Jump to content

Windows 8.1


ColorPulse
 Share

Recommended Posts

Kaut kā neiespringu uz šo tēmu, jo nemaz tā nekrita uz nerviem. Domāju, ka viss dzīvē ir skaisti, tāpat lielāko dienas daļu pavadu pie stacionārā ar Win7. Bet šovakar, kad piespiedu kārtā liek restartēt datoru, lai uzliktu atjauninājumus un atkal pieslēgtos, lai izmantotu vienkāršas funkcijas aizdomājos - Nav bijusi tāda nedēļa kopš aizpagājušā gada septembra, kad mans portatīvais dators neuzliktu sev kādu updeitu. Pusotra gada garumā updeits pēc updeita un joprojām nešķiet, tas 8.1 tik vērtīgs un gatavs kā tam vajadzētu būt - kas tā ir par operētājsistēmu, kurai vajag apdeitoties nedēļā reizi. Saprotams, drošības apdieti, bet tiem nav nepieciešams restarts, to pierādīja win7. Reālas dusmas.

Pārslēdzos no 8 uz 8.1, tas vēl pieņemami, bet ne jau katru nedēļu uzbrukt ar vairākiem atjauninājumiem. Māte krīt izmisumā un katru reizi, kad lieto datoru zvana un prasa vai tas man ir vajadzīgs vai nē.

 

Mirkļos, kad ātri nepieciešams ieiet internetā vai apskatīties rasējumus, 8% no baterijas tiek maģiski iztērēti, lai 12minūtes "Sagatavotu datoru lietošanai" un "Uzliktu atjauninājumus". Nu fcuk - nu dažreiz man nav tās padsmit minūtes, ko lobīties tajā ekrānā!

 

Es pat negribu domāt, ka tad, kad uz abiem datoriem būs Win10, tas pats būs divtik bieži, katru nedēļu gada garumā - mūžīgie restarti un neskaidrības, kuras līdz galam nav novestas.

 

Cik tad ilgi operētājsistēma var palikt Beta versijā, ja tā to var saukt!!!

 

*Ieteikumus par to, ka izslēdz updeitus - neizsakat

*To ka vari nelietot, ja nepatīk - arī nē

 

Varbūt man vienīgajam tas šķiet samērā neloģiski, ka tā nav gatava tāpat kā Rīga ?

Vai Os X lietotājiem arī tā ir ?

Link to comment
Share on other sites

Neesmu novērojis, ka man dators uzkārtos uz updeitiem katru nedēļu. Kaut kas tāds notiek ar manu Android tālruni, kurš katru reizi, kā pieslēdzos wifi, kaut ko lādē un updeito un tajā brīdī nav lietojams... 

 

OSX updeiti nav tik izteikti, bet tur citas lietas, par ko krist panikā parastam Win lietotājam.

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Nekarās, vienkārši pieprasa atjaunināt restartējot. Vai izslēdzu/atjaunoju un nākamreiz, kad ieslēdzas paiet pāris minūtes, lai iestādītu iepriekš jau uzliktos updeitus.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tāpēc es sēžu pie pārbaudītām vērtībām, pie XP. Klientiem 8; 8.1; neiesaku, lieku septīto. Daži paši nāk un prasa lai downgreido. Protams septītajam varēja otro servispaku izlaist, bet nu labi! 8.1 vēl jānorūgst, lai būtu pilvērtīgi lietojams.

Link to comment
Share on other sites

Ir arī XP uz viena reti lietojama datora. Kad ieslēdzu, arī tur apdeiti daudz nāk. Neesmu ievērojis, ka 8.1 īpaši vairāk apdeitu, 7 arī vismaz reizi mēnesī apdeitojās. Es gan datoru lietoju nepārtraukti, diendienā, kā no rīta ieslēdzu tā līdz vēlam, bieži pat nepamanu tos apdeitus, kas fonā sainstalējas.

A ko jūs gribējāt? Lai apdeitu nebūtu vispār. Lai nelabotu kļūdas. Atkal būtu slikti.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 Hmmm, lietoju 8 - 8.1 kopš tas parādījās un par sviestmaizi bija nopērkams - neesmu šādas problēmas manījis. Nu jā - nekad nevienai OS (arī Linuxam, kur apdeiti ir vēl krietni vairāk, tikai bez restarta), jau kopš W95 laikiem  nekādus automātiskos apdeitus neatstāju - pareizā pieejai ir vai nu ļaut OS informēt lietotāju, ka pieejami jauni apdeiti un tad lietotājs izlemj, kad un ko darīt, vai arī - apdeitoties manuāli reizi mēnesī vai divos. Tas pats par softiem, tikai vēl retāk. Automātiski apdeitoties ļauju tikai antivīrusam.

Labots - raiviic
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Lietoju savam personīgajam datoram 8.1 jau kādu laiku. Vienmēr izmantoju tikai sleep/hibernate, parasti dators ir 'izslēgts' tikai starp restartiem, un tie biežāk ir citi iemesli, nevis OSa apdeitu restarti, paskatoties nedaudz, secinu, ka vidēji tas ir reizi 20-30 dienu laikā. Nezinu, man nekādu iebildumu. Es gan izmantoju tikai manuālos apdeitus, Win man tikai paziņo par jauniem pieejamiem apdeitiem, bet neko ne lejupielādē, ne instalē. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Ir arī XP uz viena reti lietojama datora. Kad ieslēdzu, arī tur apdeiti daudz nāk.

Kopš 2014.gada aprīļa, man reizi mēnesī atnāk launprātīgas programmatūras noņemšanas rīks un tas arī viss. Diži vairāk uz XP apdeiti nenāk.


Būtībā 8 un 8.1 jau tas pats 7 vien ir tikai uzķūnēts. Tā pozitīvā lieta ir Up poga Windows explorerī! Win7 jau vajadzēja to atgriezt!

Link to comment
Share on other sites

Cik nu to 8.1 esmu lietojis, tad man nāk tikai reizi mēnesī apdeiti. Tas būtu PO un ir saprotami, taču no sirds tracina, ka izpildot shutdown ekrāns ta izslēdzās ātri, bet sistēma vēl reāli tikai tiek izslēgta. Useri vairākas reizes šādā situācijā ir paspējuši izslēgt UPS, vai aizvērt portatīvajam monitoru. OK, useri paši vainīgi, bet kas tas par varenu idiotismu!?


Starp citu, tas portatīvais ir ar preinstalēu Windows? Ja tā, tad iespējams, ka bloatware jūra čakarē bobi sistēmai un tas izraisa nepatīkamo situāciju. Iesaku nonest pilnībā sistēmu un uzlikt tīru no MS iegūtas instalācijas, domāju, ka problēmai vajadzētu atrisināties.

Link to comment
Share on other sites

Veči.. jūs jau galīgi saspiedušies? Nu ta atraduši problēmu.. Bērnam te jāsmejās..

 

Mājās man datoram ir automātiskie updeiti, kurus pat nepamanu.. tāpat taču katru dienu dators tiek ieslēgts/izslēgts. un neba katru dienu ir updeiti.. Ir reizi mēnesi updeitu diena un ik pa brīdim gadās kāds atsevišķs, bet, lai par to celtu šādu traci.. te, manuprāt, ir problēma lietotājā vai pašā datorā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Neesmu novērojis, ka man dators uzkārtos uz updeitiem katru nedēļu. Kaut kas tāds notiek ar manu Android tālruni, kurš katru reizi, kā pieslēdzos wifi, kaut ko lādē un updeito un tajā brīdī nav lietojams... 

 

Tieši tā, man arī Android vairāk besī. It sevišķi, man tāda sajūta, ka pēdējā mēnesī kaut kā ļoti bieži viss kaut kas atjaunojas. Trakākais, ka atjaunojas programmas, ko nelietoju, un izdzēst ar tās nevar.

W 8.1 nav biežāk kā reizi mēnesī. 

Link to comment
Share on other sites

Man nav w8, bet gan w7. Bet man ir iestatīts, ka automātā nāk tikai "kritiskie apdeiti" un katru nedēļu man neprasa restartu win. apdeitu dēļ. Šad tad es ielienu wim. apdeitu opcijās un ar roku palaižu arī nekritiskos apdeitus. Bet tad es rēķinos, ka būs restarts.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Maniem "win 8" arī ~ reizi mēnesī parādās kāda papildus darbošanās ar instalēšanos pēc apdeitu restarta, "win XP" varbūt tādas bija tikai servispakām.

Ja "win 8" uzbāzts uz kāda datora, uz kura knapi vilkās "win XP", tad varētu tā būt liela problēma.

Link to comment
Share on other sites

Mirkļos, kad ātri nepieciešams ieiet internetā vai apskatīties rasējumus, 8% no baterijas tiek maģiski iztērēti, lai 12minūtes "Sagatavotu datoru lietošanai" un "Uzliktu atjauninājumus". Nu fcuk - nu dažreiz man nav tās padsmit minūtes, ko lobīties tajā ekrānā!

Tieshaam 12 minuutes?

Varbuut ir veerts padomaat par investeeshanu SSD diskaa?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

risinaajums - uzliekam visus important updates pec instalacijas un valodu, ja gribam. pec tam updates atsledzam un nekadu problemu. visi tie security fixes tapat ir pupu mizas

Link to comment
Share on other sites

os x ļoti lēni instalē atjauninājumus, pie lielākiem 1GB atjauninājumiem arī sēdēsi un lūresi 10-15 min ekrānā, bet tie ir diez gan reti, maksimums 2 reizes mēnesī un by default laikam var nelikt uzreiz, bet gab trigerot manuāli, kad to grib darīt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tieshaam 12 minuutes? Varbuut ir veerts padomaat par investeeshanu SSD diskaa?

 

Tieši tā. Kas tur par dzelžiem vispār  ? :TBS:

Link to comment
Share on other sites

versatile

Ar attiecīgu reģistra atslēgu win 8.1 aizmirst par automātisko restartu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...