Jump to content

Lietota iPhone iegādes ieteikumi


vovanslv
 Share

Recommended Posts

Sveicināti boot.lv lietotāji!

Esmu nolēmis iegādāties lietotu iphone 5/5s/5c telefonu. Priekš jauna pašreizējās finanses neatļauj. Vēlos lūgt visu iphone lietotāju gūto pieredzi un izteikt savas domas - ko tieši man vajadzētu pārbaudīt pirms es iegādājos lietotu iphone telefonu ?

Negribās iegrābties kopijā vai arī zagtā telefonā.

Esmu dzirdējis par IMEI pārbaudi un tās sim kartes ielikšu lai pārbaudīt vai tīkls strādā, bet kur to pašu IMEI var pārbaudīt ?

Ceru uz Jūsu atsauksmi :)

Link to comment
Share on other sites

Pats galvenais ir lai vecais īpašnieks izdzēš savu icloud !!!pāreijais jau ir laimes spēle,kā jau lietotām lietām...

Link to comment
Share on other sites

vovanslv

@tam4 Sanāk ja viņš neizdzēš savu icloud, tad viņš mierīgi pēc tam mājās caur savu icloud var telefonu kurš jau ir manās rokās nobloķēt ?

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

Priekš jauna pašreizējās finanses neatļauj. Vēlos lūgt visu iphone lietotāju gūto pieredzi un izteikt savas domas

Pirms pērc padomā vēlreiz vai tiešām vari atļauties un vajadzīgs.

1.Jo. Ja nesānāk naudas jaunam tātad nēesi izaudzis ,jeb spējīgs normāli strādāt un saņemt algu.No kā izriet ,ka šis produkts nav Tev pieejams. (dzīvesveidam,ienākumiem,sociālam statusam)

2.Jebkurā gadījumā pērkot lietotu Tu būsi zaudētājs. ( Baterijas resurs,salīzinoši dārgs salīdzinot ar alternatīviem telēfoniem,un nekādi vecs modelis nepagarina ...nu pats saprati :) )

3. Ja pērc nosaukuma pēc ,aplikācijas zodz un pirmā darbība ar telefonu ir kā ātrāk uzlauzt lai savukārt varētu ātrāk zakt. Tad karogs Tev rokā.

 

finanses neatļauj
Šo saku pamatojoties uz Tavu teikto. Jo nav pamats domāt ,ka vari atļauties maksāt par aplikācijām.
Link to comment
Share on other sites

parbaudi vai nav blokjets icloud, un vai var piezvanit no sava tikla, viss. iphone 5s ir pirmais kuram bus 4g tikls, vecaku njemt nav jegas!

Link to comment
Share on other sites

 

 

caur savu icloud var telefonu kurš jau ir manās rokās nobloķēt ?

tieši tā + telefonam nebus iespejams uzinstalet aplikacijas utt...

 

 

iphone 5s ir pirmais kuram bus 4g tikls, vecaku njemt nav jegas!

tur nepiekritišu jo jau 5 bez c un s ir 4g...

Link to comment
Share on other sites

 

 

finanses neatļauj.

 

priekš kam bomāram 4G ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Zukatokiari

Varbūt kāds zinošs cilvēks var apgaismot šādā jautājumā: cilvēks paņēma LMT nomaksā Iphone 6s, taču vajag naudu un grib pārdot pa zemāku pilna telefona cenu. Iet it kā uz visiem tīkliem. Telefons ir neatvērtā kastē. Esmu tas, kurš grib nopirkt. Apskatīju LMT līgumu lapā, pēc līguma Klients nedrīkst atsavināt līguma darbības lakā. 

Vai šo telefonu es varēšu pilnvērtīgi lietot bez jebkādiem ierobežojumiem Tele2?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai šo telefonu es varēšu pilnvērtīgi lietot bez jebkādiem ierobežojumiem Tele2?

Varēsi kamēr LMT to nepiebloķēs. LMT teorētiski var nobloķēt ierīci, ja tur ir kaut kādas saistības nenokārtotas, bet tie ir ļoti reti gadījumi, jo parasti pienāk pēdējais rēķins un visa pilna summa.

Link to comment
Share on other sites

Zukatokiari

Paņēma uz nomaksu, ģimenes apstākļu dēļ vajag naudu. Es saprotu, ka uz mani nekādas ar viņa nomaksu saistīti jautājumi neattiecas. Principā nenomaksāšanas gadījumā LMT dod uz Creditreform(utml) un bloķē telefonu un es, izdevīgi nopircis, palieku ar ķieģeli rokās.

Līguma darbības laikā viņš nedrīkst atsavināt telefonu. Ja esmu nopircis, kaut kāda problēma - dodos uz LMT, viņi mani pasūta. 

Labots - Zukatokiari
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai šo telefonu es varēšu pilnvērtīgi lietot bez jebkādiem ierobežojumiem Tele2?

Esmu par 99% pārliecināts, ka LMT iPhoniem vēl joprojām sien SIM pie sava tīkla. 

Link to comment
Share on other sites

Zukatokiari

Lai kā tur nebūtu, katram sava motivācija. Man vienīgā doma kā nopirkt telefonu un pēc tam neieberzties. Ov koz, kasti vērtu vaļā un liktu iekšā savu Tele 2 karti. Ja neiet, tad jau skaidrs. Bet ja aiziet, kas būs pēc kāda laika?

Link to comment
Share on other sites

Un kā tu zināsi, ka tavs čoms kam vajag naudu turpina maksāt LMT jau par pārdoto telefonu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zukatokiari

2 jema

Nav viņš man čoms, ja vien ss sludinātāji nav visiem čomi.:)  Tas jautājums man arī interesē: vai nemaksāšanas gadījumā LMT nobloķēs, vai vienkārši čakarēs viņu, neaiztiekot telefonu. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nav viņš man čoms, ja vien ss sludinātāji nav visiem čomi
Tad tu esi jokains cilvēks, kas vēl cilvēkiem tic, nesatraucies, drīz neticēsi! 

Vispār jau mēs te varam runāt vai nerunāt, parasti tie cilvēki ir tā iedegušies, ka grib tām pasakām ticēt, pilns ar raudu stāstiem, es jau neko, bet mani...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Zukatokiari

Uz nomaksu neņemšu, nepatīk. Pērku uzreiz un par skaidru naudu. Varu nopirkt arī oficiāli, taču ja cilvēks piedāvā 6s 128 GB pa EUR 650 ar LMT veikala čeku, vismaz apspriest to ir vērts. Starpību noziedoju uz Ziemassvētkiem kādam. Tāpēc arī ir tas jautājums, vai nebūs problēmu vēlāk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Skumji, ka cilvēks, kuram vajag naudu, ņem aifonu uz nomaksu...

 

tapēc jau paņēma, ka vajag naudu 

Link to comment
Share on other sites

Pats pērk par 745 un tev dot par 650, pilna pasaule ar labiem cilvēkiem!

Link to comment
Share on other sites

Zukatokiari

2 vvv

Neņem ļaunā, esmu godīgs čallis! :) Tikko piezvanīju uz LMT, balss klausulē pateica: telefons līdz nomaksas termiņa beigām paliks pircēja īpašumā oficiāli. Ja viņš vienā brīdī sāks nemaksāt, telefons tiks nobloķēts un atbloķēt varēs tikai viņš. 

Paldies par padomiem, tagad viss ir skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Long John
tas modelis 959 € maksā

 

Penža izbrīns- vai tiešām gandrīz tūkstotis eironaudiņu ir adekvāta cena par tehnisku gadžetu ar kaučkādām unikālām iespējām, jebšu tikai neizbēgama "nodeva" par prestižu modes un statusa aksesuāru...  :sorry:    :yahoo:

Labots - Long John
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja telefons uz nomaksu pie LMT ņemts, tad tur 100% LMT piesiets SIM

 

eiropas savienībā ar likumu aizliegts piesiet tīklam telefonu 

Link to comment
Share on other sites

Zukatokiari

2 vvv

Es teicu "...taču ja cilvēks piedāvā 6s 128 GB pa EUR 650 ar LMT veikala čeku..." piedāvā pa EUR 650. Viņš jau nav samaksājis LMT lapā norādītos EUR 959, bet tikai pirmo iemaksu, EUR 40,50, 60 vai sazin vēl cik. Tā ka viņš iemaksā 50, no manis saņem 650, vienu vakaru ar draugiem krogā iedzer un nākamajā dienā prom GB utml.  

Link to comment
Share on other sites

eiropas savienībā ar likumu aizliegts piesiet tīklam telefonu

Nu kā toreiz LMT man teica, pie tīkla sienot tikai aifonus...

Labots - Eernijs
Link to comment
Share on other sites

 

bet tikai pirmo iemaksu, EUR 40,50, 60

1) LMT tak nepieprasa nekādu pirmo iemaksu... Ņem uz nomaksu vai ar atvērto līgumu, vai pērc uzreiz! Pirmajos 2 gadījumos būs tikai noteikta ikmēneša maksa to laika posmu, kuru pats būsi izvēlējies līdz nomaksāsi telefona cenu.

 

2) Telefons tiešām ir piesiets LMT tīklam, bet pērkot var palūgt, lai noņem piesaisti - kaut cik tur to dienu laikā tas ir izdarīts un telefons ir lietojams visos tīklos

Link to comment
Share on other sites

 

 

eiropas savienībā ar likumu aizliegts piesiet tīklam telefonu 
 

 

 

LMT man teica, pie tīkla sienot tikai aifonus...
 

 

Tā nav LMT iegriba, bet gan Apple uzstādījums...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Penža izbrīns- vai tiešām gandrīz tūkstotis eironaudiņu ir adekvāta cena par tehnisku gadžetu ar kaučkādām unikālām iespējām, jebšu tikai neizbēgama "nodeva" par prestižu modes un statusa aksesuāru... 
 

Man ar liekas ka cilvēki iet sviestā :D 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc visus mēri pēc savas mērauklas? Vienam pietiek ar Nokia 3310, cits vēlas darīt ko vairāk. Bet letiņiem tak ik uz soļa patīk taisīt cīņu par to, kas ir pareizi un kas nē, kura firma ir laba un kura nē.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Tikko piezvanīju uz LMT, balss klausulē pateica: telefons līdz nomaksas termiņa beigām paliks pircēja īpašumā oficiāli. Ja viņš vienā brīdī sāks nemaksāt, telefons tiks nobloķēts un atbloķēt varēs tikai viņš.

 

Salti meli. LMT par parādiem nebloķē jau ap 10 gadiem. Gudrīši savu teorētisko prātuļošanu var paturēt pie sevis. Jā protams ir acīmredzama shēma - paņemt ar kontraktu un zibenīgi transformēt skaidrajā. Nekā jauna.Ja kontrakta slēdzējs nepildīs savas saistības tā ir viņa problēma.

P.S.

Neuztveriet to kā pamudinājumu visus uzmest.

Labots - LSTP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu nez, man liekas stulbi nolocīt štuku par 128GB versiju, ja tā atšķiras no 16GB versijas, kas maksā 650 EUR, tikai ar atmiņas apjomu. 6S ir krutākā flash atmiņa tirgū, bet nu maksāt 350 EUR par 100GB telefona atmiņas?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...