Jump to content

Pārdod ziemas riepas ar diskiem 225/55/R16


zulus
 Share

Recommended Posts

Tātad - pārdodu Sailun IceBlazer WSL2 ziemas riepas kopā ar lietajiem disiekiem. 

-Riepu izmērs 225/55/R16

-diski Style33 (stāvēja man uz BMW E39, var iegooglēt Style33 un apskatīt), 5x120 starp skrūvēm;

 

Ar riepām nobraukti ~1000km - praktiski jaunas; Diski normāli, taisni. A/m jau devusies pie cita īpašnieka - riepas ar diskiem aizņem vietu;

 

Par riepas+diski vēlos 300EUR - savākt var Vecmilgrāvi vai arī var vienoties par aizvešanu uz Rīgas centru!

 

Kam interese - varu bildes aizmest vakarā, kad būšu mājās un sabildēšu!

 

Bildes šeit : http://failiem.lv/u/dsjnsjg

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Bildes noteikti vajag, it īpaši diskiem. Man ir smaga aizdoma, ka tam, kam vajadzēs riepas, nevajadzēs diskus, un otrādi.

 

Arī ziemas riepām atlikušais protektors ir obligāts parametrs. 1000km var mierīgi ar nenoregulētu ģeometriju riepas kārtīgi padeldēt. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

(labots)

OK, šovakar iemetīšu bildes! Īsti virsū viņas man neskrien, tāpēc sākumā mēģinu notirgot komplektā :)


Links uz bildēm pirmajā postā - vai nu PM vai 29 613 913

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Ja tie der e61 tad ņemtu, bet pēc kādām 3 nedēļām. Ja vēl nebūsi pārdevis tad droši PM.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man alga tik nākamnedēļ būs, bet katrā gadījumā es nebiju pārdomājis ņemt :)

Link to comment
Share on other sites

Man alga tik nākamnedēļ būs, bet katrā gadījumā es nebiju pārdomājis ņemt

Nu re, labi, ka nepaņēmi :D

Tagad dabūsi lētāk :D

Bet cipars neslikts!

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

gan jau paspēs pa tādu ciparu notirgot pirms es algu vēl dabūšu. A moš riktīgiem bembistiem 16 collas galīgi nekotējas :mrgreen:

Labots - chronos
Link to comment
Share on other sites

Nu patreiz šāds piedāvājums ir te+BMW forumā, bet tā kā tur viens no populŗākajiem topikiem ir lietotu ziemas riepu topiks, kur pārsvarā visi meklē riepas par 20EUR/gabalā, tad nez vai aizies:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...