Jump to content

Iesakiet planšeti.


Jajankins
 Share

Recommended Posts

Lietots/mazlietots Nexus 7 2013 ar vai bez LTE. 32GB

Vispār jau prasot par planšeti vismaz pieklājas izmērus norādīt.

7-8" līdz 200€ un 10" līdz 200€ - nav viens un tas pats izvēles ziņā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jajankins

Ar planšetēm esmu uz Jūs, tapec ari prasu lai iesakiet kādu labāk pirkt lidz 200e, izmantots tiks filmām, spēlēm, internetam.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Vismaz ar izmēru gan būs jāiek pašam skaidrībā, bet 10" manuprāt tomēr ir lietojamāks izmērs.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Jajankins

Nu labi, tad izmērs varetu būt tas 10'', ko labāk ņemt win, vai androidu, laikam pa 200e sakarīga win planšete nesanāk.

Link to comment
Share on other sites

Ja turēsi pie ladetaja tad vari ari android planšeti nemt!

Nepird stabulē un nemaisi autoram galvu!

 

Lenovo IdeaTab S8-50 par savu cenu ir visai OK.

8" IPS ekrāns ar labu (1920x1200) izšķirtspēju. 8", manuprāt, ir ideālais planšetdatora ekrāna izmērs. Pa 200€ šamo var dabūt pat ar 4G.

Labots - itanium
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

itanium ieteiktais lenovo ir ļoti labs,nesen vienam liku navigāciju uz tāda,modelis ātrs un ekrāns ļoti dzidrs un košs,vēl jau ķīnieši ar tagad ir dabūnami tīri sakarīgi,patīkami ka var izmantot ne tikai android,bet arī win8.1,nesen vienu tādu goclever patestēju uz tās intel platformas-reāli labais p/p jo youtube bez aizķeršanās spēlē 2k cik patestēju.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau es arī ieteicu labu variantu, tikai autoram jau gribas 10".

Ne Nexus 7 2013, ne Lenovo nav 10".

Godīgi sakot, nezinu vai var dabūt sakarīgu jaunu 10" par 200€

Link to comment
Share on other sites

Jajankins

Un ta pēdējais jautājums, ja jaizvēlas starp Lenovo un galaxy tab 4 ko labak ņemt?

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Atvainojos, ka ne-pa-tēmu, bet pats nevaru uzsākt jaunu tēmu...

Man ir nexus 7 plansete (pirmās ģenerācijas) kurai GPS negrib īsti strādāt, noliekot logā pēc vairākām minūtēm knapi vienu satelītu uztver (skatoties GPS test aplikācijā).

Blakus noliekot tieši tādu pašu planšeti tā uztver vairāk kā 10 satelītus pāris sekunzu laikā, manējā - vienu vai nevienu. 

 

vienīgā atšķirība starp abām plansetēm - manējā ir atbloķēta (unlocked)

 

mēģināju:

uztaisīt factory reset

mainīt aizmugurējos paneļus, kur ir gps antena (strādājošā plansete uztver vienlīdz labi ar abiem)

A-GPS nepalīdz

dažādas aplikācjas

 

īsāk sakot - nekas nepalīdz 

nesaprotu, kas var būt pie vainas. nezinu arī kurā brīdī pazuda tas gps, jo planseti dabuju lietotu 

kāds varbūt ir sastapies ar tādu problēmu?

cik meklēju tīklā - problēmas ar GPS ir bijušas jaunākai - 2013. gada planšetei, par 2012, gada neko neatradu.

 

paldies

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nexus 9 ir UK Amazonē par 200 mārciņām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Cilvēks Parastais

Tikai un vienīgi Windows 10 darbinātu. Lietoju jau pusgadu un nevienu minūti neesmu nožēlojis. Kā debesis un zeme pret jebkuru android brīnumu

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikai un vienīgi

 

cilvēkiem, kuri lieto tik kategoriskus apgalvojumus, parasti ir visai maz sajēgas par apspriežamo tēmu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Man ir 32GB - brīvi 20Gb + 64GB microSD. Tā kā, vismaz man, planšete ir īstens portatīvais dators darbam, tad nespēju iedomāties kā to brīvo vietu aizpildīšu.

Un cik esmu skatījies 90% gadījumos iekšas ir identiskas. Atverot 5-6 tabus Chrome, fonā Spotify + vienlaicīgi atvērti vairāki pdf un Word dokumnti lēnu darbību nenovēroju. Arī nākamo noteikti pirkšu Win10. Neviens ipad vai android produktivitātes ziņa pat tuvu nestāv. Pat jaunais iOS dual window režīms blakus normālam Windows izskatās pēc parodijas.

Mājās ir divi Lenovo Mixx3 - 8 un 10 collu varianti. Vēl joprojām nesaprotu kāpēc viņi maksāja tādas kapeikas :)

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka nestāv klāt, jo win planšetei iet visas programmas no w95. Baterijas laiks?

Noskatījis esmu samsung galaxy tab s2 9.7 collas, ko izmantot lasīšanai, izklaidei. Vienkārši nekas tik plāns un viegls no windows nav :(

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Mazajam 8'' baterija tur kādas ~5h ieslēgtu ekrānu, bet lielajam 2-3h vairāk. Tā būtībā ir vienīgā vieta, kuru gribētos labāk. 

Mana mīlestība pret android kā sugu uz planšetes apstājās ar Galaxy Tab Pro 8.4, kurš vēl joprojām maksā kosmosu, bet uz mūžu mūžiem palicis uz KitKat 4.4 + pat tas 800 snapdragons ar android var pienest ūdeni Atomam + Win10.

Link to comment
Share on other sites

Tikai un vienīgi Windows 10 darbinātu. Kā debesis un zeme pret jebkuru android brīnumu

Nebuutu tik kategorisks.

Kas ir taads, ko obligaati nepiecieshams dariit uz planshetes un kam der tikai windows un neder androids?

 

Personiigi ir lietoshanaa gan viens gan otrs - 8 collu modelji:

Lenovo Miix2 8
Lenovo S8-50F

Abiem vienaads CPU, RAM, veiktspeejaa nekaadu atshkjiriibu neredzu.

Tehniskaa zinjaa atshkjiraas ekraana izshkjirtspeeja - androiidam FullHD, windowsim 1280x800

diska izmeers - windowsim 64GB, androidam 16GB. Ar to atshkjiriibas arii izbeidzas.

Cenas atshkjiriiba par labu androiidam.

 

Web browseeshana, filmas, speeles vienliidz labi straadaa uz abiem.

Ofisa dokumenti lietojami uz abiem - ir microsoft word, excel, powerpoint versijas androiidam

(tur gan nav advanceeto ofisa fiichu, bet elementaaraas visas straadaa).

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Developer

Latvijā jēdzīgu planšetdatoru ar labu price/performance attiecību nav, skaties AliExpress, tur ir ļoti liela izvēle. Galvenais skaties, lai ir vimaz FullHD ekrāns, 64bitu Octa core procesors, GPS, 3G/4G/LTE un Android 5.1. Palasi atsauksmes, gan jau atradīsi to, ko meklē.

Labots - Developer
Link to comment
Share on other sites

Vienīgi vai cilvēks gribēs gaidīt vairāk kā mēnesi.

Tas jau atkarīgs pie ,kā tu pasūtīji un kad,jo dažreiz sūtījums atnākt ļoti ātri,bet citreiz nākas  gaidīt ļoti ilgi utt...

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Meklēju sievas mātei, :yahoo: Soņa budžetā neierakstās :( 

ali-negaidis mēnesi. Gan jau atradīsim :)

Link to comment
Share on other sites

Imho planšete, ja nav paredzēt nēsāt apkārt kabatā, ir jābūt 10", ne mazāk.

 

Sevas mātei? Monohromo, 1ghz, 256RAM ...

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Labi, labi, vainīgs sievas mātei jāpērk laba manta.

 

Bet joprojām pieturos, ka 10" ir tas kas vajadzīgs, ja nav ierobežojumi uz svaru, piem Lenovo Tur viss ir labi, bača, ekrāns, 3g/4g, 2GB rāmis, svars gan kādi 100gr vairāk, nekā vidusmēra 10" planšetei.

 

Vēl viens IMHO svarīgs moments 10", par kuru review aizmirst pieminēt - svarīgi, lai planšetei būtu pietiekošas maliņas, lai varētu turēt vienu/abām rokām, pats iegrābos uz Samsung Galaxy Tab Pro, kuram viss lieliski, izņemot to kā rokās nutērēt varēja tikai tad kad nopirku vākus. Hujevie Samsunga dizaineri...

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Vāki planšetei tā kā būtu gandrīz vai obligāts aksesuārs.

10" ērtāk ir filmām. Lasīt pietiek ar 7-8".

Vispār jau gaumes lieta - manai sievai vairāk patīk mazākas planšetes, tāpēc 8".

Link to comment
Share on other sites

Par 10", tas ir mans viedoklis, neuzspiežu. Lasīt arī, cik nu kuram laba redze. Man patīk 10", jo tad var tīri labi lasīt WEB desktop versijas.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Gribēju tikai atgādināt par svarīgu lietu - kad pērkat planšeti(un citu tehniku) neticiet uz vārda pārdevējiem kurus neziniet. Es nopirku pirms kāda laika ārzemēs planšeti ar Windows bet tur mēģināja iesmērēt citu dārgāku modeli rādot ka tas ķipa labāk strādā bet es vienalga paņēmu lētāko jo bija noņemama klava un beigās nācās pārinstalēt Latvijā OS jo veikalnieki bija galīgi nepareizi sainstalējuši i draiverus i citas lietas. Tāpēc arī bremzēja veikalā nedaudz bet tagad viss lido. Bizness!  :hunter:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...