Jump to content

OPS baterijas nomaina uz masinas akisa


raivucis1992
 Share

Recommended Posts

raivucis1992

Ujj atvainojos sajaucu tiesam ir domats UPS

mhm cik daudz noskaidroju tad ja UPSam spiedis ladet to gigantu tad vins var ateikties un nomirt,bet man rodas vel jaut ja piemeram to akiti es jau pilnu pielieku pie vina un kadu laiku man UPS lade akiti kas jau ir pilns nekas nevar notikt,vins man nenomirs?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man radies jautajums vai ir iespejams iznemt OPS bateriju un ielikt masinas akiti
Tev ir tik liels UPS? Ja jā, tad ar uzlādi it kā nevajadzētu būt problēmām.
Link to comment
Share on other sites

Tik vienkārši var nebūt. Ja UPS glupš, bez kādiem smartiem un navarotiem,tad strādā. Pats savulaik biju 300VA APC UPS uzlicis autobraucējiem,lai var mobilo telefonu uzlādēt un bārdu nodzīt. Viss bija ideāli līdz brīdim,kad metinātājs sadomāja, svarku iespraust UPS rozetē, jo tur tak 220V un viņa invertors vairāk par 16A netērē. Protams, ar to šis projekts beidzās,jo UPS izlaida garu. Metinatājs, tā ir diagnoze! Ar gudrajiem UPS, kuri čeko akumulatora stavokli, var nedarboties. Viss atkarīgs no programnodrošinājuma. Ja čekošanas brīdī programa sajūt,ka kautkas nesakrīt un skaidrs, ka nesakrīt,jo tur uzskaita gan akumulatora darba stundas, gan izlādes ciklus u.t.t.Gan jau var ko programnodrošinājuma mainīt, jo ir pilnīgi pofig vai sausais akumulators, vai autiņa aķis,kuru abgāžot biksēs sērskābes caurums. Akumulatoru uzlades-izlādes līknes ir vienādākas un spriegumi identiski.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...