā butu 2x VGA un attiecīgi vēl 2 iegūtu ar "DVI-A/DVI-I(shiem ir pasiivaas paarejas paaris € veertiibaa)." vai kko tādu. Tad šāds variants supportotu 4 ekrānus vai tur ietu vaļa dublēšanās. Vai arī neies cauri ar video likšanu katru savā slotā un ir jāspēlējas ar SLI/Crossfirex?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tik tāds sīkums, ka LV nav nopērkama un maksās $385.00 + shippings+ lv nodokļi!

Priekš tām prasībām cena ir sīcene.

Link to comment
Share on other sites

kā būtu, ja kombinētu 2 video kartes?

Ar 2-aam videokarteem protams ir leetaak nekaa ar to specializeeto 4-izeju monstru.

Maatesplates modelis kaads? Tur vispaar ir 2-i PCIE sloti?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Piemēram, kā būtu, ja kombinētu 2 video kartes? Ieliekot 2 video kartes katru savā slotā butu 2x VGA un attiecīgi vēl 2 iegūtu ar "DVI-A/DVI-I(shiem ir pasiivaas paarejas paaris € veertiibaa)." vai kko tādu.

 

Tu acīmredzami nelasi postus, kaut 4 kartes un nekādi sli šajā gadījumā nav jāliek.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu acīmredzami nelasi postus, kaut 4 kartes un nekādi sli šajā gadījumā nav jāliek.

 

Nu es esmu tik daudz pārlasījies par visu šito, ka es sāku apmulst, ja būs vienkārši , piemeram, 4 videnes kura katrai ir pa vga slotam, vinjas rādīs 4 dažādas bildes un neko nedublēs?


 

 

jaunu

 

Tad principā, ja es gribu dabūt tos portus ar 2 videnēm, man abas videnes ir jādarbina vienādos slotos?

Link to comment
Share on other sites

Ja tu vari kautkur izrakt paaris antiikaas videokartes uz PCI slotiem, tad derees arii taadas.
Bet taas buus tik vecas, ka draiveru taam 100% nebuus.

Veikalos reaali dabonamas ir tikai PCIE x16 videokartes.

Veel varbuut kautkur sadabonamas AGP kartes, bet taas sheit nederees.


Par dubleeshanu/nedubleeshanu nav jaauztraucas.

Tas draiveru uzstaadiijumos smuki saliekas.

Labots - Borja
Link to comment
Share on other sites

@@Borja,

Tad piemēram, ja man ir divas video kartes PCIe 2.0 x16, kurām aprakstā rakstīts(un pēc slotiem arī tā itkā ir) ka atbalsta 2 monitorus katra, tad ieliekot abas man sanāks 4 moņiku supports bez nekādiem tur SLI u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja būs vienkārši , piemeram, 4 videnes kura katrai ir pa vga slotam, vinjas rādīs 4 dažādas bildes un neko nedublēs?

 

Viņas rādīs vismaz 8 dažādas bildes. Ja tam pci-e x1 slotam aizmugurē nekādi elementi netraucē tad var zāģēt/griezt to spraugu, citādi kā jau Borja teica nāksies meklēt citu dēli ar 2 x16 slotiem.

Link to comment
Share on other sites

sanāks 4 moņiku supports bez nekādiem tur SLI

Ko tu vari vaariities par to SLI? Vispaar zini, kas tas taads ir?

 

SLI vispaar darbojas tikai x8/x8 un x16/x16 rezhiimaa ar identiskaam (NVIDIA SLI atbalstoshaam) videokarteem un tikai uz speciaalaam maatesplateem, kas to SLI atbalsta.

Tavam kompim ir PCIE x16 un PCIE x1. Nekaadu SLI tev neredzeet kaa savas ausis.

Labots - Borja
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tad pieņemot, ja man būs šāda mātene ->

2 x PCIe 2.0 x16
2 x PCIe 2.0 x1
2 x PCI ( 3.3 V/ 5 V )

Un 2x šadas video kartes ->

MSI N210-TC1GD3H/LP graphics card - GF 210 - 512 MB

Piemaucot 2 pārejas no DVI-I(katrai videnei pa 1)

Es beigās iegūšu 4x VGA portus 4 monitoriem, un līdz ar to varēšu strādāt ar 4 dažādiem ekrāniem(katrā savādāka bilde)?

Labots - nuubik
Link to comment
Share on other sites

Taa karte gan ir totaalaakais low ends un pasiivaa dzese noziimee,
ka korpusaa nepiecieshams arii kaads papildus propellers,
bet jaa - visam vajadzeetu straadaat.​

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...