Jump to content

Kuri ir LABI interneta spēļu veikali?


jovasi
 Share

Recommended Posts

Sveiki, esmu nolēmis nostāties uz legālo spēļu ceļa. Visā šajā esmu iesācējs. Google man pastāstīja, ka pats populārākais šāds veikals ir STEAM un jau paspēju iegādāties savu pirmo legālo spēli XCOM Enemy Within. Viss jau būtu jauki (jo īpaši spēcīgās akcijas), bet šeit nav Battlefield 3, kuru atradu ORIGIN.

Visa mana nepatikšana slēpjas tajā, ka vispopulārākajiem veikaliem (steam, origin un uplay) vajag uz pc uzstādīt viņu programmas, bet es ļoti negribu piesārņot pc ar programmām, kuras man galīgi nevajag.

Vai var iegādāties spēles bez liekajām programmām (diskus neatbalstu - jādomā zaļi), lai ir tikai spēle, kuru var paspēlēt viens vai ar visu pasauli???

 

 

P.S. Vispār vai ir tik svarīgi publicēt savus spēles sasniegumus vai savākt žetonus, kurus tu gribot negribot savāksi, jo to iegūšanai ir jāpaveic uzdevumi bez kuriem spēli nav iespējams iziet?!?!?!?!?!??!?!?!??!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Visa mana nepatikšana slēpjas tajā, ka vispopulārākajiem veikaliem (steam, origin un uplay) vajag uz pc uzstādīt viņu programmas, bet es ļoti negribu piesārņot pc ar programmām, kuras man galīgi nevajag.

Paķer niknāku kompi, un tos fona procesus pat nemanīsi.

Link to comment
Share on other sites

Biju gog.com - baigi maz spēļu (no populārajām, piem., COD, Civilization, Battlefield, Total War.......vispār nav).

 

Nu labi, īstenībā tām programmām opcijās var uzlikt, lai tās nestartējas reizē ar Windows, bet kad ieslēdz spēli - paralēli arī programma ieslēdzas, kas, savukārt, ir papildus slodze pc :(

 

Beigu beigās, būs vien jāpaliek pie šiem veikaliem, jo ne velti tie ir vispopulārākie!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Copmanis

Es iepērkos g2play.net kvalitatīvs un atsūta key momentāli ...

Link to comment
Share on other sites

pašam ir steams.. nu neko jau tas pats steam nerij..turklāt ir forši pašam nedomāt par spēļu atjauninājumiem, jo tie paši uzliksies, kas tāda gog variantā nedarbojas.

Link to comment
Share on other sites

Netaisot jaunu topiku pajautāšu tepat! Dzirdēju ka Rīgā centrāltirgū kaut kur ir "bode" kurā tirgo/maina PS un xbox diskus oriģinālos ! Kāds varbūt ir dzirdējis un zina precīzāku vietu ?

Link to comment
Share on other sites

Palieku pie Steam, jo: daudzi citi saiti piedāvā tās pašas Steam versijas (tātad atkal jāizmanto Steam)

                                    un esmu jau pieradis pie Steam un tā programmas - patiešām ir ļoti ērti (atjaunināt, iepazīties ar DLC, tavu spēļu pārskats u.t.t.)

 

 

 

STEAM RULZZZZZZ (ne velti pirmā vieta!!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...