Jump to content

Recommended Posts

@@Kazarms,Augstāk ir mana bērna atzīmes.Es esmu beidzis sliktajos un nepareizajos laikos, kad vēl bija 5 ballu sistēma. Zemāk par 4 man nebija.  I pietika laika patusēt i ar sportiem nodarboties.

Link to comment
Share on other sites

@LSTP Ok, nolažojos, neuzmanīgi izlasīju. Protams, ja padomā ar galvu, tad var i patusēt, i laika treniņam pietiek, var pat ar kultūru nodarboties. Nevajag kalt no galvas, bet saprast, tāds ir mans princips, kā macīties. Būtībā tāda ir šīs izglītības sistēmas būtība. Var visu nakti mācīties un dabūt 4(pieredze pēc klasesbiedriem) vai pamēģināt saprast jau stundā un tajā pašā darbā dabūt 8 

Link to comment
Share on other sites

nevertell

@@LSTP, kas tā tāda par skolu, kas nepasniedz ne ķīmiju, ne fiziku, ne bioloģiju ? 

Dabaszinības pasniedz līdz piektajai klasei.

>centra skolas 

Link to comment
Share on other sites

@@nevertell, Pieminētie priekšmeti (ķīmija, fizika, bioloģija) bija līdz 9 klasei, kurā klasē sākās neatceros.

9a.png

Vidusskolā ja izvēlas humanitāro ( šis vārds arī ir skolas nosaukumā) novirzienu, viņu vairs nav, 

 

 

Dabaszinības pasniedz līdz piektajai klasei

Nav ne jausmas ko pasniedz dabaszinībās 12.klasē ( varu gan pajautāt) un kāpēc viņas tur ir bet citiem , kā tu saki beidzas piektajā klasē.


Kā redzams pēc atzīmēm matemātikā - viņa vienmēr ir riebusies un nepadevusies, bet nu kaut cik iespringstot var arī kaut ko labāku par 4-5 dabūt.


Labi štrunts par pamatskolu, bet viņu beidzot, padsmitgadnieki tomēr ir lieli zirgi, kuriem pašiem jāsāk štukot ko darīs tālāk. Ja  paši to nespēj, tad vecākiem jāiegroza galva pareizajā vietā, lai līdz vidusskolas beigām var forsēt. Ja paši nespēj, skolotājiem po un vecāki nepalīdz tad ir dē.. Starp citu, kā ir  -vidusskolas centralizētos vispār ir iespējams pārlikt , piemēram citu gadu, vai arī  ja reiz esi nolažojis tad tas viss paliek uz mūžīgiem laikiem bez iespējām ko mainīt?


 

 

Var visu nakti mācīties un dabūt 4(pieredze pēc klasesbiedriem)

Kā meitenes otrajā augstskolā besījās arā, ka viņas apmeklē visas lekcijas, mācās utt., a tu šad tad atnāc, pēc tam paprasi viņu klades un finālā eksī dabū 8-9 , bet viņas 7-8. Pasaules netaisnība ever. Ok var būt vieglāka galva un kaut kas labāk padoties nekā citiem, bet to kas nepadodas var kompensēt ar cītību un darbu. Ja vien protams ir vēlēšanās.

 

Sabārstīju te gudras domas un pamācības :) TC arī kopējiem spēkiem nosunījām, bet novēlu viņam nepadoties. Galvenais ka ir mērķis. Ceru ka tu zini ko tu gribi, un apzinies ka tava izvēle nav pastaiga. Ja zini, dari visu lai viņu sasniegtu. Lai izdodas.

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

Pasaules netaisnība ever

Varu par šo pastāstīt no savas pieredzes. Tas vēl 5-baļļu sistēmas laikos.

Anglenē tehnikumā mājasdarbs, ieskaites. Pārtulkot smagu tehnisko tekstu.

Es, būdams "dzimis anglis" (māte angļu val filoloģe, pašam valodas viegli padodas) nu paspringu nedaudz, pārtulkoju.  

Otrā dienā, visa grupa pirms stundas šūmējas. Prasa viens otram, vai ir.

Izrādās, NEVIENS, pat mūsu teicamnieki, nav vispār pārtulkojis. :blink:

Es gar zemi. Nu man visi prasa, devu protams.

Pēc tam - skolotāja man gandrīz neieskaitīja, tip es esot norakstījis!

4 dabūju, knapi. A šie - 5. Biju nikns pēc velna.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Mazliet dīvaini tavs stāsts izklausās, ja jau tev bija tik labas angļu valodas zināšanas, to nevarēja skolotāja nezināt. Skolotāji daudz ko piedeva gudriem, bet slinkiem razpizdjajiem.

Link to comment
Share on other sites

Viņai bija savi mīluļi. Teicamnieki. Mani viņa necieta, man ir aizdomas tāpēc, ka manas angļu valodas zināšanas konkurēja, ja ne pārsniedza, viņas.

Universitātē gan ar angleni es laidu luni un vienalga, mazāk pa 8-9 nebija, pie tam gatavojos 10 min pirms lekcijas, salīdzinot ar RRAT, prasības angļu valodā bija ļoti zemas.

Dažas meitenes grupā šķiet, bija gatavas mani par to nosist, atceroties kā viņas pērās lai 8 dabūtu :D

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

O, sveiciens no R-4, 87 gads.RRAT angļu valodu vismaz manā laikā nemācīja gandrīz nemaz, bija sajūta ka tas notiek apzinīgi!

Link to comment
Share on other sites

rudis323
(labots)
Viena no Rīgas centra skolām

 

 

Tas tak ir labi zināms, ka visās centra skolās un visās 1,2,3 ģimnāzijās liek speciāli labas atzīmes, un vel ceļ uz augšu pa 1, 2 ballēm, lai tik skola būtu pirmajā vietā..

 

http://www.skolureitings.lv/?page_id=276

 

jo skola labākā vietā, jo vairāk bagātnieku bērni tur mācīsies.. > vairāk bagātnieki > vairāk sponsori

Labots - rudis323
Link to comment
Share on other sites

@@ieleja,Tā izskatās.Smags un maz ticams ka ārstējams gadījums.Izlasot @@rudis323, pēdējo ierakstu es vēl atcerējos dažas lietas:

*Bagāts ir tas kam pieder manta kura kodes neēd, rūsa nebojā un zagļi neaiznes 

*Tad atcerējos dejotāju un to kas viņam maisa

*Un vēl atcerējos Ēzopu, lapsu un vīnogas. Var palasīt šeit

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

rudis323

Nu jā, laikam tikt LU DF man nespīd, matemātikā: 20%, latv. val.:36% un angļu val.:71% (B2)

 

Par "nestandartsituāciju uzdevumu risināšanu" matemātikā man ir 0%...

Link to comment
Share on other sites

no VISC iedomājās, ka viņi uzrakstīja 3 faktoriāls-> π=3!= 6 ?

 

Ar kādu pieturzīmi beidzas šis teikums un uz ko tas norāda?

 

Aprēķinos izmanto π = 3!

 

Mājiens:

Darbības vārds pavēles izteiksmē izsaka pavēli, pamudinājumu, aicinājumu vai lūgumu.
Izteiksmes rādītājs ir izsaukuma zīme teikuma beigās (!)
Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

rudis323

Kāds no komentētājiem, kas saka ka jābūt stulbam lai nesaprastu matemātiku, mācētu izrēķināt šo ?:

It kā bija paredzētas ~30 min rēķināšanai :D

S3Jl5vE.png

Link to comment
Share on other sites

vienādojums pa labi ir dalījums ar iznākumu nulle. Ar nulli dalīt nedrīkst. Līdz ar to 0 var būt tikai tad, ja dalāmais (augša) ir 0.

Pievēršam uzmanību, ka labā vienādojuma augša ir .... kreisais vienādojums. (!!!)

 

Tatad: atrisinot cos 4x=-1, tiek iegūta atbilde uz 1. jautājumu.

 

Nedaudz iedziļinoties problēmā, redzams, ka tikai vienu vienādojumu atrisināt var tikai vienā veidā: ja labais vienādojums nofeilo.

Tātyad otra atbilde būs risinājums vienādojumam sin 2x = 1.

 

Pāris minūtes darba, ne pusstunda.

Link to comment
Share on other sites

rudis323

Tad kādam ir kādi ieteikumi kur varētu iet mācīties pēc vidusskolas ? Tā izskatās ka LU DF netikšu, un RTU nav nemaz jēgas maksāt par zemo kvalitāti un novecojušo programmu.. Tāpat arī netiktu cauri dēļ matemātikas, fizikas, ķīmijas..

 

Paziņas gājuši ISMA un tagad nemaz nestrādā ar IT saistītu darbu.. Tāpat ir arī ar Vidzemes Augstskolu, kura vispār ir Valmierā..

 

Tik daudz esmu ko skatijis, bet LV vairs nav nekādas iespējas iet mācīties par IT, kā tikai RTU un LU.. ar Alberta koledžas papīru var tikai noslaucīt ... tāpat ir arī ar parējām tāda tipa koledžām..

Link to comment
Share on other sites

Ezeliitis

 

 

Biedri 50 raksti Pievienots 04 July 2015 - 17:20 Tad kādam ir kādi ieteikumi kur varētu iet mācīties pēc vidusskolas ? Tā izskatās ka LU DF netikšu, un RTU nav nemaz jēgas maksāt par zemo kvalitāti un novecojušo programmu.. Tāpat arī netiktu cauri dēļ matemātikas, fizikas, ķīmijas..   Paziņas gājuši ISMA un tagad nemaz nestrādā ar IT saistītu darbu.. Tāpat ir arī ar Vidzemes Augstskolu, kura vispār ir Valmierā..   Tik daudz esmu ko skatijis, bet LV vairs nav nekādas iespējas iet mācīties par IT, kā tikai RTU un LU.. ar Alberta koledžas papīru var tikai noslaucīt ... tāpat ir arī ar parējām tāda tipa koledžām..

 

Pamēģini Ventspils Augstskolu. Labas atsauksmes, varbūt arī paveiksies un tiksi. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...