Jump to content

VU+ Zero


dsks
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Tuvākajā laikā ir plānots mēģināt pašam palaist Tv un doma ir par Vu+ Zero uztvērēju + 70 cm šķīvis ar vienu galvu tikai uz 36 ( NTV plus ) + internets

Vai būs nepieciešams papildus instalēt kadu softu uztvērējam vai lai medu palaistu pietiks tikai pareizi saliekot settingus uztvērējā?

 

Pateicos

 

Link to comment
Share on other sites

Ar oriģinālo imdžu medus netecēs. Vajadzēs kādu entuziastu veidoto, piemēram BlackHole vai OpenPlii imidžu... Un tad vēl uzlikt vajadzīgo softcam softu.

Link to comment
Share on other sites

Dažos LV veikalos, pērkot var sarunāt lai jau visu nokonfigurē tavā vietā. Pašam atliek tikai ierakstīt savus medus datus.

Link to comment
Share on other sites

Nē, vajag vēl softcam uzlikt un nokonfigurēt atbilstoši stropa vajadzībām.

Nekas sarežģīts tas nav.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nē, vajag vēl softcam uzlikt un nokonfigurēt atbilstoši stropa vajadzībām. Nekas sarežģīts tas nav.

kāds sakars softcamam ar medu? 

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

funkcionalitaatee un iespeejaas.

parasti dazhaadu imidzhu veidotaaji standart baazi papildina/uzlabo ar savaam fiichaam.

(iespeejams arii vizuaali)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
spameris

Drīzāk vai nav tā, ka dažādu imidžu veidotāji papildina OpenPLI imidžu, ja nemaldos tas BlackHole ir bāzēts uz OpenPLI. Vēl arī citi ir, kas kā pamatu ņēmuši to OpenPLI, tādēļ man tāds priekšstats.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Sveiki! nopirku VU+ Zero.

problēma nokofigurēt. black hole virsū.

kā ievadīt savus login un paroles? 

Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka jaunbiedrs grib medu nokonfigurēt, bet kamēr neiemācīsies skaidri izteikties mēs to skaidri neuzzināsim.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

protams ka medu. caur pluginu ko iemetu fleshā nereaģē mans vu+

 

laikam netiksu pats galā. vajag palidzibu

Labots - Diminsh
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Labvakar. Nopirku vu+ zero (dāvana sencim), virsū ir uzlikts blackhole. At total comander ievadīju savus datus un ntv+ aizgāja, bet viasat, vācieši un itāļi neiet. Kur var atrast informāciju, kā pareizi jāsaliek visi tie LBN1, LBN2 utt. Isāk sakot ir četras sputniki, kas iet caur diseq

Labots - kuliks
Link to comment
Share on other sites

Viss nokārtots. Paldies kautkādam vācietim un Youtube. Rīt jādāvina sencim un burties cauri visam forumam nebija laiks, tādēļ arī ierakstīju, jo termiņi spieda. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nupat savam Vu+zero atjaunināju programmatūru caur fīdu,bet neko labu nenesa,tik vien kā boot logo nomainījies uz rudenīgāku.Uz pults spied kuru pogu gribi,viss aiziet zeļonkā.Pamēģināšu no citas versijas.Pašreizējo precīzi nepateikšu,jo netieku pie info-zeļonka.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

VU+ uztvērējiem softa ziņā ir 2 pamata izvēles:

Blackhole - ja ir nepieciešamas fisas planētas "fīčas" pielikumi un aplikācijas un ir vēlme samierināties ar stabilitātes problēmām.

VTI - ja ir vēlme skatīties un ierakstīt televīziju un nav vēlme paciest zaļos ekrānus un brīnumus. Arī VTI, protams, ir daudz pluginu.

Link to comment
Share on other sites

Blackhole arī ir labs, ja ir nepieciešama elementāra sat skatīšanās.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

OpenPLi kaut kā noniecināts.

Bez pieredzes to grūtāk dabūt strādājošu. Iespējams, pēdējā laikā kaut kas ir mainījies.

 

 

Blackhole arī ir labs, ja ir nepieciešama elementāra sat skatīšanās.

Ja vien to šiko "gļuku" būtu mazāk...  

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves
Sumināti!

 

Pēdējā laikā ir problēmas ar normālu tv satura baudīšanu - te sat kaste pati restartējas, te aiziet zeļonkā, te iesprūst un pie visa vēl parādījušies ik pa laikam skaņas "krakšķi"- bilde nenoraustās, bet skaņa nosprakšķ. Tas ir novērots no vairākiem satelītiem un dažādām galvām,ne vienmēr un visu laiku, bet kretinē pamatīgi.Tv vaina nav, jo no pievietota fleša saturs iet bez skaņas kropļošanas.

So - šīs nedēļas beigās ir mazliet laika - pārlikšu Enigma 2 OpenAR-P_OE2.0 vietā AR-P no Taapat II, cerams ka izmaiņas būs uz labo pusi. Bet domas ir par kastes maiņu jau labu laiku, tamdēļ jautājums - izvēle ir starp 2 modeļiem - Vu+zero un Vu+Solo SE V2.Kaste tiek izmantota tīri sat tv satura vērošanai,ja vajag kaut ko no ārējā hdd skatīties - to pašlaik daru caur Tv.Tv satura ierkastīšanu nav bijis nepieciešams izmantot un īsti neplānojas to darīt nākotnē. Uzrunājā PIP funkcija( vakar skatoties futbolu čehi-holandieši un turki-islande lieti noderētu 2 ekrāni lai nav visu laiku jāpārslēgā.)

Pēc garā ievada vienkāršs jautājums lietotājiem kas izmanto vienu vai otru kasti - vai ir kādas drastiskas atšķirības lietošanas laikā starp abām kastēm.Skops neesmu bet vienas PIP funkcijas pēc maksāt 60 euro vairāk(ja tā ir vienīgā atsķirība, kas man būtu aktuāla)..... 

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Kā tur ir ar to Vu-Zero ? Viss labi ? Izskatās tikko mans et6000 aizgāja viņpasaulē :(

Link to comment
Share on other sites

Kā lētākais oriģinālais variants nav slikts. Nācās patestēt kādu pus dienu. Nekas nekārās un viss bija labi. Nezinu kā ir ilgstoši pie lielākas noslodzes. Mani vienmēr atbaida šādas ierīces kurām nav aktīvās dzesēšanas...

Link to comment
Share on other sites

domāju par to VU-Zero jo ja godīgi tad man īsti nekādas vajadzības pēc tiem lielajiem resīveriem nav, divus tunerus man neprasās. Priekš torrentiem tam Vu-Zero ram/cpu vajadzētu pietikt, displejs īsti nesaprotu kam vajadzīgs. Nu jā transkodēšana nebūs, 4K TV ar neplānoju. 

 

P.S.

 

Ak jā disks ja ir iekšā kastītē tomēr ar ir forši, kas tiem lētajiem resīveriem nav.

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

Atsuti man privatu zinu ar savu mail - nosutisu bildes ar saviem settingiem tiesi Vu+ Zero + BH + 36E

Link to comment
Share on other sites

Visticamāk ka LNB iestatījumos stāv Universālā galva, nevis Cirkulārā (10750)

Link to comment
Share on other sites

Configuration mode - advanced

LNB - LNB 1

Priority - Auto

LOF - User defined

LOF/L - 10750

LOF/H - 10750

Threshold - 10750

Voltage mode - Polarisation

Increased voltage - no

Tone mode - Band

Toneburst - None

Link to comment
Share on other sites

hmmmm.... atrada gandrīz 500 kanālus. nezkāpec nav natonal geographic HD un khl HD. vismaz no tiem ko man vajadzētu un ko skatos. ir kadam kads vel padoms kā atrast?

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

sveiki!

 

Laikam palieku galīgi stulbs- ir ienācies vu zero,black hole 2.1.7. multiboot.

Un es nekādi nevaru atrast vietu kur mīt vai no kurienes novilkt mgcamd....

Vajadzīga palīdzība....

Link to comment
Share on other sites

Ar rokām caur FTP...

usr/bin - mgcamd.bin (atribūti 755)

usr/camscript - Ncam_mgcamd_1.38.sh (atribūti 755)

usr/keys - mg_cfg (atribūti 644)

usr/keys - newcamd.list (atribūti 644)

usr/keys - priority.list (atribūti 644)

usr/keys - ignore.list (atribūti 644)

 

Nu jau laikam ka reti kurš imidža veidotājs liek emulatorus feedā.

Pats izmantoju OpenPli, tam gan ir arī no feeda.

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

nu es jau par to  pašu - visu laiku biju pieradis kas viss ir vienkopus un nekas pa malām nav jāmeklē

labs ir - mēģinās tā...atradu ipk. failu - to caur ftp uz tmp mapi un tad visas it kā būtu jādarbojas


Laikam esmu sapinies meistarībā - neizdodas man tikt pie gala rezultāta.

Varbūt kādam ir uz vu zero gatavs backup,izmēģināju vairākus, negāja man šuriks ne pa kam.

tagad uz pāris dienām dodos prom,nākošnedēļ varēšu burties cauri.

liku gan black hole, gan open pli,gan vēl vis kaut ko - nesanāk un viss:(

sateliti saliekas,bezmaksas kanālus rāda,problēma kaut kur ir ar mgcamd un tiem iestatijumiem

es pat nesaprotu kur īsti ir kasjaks- it kā uz vecās kastes pats tiku galā un ne jau kosmosa ātrumos bet tomēr izbūros...

mūžu dzīvo un mūžu mācies...

ja beigas piegriezīsies - vērsīšos pie palīdzības par mazu bet taisnīgu samaksu pie manis ierasties un visu sakārtot

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Paldies par palīdzību un priekšlikumiem.

problēma bija newcamd un mgcamd listēm nepareizi nosaukumi:)

esmu ticis galā un rezultāts ir redzams - tagad ir vēl daži jautājumi

1) kaste- vu+zero,open pli,skin open pli hd - kur un kas ir jāpieliek caur ftp lai korekti atainotos krievu burts š?

2) vai kādam ir plugins ar digitālo pulksteni kuru var uzlikt uz ekrāna? Kastei displeja nav, baigi bija pierasts ka var redzēt cik ir laiks.Uzliku kaut kādu analogo pulksteni, bet uzreiz nonesu nost - pārāk tizls izskatījās:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...