Jump to content

Canon tintes printera kārtridži: oriģinālais vs. alternatīvais


riebeklis2012
 Share

Recommended Posts

Sievasmātei jāiegādā Canon tintes printera kārtridžš. 

 

Kolēģi, sakiet lūdzu, vai ir kādas atšķirība starp oriģinālajiem un alternatīvajiem kārtridžiem?

Atskaitot cenu, protams.

 

R.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu tas skatoties cik tev mīļa tā sievasmāte! Neorģinālās pēc kāda laika nelietošanas aizkalst un tad galvai kirdik, pērc jaunu printeri! Ja lieto regulāri, var riskēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izdrukas kvalitāte var būtiski atšķirties toņos ja sievasmāte drukā uz fotopapīra.

Tā jau it kā alternatīvajiem ķīniešiem nekādas vainas.

 

Šāds viedoklis, ja iet runa par printeriem, kur kārtridžs ir reizē arī drukas ierīce.

 

Ja kārtridžs ir tikai kā tintes burka un drukas galva atrodas atsevišķi, manuprāt jaukt kopā alternatīvās un orģinālās tintes neir labi - vari aizkakāt galvu.

 

Bet nu tas tik mans viedoklis...


Visādām šitādām sievasmātēm, kas reizi pus gadā izdrukā kādu nekrāsainu gurķu marinēšanas recepti, es ar visām 4 iesaku lāzerniekus un praksē tas ir attaisnojies - ieliek printeri atpakaļ kastē, pēc pus gada izņem un mauc tālāk :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Tieši tā - ja kaut ko neprintēs vismaz reizi pāris nedēļās - aizkaltīs gan "ķīnietis", gan oriģinālā.  Bet tā - ja vajag perfektas krāsas foto drukai (bet nez vai sievasmāte ar foto nodarbojas), tad tikai oriģinālie, ja krāsu atbilstība nav svarīga - derēs jebkas.

Link to comment
Share on other sites

Kur var visu laiku liet par aizkalšanu.

MP280 Canons, printēju reizi pusgadā, citreiz retāk - nekas nav aizkaltis, gan ar orģinālajām, gan ar paša pildītām tintēm.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Lietoju Canon IP4850 fotoprinteri.

Jau vairākus gadus pērku Ebay  gatavus, uzpildītus "kreisos" kārtridžus komplektā ar čipu.

Maksā smiekla naudu, ja vismaz reizi nedēļā kautko izprintēju, nekas neaizkalst.

Arī fotodruka uz atbilstoša fotopapīra (vai printable CD/DVD) sanāk tīri pieklājīga (mājas vajadzībām).

 

  http://www.ebay.de/itm/Sparset-15-Tintenpatronen-XL-ProSerie-fur-Canon-Pixma-IP4850-PGI-525-CLI-526-/230671751832?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item35b51b9a98

Link to comment
Share on other sites

Man ir Canon Pixima printeris un sūtu tinti no Amazon.co.uk pa 10 poundiem 3 komplektus. Komplektā ir 5 kārtridži, kas Canon centrā izmaksātu man ap 56 eiro. To printeri esmu atpelnījis tikai ar vienu pasūtījumu vien.

 

Šobrīd iet uz beigām 6 neorģinālais tintes komplekts, printeris precīzi rāda cik ir atlikums.

 

Man kā foto entuziastam ļoti svarīgi ir krāsu precizitāte un šīs tintes ne ar ko neatšķiras no Canon orģinālajām - tā bija pirmā lieta ko izmēģināju, kad pasūtīju neorģinālās.

 

Pats labākais ir ātrā piegāde - ilgāk par nedēļu man nekad nav nācis. Rekords bija 3 darba dienas.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kur var visu laiku liet par aizkalšanu. MP280 Canons, printēju reizi pusgadā
Tāda speciālista domās, būtu jāieklausās !
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Būtu labi precizēt, kādi kārtridži vajadzīgi nu kādam printerim. Kā jau teica, ir ar čipu, ir bez.  

Link to comment
Share on other sites

Nu viņš varbūt katru reizi laiž deep cleaning, kas nosūc 1/3 tintes :D

 

Bet jā, vecās PIXmas MP140-160 ar 37,38 un 40, 41 kārtridžiem bija faktiski zvēri vienkāršām mājas vajadzībām.

- tinti uzpildīt, elementāri, noresetot tintes kļūdu arī īzī pīzī

 

Man pašam plauktā stāv MP150 pilnā darba kārtībā

neesmu kustinājis vairāk kā gadu, kārtridži paša pildīti - savulaik ar to nodarbojos ikdienā. Būs jāpaprovē, kā drukā vai nedrukā :)

Link to comment
Share on other sites

 Protams, labāk orģinālos. Piebilde, ja tik var atļauties. Par aizkalšanu arī ir pieredze. Bija sen Canon printeris, lētais, ar diviem kārtridžiem, viens melnais, otrs visām krāsām viens, atsevišķas drukas galvas nebija. Drukāts tika neregulāri, bez maz vai, kā te saka, ar pusgada pārtraukumiem, vairāki mēneši, toč, bija, kad neko nedrukāju. Zieniet, neaizkalta man ne reizi Canon orģinālie kārtridži. Varbūt tikai man tā paveicās. Atdevu to printeri radiniekiem, kad vairs nebija vajadzīgs, šie nes pildīt, ar nesūdzas.

 Vispār mēdz aizkalst tintes printeriem galvas, pašam ir bijis, visā manā necilajā pieredzē divas reizes aizkalta drukas galva vienam HP tinteniekam, vienreiz pilnīgi loģiski, izgāja no ierindas strāvas adapteris, noklājās drukāšanas laikā, apstājās printeris, galva palika pusceļā, nevis aizbīdījās vietā, stāvoklī, kur ir paredzēts galvai atrasties, kamēr nedrukā, pagāja pāris nedēļas kamēr dabūju vietā no servisa strāvas adapteri, drukas galva bija paspējusi aizkalst. Gribēju jau jaunu drukas galvu pirkt (dārgi), bet izlasīju internetā, ka iespējams izmazgāt to drukas galvu zem krāna ūdens, kāpēc nepamēģināt pirms šķirties no 70 $, pamēģināju, viss izdevās, nakti tik vajadzēja žāvēt. Otrreiz aizkalta, kā pats domāju, dēļ tā, ka bija ļoti vecs orģinālais kārtridžs, ir tiem kārtridžiem derīguma termiņš virsū, tas konkrētais kārtridžs bija nomētājies gadiem atvilknē, kamēr pamanīju, ieliku printerī, viss strādāja, tad vienreiz, pēc ilgāka drukāšanas pārtraukuma, vairs nedrukāja to krāsu, drukas galva bija aizkaltusi, atkal izmazgāju zem krāna ūdens, ticiet neticiet, viss darbojas.

 Ir tā ar tintes printeriem, ka jāpatur prātā ik pa laikam kaut ko izdrukāt ar to, bet teikt, ka tintes printeri baigi aizkalst, vismaz pēc savas pieredzes, nevaru.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...