Jump to content

WINDOWS 8.1 atšķirības


staggars
 Share

Recommended Posts

laikamTak

agrāk kaut ko no "by daz" ražojumiem vilku

 

 

tumblr_md24xlhxS91qjczh3o1_500.gif

 

 

Nav tik svarīgi kāda zālīte bet gan secība kādā to dara.
Aidedzina un velk, ne jau otrādi. 
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ronalds

    10

  • vvv

    22

  • staggars

    8

  • jema

    17

Top Posters In This Topic

 

 

ja novilkts tīrs windows un zālīte viss ir bumbās

Citreiz zālītes vietā ir tabletīte. Tač esat dzirdējuši, ka tabletītes arī der.

990382-mouthful-of-pills-and-generic-and

Svarīgi tikai pareizo tabletīti izvēlēties.


Un galvenais - pareizā secībā. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Daz izstrādājumi pat ļoti labi strādā... Bet nu vairs nav vajadzība kopš legāla Win iegādes.

 

Vēl jau bija pietiekoši daudz cilvēku, kas ar slmgr rearm dzīvoja, un apgalvoja, ka kā, triālis taču, un pats MS piedāvā iespēju atsākt no jauna!

Protams, es iedomājos rezultātus, ja kādā uzņēmumā tā darītu un ierastos "ciemiņi" xD

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

bet tas jau sen un droši, ka vairs nestrādā.

Ar GPT Dazz nedraudzējas. 


Ar vienu licenzi uz vairākiem datoriem Windows strādā. Par legalitāti... kad es tramvajā nopiržos, neviens man autoratlīdzību maksāt negrib un vēl pa muti piedāvā sadot! :D

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vispār jau par legalitāti runājot... ja man uzņēmumā ir kompis ar legālu Winduli un uzlīmi, bet bez doķiem, man uzliek sodu un skaitos es pirāts! Tā kā par legalitāti var strīdēties un strīdēties.

 

Rīgas satiksmē ar ir aizliegts iedot savu biļeti citam pasažierim, lai gan pēc manas izkāpšanas no transporta līdzekļa, biļete paliek derīga līdz galapunktam! :)


Labāk lai ir tā - no katra pēc spējām, katram pēc vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Lai nav jaataisa jauna teema. Kaa ir ar video satura skatisanos uz letajaam planseteem. Intel Bay-Trail 1.8Ghz, RAM 1Gb. Preciizaak interneta televizija. Dators ir, bet gribas ko vakaros pec darba paskatiities, nesledzot datoru iekshaa. Var arii Android tableti, galvenais lai neraustas skatoties. Runa ir par latvijas.tv lapu. Var kads iemeginaat kam ir un padalities ar info.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

hmm man atverot latvijas.tv aizmet uz youtube. jebkura gadijuma interneta tv nav prasiga pret jaudigiem dzelziem. dazreiz paskatos uz android trubas tvid.us internet tv 1gb rams mtk6589t. iet kaa pa sviestu. ir skatits ari ar loti vecu pc - amd sempron 2800+ 512 mb rams, ari iet. ta ka uz tavas plansetes pavisam noteikti ies

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Uz Nexus 6 pastiities nevareeja. Iebremzeeja. Tevi paarmeta uz youtube jo tavs IP latvija. Nesanaaks tad notesteet, ja vien nav kaads aarzemju proxy vai vpn.

Amazon Fire tablete tad deres ar 1Gb ram.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...