Jump to content

Vajadzīga Nestandarta Izmēra Video Kartes Izeja.


chibriks
 Share

Recommended Posts

Sveiki! 

 

Tātad, es vēlētos pievienot jaunu video karti savam datoram. It kā vienkārši, vai ne? Nu lūk kur problēma. Manam datoram keiss (Angliski - Case) ir diezgan šaurs, līdz ar to, Video kartes izeja ir īsāka par standarta izeju. ( Standards laikam ir 3 dažādi izejas veidi, man iet iekšā 2 veidi.) Kāpēc es vēršos pēc palīdzības? Es nespēju atrast Latvijā vietu, kur šāda izmēra karti ņemt.

 

Keisu es nevēlos mainīt:)

 

Paldies ka izlasijāt, un ja jums ir risinājums, es būšu vairāk kā pateicīgs par jūsu atbildi, un laiku :)

 

Jauku dienu,

Kaspars:)

 

*Lai apskatītu bildi, atveriet viņu jaunā lapā:) Paldies par sapratni:)

post-100549-0-96670000-1437934011_thumb.jpg

Labots - chibriks
Link to comment
Share on other sites

Tev vienkārši vajag meklēt "low profile video card" un viss. Nebūs super jaudīga, bet viņas ir veikalos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Parastā low profile karte un miers. Vēl vari ierakstīt case modeli, lai 10 000% tev pateikt...

Link to comment
Share on other sites

chibriks

Pievienoju jaunu video karti, jo kad iegādājos, domāju ka manas kartes modelis būs mazliet jaunāks, un būs stipri vairāk kartes atmiņas (64mb) Paldies par info, un labojumiem :) Varat slēgt rakstu.

Link to comment
Share on other sites

Ir pat atrodamas diezgan jaudīgas. Tiesa gan, tās nav pārāk lētas.

Link to comment
Share on other sites

Atkaartoshos:

Vispaar kapeec vajadziiga jauna VGA tam kompim?

 

Kas pashreizeejaa kompii neapmierina, ka domaa - vajag jaunu videokarti?

 

To, kaada VGA tai kompii vispaar spees darboties, ir arii atkariigs no baroshanas bloka.

Ja tas ir kautkaads mazjaudiigais, tad nekaadu videokarti tur iespeejams nav vispaar jeegas likt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

chibriks

Eu cilvēki, man nevajag ultra gaming video karti, man vajag karti, kas ir vienkārši veiktspējīgāka par Intel hd graphics 64 mb karti. Paldies par centību, bet būs labi :)

Link to comment
Share on other sites

Tā arī neesi pateicis kādam nolūkam? Kam tev tos entos MB kartei?

GF210 ir 1GB, kas reāli nav izmantojams, jo tā karte ir MEGA lēna. Starpību, visticamāk, nejutīsi.

Arī budžets nav zināms.

TG/AM.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

chibriks

Vienalga kādam nolūkam, ok, ja viņš ir lēns, tad parādiet citu , kas ir 50 euro robežā!

Link to comment
Share on other sites

Ko tu domā ar slotu vietu?

Video card profiles are based on width only, with low-profile cards taking up less than the width of a PCIe slot.

https://en.wikipedia.org/wiki/Video_card#Size

 

Tieši to tas nozīmē:

http://en.community.dell.com/cfs-file/__key/communityserver-discussions-components-files/3513/3884.bracket.jpg

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

optiplex 3010 ja nekļūdos.

  Vajadzētu precīzāk, jo ar šo nosaukumu ir vismaz 3 dažādi keisi

post-602-0-14767300-1438089377_thumb.jpg

 Ja šis šaurākais post-602-0-64461700-1438089481_thumb.jpg  - nez vai tik viegli atradīsi piemērotu karti, jo standarta Low profile tur neiebāzīsi (dažām gan nāk komplektā maināma stiprinājuma daļa, kur paliek tikai DVI izeja, bet arī jāskatās kā ar vietu).post-602-0-43011800-1438090483_thumb.jpg

Sazinies ar Capital - viņi it kā ar Dell produkciju ņemas, varbūt būs idejas.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

chibriks

Sveiks Raivi! 

Tātad, jā man ir šāurākais keiss, un tur iekšā ir pietiekami daudz vietas low profile kartei! Ja iet runa par slotu - http://prntscr.com/7y04cu- tās pašas 3 collas. Un cik es sapratu no Dell kompānijas, ka šajā slotā, ieiet 2 izejas, hdmi + DVI , hdmi + hdmi u.t.t.! 

Low profile ready karti es arī varu iegādāties, tos 3 euro piemest maziem dzelzīšiem nav grūti:)

Paldies:)

 

 

Vēl jautājums citiem:

1)http://www.walmart.com/ip/45454226- labs?

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka tev derēs low-profile karte. Parasti viņām ir divi dzelzīšu komplekti kur pats vari pārskrūvēt uz mazāko.

Protams, ja karte ir ar mazo dzelzīti(low profile) tad arī pārējā karte ir atbilstoša izmēra(low profile).

Jā šīs kartes nav tik daudz kā pilna izmera taçu sortiments tāpat ir pietiekošs.

Neklausi Raivīc un viss būs labi.

Pirms dažiem mēnešiem kā reiz ieliku vienam šadu low-profile no Zottac. Ir ok un speciāli meklēju lai ir ar aktīvo dzesi(ventilatoriem) nevis pasīvo.

Varēja uzlikt, ka divi porti ir pie kartes un trešais papildus ports ir uz papildus dzelzīša. Sanāca, ka aizņem divas vietas keisā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

datora PSU jauda ir ljoti no svara

 

Noteikti, tu esi redzējis kādai kartei mazāku rekomendējamo par 300?

 

 

TDP: 49W DDR3 128-bit, 25W GDDR5


Bet nu autoram pilnīgi pofig, ko pirkt ka tik lien kastē, ja reiz vienīgais veiktspējas arguments ir lielāka par 64MB atmiņa.

Link to comment
Share on other sites

Tas gan. :)
Rekomendaacijas noteikti njem veeraa arii iespeeju, ka kompis buuveets uz AMD FX cepeshkraasns baazes.

Jebkuraa gadiiijumaa - razhotaajs saka, ka vajag, bet ja tev nav un kautkas nestraadaa, tad pats vainiigs.

Link to comment
Share on other sites

Puikas, ko Jūs raujaties, autors pat postus līdz galam nelasa, viena doma galvā un airē uz priekšu! Lai tak airē, ja pats gudrs. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu pēc skopās informācijas internātos tas optiplex pārsvarā komplektējas ar ivy bridge, kas pakļauj šaubām arī tos 64MB videoatmiņas, bet ja reiz autors tik spītīgs lai jau pērk kaut gt730.

Link to comment
Share on other sites

Kas kas? Intel HD 64MB?

Izklausās ka teu datoriķim vaig samaksāt, nevis murgot par videokartēm!

Link to comment
Share on other sites

chibriks

Es to visu skaidri saprotu, ka jums ir labāki datori, keisi, zināšanas, bet tieši tāpēc es pie jums vēršos! Es jums saku to ko zinu, un kā redzat, lietoju nepareizus terminus. Labi, viss varat neturpināt, es gan jau tikšu galā. 

Link to comment
Share on other sites

1. Es ar tādiem casiem daudz neampelējos - es viņus dremelēju nafik :moil:

Visi kaimiņi stāvā sajūsmā :spruce_up:

 

2. 64 bit bus VGA neko daudz nedos (iet runa par datu pārraides joslas platumu, nevis atmiņas daudzumu), optimums priekš tādiem slimajiem casiem - 128.

Vienā tāda verķī iestūķēju Gigabyte GT440

karta-graficzna-pcie-gigabyte-gt-440-102

http://techreport.com/forums/viewtopic.php?f=3&t=94408

Best low profile video cards available (July 2015)

MSI N750ti-2GD5TLP GeForce GTX 750 Ti 2GB (Newegg link) ($120) 

SAPPHIRE R7 250 1GB GDDR5 Low Profile MICRO HDMI (Amazon link) ($110)

3. parasti brand 200W ir tāds pac kā ķīniešu 550W

 

PS> Starp citu "Debīlisma samazināšana" rakstās caur burtu "U" kā vārdā amālija :dornis:

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...