Jump to content

svchost.exe problēma


Valdmanis
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

 

Tātad, šī problēma mani skar jau otro reizi, pirmā reize bija sen un vairs neatminos kā tiku no tās vaļā (iespējams, ka pārinstalēju operētājsistēmu), taču tā ir atgriezusies, lai ļaunprātīgi izmantotu manu procesoru. Pats neesmu lietpratējs, kas vispār ir "svchost.exe" un ko tas veic, es būtu arī pateicīgs, ja kāds padalītos ar savu pieredzi/informāciju, kas tad īsti tie daudzie "svchost.exe" ir? Taču, problēma ir tāda, ka tieši viens vienīgs "svchost.exe" izmanto 50% no procesora darbības, tad visnotaļ nav normāli, vienmēr esmu zinājis/redzējis, ka to "svchost.exe" ir ļoti daudz, taču no kurienes ir pēkšņi tāds viens parādījies, man nav ne jausmas. Protams, to jau var atslēgt ar pavisam vienkāršu darbību "End process", bet efekts ir tikai līdz nākamajai datora ieslēgšanas reizei.

 

Ieteikumi? Kā rīkoties? Būšu pateicīgs!

Paldies! 

post-100384-0-74961800-1434467387_thumb.png

Labots - Valdmanis
Link to comment
Share on other sites

Updeitus uzinstalee un nomierinaasies tavs svchosts.

 

Ja tas atrodas kur citur kaa C:\Windows\System32 ,tad tas ir kaiteeklis un jaaniidee aaraa.

Link to comment
Share on other sites

Neviens negriež cilvēkam ārā orgānu tikai tādēļ, ka nezini ko viņš dara!  :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Valdmanis
(labots)

drunk_lizard Taču tur vēl lejā turpinās viss, protams, ja esmu atvēris pareizo vietu.

 

9t1o83m1ihpu54ermdig.png

Labots - Valdmanis
Link to comment
Share on other sites

Valdmanis
drunk_lizard

 

Es atvainojos, bez rupjībām. Es jau tā darīju, taču man viņš neko no tā visa neiezīmēja, kā tev tas ir parādīts, vienkārši atvērās "services" logs un viss.

Link to comment
Share on other sites

Tas tapeec, ka lai tiktu pie to servisu saraksta, jaaiet no Task Manager-a nevis no TuneUp Process Manager.

Link to comment
Share on other sites

Valdmanis
Borja

 

Es no 'Task Manager' to arī darīju, bet redz, ka no 'Task Manager' šo nevar panākt, tad izdarīju to ar 'TuneUp Process Manager', protams, ja tur viņš rāda to pašu, ko vajadzēja atrast pie "Services" iekš 'Task Manager'.

 

79sx75l3a4j2jbmk5qvv.jpg

Link to comment
Share on other sites

.... nu pēc bildes skatot, noslodzes rezultāts ir atbilstošs lietotāja sainstalētam programmu lērumam. normāli.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja nepazuda internets, neizrubījās skaņa vai sistēmā nekas cits nenoklājās, tad problēma ar windows updeitiem. Vai nu kāds triperis bloķē apdeitus vai arī paši apdeiti ieciklējušies dēļ kaut kāda iemesla. Ieteicams visus salikt manuāli.

 

 

Protams, to jau var atslēgt ar pavisam vienkāršu darbību "End process", bet efekts ir tikai līdz nākamajai datora ieslēgšanas reizei.
 

 

Kāda velna pēc vajag tādu tune-up utilities?

Link to comment
Share on other sites

Meža, tur visa sistēma ir viens liels trī - ai per- ai - is :>

Link to comment
Share on other sites

Tas pats nesen uz pilnīgi tīra, oficiāla Windows 7 Home premium. Saliku update un viss nomierinājās, bet tā aizrija visus 2Gb RAM.

Link to comment
Share on other sites

Valdmanis
(labots)

zebrlacs

Vecīt, man ir Intel i7 3.60GHz, ar 8 kodoliem, nu šaubos.. Man kompis ir principā tukšs.

 

 

Mezavecis

 

Nekas no tā visa nenotika, vienreiz apdeitoju un tad pazuda tas 'svchost.exe', taču pēc nākamā restarta atkal parādījās. Ko Tu domā ar to apdeitu salikšanu manuāli? TuneUp vajadzīgs tām funkcijām, kuras tas arī sniedz. :)

Labots - Valdmanis
Link to comment
Share on other sites

Valdmanis
(labots)

drunk_lizard 

Tas diemžēl ir subjektīvi, ne par velti Tavā profilā pie dzimuma ir "sieviete". :) Tā kā, ej izklaidējies kaut kur citur, piemēram, uz pagalma smilšukasti pie pārējiem bērniem. ;)

Labots - Valdmanis
Link to comment
Share on other sites

Viens par kaut ko "ierēc", otrs acīmredzot uzskata, ka sievietes ir nespējīgas iekš IT.

Par ko vispār iet runa?

 

OP, tev tas dators vispār ir up to date?

Plus tikko MS izlaida apdeitu, kas labo Windows Update aģentu, tieši to, ka tas apēd visu RAM. 

https://support.microsoft.com/en-us/kb/3050265

Visvairāk gan attiecas uz datoriem ar maz RAM, bet problēma kā tāda visiem parādās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Valdmanis
(labots)

Easo

 

Ik pa laikam kāds apdeits parādās. Taču tagad, kad ir šī 'svchost.exe' problēma, pats manuāli čekoju apdeitus, taču paši viņi nepiedāvājas. Ar RAM nav problēmu, šeit man 50% no CPU rij nost.

Labots - Valdmanis
Link to comment
Share on other sites

Piesmej kompi un tad brīnās.. mazāk vajag "tunet", mazāk problēmu būs

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izslēdz updeitus vispār, tad paskaties, vai tiešām tas, kā te citi pieļauj.


Un vispār par updeitiem, tad parasti arī cietnis nejēgā iet.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man kompis ir principā tukšs.
  Paskatoties uz desktopa skrīnšotu vien jau pietiek, lai apgāztu šo apgalvojumu.  Ne jau aizņemtie GB, bet kaudze sainstalētās drazas rada problēmas. Pirmie, kas būtu jāizvāc, ir tas pats tune un un daemon tools, bet hvz kāda draza vēl tur salikta. Par CCleaner lietderību arī varētu pastrīdēties.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

CCleaner
ja lieto portable variantu fleškā, lai klientiem kompjus tīrītu kopā ar mbam, tad nav ne vainas!
Link to comment
Share on other sites

 

 

mbam

 

Mbam Tev arī portabls? Netā kaut kas ir, bet negribas visu vilkt un testēt pēc kārtas. No kurienes paņēmi?

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirmie, kas būtu jāizvāc, ir tas pats tune un un daemon tools

Un ko tad lietot daemon tools vietā? 

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

nav man mbam portabls. daemon tools vietā jau vairākus gadus kopš daemon tools tika izčakarēts lietoju virtual clone drive

Link to comment
Share on other sites

...kas vainas daemon tools lite? liikas rokas pie instalaacijas atspeejot papildus piedaavaato "uzpūsta programmatūra"?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un arī par brīvu.

Privātajiem jā - uzņēmumiem nē.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu nu...

Man ļoti daudz kas stāv iekš ISO. Iso ļoti eleganti var pumpēt pa tīklu un vēl viskautko citu darīt - labāk pumpēt vienu lielu failu nevis miljons mazus.  Bet nu end-useriem tas gan nav vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Ne pa tēmu, atvainojos.

Viens datorspecs teica, ka lietot Windows krievu valodā esot ļoti prātīgi, jo krievu hakeri mazāk posta nodara datoriem ar Windows krievu valodā, apskatās, ā, ru, tātad mūsējais, šito neaiztiksim. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Verneris

nu rus win lietot ir tik pat tupa kaa win latviski!

Labots - Verneris no Rīgas
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paskaidro, Verneris no Rīgas, kāpēc lietot Windows latviski ir tupa. Es piemēram lietoju Windows latviski, nekāda vaina, konkrēti man viss saprotams daudz labāk nekā angliskajā versijā.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

 

 

Es piemēram lietoju Windows latviski, nekāda vaina, konkrēti man viss saprotams daudz labāk nekā angliskajā versijā.

Ar to tad arī tevi apsveicu!

 

alkānķirzaks mani sāpināja :( 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...