Jump to content

Kaimiņš slēdz ārā elektrību.


Antons Burvīgais
 Share

Recommended Posts

NU jau ejam pakaļa, bet kur tu esi pie mums kaut ko tādu redzējis, iekš DE jā, bet pie mums! Pie mums jau asfaltu liek lietus laikā, lai pie šķipeles neliptu klāt!

Link to comment
Share on other sites

Jema - nu davai nemuldi. Pie musm rauj pa naktīm - parasti pirms nodošanām. Uz Salu tilta šo to pa naktīm dara.

Un DE jau nu točna nav tā vieta, kur tāpat vien kautko pa naktīm darīs. Cits stāsts, ja tam ir kāds reāls pamatojums.

 

Un es personīgi esmu redzējis, ka velk virsū asfaltu neliela sniegputeņa laikā(jā tā vēl nebija ziema ar kupenām, bet tāpat...). Jaunā tehnoloģija "Pofig-nafig" :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un DE jau nu točna nav tā vieta, kur tāpat vien kautko pa naktīm darīs. Cits stāsts, ja tam ir kāds reāls pamatojums
Un kā vēl bānus būvē, pats brīnījos, tas bija 2008 gads Frankfute pie Oderas izeju uz bāni aiz PL robežas, veči naktī rāva gaisā, un tad varēja redzēt kāds bānis ir škergriezumā, vismaz 50cm ar armatūru betons, n-tās kārtas un virsū asfalts! 
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ceļu remonts naktī ir normāla parādība. Ja tas ir pilsētā, tad tik trokšņainākos darbus mēģina sākt 17:00, lai uz 21:00 būu galā un tad pa nakti rullē, lej un taisa. Un tad no rīta visa zaraza un tehnika ir novākta nost, lai nabaga rietumu darba cilvēks var civilizēti braukt uz darbu, ar skaistiem sapņiem par darba dienas vakaru, kad braucot mājās sēdēs korķī.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Tak jopcik, strādā ie mums naktī, un kā vēl - pirms gadiem 8iem kkad mainīja pie Esplanādes Brīvības ielas segumu - es no rītiem ar troli uz darbu braucu - bija vienā rītā viss nofrēzēts, nākamajā vai aiznākamajā jau uzliets pa virsu. Un nevis tur bedrītes, bet reāli viss 3 joslu segums. Pa dienu, protam, nekas - iedomājieties korķus, ja tur dienā satiksmi pievērt...

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Veči, ziniet kāds bija šoks, mēs Prāgā centrā iebraucām ap diviem naktī, laikam 89 gads, visur zīmes stāvēt nevar, visur miskastes mašīnas sūdus ved prom un smagie preci ved klāt, tas ir Vatslava laukumam blakus, nevienam spēka rullēt vairs nav, atrādām vietu, gulējām mašīnā, no rītā ASV karogs mūsu mašīnu sedz, es samiegojies sešos no rīta mīzt uz metro gāju neredzēju!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Tu domāji mani?


Ka tu par plikiem bābiešiem te dot vaļā, es taču tevi neaiztieku! Ar ko man dzīves stāsts aizķēra tavus smalko dvēseli?

Link to comment
Share on other sites

Es ļoti Jums personīgi atvainojos, ja biju pārpratis Jūsu mājienus, bet noteikti es neesmu pelnījis Jūsu uzrunu kunks, ja Jūs gribējāt pateikt jēlību, Jums to vajadzēja veikt, tādi pazemojoši gājieni no Jūsu puses, ir fī! :yahoo:  

Link to comment
Share on other sites

Kādu figņu jūs te atkal dzenat?!?!
Autors jau sen noziedējis... laikam elektrību atslēdza - pie neta netiek.
Tā arī nesapratu, kam pieder ēka un kur tas kaimiņš tiek pie špannunga kloķa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NU palasi, šitam forumam ir laba piedeva, kad saimnieku neinteresē topiks, sākas pat ļoti dzīvas sarunas!

Link to comment
Share on other sites

Tēma bija par troksni un kaimiņu. Te vēl sākās sniega tīrīšana ar lāpstām, sniega tīrīšana ar pūtējiem, ceļu remonts, ceļu remonts naktīs, Vācija, Čehija... tad vēl kaut kas par ieliešanu un plikiem bābiešiem. :)

jema, kur forumā bija plikie bābieši? Gribu redzēt. :sarkasms:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

vvv - nu vainīgs jau jūtos, es jau kā skolā, kāds mauca prom, es līdz! Nu patīk parūnāt nejēgā! :sorry:


 

 

jema, kur forumā bija plikie bābieši?
Jau ja Tu būtu sekojis biedra Ielejas vakara rakstiem, būtu jau redzējis arī!
Link to comment
Share on other sites

jema, liecies mierā - "jūtos vainīgs". Forums jau ar to ir labs, ka te neviens nekad nav vainīgs vai nevainīgs.

Link to comment
Share on other sites

jema, liecies mierā - "jūtos vainīgs". Forums jau ar to ir labs, ka te neviens nekad nav vainīgs vai nevainīgs

NU ne velna, mēs jau te aiz nikiem slēpjamies, bet katrs jau kaut ko uzraksta un tas ir normāli , bet tās ir personīgās domas, pat ja ir laba diskusiju ka vārās asinis, neviens ar lielu reitingu nesaka lamuvārdus, jo katrs jau apmēram zin, bet kad nāk jaunie, ar māti un naudu, tos vajag dzēst, jo tā ir sērga!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Un es vēl cepos, kad šitā man aiz loga svētdienās 8:00 darīja. Te vispār nav komentāru! :D

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Versatile, čot man tā saite neko nerāda.

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Nosauc otru tādu valsti, kas to dara naktī. Krieviju neminēt, tā nav valsts

Link to comment
Share on other sites

Nosauc otru tādu valsti, kas to dara naktī.

Igaunija,Somija,Norvēģija tā var turpināt diezgan ilgi. Vienkāršāk būtu atlasīt tās valstis kur nezkapēc to dara pretēji :) .

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Tātad tajās valstīs pa nakti pie māju logiem *ujārī ar vibroblieti?

Link to comment
Share on other sites

        Protams,ja objekts pie mājas. Piemēram Tallinā braucu gar vecpilsētu, bruģi klāja atpakaļ. Blakus vīri ar perferatoriem un un vibro platēm jau vācās nost. Tas bija ap četriem no rīta. Helsinkos radinieks ceļiniekos strādā, samērā bieži pa naktīm sanāk,ja uz kādas nozīmīgākas ielas kas jaremontē no komunikācijām tikai tad pa nakti. Un nav sarīgi,ka blakus kādus 30 metrus dzīvokļi sanāk kur ļaudis cenšas gulēt pēc darba.                                                                                                                                                                                                                       

       Skaties no otras puses ,ja tā satrauc nakts strādāšana. Negulēta nakts sliktākā gadījumā apkārtējiem 30-50 cilvēkiem kam traucē troksnis. Dienā aiztaisot ielu ,satrēgumi,degvielas patēriņš pa apvedceļiem,paaugstināta bīzstamība gan strādniekiem,gan braucējiem. Plus un nu jau nertības būs iespējams vairāk kā tūkstotis cilvēkiem atkarībā no ielas ceļa noslogojuma. Dēļ darba ko var paveikt normāli plānojot pie daudz mazākām neērtībām apkārtējiem.

      Kā arī nekad nesapratīšu kapēc pēc ceļa izbūves/remonta sadalošās joslas nevar krāsot naktīs,ja ceļš jau reāli funkcionē. Atkal rada tiešus sastrēgumus un paaugstina bīstamību uz ceļa to darot pie intensīvas satiksmes.

 

pie māju logiem *ujārī ar vibroblieti?
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...