Jump to content

Kas tas par auto riepu izmēru?


Zoom
 Share

Recommended Posts

Kā ierasts šodien savā geto rajonā (Zolitūdē) redzēju ikdienišķu mašīnu Porsche Panamera. It kā nekas sevišķs, jo ir arī redzēti sētās Bently, Maybach un citi parasti auto šim rajonam. Viens gan man piesaistīja tā Porsche riepas! Bija kaut kādi 22" diski un profils tik zems nu kādi 2cm vai mazāk varēja būt. Redzama tik gumijas līnija. Kāds izmērs tām riepām varētu būt? Tās riepas maz var piepumpēt? Kādas sajūtas ir iebraucot mazā bedrītē? Gadījumā dzelzceļa pārbrauktuve nevar būt liktenīga?

 

Ilustratīvs foto:

Low-Profile-Tyre.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kā ierasts šodien savā geto rajonā (Zolitūdē) redzēju ikdienišķu mašīnu Porsche Panamera. It kā nekas sevišķs, jo ir arī redzēti sētās Bently, Maybach un citi parasti auto šim rajonam.

 

Sajūtu sarkasmu :sarkasms: Bet visai reāli  :sarkasms:

Mazpilsētās kur dzīvokļu vērtība ir ap vai zem 5000€ var redzēt bedrainajos iekšpagalmos stāvam bmw x6, audi q8, audi a8 un citus luksus auto blakus veciem audi 80   :sarkasms:

Labots - ricijs
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādas sajūtas ir iebraucot mazā bedrītē? Gadījumā dzelzceļa pārbrauktuve nevar būt liktenīga?
Gribi savai Panamerai mainīt tos 19-20 uz krutākiem 22? 
Link to comment
Share on other sites

šito plāno riepu lietotāji uz ceļa čakarē satiksmi trakāk par pendžām, kuri brauc pretēja virzienā uz mūkusalas apļa.

ja ir līdzens asfalts, tāds skrien kā no mieta norāvies. kā priekšā problēmas, bedres, bruģis vai sliedes velkas lēnāk par sprāgušu suni.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

jap nesās, kā traki, un tad pirms sliedēm bremzē un knapi rāpo ...nē nu kaut kur LA vai kur citur tas der , bet ne LV ceļiem....

Link to comment
Share on other sites

tur parasti palīdz piebraukt no muguras un kārtīgi uztaurēt, lai tas mironis pamostas, tā man klasiska metode pret idiotiem kuri ielien priekšā un velkas pēc tam

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

niekalbis
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, Porsche un Bentley širpotrebs nav salīdzināms ar Maybach cenām.

Otrkārt, arī es braucu ar zemprofila riepām. Protams, ir pilns ar idiotiem vecos sūdos, kuri pa sliktiem ceļiem lido, ceļ augšā putekļus un bojā gaisu.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

kas ir lidot ? zb jau šitie kuri nevar ar 50 pabraukt pa skanstes ielu, vienības gatvi, eksporteni, bauskas ielu...bremzē pirms katra pumpaka vai sliedēm vai velkas visu ceļu uz 30. vai brīvībenē pirms matīsa ielas bremzē nejēgā pirms sliedēm...ka tik nesasip krutās riepas un diskus-  tad izplānojat maršrutu pa gludajām ielām :-)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Šitādas riepas vajadzētu visiem priekšniekiem, kas atbild par LV ceļu stāvokli!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

kuri pa sliktiem ceļiem lido, ceļ augšā putekļus un bojā gaisu.

 

Laikam jau es esmu viens no tiem "idiotiem" kura auto ir atbilstošas riepas un es bez problēmām pārvietojies pa LV ceļiem!  


Nē nu ja "gudrīši" uzskata par vajadzīgu lauzt auto piekari un sist sev ārā zobus... Nu šis LV pagaidām nav aizliegts! 

Link to comment
Share on other sites

Nē Kaspar! 

Man galvenais lai es varētu braukt un ātri braukt neuztraucoties par ceļa stāvokli! Riepas atbilstošas ceļam!

 

Ntās reizes ir pierādīts, ka zemprofila riepas ir tīri pontam! Paskaties kādas riepas ir sacīkšu auto - pat šosejai (kur +/- ideāli gluda trase)  nebūt nav mega zemprofilu riepas!

 

Un rallijs - paskaties kādas riepas ir rallijā un veči mauc uz 200 km/h....  

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

zb jau šitie kuri nevar ar 50 pabraukt pa skanstes ielu

Offtopiks, protams, bet uz Skanstes ielas esošās sliedes ir scary as fuck arī nelielā ātrumā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu tur var biku piebremzēt...


nu skaidrs, ka pontam tie ripuļi....normāli iekš lv ar tādām nevar pabraukt.

Link to comment
Share on other sites

Grūti komponsēt to kā nav vispār ! Ir zemprofils un ir niga-style zemprofils...

Link to comment
Share on other sites

Man neko nevajag skatīties :)

Braucu ar Continental Sportcontact riepām un ražotāja uzstādītu sporta piekari, lieliski varu vadīt auto uz asfalta un iet pagriezienos nebaidoties par saķeri, protams, nepārspīlējot. Neuzskatu par nepieciešamu klapēt piekari un ratus uz slikta seguma tikai tāpēc, ka kāds lauķis savu graustu nežēlo un grib lidot garām.

Link to comment
Share on other sites

Jūs te cepaties kā vecas omes, ne jau prezervatīvu gumijas riepu vietā čakarē satiksmi. Satiksmi čakarē bieža apstāšanās un novēlota uzsākšana. Lamāt vajag visus tos, ka pie zaļā luksofora signāla vēl tika meklē sajūga pedāli un apļos principa pēc izmanto tikai vienu joslu.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

nu ja, un pie mūsu bedrainajām ielām šitie zemprofili kā reiz ģenerē biežo apstāšanos divreiz vairāk kā normāli un līdz ar to negatīvajā ietekmē uz kopējo satiksmes plūsmu ir pielīdzināmi sēnēm.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevar ar 50 pabraukt pa skanstes ielu

Arī džipam Skanstes ielas "dzelzceļa pārbrauktuves" var pārplēst riepas, tur jau no betona atliekām armatūra laukā rēgojas. Tiesa, tā ir vienīgā vieta Skanstes ielā, kur jābremzē. Es tur braukt izvairos, jo negribu uzšķērst riepas. Taču nevar pārmest cilvēkiem, kuri negrib tur pārlekt. Ušaks nevarot atrast pārbrauktuves īpašnieka galus, LDz tās neesot it kā Laimai, bet gali ūdenī.

 

apļos principa pēc izmanto tikai vienu joslu.

Kad sāks būvēt pie mums apļus kā Igaunijā, tad arī brauks, ar tādiem kā pie mums - neceri. 

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

ko iisti autors veeleejaas? paraadiit savu stulbumu?

izskatās, ka tev taisnība...,

un pie tam visi traki grib izteikties riepām....,  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ušaks nevarot atrast pārbrauktuves īpašnieka galus, LDz tās neesot it kā Laimai, bet gali ūdenī.

 

Atrunas. Tā pseidopārbrauktuve reāli apdraud satiksmi. Lai novāc un sakrauj kaut kur pie Rīgas ceļu uzturētājiem kaudzītē. Ja īpašnieks uzrodas, tad var atdot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es tikai par. 

Nezinu vai tas strādā, bet ja pielieto tādu shēmu:

kāds samaitā autiņu uz tām betona atliekām, griežas pie sava apdrošinātāja.

Tas attiecīgi drāž Rīgas Domi.

Ārzemēs tas darbojoties.

 

Dīvainākais, ka viņi vienu pārbrauktuvi, to kura labākā stāvoklī bija, noasfaltēja, vismaz nav tik traki, bet to otru, kura drausmīgā stāvoklī - atstāja!
 

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Ja tas tā būtu, tad domei sen jau būtu bankrots!

Link to comment
Share on other sites

marrtins

 

 

kāds samaitā autiņu uz tām betona atliekām, griežas pie sava apdrošinātāja.

Ja braukt nejēdz, tad tā mēdz notikt - visi citi vainīgi :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Esmu un neredzu absolūti nekādu problēmu viņas pārbraukt.

Link to comment
Share on other sites

Nav runa par nespēju pārbraukt, runa ir par to, kas tur rēgojas ārā no tās pārbrauktuves betona atliekām. Un ar katru gadu tas sairst aizvien vairāk.

Apdrošināšana (neobligātā) kā reiz ir tam domāta - kaut kā neesmu dzirdējis, ka kāds speciāli plēstu riepas. Rietumos tā ir normāla prakse, ka zaudējumus tad piedzen no attiecīgā objekta īpašnieka.

Pāris reizes Rīgas Dome samaksātu šādus sodus, ārti to pārbrauktuves atlieku aizvāktu.
Viestura prospektā analoģisku atlieku likvidēja bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Jā, bet līdz Rietumu praksei mums ir vēl daudz citu - svarīgāku - kārtojamu, labojamu, ieviešamu, ceļamu lietu.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, bija uz kaut kādām dienām lietošanā šis, tie ir 21".... Pabraukt pa Latvju bija murgs, lai neteiktu vairāk, jēga no "semjorkas" zūd vispār, jo vienkārši klab zobi un pie katras asākas bedres nervozi jādomā cik maksā viena riepa,protams bling bling efekts pat ļoti, bet tad labāk ir uzlkt 18" vai 19",upurēt stilu un braukt, kā cilvēkam

bmw.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...