Jump to content

Novilkt SVN projektu uz Windows


piekuns18
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Vai kāds varētu man palīdzēt. es nekādīgi nevaru novilkt SVN projektu uz windows... Visu laiku met dažnedāžādākos error. Mēģināju ar netbeans... tad ar Sublime... Rakstot parastaja CMD šo komandu: svn checkout svn+ssh://username@11.11.11.11/home/svn/repositories/repo C://test  --> met error.... Kas man ir jānokonfigurē, lai to sasodīto projektu varētu novilkt....

 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Uzliec TortoiseSVN, kur viss notiek vizuālā veidā. Protams, ka errors ir valsts noslēpums. Visticamāk, ka nepareizs projekta URL, nav tiesības uz projektu vai arī lietotājs/parole nav pareizs. Citi iemesli parasti ir SVN pusē.  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

+1 TortoiseSVN. Vislabākais tūlis priekš SVN uz Windows (ja vien neesi komandrindas fanāts).

Izskatās pēc vai nu nepareiza URL, vai nepareizas paroles, vai - tur rakstīts par kaut kādu "q opciju" kaut kādā konfigfailā. Izdari, kā tur rakstīts un pamēģini vēlreiz.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Te ir bilde no TortoiseSVN checkout mēģinājuma:svn.png

Tu pats tajā bildē vari kaut ko izlasīt??
Link to comment
Share on other sites

piekuns18

A kur lietotājs un parole ir jāievada? Vismaz šajā logā nekur tas netiek prasīts......

Link to comment
Share on other sites

Kas par svn+ssh protokolu? ssh:// pamēģini prasti

Link to comment
Share on other sites

svn+ssh ir normāls un pareizs SVN over SSH protokols. Tas kļūdas paziņojums norāda, ka url ir nepareizs. Pārbaudi vai ssh/svn servera adrese ir pareiza.

Link to comment
Share on other sites

piekuns18

Bet es pats redzēju kā čalis uz ābola ar šādu linku novilka projektu caur sublime... Tā tad linkam teorētiski nevajadzētu būt problēmām... Varbūt kaut kur kaut kāds ceļš jānorādai vai vēl kaut kas jāuzinstalē...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...