Jump to content

Piedāvāju modelēt 3D max programmā par brīvu


trakais_mangusts
 Share

Recommended Posts

trakais_mangusts

Labdien!

Pašlaik aktīvi apgūstu/mācos modelēšanu programmā 3ds Max. Teikšu godīgi- lielas prakses man nav, tādēļ, ja kādam ir vajadzība pēc kāda modeļa, būšu ar mieru mēģināt par brīvu viņu jums uzmodelēt. Tā teikt, prakses nolūkos. Interesentiem, PM man!

Labots - trakais_mangusts
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Vari parādīt kādus piemērus, kā Tev ar renderēšanu iet? It sevišķi fotoreālistisku materiālu renderēšanu? Varētu piedāvāt ne tikai par velti, bet arī nopelnīt naudiņu modelējot konceptus dažādām iekārtām (savā ziņā līdzīgas rūteriem, piemēram), ja Tev labi sanāk. 

Link to comment
Share on other sites

trakais_mangusts

Ar piemēriem būs tā pašvakāk, bet varu mēģināt kaut ko uzmodelēt, norenderēt un parādīt, pēc tavas izvēles

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Nu vot paņem, piemēram, par paraugu kaut kādu salīdzinoši vienkāršāku plastmasas iekārtu mājās (piemēram to pašu rūteri), uzmodelē to +/- pēc izmēriem (nešmaucies, un neizmanto gatavu modeli no interneta, bet gan nomēri ar savām rociņām un lineālu!), uzliec 3D max'ā uz baltas matētas virsmas ar vispusēju ambient lighting, lai nebūtu asas ēnas, piemēro materiālus (matētu plastmasu, spīdīgu plastmasu, atbilstošās krāsās), uzliec LED indikatoriem kaut kādu spīdumu (lai izskatītos, ka reāli deg tās lampiņas uz paneļa), un norenderē dažos leņķos.

 

Tjipa lai rezultāts būtu kas līdzīgs šim renderim - 

 

post-98258-0-73984300-1434482384.jpg

post-98258-0-73984300-1434482384_thumb.jpg

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
trakais_mangusts

Huh! Ar visiem sveetkiem un kursu beigu faazi nebija iisti briivaa laika, lai modeleetu kko citu, bet varu paraadiit savu nosleeguma darbu vismaz pagaidaam. P.S. lugums visiem paareejiem- savu debilo kritiku patureet pie sevis, jo esmu saliidzinoshi tikai nesen saacis apguut modeleeshanu.post-100378-0-12785100-1436352486_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Edgars77

Katram pielietojumam sava programma. Dizaina lietas veido ar Solidworks, Inventor, SolidEdge, Alias e.t.c.

Spēlēm un animācijām, protams, var 3ds Max, Maya, Blender izmantot.

3ds Max lieliski attēlo arī no Solidworks nākušus modeļus.

Atšķirība starp abu veido programmām ir tāda, ka dizainā modelētās lietas varēsi pēc tam uzlikt uz rasējuma. Tā teikt win-win.

Ieteiktu apgūt abus veidu programmas.

Labots - Edgars77
Link to comment
Share on other sites

trakais_mangusts

Nu tas informācijas apjoms jau vienam pašam 3ds max ir tik liels, ka nez vai man vairs šādā vecumā būs laika un spēka apgūt abas. Tam gan piekritīšu, ko Tu teici, jo zināšanas ir panākumu atslēga.

Link to comment
Share on other sites

Edgars77

Nekas tur nav liels. Es tikai 14 gadus ar to ņemos. ;)

Un varu teikt, ka 2-3 gadi un tu jau zināsi perfekti no kā sākt, kā modelēt un kā renderēt. Bet atkal, skatoties, ko tu gribi. Ja tikai plika modelēšana, tad Solidworks man iegājās pa pusgadu. Tālāk jau pētot visādas simulācijas un plūsmas, tur ar pāris mēneši jāpamokās. Galvenais jau ir zināt pamatus, tālāk jau pats vari izrakt.

3ds Maxī tāpat no modelēšanas. Ņem priekšā mīksto mēbeli un sāc modelēt no kastes primitīva.

Ņem papīra lapu un pilteni un velc pa punktiem - modelēšana->check, gaismas->check, renderings->check, materiāli->check, animācija, biped animācija e.t.c.

Ja vajag, varu tevi apmācīt.

Labots - Edgars77
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 


tikai plika modelēšana

 

Es ar kaut ko pliku varu modelēt uz daz3d  :yahoo:

 

P.S. login_button.jpg

 

P.P.S. Es sjon kozju

Link to comment
Share on other sites

trakais_mangusts

Edgar, kaa tu to domaa apmaaciit un ko tieshi?

+ Tu saki, ka nav nekas tur liels. Es piemēram strādāju katru dienu pavisam citā sfērā un katru dienu galva ir pārbāzta ar visādu info. Manā skatījumā tur ir ļoti daudz informācijas, ko apgūt. Redz, Tu jau ar to nodarbojies 14 gadus, nedomāju, ka Tavi apgalvojumi var būt objektīvi pret cilvēku ar ne tik svaigu galvu. No offence, bet cilvēks, kurš ir profesionālis +- savā jomā, vienmēr uzskatīs, ka tas jau ir sīkums iemācīties.

Link to comment
Share on other sites

Edgars77

Tu tā runā, itkā būtu jau pensijā. Ja ir gribēšana un galvenais-interese, tad neredzu problēmas lai kādā vecumā tu būtu.

Kā es varētu apmācīt? Var klātienē, kas jau ir izmēģināts uz citu klientu. Takse runājama. 

Labots - Edgars77
Link to comment
Share on other sites

Edgars77

Solidworks, 3ds Max. Līdz tādam līmenim, lai tu varētu brīvi pats pēc tam orientēties programmās un meklēt pārējo/sarežģitāko iekš jūtubes.

Kādas tēmas gribi. Es arī neesmu pro visās tēmās, neskatoties uz gadu pieredzi. Man vienkārši ir gana daudz citu hobiju, lai šo noliktu pirmā vietā un urbtos tur līdz nemaņai.

Labots - Edgars77
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sveiki!

 

Strādāju ar Solidworks Professional un radusies nepieciešamība uztaisīt birstoša materiāla video. Diemžēl Solidworks Flow simulation cena ir tik liela, ka neatmaksājas, tāpēc meklēju alternatīvas.

Vai ir kāda programma, ar kuru var atvērt Solidworkā veidotu modeli un no viņa izveidot kustību simulāciju? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

projektēšana

 

 

Diemžēl Solidworks Flow simulation cena ir tik liela
 

sen neesmu darbojies ar solidworks, bet, cik atceros, ka bija taču pieejams demo vai student versijas arī simulāciju pakai....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...