Jump to content

Android planšete priekš navigācijas ap 200 EUR


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Varbūt kādam ir pieredze ar navigācijām uz android verķiem. Līdz šim tiek lietots ķīnīšu mēsls Navitel uz Windows CE, kas karās, rubās ārā, pazūd GPS signāls, tāpēc doma iegādāties planšetnieku. 

 

Galvenais nosacījums, lai bez problēmām varētu 8h no vietas rādīt kartes, aparāts nenekarstu un nekārtos. Skatos uz Samsung Galaxy tab 3, kas tagad pa akcijām nāk. Ir vēl kādi jēdzīgi varianti?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Visas tās 8h planšete būs piesieta pie barošanas vada kā jau tas autiņā parasti pieklājas, līdz ar to ieguldīt naudu akumulatoros ir bezjēdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Es ar no sākuma tās 8h pārpratu.

Iesaku ņemt ko mazāku (vismaz man 10" verķis vējstikla "vidū" galīgi neprasās) un vēlams gaišā krāsā, lai saulē mazāk uzkarst. Tev pietiek ar "pliku" GPS vai vajag arī mobilos tīklu?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

3G/4G var nebūt un vajadzības gadījumā varēs izlīdzēties ar Wifi. Izmēru gan vajag vismaz 9". Esošais 7" ir par mazu, ja kartē vajag kaut ko atrast.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Samsung Galaxy tab 3

Tad jau labāk Tab 4 baltā krāsā: spilgtāks ekrāns, kas navigācijai noderēs.

Te arī ir minēts, ka GPS visai ātri un precīzi darbojas - Tab 3 apskatā GPS īpaši neizcēla.

Link to comment
Share on other sites

Nesen iGo liku uz šāda Lenovo,nezinu kā ar Navitel būs jo izšķirtspēja planšetei tāda paliela,nepamēģināju,bet igo sputņikus salasīja momentā,nebūtu tik lielas prasības uz ekrāna izmēru vēl varu ieteikt asus zenfone 2 jo šis uztur GPS/GLONASS/QZSS/SBAS/BDS  un tik ātri noloko satelītus ka pat braucot atrod momentāli.

Labots - zynoj
Link to comment
Share on other sites

kas pa hujinu? kapec tev vajag kkadu 10collu monstru prieks navigacijas?

cik bieži tev vajadzēs tas 8h lai iztur? vienreiz gadā? tādu monstru tableti tāpat neparocīgi nēsāt apkārt, telefons man izvelk ap 6h navigācijas ja kkad vajag ne-mašīnā kur nav strāva.

pārējā laikā nav nekas labāks par tomtom mašīnai, 

cik esmu testējis tad neviena app  softa ziņā NAV pārspējusi parasto tomtom, pat ne viņu pašu android app kas ir galīgi jocīgi, visām kkādi trūkumi ir un hujova uztaisītas kā arī neskaitāmie lagi/ gps satelītu neuztveršana tad kad visvairāk vajag utt..ja esi kādās šaurās ielās ar augstām mājām tad aizmirst vispār var par telefonu kā gps..

Link to comment
Share on other sites

 

 

būs piesieta pie barošanas vada

Komentārs no dienas kārtības tiek noņemts :)

 

 

3G/4G var nebūt

"Kam tad klavieres? A ja nu atnāk kāds, kas prot spēlēt" /Mans draugs nenopietns cilvēks/

Tas pats IGO un citi tamlīdzīgi krāmi gana labi prot apstrādāt tiesaistes info par sastrēgumiem u.tml. Protams, Latvijā tas noderēs labi, ja Rīgā, bet, ja brauc uz Poliju, tad tas ir to vērts!

 

 

Nesen iGo liku uz šāda Lenovo,

Balss komandas darbojās normāli? Uz Lenovo ierīcēm ir bieži vien konstatēts, ka nekādi nevar piešķilt audio strīmu, neatkarīgi no tā, ko konfigo sys failā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

asus zenfone 2

Redzu, ka piemini 2., bet ar Zenfone 6 man vakar GPS signālu tā arī ~20 minūšu laikā neuztvēra.. maita.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Hmm, manuprāt 200Eur ir pasālīti priekš navigācijas.

Pa Latviju lieliski strādā Here un Cityguide, tiem, kas nevar savākt savas ambīcijas un "lido" - Waze.

Attiecīgi, ir vēlams, lai planšetei būtu 3g.

Par GPS ātrumiem - galvenais ir nepaņemt kaut ko ar nolādēto MTK čipsetu - Preztigio šņagu, piemēram.

Man kā navigācija lieliski kalpo mans Redmi Note. Protams ir blakne - šadtad kādam nu ļoti vajag piezvanīt, kad es braucu. 

Izdot naudu par Samsung planšetniekiem neredzu īpašu jēgu. Ar Asus jāskatās - šie arī sākuši spiest uz lēto desu un likt MTK, lai var lielāku "varku" uzlikt.

Ja ir nepārvarama vēlme izmest naudu, varu ieteikt Mi Pad, bet nu neredzu jēgu no Tegra K1 priekš navigācijas.

Baterijas laiku, ja jālieto ārpus auto var pacelt vienīgi ar powerbanku. Visi produkti, kas piedāvā super baterijas laikus parasti ir marketings ar standby un citiem trikiem.


Par MiPad gan samuldējos - tam, manuprāt, nav GPS... :(


http://www.honorbuy.com/251-xiaomi-redmi-note-dual-sim-4g-lte-smartphone.html

Šitajam toč ir GPS un Glonass, ko laikam nekad nepalaidīs un GPS fixu Rīgas centrā saķer pāris sekundēs, ja ir mobīlais tīkls.

Ekrāns gan tikai 5.5" bet spilgts līdz nemaņai.

Link to comment
Share on other sites

Pietiekams navigācijai. Ar 5.1.1 andrīti uz borta nekas tur nekarsīs un negļukos.

Tiesa, neesmu drošs vai pietiks ar 16GB versiju, labāk 32GB, lai var visas kartes sastūķēt.

 

Galaxy Tab 3 ir ultramēsls, gan dēļ TouchWiz, gan dzelžiem.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Vēl, manuprāt ir svarīgi storage apjoms un tas, ka jaunajiem Androidiem aplikācija nevar glabāt datus uz sd. Tad gan neattiecas uz visiem ražotājiem - kārtējie Google "tipa drošības" izgudrojumi.

Link to comment
Share on other sites

pirkss: Pati planšete karst strādajot. Bet ne tas ir galvenais. Vai Tu esi kādreiz pataustījis kā vasarā sakarst melns telefons/planšete saulē zem vējstikla ( pat ar ieslēgtu kondicionieri )?

Tādi pārkarsēti telefoni un planšetes nedzīvo ilgi,jo sevišķi tāds karstums maitā akumulatoru.  

Tapēc daži cilvēki planšetes un telefonus vasarā stiprina pie aukstā gaisa ventilācijas caurumiem - ne pārak ērti , toties ir viņiem ir funktieris ka dzesēs aparātu.

Link to comment
Share on other sites

zed, Nexus 4 izbraukāja ar mums visu Toskānu pagājušgad maijā. Cepās nejēgā, ne nomira, ne kā.

Pie auto lādētāja, ar waze un saulē. Tiesa, mēs kondišku tā pagriezām lai arī viņš tiktu appūsts :mrgreen:

 

Es saprotu, ka balta planšete tam ir foršāka, bet Galaxy Tab 3 ir vissliktākā Galaxy Tab sērijas planšete.

Lai kaut cik to lietotu, jāmudījās ar alternatīvajām iešuvēm. 

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tāpēc, ka ir cilvēki, kas lieto brilles pie stūres. Lai nebūtu speciāli priekš kartes braucot jāmaina tādas, ar kurām var redzēt tuvumā, vajadzīgs pietiekams ekrāna izmērs.

 

 

kapec tev vajag kkadu 10collu monstru prieks navigacijas?
 

Es pat teiktu, ka nav nekas sūdīgāks par tomtom. iGo detalizācijā ir krietni priekšā. Var redzēt, ka nekur tālāk pa Rīgu neesi bijis, ja reiz šādi apgalvojumi.

 

 

pārējā laikā nav nekas labāks par tomtom mašīnai,
 

 

Uzsvars nebija uz cenu, bet tādu aparātu, kas būtu krietni labāks par to navitel bez gļukiem. Citi tālbraucēji tieši galaxy slavē, jo tie vienkārši strādā. Es gan nezinu, par kuru sēriju iet runa.

 

 

manuprāt 200Eur ir pasālīti priekš navigācijas.
 

Pašlaik vajag tikai Rietumeiropu un Skandināviju. Līdz šim 16GB ir izdevies iekļauties. 

 

 

Tiesa, neesmu drošs vai pietiks ar 16GB versiju, labāk 32GB, lai var visas kartes sastūķēt.
 
Link to comment
Share on other sites

Mežaveci, velti tu izmeti diskusiju online vs offline navigācija! 

Jā, formāli ņemot offtopiks, tomēr atakrībā no tā vai tiek lietota online vai offline navigācija ir svarīgi vai planšetei ir datu pieslēgums vai nav! Un visu laiku turēt ieslēgtu hotspotu telefonā nav tas labākais variants. 

 

Saportu, ka jautā priekš sava tēva, tālbraucēja. Ja LV kur mobilā datu parraide maksā kapeikas, viennozīmīgi jālieto online navigācija, tad ārzemēs - ņemot vērā datu pārraides cena... Te ir par ko diskutēt! 

 

ps. Atvainojos... Laikam sajaucu topikus....;( 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Redzu, ka piemini 2., bet ar Zenfone 6 man vakar GPS signālu tā arī ~20 minūšu laikā neuztvēra.. maita.

 

Lai neteiktu ka meloju,pirmais ekrānšots istabā un otrais uz balkona,istabā nofiksēja dažu sekunžu laikā.post-70735-0-21102300-1435432014_thumb.jpgpost-70735-0-13943100-1435432077_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...