Jump to content

Samsung Xpress M2022 uzpilde.


ArtūrsB
 Share

Recommended Posts

Ir šāds printeris, krāsa jau iet uz beigām. Kādu ieteiktu uzpildes metodi ieteiktu.

Pirkt kārtridžu:

http://www.ebay.de/itm/1-Toner-fur-Samsung-Xpress-M2020-M2022-M2022W-M2070W-M2070-FW-SL-M2022-MLT-D111S-/111579269525?hash=item19faa48995

vai arī mēģināt pirkt čipu un mēģināt uzpildīt pašam? Saprotu, ka tie čipi ir derīgi vienai uzpildes reizei.

Pirmais lāzerprinteris pēc ilgiem parastā tintes printera, tādēļ esmu nedaudz apmulsis. Vai arī varbūt variet ieteikt kādu labu vietu, kur Rīgā uzpildītu?

Link to comment
Share on other sites

Ja pirmais kartridžs ir oriģinālais (normālais, nevis tas, kas bijis demo), ir vērts pamēģināt uzpildīt. Ja aizstājējs, tad baigi jāskatās. Mūsdienās praktiski vairs tikpat kā nav tādu kartridžu, kas iet ilgāk par 2-3 mūžiem bez detaļu maiņas. Kur nu aizstājēji.

Ja jāsāk mainīt kaut kas vairāk par čipu, tad paņem jaunu aizstājēju un miers. Vismaz nebūs jāsmērējas.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Ar pildītām Samsung kasetēm ir kā ar bitēm, nekad neko nevar zināt! :)

Link to comment
Share on other sites

Ja domā pildīt, tad es ieteiktu pameklēt info vai ir iespējams atčipot to aparātu? Tad varēsi pildīt bez čipu maiņas un kasete izies līdz beigām līdz tukšam nevis kamēr čips noskaitīs savas lapas.

Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB

Man laikam bija demo iekšā. Zvanīju uz katridzuuzpilde.lv, čipošana ar uzpildi kopā būtu 31 Eur, laikam būs jāņem tad šis variants.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Iekš Samsung Xpress M2022 beidzās melnā krāsa, orģinālais toneris šobrīd stāv lāzera printerī.

Jautājums sekojošs. Toneri pildīt? Iesaskiet vietu? vai tomēr iegādāties jaunu toneri, piemēram kreiso? Negribu likt kreiso iekšā. Kreisie toneri maksā 22 eur +/- bet jauns orģināls maksā 48 eur. Kā jūs dariet ?

 

Iepriekš bija tintes kombains, tad kārtridžus sūtiju no ebay, laikam kreisie bija, bet ar lāzeru toneri vēl nav bijusi saskarsme mājas lietošanai.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne-zinītis

Es pildu iekš OfficeDay - kvalitāte laba, cena pieņemama, bet galvenais, kas man patīk, ka nododot savu kartridžu var piekodināt sekretārei, lai pieraksta tā sērijas numuru un tad pēc tam tieši pats savu kartridžu var dabūt atpakaļ. Uzskatu, ka tas ir svarīgi un ne visos kantoros strādā šāda "fīča"!

OfficeDay mīnuss ir tāds, ka kantoris liels un mazie klienti viņiem ir pie kājas - paši pat pirkstiņu dēl Tevis nepakustinās - jārēķinās ar to, ka būs jāzvana un jābaksta vairākas reizes, lai kaut kas ar Tavu kartridžu tiktu izdarīts... bet ja nervi stipri un laiks nespiež, tad ir okey. :-)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...