Jump to content

Adobe Flash player jau vēsture?


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Šodien bija pārsteigums, ka chrome izdomāja nobloķēt flash player, kamēr netika uzinstalēta pēdējā versija. Izskatās, ka Firefox ir vēl vairāk progresējis - pilnībā apturot tā darbību. 

http://www.engadget.com/2015/07/14/firefox-blocks-flash/

 

iOS jau sen šāda fīča nav pieejama.

 

Tajā pat laikā reklāmas turpina cepināt iekš flash, kas varētu būt izskaidrojams ar lielo flash developeru īpatsvaru, jo html5 ne visiem ir pa zobam. Tas ir beigu sākums?Vispār novērots, ka daudzi Adobes produkti stagnē.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ir vēsture. Sen jau vairs neattīstās. Kopš HTML5, pēc flash vairs arī īsti nav vajadzības. Kamēr viss, kas uz flash, netiks pārveidots uz modernākām tehnoloģījā, tikmēr flash vēl dzīvos. Var būt...

Link to comment
Share on other sites

Iekš IE flash ir defaultā, FF ir jāliek papildus flash plugins, ko nemaz neesmu instalējis. Lai gan FF ir pārlūks, ko, iespējams, visvairāk lietoju, iztieku ļoti labi bez flash spraudņa, vismaz pēdējā laikā, maz kur viņš prasās.

Link to comment
Share on other sites

Kur tas mazais entuziasts Kroop pazudis? Gribētos dzirdēt viņa viedokli.

 

Mājās flash nav vajadzīgs, bet darbā kāds idiots pamanījies vienā WEB interfeisā iecirst flash pogas.Tupi un raudi.

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz bija moderni lapas kā tādas taisīt flash - tikko tādu redzu, tā uzreiz no lapas prom, lai arī cik tur būtu interesants saturs...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

chrome arī vienīgais ērtais veids, kā tikt pie Flash zem Linux

 

ne tikai ērtais, bet vienīgais, ja vien negrib lietot kaut kādu 11.2 versiju, kas ir jaunākā pieejamā uz firefox, iceweasel u.c linux pārlūki.

Link to comment
Share on other sites

Taisnība, ieleja, par visādiem TVPlay, spēlītēm utt. Bet gan jau tas ir tikai laika jautājums.

Kādreiz tāda lieta, bez kuras nevarēja šur tur, bija Java, speciāli instalēju, jo kaut kādas lapas, kur man ko vajadzēja, prasīja Javu. Pāris gadu nav uz datora Java instalēta, nejūtu vajadzību. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Mājās flash nav vajadzīgs, bet darbā kāds idiots pamanījies vienā WEB interfeisā iecirst flash pogas.Tupi un raudi.

Viens no HP tīkla menedžment softiem - iMC, viņam web interfeisā ir vēl daudz flaša un jsf'u.

Palēnām, ar katru paču aizvieto aizvien vairāk ar HTML5 bet process vēl nav galā.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pagaidām 2 vienīgie saiti, kur vajag flesh ir tvplay, kuru uz ipad var skatīties caur aplikāciju un meteo radars. Kādam jāpiesakās, lai bezmaksas (atceramies epopeju ar maksas pakalpojumu) uzkodē normālu skatekli, kā tas smuki ir realizēts meteo.lt.  Viss pārējais kontents ir tikai lieka reklāma.

Link to comment
Share on other sites

Ir vēl padaudz tādu saitu, kur flash spraudni prasa. Piemēram šie: http://www.infoera.lv/. Ne gluži reklāmas paliek neredzamas, ja nav flash. Pa sīkumam jau daudz kur var sastapt. Pamēģiniet CSDD mājas lapu, piemēram.

Link to comment
Share on other sites

... hm, par ko runa? Te  win 7, ff 39.0, flash 18.0.0.209 ..... firefox neko nebloķē.

Link to comment
Share on other sites

FF nebloķē, nē. Ja gribi, vari uzinstalēt FFam to adobe flash spraudni. Mezavecim Cromē nobloķēja, kamēr nebija atjauninājis. Tēmā runas aizgāja virzienā "nafig flash" mūsdienās. Es pats priekš FF neuzliku to flash spraudni, vot tīšām neuzliku, ietiepos un neuzliku, ta ko man viņi izdarīs, tāds es, redz, a ko... :) . Nu, lūk, lietoju FF un lielu sāpi nepiedzīvoju, ka nav flash spraudnis. Lielākā daļā vietņu (mani paradumi, nesaku, ka citam būs tāpat) ir saveidotas bez flash klatbūtnes, šur tur flash sastopams, redzat, man tas nepaiet garām nepamanīts, tāpēc, ka uzreiz ir redzami tukši laukumi, kuros brīdinājums - jūsu pārlūkam nepieciešams adobe flash player. Zinot, ka tajos tukšajos laukumos lielākoties reklāmas, pat labāk bez flash. Piebildīšu FF nav mans vienīgais pārlūks, lietoju arī IE, kur flash iebūvēts. Ja nāve, kādā lapā, kur vajag flash pārlūkā, kaut ko caur FF nevaru, ieeju tur caur IE. Bet tā, nebloķē FF vēl flash...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mozilla izmantoju tikai tikai lapās kuras nedarbojas ar IE.

Piemēram, boot.lv forums. :)  Caur IE nevar neko iekopēt, ne citēt tekstu no komentāriem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Firefox bloķē gan flashu

Ko jūs ar šo domājāt? Tikko uzinstalēju no Adobe mājaslapas Adobe flash player priekš FF. Viss uzinstalējās, viss darbojas. Bļāviens, pretēji savai kaprīzai ietiepībai (neinstalēt adobe flash player priekš FF) tikko norīkojos, jūsu dēļ tas.


snukurins, tikko mēģināju nocitēt caur IE11 no Windows 8.1 datora. Nekas nesanāca. Kā tev tas izdevās?

Link to comment
Share on other sites

Sapratu.


Tač tur nav bēdas. Kad bloķēs, izleks piedāvājums instalēt jaunāko versiju - pāris minūtes un gatavs.


 

 

Tagad rakstu nevis no Edge bet no IE11,IE11 tiešām neļauj citēt un kopēt.Hmm,kādu dienu atpaķaļ uz W7 ar IE11 darbojās.

Tas nav kaut kādā veidā saistīts ar 32-bit, 64-bit? Nezinu. Man ir 64-bit.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

iOS jau sen šāda fīča nav pieejama.

Nekad nav bijusi, meža āpsi... 

 

Ieleja, aviolīnijas piedāvājumam būtu jābūt diezgan ievērojamam, lai izskatītu tās piedāvājumu attiecībā pret konkurenci, ja aviolīnija uzpiestu man lietot flash.

TV3 play viss ir fufels, porņuhu saiti visi sekmīgi pāriet uz html5 video, tā kā drīz jau vien flash būs patiesa pagātne.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nevertell, kad būs tas drīz, vēl nav zināms! Daudz kur vajag flashu. Var jau piecirst kāju teikt, man nevajag. Realitāte tomēr ir savādāka!

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
aviolīnijas piedāvājumam būtu jābūt diezgan ievērojamam, lai izskatītu

Vai arī vienīgajam, ja lido no mazākām lidostām, kā piemēram Bristole, Rīga

 

 

 

visi sekmīgi pāriet uz html5 video

BBC iplayer neiet bez flash, tur reizēm daudz interesantu raidīijumu ko skatīties

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Vakar sataisījos, ka nu tik skatišos izslavēto LTC interneta TV bez maksas, bet vēlme pārgāja, kad ieraudzīju tur kārtējo vajadzību pēc "krašpleijera" :( Fīča laba - tas bezmaksas periods, bet kā es varu iepazīties normāli, ja mana vienīgā vēlēšanās šo visu skatīties uz andrīšnieka planšetes, vai citas analoģiskas ierīces?

Attīstība iet kaut kādā virzienā, bet tāda elementāra lieta, kā atteikšanos no fleša, nez kāpēc izpaliek.

LTC jau sen varēja uztaisīt kaut vai aplikāciju (kā TVPlay), lai arī planšentieki netiktu apdalīti.... Ir aizdomas, ka tas viss tikai tādēļ, ka tas ir tīrs bizness. Ja ies uz androida, tad kas vairs skatīsies interaktīvo?

Link to comment
Share on other sites

 

 

TV3 play viss ir fufels

Vispār jau viņiem ir sava aplikācija androīdam un iosam, tā kā viss notiek. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pašam jau nav bēda bet kaudze nelaimīgo Firefox fanu zvana un prasa ko darīt,kā būt.

 

saki lai šie izvēlas par ko fanot - par Firefox vai Flash. abus vairs nevar .

Link to comment
Share on other sites

Šodien flash ir salabots, atliek vien atjaunot.

Un lai priecājas, ka tiek ziņots un bloķēts, jo caurums jau tika izmantots, lai izplatītu crypto ransomware tipa vīrusus...

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

 

 

tas puffin neizskatās pēc laba varianta, uz android flash saturu var skatīties ar defaulto browseri un arī firefox, tikai jāuzinstalē šis http://adobe-flash-p...own.com/android

 

Tu tā kā pats esi mēģinājis, vai tik padomu dod?

 

1) No Tevis dotās saites neko nevar lejupielādēt. "We're sorry, the requested URL was not found on this server.

2) Kad varēja, tad man negāja ne uz telefona, ne planšetes

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Kur tas mazais entuziasts Kroop pazudis? Gribētos dzirdēt viņa viedokli.

 

es tepat. mans viedoklis, jo cilvēki ātrāk paši viņu noņems no browseriem un nelietos lapas ar flash, jo labāk cilvēcei. flash rij nenormāli daudz resursu, ir nedrošs un visā visumā baigā aizvēsture, kam jau 5 gadi atpakaļ bija laiks izmirt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...