Jump to content

blue ray dvd atskaņotāja iegāde


Art1999
 Share

Recommended Posts

situācija ir sekojoša,ir sony led tv(bez smart)un mūzikas dvd/blue ray kolekcija,ir vajadzība iegādāties blue ray pleijeri (ar wifi,smart funkciju lai dažreiz izmantotu youtube vai kādu filmu paskatīties),kurš tiks slegts klāt stereo pastiprinātājam ar divām skandām(nekada mājas kinozāle nav paredzēta,klausīšos stereo variantā) un tā,iesakiet piemērotu dvd atskaņotāju,ir doma par šo Pioneer:

http://www.pioneer.eu/eur/products/42/84/222/BDP-170-K/page.html

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pašam ir BDP-160-K, iepriekšējā paaudze. Labs vienkāršs modelis.

Tevis izvēlētais ir labs, ņem vien ciet.

Link to comment
Share on other sites

Njem kaadu samsungu, ja veelies smaartu iekshaa... Cik esmu izspaidaajis, vissakariigaakie smaarti

Link to comment
Share on other sites

Tev taa muuzikas kolekcija ir tikai uz diskiem? Ja viss ir noripots, izveeleetos media playeri nevis disku atskanjotaaju.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

ar media playeriem un ripošanu esmu uz ''Jūs'',samsungam nav iespējams pieslēgt rca kabeli un skaņas/bildes kvalitāte,domājams Pioneer būs daudz augstāka....vienīgais par interneta izmatošanu varbūt nepārāk ērti....

Labots - Art1999
Link to comment
Share on other sites

Iesaku pameklēt ar Spotify atbalstu. Pēc kāda laika bez tā būs grūti iztikt. 

Link to comment
Share on other sites

litrs,

 

BluRay, tas ir cilvēki dzenas pēc normālas skaņas/attēla kvalitātes, un spotify ar saviem konserviem?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dune bija ar Blue ray, ļoti interesants aparāts, tikai jēgas maz, labāk ir ņemt images, tad der jebkurš normāls media plejeris.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

ar media playeriem un ripošanu esmu uz ''Jūs'',samsungam nav iespējams...
 

 

Klau, tas ir vienkārši - pilns nets ar softiem. Tu pat vari noripot nezaudējot kvalitāti. Pats izmantoju http://www.makemkv.com/download/ Baigi ērti, kad ir media pleijeris un nav jāņemās ar BR vai DVD diskiem. Kā media pleijeri izmantoju WD TV Live, bet alternatīvu ir daudz. Būs ērtāk - šai ticībai esmu pievērsis vairākus cilvēkus. ;)

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Nu sen jau ir lielie diski, tagad jau normāli 6TB stāv, ja jau esi pircis visus BD diskus, images uz HDD, var reizē ģimene, pat tīklu. dažādus skatīties, nomirst HDD izmet miskastē, jo tev ir orģinālie BD uz rokas, kas par to laiku nebūs nonēsāti!

Link to comment
Share on other sites

Tu jau esi aizmirsi, bija arī lampinieki! Es armijā ar četriem purniem nesu pirmo krievu krāsaino lampinieku uz otro stāvu, mēs visi dzemdējām!

Link to comment
Share on other sites

Mēģini - labums ir tāds, ka saglabājas oriģinālais kodējums ar visiem čapteriem, subtitiriem valodām utt., bet nav čakars ar DVD menu. Es gan esmu sācis lēnā garā visu pārdzīt uz h264 ar 50fps. ;)

Link to comment
Share on other sites

Var jau izmantot MakeMKV, strādā par pirmo, betas ir bezmaksas!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Var jau izmantot MakeMKV, strādā par pirmo, betas ir bezmaksas!

 

Un? Pārtulko. :D

Link to comment
Share on other sites

Tiem kam nav vietas turēt lielos izmērus, tie var izmantot MakeMKV, cik spiest, tas jau ir katram pēc iespējām un atskaņošanas tehnikas!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mēģini - labums ir tāds, ka saglabājas oriģinālais kodējums ar visiem čapteriem, subtitiriem valodām utt., bet nav čakars ar DVD menu.

Mēģinu. Ir labs!

Galvenais, ka varu izvēlēties, kurus subu un audio celiņus ripot, man franču un spāņu audio un subus nevajag. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ir pioneer bdp-170 mājās....


 

 

blu ray un signālu laist pa RCA? ļoti interesanta pieeja...

audio-rca vads uz stereopastiprinataju,hdmi video signālam...man ir kādi 10blue ray un 20parastie dvd ar mūziku un 10ar mīļākajām filmām...filmas parasti noskatos online un aizmirstu...tā kā kautko ripot man nebūtu ko/// 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...