Jump to content

Paliidziet ar dziivokļa datortīkla izveidi.


rememberme
 Share

Recommended Posts

rememberme

Man šobriid archers ir pilniigi lieks dzelzis. Bija doma, ka LTK varees savus kraamus patureet un es likšu savu C7. Patiesiibaa bez LTK "kraamiem" neiztikt un dziivee Huawei ONT HG8245H GPON (WiFi) dod labu waifaju. Vairaak arii paaris telefoniem un planšeteem neko nevajag. Ja nu kaadam gribas Archeru, cena buus ~90€.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    6

  • ggg97

    6

  • rememberme

    13

  • viesturs0711

    11

viesturs0711

Vispaar ja jau optiku pasuuta, tad tur tachu jaabuut skaidram, ka parastaa ruuterii, optisko kabeli neiespraudiisi.

 

Man piemeeram daudz kur papildus LTK wifi ir savs ruuteris blakus, jo LTK dzelzim, konfiguraacijas iespeejas ir ierobezht vai piemeeram vietaas kur vajag 3 gab kabeljus LANā. LTK ruuterim buus tika viens. Jo otrs ports ir aareejaa ip un paareejie prieksh IPTV.

 

Un veel... LTK maajas lapaa tachu ir noraadiits, ka piesleegumam komplektaa naak Waifajs. :)

Link to comment
Share on other sites

@@viesturs0711, vispār jau LTC optikas modemā var iespraust 2us LAN vadus un 2 priekš TV dekodera.. Rīgā man bija tā, ka galda dators slēdzās pa tiešo pie modema, savukārt visām šņagām + TV bija wifi rūteris, kas pieslēgts pie tā otrā LAN porta.

 

Tagad Jelgavā Baltcoms viss iet caur rūteri (TL-WDR3600).. ar vadu tv dekoderis+galda dators.. un viss pārējais wi-fi..

Link to comment
Share on other sites

@@MartiniB, ok.. varbūt ne tā izlasīju vainīgs.. :) un LAN jau nav viens, vienkārši katram portam ir ārējā IP..

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Cap, jaunajiem ar Wifi viens ports ir aareejaa ip otrs LAN.

 

Taa kaa savs ruuteris ir neatsverams.

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Šito es nesaprotu. Vareetu man biki lielaakiem burtiem uzrakstiit ? Kaa tas ir LAN un kaa ir ārējā IP ? Lai piespraustu klaat savu ruuteri, man LTK optiskajam ruuterim jaasprauž 1.portaa ?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

https://en.wikipedia.org/wiki/Local_area_network


4.portā labāk, tur ārējā IP


LAN ir lokāls tīkls kurā saslēgti datori, telefoni utt, ar vai bez izejas uz internetu. Viens otru redz un var komunicēt savā starpā arī tad ja nav pieejas internetam. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Divas dinamiskaas no kuraam viena ir pieejama 4.portaa.

Link to comment
Share on other sites

constrig

Jautāšu šeit! Kāda ierīce (vislētākais risinājums) man nepieciešama, lai nodrošinātu tīkla pieslēgumu:

 

ir divas telpas A un B, Tīkla kabelis iet caur telpu A uz B, un beidzas ar rūteri,tālāk uz PC.

Nepieciešams "iegriezties" kabelī telpā A un pieslēgt PC  tīklam. Cik noprotu ir nepieciešams telpā A rūteris?

Varbūt kādam kaut kas ir uz pārdošanu (Rīga)?

Link to comment
Share on other sites

blyat... CIK ĀTRS NETS?!

Pa to tīkla kabeli "CAUR TELPU ĀĀĀ!!" nets pienāk no provaidera?

Ja tā, tad telpāAĀ pārkniebj kabeli, uzkniebj galus un to routeri pārnes uz telpu āĀĀ.

Ja routeris ir vecs lamata un nets ir ātrs, tad routeri pārkonfigurē kā Access Point un atstāj telpā BĒ, taču telpāĀAAAA nopērk un ieliek jaunu un jaudīgu aparātu.

 

TĀPĒC IR SVARĪGI PARAMETRI!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

constrig

Nets no provaidera Baltkom. PPPoE 100 mb/s. Telpā B japaliek esošajam rūterim, jo no tās jāsaglabā Wirless pieķluves punktu.

 

 

 

ja nāk no iekārtas kas dala vairākas IP

 

nezinu jo neesmu jomas speciālists.

 

 

Cik noprotu jāmeklē rūteris bez Wirless funkc. A telpai (zem kāda nosaukuma tos var atrast, ja nav grūti iekopējies linku) un B telpas rūteris jāpārkonfigurē uz Access Point?

Labots - constrig
Link to comment
Share on other sites

Nu ja idiņš ir uzskata ka routera modeli nevajag nosaukt un viš pac i gudrāks tad lai tik vadās no visādiem muldoņu ieteikumiem. I AM OUT!

Link to comment
Share on other sites

@McB take a chill pill, lai jau cilvēki paspīd ar to ko viņi zin ;) kad vēl būs tāda iespeja - un nevajag uztvert tik personīgi!

Labots - Mezavecis
Nav katrā rakstā jāsprauž bezjēdzīgs links
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...