Jump to content

Wireless pele slikti reaģē.


harshpanda
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Neesmu pārliecināts vai šeit šī tēma iederas, bet tā kā šī problēma uzradās tikai pēc datora maiņas/windows 8.1.

Problēma ir tāda, ka pele mēdz ieķerties, neklausīt. Tas notiek gan browsojot internetu, spēlējot spēlet (fps spēles tagad vienkārši ir murgs spēlēt). Tas nenotiek visu laiku, kaut gan fps spēlēs tas ir daudz jūtamāks, iespējams, jo tur šī peles precizitāte ir daudz jūtamāka, redzamāka.

Mēģinājis esmu jau ar divām pelēm, viena no tām man bija uz vecā datora, tur nebija problēmas. Mēģināju seno taktiku - papīra lapa uz galda, nekādas izmaiņas, tāpēc izslēdzu variantu, ka būtu gruži, negluda virsma, mousepad neesamības vaina.

 

Ceru, ka kāds ir saskāries un atrisinājis šo problēmu, vai spēs sniegt padomu, kā rīkoties.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Slikta batereja pelei

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

harshpanda

Divas peles, divas dažādas baterijas - apšaubu, ka baterijas vainīgas. + ja būtu baterijas vaina, tad pele pārstātu strādāt vispār, vai tad ne?

 

Un diemžēl, problēmas atrast ražotāja driverus, kaut kāda lētā pele E5.

Link to comment
Share on other sites

Bezvadu pelei vienmēr gandrīz vienmēr būs sliktāks response time nekā ar vadu pievienotai. 

Baterijas izlādējas pakāpeniski.

Vienmēr pa rokai jābūt jaunām baterijām/uzlādētiem akumulatoriem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un diemžēl, problēmas atrast ražotāja driverus, kaut kāda lētā pele E5.

uzskati, ka ir amortizējusies. Laiks apgreidam. Skaties tādu ražotāju, kas webā atļauj iegūt savus draiverus.

Link to comment
Share on other sites

harshpanda

Šī jaunā pele ir vakar pirkta, svaigas baterijas, viss svaigs, problēma identiska kā vecajai pelei!

Link to comment
Share on other sites

harshpanda

Tātad, spriežot pēc tevis kopētā, mana ''vecā'' pele skaitās normāla. Tā ir logitech, kurai ir tādi paši simptomi. Tāpēc bija tur tas otrs jautājums. :)

Link to comment
Share on other sites

Tad es mazliet nesaprotu, vecā pele kaut kāda lētā E5, kurai nevar atrast draiverus, jaunā tieši tāda pati. Gugle par logitech E5 arī klusē, kā tad īsti ir?

Link to comment
Share on other sites

Dators desktop vai portatīvais? Ar parasto vadu peli arī tas pats?

Link to comment
Share on other sites

Man ir bijušas ķeršanās ar bezvadu Logitech pelēm, ja peles uztvērējs tālāk no peles, piemēram, iesprausts datora aizmugures USB portā. Saorganizē uztvērēju tuvāk pelei. Stacionāram datoram lietoju USB vadu (nāca komplektā pelei), uztvērējs atrodas uz galda, peles tuvumā.

Link to comment
Share on other sites

Kas vēl ir gaisā? WiFi? Mikrene?

Vai peles uztvērējam ir vairāki kanāli - var pārslēgt starp tiem un kāds tad ir efekts?

Es teiktu ka cēlonis ir piedrazotais 2.4GHz diapazons.

Vadainā pele darbojas OK?

Cik tālu pele no datora un kur ir dators - zem galda kaut kur?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es teiktu ka cēlonis ir piedrazotais 2.4GHz diapazons
 

 

Man reiz gadījās, kad bezvadu pele sagļukoja un noglušija wifi uz manu porķiku. Palīdzēja tikai baterijas izņemšana un atlikšana atpakaļ pelē. Pēc tam vairs tā nav gadījies.

Link to comment
Share on other sites

Esmu saskāries ar tādu problēmu, ka, ja uztvērējs vai pele atrodas tieši virs datora barošanas bloka (piem. ja dators ir zem galda), tad uzreiz paliek daudz sliktāk. Ļaunākajā gadījumā pele nestrādā vispār. Ieteiktu paeksperimentēt ar peles un uztvērēja novietojumu telpā.

Link to comment
Share on other sites

Tā vien šķiet ,ka vaina nebūs ne pelē,ne ražotājā.

Bet datora pabildus programmās un lietotāju paradumos. Sākumā ieteiktu savest kārtībā pašu datoru un atīrīt no liekās drazas (bonusiem) kas sakrājušieš.


 

 

Mēģinājis esmu jau ar divām pelēm, viena no tām man bija uz vecā datora, tur nebija problēmas.

 

 

mana ''vecā'' pele skaitās normāla. Tā ir logitech, kurai ir tādi paši simptomi.

Slikti,ka laika gaitā tikai var uzināt kas ir un ar ko problēmas,ne pirmā postā.

Link to comment
Share on other sites

Man ar Logitech Performance Mouse MX   ir tāda problēma,  ka tai ļoti ātri beidzas baterija.

 

Vai  ir vērts likt iekšā jaunu lādējamo beteriju?

 

Ko lai tagad dara?      Es tagad ieliku parasto (Duracell)  un  jau pēc nedēļas tā pele uzrāda baterijas beigas.   

 

Apple pelei ir parastās beterijas,  bet tās iet ļoti  ilgi.

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man ar Logitech Performance Mouse MX ir tāda problēma, ka tai ļoti ātri beidzas baterija.

 Man arī ir šī pele. Lādējamā baterija tur aptuveni līdz nedēļai. Esmu mēģinājis arī parasto bateriju, aptuveni 10 dienas nogāja. Protams, ka jaunu lādējamo jāliek, ja vecais akumulators nokalpojis. Vienu laiku turēju vairākas lādējāmās baterijas, atsevišķi sienas lādētājā uzlādēju, kad pelē baterija nosēžas, vienkārši tukšo pret pilno nomainu. Pamēģini Eneloop, aptuveni jau tas pats, kas orģinālā GP (bija komplektā), varbūt kādu kapeiku labāk.

 Logitech arī ir vairākas peles, kurām baterijas tur ilgi, pat vairāk kā gadu. Konkrēti MX, neizceļas ar ilgu baterijas laiku. Sevišķi, ja paaugstina dpi. Tomēr sensors ļoti labs, strādā gandrīz uz jebkuras virsmas. Pele ir ļoti OK.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc nodevi baznīcu un nopirki logitech? Pamēģini vismaz apple baterijas ar viņu, jābūt noteikti labāk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

MX ir tāda problēma, ka tai ļoti ātri beidzas baterija.
Man arī ,gan tikai nedēļu tur viņai. Bet nu nesagādā problēmas reizi nedēļā piemest pie vada lai uzlādējās. Šī tiešām izrādās ļoti rijīga pele salīdzinot ar pārējam,kas praktiski gadu izvelk ar vienām baterijām. Bet tomēr savi plusi un tiek lietotā par spīti,kaut reizi nedēļā jalādē. :)
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Apple Pele ir dikti juutiiga. Nesen biju pie pazinjas. Vinjam stav bezvadu Apple Magic Mouse un piesprausta vadiniece. Es jautaju kas vainas, ka nelieto Apple peli? Nu nestraadaa reizeem. Vinkaarsi kaa atsleedz un iesleedz pa jaunam tad kaadu laiku ir ok. Nu njeemu kjeeru mirkli kuraa briidii taa notiek. Protams briidi nokjeeru, ilgi nebija jaagaida nu njeemu izsleedzu peli un sledzu pa jaunam. Kadu laiku ok atkal, bet peec neilga laika atkal tas pats. Sleedzu nost bluetooth klavieri. Situaacija nemainas. Sledzu nost router un darbojas uzreiz kaa pukjiite. Kaa iesledzu routeri atpakalj, taa peec laika atkal probleem. Nu tad meginaaju nomainiit kanaalu un viss ok

Vairs nav bijusi probleema.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
skolnieks_2

Es ar šito joku nupat saskāros - pele darbojas, ta ne, ta pārlec...

Joks - pārliku uztvērēju citā USB portā, win7 pats atrada pa jaunam salika draiverus un -  pilnīgs skaistums. Viss strādā. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Mjā..

Bet sāk mākt jautājums - kālab izmantot bezvadu peli? Vai tad ir kaut kāds ieguvums no tā ka nav vadu, izņemot dekoratīvo?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet sāk mākt jautājums - kālab izmantot bezvadu peli? Vai tad ir kaut kāds ieguvums no tā ka nav vadu, izņemot dekoratīvo?

 

notebukam vai mēdiju centram pie televizora bezvadniece ir ērta, nav ar vadiem jāčakarējas.

galda datoram jautājums gan ir īsti vietā.

Link to comment
Share on other sites

Laptopam bezvadu peli izmantot ir ērtāk, nav jāstaipās ar liekiem vadiem. Stacionārajam datoram, tur tiešām atšķirības mazsvarīgas. Ir bišķi brīvākas sajūtas ar bezvadu peli - vieta vadam uz galda nav vajadzīga (vadiniecei gadās uzkraut ko tam peles vadam)... savukārt bezvadniecei mīnuss - noņemšanās ar baterijām, vairāk vai mazāk, bet ir.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
MartiniB

Logitech Performance Mouse MX

 

var tikai latviski apskaust LV populaacijas pirktspeeju :)

pirms padsmit gadiem Vaacijaa nopirku Intel bezvadnieci par "baismiigiem" ~65€,

pie mums vispaar "neaizsniedzamus" ~70Ls tobriid maxaaja un citu alternatiivu tolaik iisti nebija

09-25cylon2.jpg

straadaat straadaaja, bet paslaveet nevaru, luuk shaadi taadi truukumi:

1. baterijas bija jaamaina reizi divos meeneshos vai laadeejamaas reizi meenesii

2. darbiibas radiuss vien 2-3m

3. uztveereejs gabariitos praktiski kaa otra pele. vareeja gan arii zem galda tureet, bet + - metru zem peles

4. kustiibu sensors nomira peec pirmaa kritiena, paveicaas ka negadiijums notika peec daudziem gadiem

5. accessaa97 paarstaaja darboties scrolers, ja atljaava uzinstaleeties svaigaakam driverim kaa IntelliPoint 4.0

 

pirms gadiem ~5 pagalam neplaanoti Cenuklubaa nopirku repliku(APK) par ~14Ls,

++ bachas iet ~5 meeneshus

++ darbiibas radiuss vismaz 6m

+ ir kritusi kaadas ~3 reizes un veel dziiva

 

ljoti liidziiga shij, tikai uz manas E un @ pogu vietaa bija Zoom + un -, taadas pogas jau no modes izgaajushas :(

TeckNet-2-4G-Wireless-Performance-Mouse-

peec ~5 gadiem chakla darba izbeidzaas kreisais taustinjsh,

preciizi taadu pashu nevareeju atrast, un laikam tamdeelj paklupu uz magjiskajiem vaardiem "atlaide"/"akcija" un pasuutinaaju shiis

8 http://www.aliexpress.com/item/New-Black-Rechargeable-2-4G-10M-Wireless-Ergonomic-Design-Vertical-stand-Optical-USB-Mice-Wrist-Healing/32388657953.html

New-Black-Rechargeable-2-4G-10M-Wireless

4 http://www.aliexpress.com/item/Wireless-Optical-6-Button-2000DPI-Adjustable-2-4Ghz-Mini-portable-Professional-Gaming-Game-Mouse-Mice-For/32396789420.html

Wireless-Optical-6-Button-2000DPI-Adjust

++ atnaaca 12 dienaas

++ mazajai cena /3 pret Cenuklubs

+ darbojas arii ar Android plansheti/telefonu

- izmeers, prasiitos 5-10% lielaakas

-- vecajai pelej scrolers veel pa labi pa kreisi ljaava paarvietoties, tagad taadu opciju + bezvadu vairs neatrast

- nav zoom +/- pogas, bet iipashi par to nepaardziivoju

 

luuk taada reklaama sanaaca

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...