Jump to content

Ko labāk iegādāties GoPro 4 Black vai GoPro 4 Silver ?


Aurelius
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Gribēju painteresēties starp lietotājiem, varbūt kādam pašam ir kāda no šīm kamerām? Vai vismaz lietota?

Varbūt paši iepriekš domāja, kuru labāk izvēlēties, līdz ar to spētu padalīties iespaidos.

It kā jau Black ir labāka pēc parametriem video kvalitātes ziņā, bet Silver nedaudz sliktāka, toties nāk iebūvēts displejs, kas noteikti palīdzētu uzņemt labāku video, ja redz, ko tieši filmē.
Cenas ziņas starpība sākot no 50 eināriem. Vismaz pētot salīdzināšanas web-lapā

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Man black sērijas saistās tikai ar 120fps, neko tur daudz vairāk neredzu, tie paši 12mp, burst rate tas pats. Ok, ja tie ir tikai 50eur, tad protams jāņem black.

Link to comment
Share on other sites

Aurelius

Viņiem it kā ir kaut kāds LCD Touch BacPac, pa 85 eināriem, ko var pielikt arī laikam klāt. Pašam BLACK edition

Link to comment
Share on other sites

 

 

toties nāk iebūvēts displejs, kas noteikti palīdzētu uzņemt labāku video

Šī kamera jau vispār nav paredzēta, ka tur tur baigi skaties, jo filmē. Piebraud kaut kur pie sevis, velo, moča vai tml., notēmē aptuveni maršruta virzienā, un mauc. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šie GoPro lieliski māk parādīt ildi uz smartfona.Atiecīgi displejs absolūti nav nepieciešams.

Un tā nav video kamera - tā ir actioncam, kuru tu piestiprini un aizmirsti. Displejs uz kameras = lieks svars, lielāks izmērs, papildus baterijas pateriņš.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Displejs uz kameras = lieks svars, lielāks izmērs, papildus baterijas pateriņš
Nu ne vienmēr, viņiem ir labi zemūdens boksi un tad jau ekrānu vajag.  :)
Link to comment
Share on other sites

Aurelius

 

 

Un tā nav video kamera - tā ir actioncam, kuru tu piestiprini un aizmirsti.

saprotu to, ka action kamera, bet citu reizi ar viņu var papildus kaut kādu video uzņemt, kur pats kusties ap objektu mainot tuvumu un augstumu

Link to comment
Share on other sites

Pats iepirku GoPro 3+ Silver. 120fps 720p un 1080p 60fps. Cena 300eiro.

 

Pārmaksāt par LCD, kuru tāpat 90% laika neizmantos un kurš palīdzēs noēst bateriju ātrāk es neredzu. Ok, sensors jaunāks un viss, bet konkrēti man pietiek ar šo, pārējo ieliku labā atmiņas kartē un visa veida aksesuāros.

Link to comment
Share on other sites

tā ir action kamera, displejs viņai Piekāst nav vajadzīgs. pieliec pie ķiveres, pieregulē ar wifi un aplikāciju telefonā un uz priekšu.

 

pats lietoju hero4 black, vienīgais varbūt gribētos nopirkt removu r1, jo iphone žēl izšķaidīt, bet displejs uz kameras nekad dzīvē nav bijis vajadzīgs. iso, ev comp, color corection, white balance liekku caur aplikāciju, kas ir daudz ērtāk kā čakarēties ar to gopro ekrānu (esmu uzlicis backpack lcd, diez gan spitālīgs pasākums)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kasharis

Es pats iegādājos tagad Gopro 4 Black edition.
Nenosaka tā kā paņem gopro jo principā gopro modeļi (par piemēru 4  b/w) ir limitēti tikai uz softiem cik es skatos reddit/gopro ... teorija ir viena ... viss ir vienads tikai softs bloķē visu ! :)

P.S atceramies kad akumulatori netur ilgi es tāpēc jau tulīt pasūtīšu 2 super extended baterijas blokus no limefuel... :)

Kādam būtu ko ieteikt no mūsu internetveikaliem kāda atmiņas karte būtu ok ?  (64 gb skatos)

Labots - kasharis
Link to comment
Share on other sites

armiņas kartes:

samsung pro

sandisk extreme

lexar

 

limefuel ņemt ir diez gan debīli. nopirkt mazu kameru, lai to uzreiz padarītu 3x lielāku ar kaut kādām murgainām bateriju pakām. ko tu tādu taisies darīt, ka tev ar 1h 10m baterijas laiku nepietiek, lai pēc tam ieliktu citu bateriju? pie visa tā, ka 64GB kartē lien apmēram 2h 2.7k60fps materiāla un tad karte jāmaina. man pašam ir 3 smatree standarta akumalatori, 3 slotu lādētājs un 10400mAh power bank (priekš gariem timelapsiem pietiek ap 13h)

 

 

 

Nenosaka tā kā paņem gopro jo principā gopro ir limitēti tikai uz softiem cik es skatos reddit/gopro ... teorija ir viena ... viss ir vienads tikai softs bloķē visu !
 

folija cepurīti arī nēsā?

 

H4S ir mazliet pielabots H3B, H4B jau ir pavisam cits aparāts, tāpat būs ar 5 sēriju.

 

ja interesē aksesuāru iegāde, vari apskatīt manu kolekciju: https://kandrejevs.com/blog/read/53/GoPro-Mounts-and-Accessories-Showcase-May-2015varbūt atrodi ko noderīgu

Link to comment
Share on other sites

kasharis

lab... par dzelžiem tas ir pašu ziņā !

esmu apsvēris ņemt šo noteikto atmiņas karti : MB-MG64DA ( MicroSDXC 64GB PRO Memory Card  no samsung ) Varbūt pat 2
Vismaz normāls ātrums r/w

Bet nevēlētos ar baterijas banku staigāt apkārt ... jo gopro ir kompakts ... (pats saprati ko es vēlējos ar to pateikt ) Tad otrs variants paliek aftermarket baterijas :/
 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet nevēlētos ar baterijas banku staigāt apkārt

 

un tapēc taisies pirkt bateriju kameres izmērā?

css_images_thumb-device-epicside.png?114 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...