Jump to content

No datora caur centru . .


suport
 Share

Recommended Posts

Tatad man no datora caur centru iet muzika , centrs vajadzigs tikaj tapec lai butu ka pastiprinatajs tumbaam. Tas centrs nav nekads jaunaijs un aiznem daudz vietas . 
Kads varbut var palidzet un ieteikt man kadu pastiprinataju daudz mazaaku un varbut pat jaudigaku . 

No datora uz centru iet gembird-kabelis-audio-jack-35mm-m-2x.jpg  melnais ar sarkano nak centra , talak no centra iziet uz divam tumbam ar parastajiem audio vadiem .. katrai tumbai 4 parastie vadi , 2 skanai , 2 bassiem . 


Vajadzigs ir pastiprinatajs lai nav lieki vajadzigas kadas parejas vai vell labak vilkt jaunus vadus , jo vadi iet caur sienam un sienas ieksaa .. P.S sry par garumzimem ! 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Un kā lai mēs uzzinām, kāds ir tagadējais centrs? Nav jēgas no jaudas, ja tumbas nespēj dot vairāk ārā. Gabarītu samazināšana arī nav loģisks iemesls maiņai.

Link to comment
Share on other sites

 

 

katrai tumbai 4 parastie vadi , 2 skanai , 2 bassiem

Bija te viena tēma ar identisku "problēmu". Maini arī tumbas, ne tikai pastiprinātāju.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kāds ir mērķis? Kāpēc vispār kaut kas jāmaina?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tagadejais - kenwood xd-752

Jamaina , velreiz saku centrs aiznem daudz vietas , tumbas ir pie sienas , pati kaste skapii . nav kur vinju likt tadu gigantu , es vienkārši domaju varbut musdienas ir kas mazaks ar so pasu funkciju 

Labots - suport
Link to comment
Share on other sites

Neāksties un labāk nopērc Solo 7C/8C/9C vai Edifier R2700/R2800.

Skanēs labāk, un lielās kastes nebūs vispār.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

7C
 Ir tada lieta , ka man visi vadi ir savlikti sienas , ta lai nebutu redzami un netraucetu , tumbas pie sienam sturos , man vajag ta lai vadi nav vairs japarvelk , tikaj kasti nomainit un visss ! 

 

 

Neāksties un labāk nopērc Solo 7C/9C, vai Edifier R2700/R2800. Skanēs labāk.
 
 
 Ir tada lieta , ka man visi vadi ir savlikti sienas , ta lai nebutu redzami un netraucetu , tumbas pie sienam sturos , man vajag ta lai vadi nav vairs japarvelk , tikaj kasti nomainit un visss ! 
Link to comment
Share on other sites

Ja uz katru tumbu iet tikai viens vadu pāris, tad pilns e-bay ar maziem pastūzīšiem, arī D-klase (šitām tumbām derēs). Daži arī šeit apskatīti blakus audiotopikos. Kā viņi līmēsies kopā ar konkrētajām tumābm, xvz.

 

Sorry, neuzmanīgi izlasīju autora postu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

nu tad divus tos mazos pastiprinātājus vienkārši vajag. pa vienam uz katru tumbu.

Link to comment
Share on other sites

Man jau gribētos teikt, ka tas tāds čž risinājums.

Ir sakarīgs variants - jaunas tumbas un pastiprinātājs. Kāds ir budžets?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Nu tad kadas tumbas varetu ieteikt divas , prieksh vienas izstabas , bet lai butu ari normals basinieks , neko baigi dargu sapratigaaa cenaa , ( 0 - 100 eur) + uzreiz kadu pastiprinataju  . Bet ta lai atbilstu siem pasiem vadiem kadi jau ir , nu tik tos 2 kas ir atsevisci basiem ja nevajag var nahrinizeet

Link to comment
Share on other sites

neko baigi dargu sapratigaaa cenaa , ( 0 - 100 eur) + uzreiz kadu pastiprinataj

Un cik par pastiprinātāju jeb cik liels ir kopējais budžets šim pasākumam?

Lai vai kā, par 100EUR jēdzīgu tumbu pāri neatrast, vismaz ne jaunu. Arī lietotu būtu visai problemātiski.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Lidz kadiem 150 200 varetu eiram .. ! Bet man viena izstaba ar 18 m2 .. taka man tur baigo dauziiitaju nevajag .. ta lai skana ir laba un kads basinsh ar .. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
BLACK ALIGATOR

nopērc resīveri bet nezinu taviem kalbasatoriem noteikt 6 omi vane

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...