Jump to content

Tintes printera kārtridža galviņas tīrīšana.


Guest evilpolice
 Share

Recommended Posts

Guest evilpolice

Lieta tāda, ka kādu laiku nebija lietots tintes (Lexmark z602) printeris un tagad pieslēdzām, uzinstalējām draiverus un mēģinājām drukāt, bet nāk ārā baltas lapas, tas ir neko nedrukā, bet galviņa braukā tā itkā kaut ko baigi cītīgi rakstītu.

Es domāju, ka būs aizkaltšas kārtridžu galviņas. Vai kāds nezin kādu labu veidu kā iztīrīt?

Link to comment
Share on other sites

Guest R21vo

uzlej uz shkjiivja nedaudz uudens un ieliec kaartridzhu lai meerceejas kaadas stundas (jo ilgaak bijis nelietots jo vairaak laika vaidzees, pat vairaakas dienas).

kad redzeesi ka izpluudusi kraasa nedaudz, velc aaraa, noslauki un printee vesels.

Link to comment
Share on other sites

darklight

man ar taa bija gadiijies ar melno kaartridzu - peec puspakas baltu lapu peekshnji atleca valjaa un saaka printeet :) .Ir tikai "BET" : ja tev neiet neviena no abaam, vai vareetu buut taa aizkaltushas abas? Un ja aizkaltusi ir pati galva, tad kaartridzu meerceeshana nedos neko!

Link to comment
Share on other sites

Guest R21vo

Nezinu kā lexmark, bet HP galvas nāk kopā ar kārtrižu..

Link to comment
Share on other sites

darklight

mmm nu jaa, man atkal ar Epsoniem vairaak dariishana bijusi, tur kaartridza ir vienk. tintes glabaatuve :? , taa ka vispaar arii nezinu

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Paceļot augšā tēmu -

Tā kā darbojos šajā sfērā, varbūt kāds zina ko teikt par tā saucamo Ultraskaņas tīrīšanu?

Ķip ieliek kārtridžu tādā kā tvertnē ar destilētu ūdeni un tad tas verķis veic to tīrīšanas pasākumu.

 

Šefs ieinteresējies par tādu lietu - ir jēga pirkt un mēģināt, jeb tikai kārtējais reklāmas B-sht?

Link to comment
Share on other sites

es liku šnabī nevis ūdenī un man aizgāja,printeris bija CANON i250

Labots - beirubit
Link to comment
Share on other sites

Nu totāli noveicās ka pēc likšanas šņabī aizgāja. Ja sāk printeris slikti drukāt, tad labākā metode kā piebeigt galvu galīgi ir iemērkt spirtā. Nelaime ir tur , ka no spirta tās krāsa šķidrums sadalās un var izkrist reāli kunkuļi. Drošakā un pareizākā metode DESTILĒTS udens kam piešautas pāris piles ožamā spirta. Strādā uz urā. Destilēts udens nesatur sāļus , kuri var nosēsties uz galviņas smalkajiem elementiem , bet ožamais spirts strādā kā mazgājamais līdzeklis kurš vēlāk iztvaikojot nenodara nekādu skādi. Starp citu vecās receptēs ožamo spirtu iesaka kā labu traipu tīrāmo līdzekli pleķiem uz drēbēm, it sevišķi taukainiem. Tik viena neraža- agrāk katrā saimniecības bodē varēja nopirkt par nieka naudām amonjaka šķiduma pudeli litra (un lielāka) tilpumā, bet tagad tik aptiekā kaut kādu pāris ml pudelīti tirgo par pāris latiem.

Link to comment
Share on other sites

Principā ultraskaņas vannas tīra netīrumus pa pirmo, bet priekš printera galvām var būt par šerpu. Var atplēst arī to ko nevajag ( ja ir galva ir ar termosprauslām). Kā ne kā iekšā baigi šikie elementi uz kuriem ultraskaņa var iedarboties kā uz tipiskiem netīrumiem. Principā uz šo jautājumu vajag meklēt atbildes lielejos pasaules IT forumos tipa IXBT.

Bet , ja nelīdz prastā metode kad tīra ar destilēto udeni/ožamo spirtu, tad nav ko zaudēt un var ķerties pie ''kreptīgākām'' metodēm. Ja nesanāks , tad tā vai tā galva būs jāmet ārā, bet ja sanāk tad ir OK.

Ja kas , tad Lemona tagad tirgo tās vannas pa saprātīgām naudām http://www.lemona.lv/index.php?page=search&filter=0&q=vanna&option=0

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Paldies, asiic

Vairākumā jau nāk ar aizkaltētiem kārtridžiem uz pildīšanu, nevis tieši galvām (gadās, arī ka tās nes, bet retums), tā ka uz to nav ko īpaši zaudēt... - sanāks/nesanāks...

Link to comment
Share on other sites

Es gribēju pajautāt pa līdzīgu tēmu,

 

Ir kādus 4 gadus vecs HP all in one printeris.

Printē uz normal režīma ar tādām kā baltām svītrām pāri tekstam.

 

Palaižot visus "tīrīšanas" režīmus izprintē smuki, kārtridžš jauns.

Lēnām printējot uz best kvalitāti, kā kuru reizi, bet parasti ir pieņemami.

 

Cik sapratu, viņam kaut kas ir aizgājis ciet.

 

Mājas apstākļos var viņu izjaukt un kaut ko tīrīt, labot?

Vai arī vispār varbūt metams.

 

Škrobe, ka iztērēju 12 ls par kārtridžu, bet vecais izrādās nebija pie vainas :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...