Jump to content

Nokia E52 neslēdzas vairs iekšā...


Recommended Posts

Labdien!

 

Vai šeit ir kāds mobīlo telefonu speciālists? Problēma tāda ka pēc pēdējās baterijas pilnīgas izlādes man vairs neslēdzās iekšā Nokia E52 telefons...

Jau agrāk bija tā, ka ieslēgt varēju tikai piespraužot pie lādētāja, taču tagad arī vairs nelādē... attiecīgi slēdzot iekšā tikai novibrē un viss...

 

Jau iepriekš paldies par ieteikumiem un palīdzību. ;)

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Bateriju? Itkā baterija turēja pat 2 nedēļas... (es šo telefonu praktiski neizmantoju).

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini citu lādētāju, vai ligzdu pakustini, varbūt nav vairs kontakta. Kad mēģini ieslēgt, droši vien kaut ko vēl no baterijas pēdējo paķer, novibrēšanai pietiek.

Šo varēja, šķiet, arī caur USB lādēt. Pamēģini tā. Lai gan tas vai nebija īpaši jāieslēdz...

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini piespraust pie USB vai parastā lādētāja un palādēt bez iekšā slēgšanas kādas pāris stundas.

 

Ir bijis arī tā ka bača ir tik sausa, ka vairs nelādē telefonā. Pieliku bateriju pa taisno pie stravas avota un pāris minutes palādēju. Tad liku telefona un aizgāja.

Labots - Slaids
Link to comment
Share on other sites

Šitam ir tikai caur USB lādēšana, lādētājs ar USB štekeri. Iespējams baterija izbeigusies. Ir vēl nopērkamas orģinālās baterijas, diezgan daudz kur internetveikalos piedāvā. Kaut arī, iespējams, pats telefons iet uz beigām. Manam E52 ekrāns nodzisa, nesu remontēt, nomainīja man displeju, tagad iet.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šitam ir tikai caur USB lādēšana

Jau piemirsies.

Bet šis bija pēdējais TELEFONS, kam bija pieliktas visādas fīčas, nevis datoriņš ar zvanīšanas funkciju. Eh, dabūt tagad tādu jaunu. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet šis bija pēdējais TELEFONS, kam bija pieliktas visādas fīčas, nevis datoriņš ar zvanīšanas funkciju.

Absolūta taisnība. Pats pēdējais smartfons klasiska telefona formfaktorā. Pēc tam bija vēl pāris qwerty smartfoni. Un viss. Sākās touch un parastie netouch telefoni vairs nebija nekādi smarti. A tagad arī parastos telefonus vairs neizlaiž, gandrīz nemaz. No lielajiem ražotājiem kāds reizi gadā kaut ko piedāvā, ja piedāvā, vieni vienīgi touch, kas vairāk plaukstdatori nevis telefoni.

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Esmu mēģinājis lādēt, gan caur parasto lādētāju, gan caur datoru... nekā... esmu arī ilgāku laiku noturējis pie vada... arī nekā...

 

Es parasti šo telefonu ņemu līdzi velo sacensībās un citos ekstrēmos pasākumos... :)


Vai un kur dabūt orģinālo bateriju? Cik EUR tas varētu izmaksāt?

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

pameegjini akji palaadeet ne telefonaa, kaads foto akju laadeetaajs var paseet peec voltiem, peec izmeera protams nepasees

vai ar kurbuli - piemaaniit telefonu iestarpinot shpani(pie akja kontaktiem) no cita avota

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Tikko sadabūju draugu kuram ir veca E72 Nokia... pamēģināšu bateriju no tā... un ja ies tad paņemšu jaunu orģinālo! :)

 

paldies par padomu! :)

Link to comment
Share on other sites

Volters

Skaties tik, ka tā oriģinālā baterija arī nav no tiem laikiem, kad vēl ražoja šitos aparātus. Nopirku vienu priekš E51 - veca kā kalaša. Tad jau labāk svaigs aizstājējs.

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Ieliku bateriju no ejoša E72... diemžēl nekā, telefons tāpat neslēdzās iekšā... savukārt ja manu bateriju ieliek tajā E72, tad tas ieslēdzās! Laikam tiešām telefons nobeidzies...


Tāpat neslēdzās iekšā un nelādē... un lai arī cik ilgi savējo biju turējis pie elektrības... viņam tik un tā bareija izrādās tukša...

Link to comment
Share on other sites

Regisss

 

 

nu tad fenikss un deadmode

 

Ko Tu ar šo domāji? Dati nav svarīgi jo ir gan backupi, gan cits telefons ikdienai! :)

 

Dīvainākais tas ka pieslēdzot pie lādētāja nemaz nelādē... :( 

Link to comment
Share on other sites

inteens

Vēl viens jautājiens par E52. Nedarbojas mikrofons, austiņu miķis darbojas. Pats mikrofons ir uz BGA ? Un vai tur vēl kāda mikrene nenāk, paastiprinātājs?

Service manual vēl neesmu pētījis.

Link to comment
Share on other sites

inteens

Divi donori man ir, tad viņš uz bumbām lodējas?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man ar kā reiz divi gabali E52 plauktā stāv. No kuriem viens svežaks (rads kaut ko darija un uztaisija trubu par ķieģelīti). Kompis piespraužot klāt telefonu to redz kā Nokia rom. Būs jāpaspēlējas! Otram gan kaut kad sen atpakaļ servisā diagnozi iedeva - nav labojams!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...