Jump to content

Noderētu palīdzība ar portatīvā iegādi spēlēm!


Rijaach
 Share

Recommended Posts

Sveiki, ir iekrājusies nauda pa šo gadu, drīz sāku mācīties Rīgā, tāpēc ir plāns iegādāties portatīvo datoru, spēlēm.

Būtu labi, ja nebūtu lieko komentāru par to, ka portatīvie nav piemēroti spēlēm.

Tātad, summa ir diez gan maza, no 450-500 eur. Datoru vajag tādu, lai var uzspēlēt kādu normālu spēli ar apmierinošu FPS daudzumu.

Meklēju kādu, kas varētu ko ieteikt, jo neko daudz no portatīvo video kartēm nesaprotu un no portatīvajiem kā tādiem arī.

Ja kādam ir aizķēries kāds labs portatīvais bez defektiem par šo cenu, droši var uzdrukāt pm.

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Datoru vajag tādu, lai var uzspēlēt kādu normālu spēli ar apmierinošu FPS daudzumu.

Tik stiepjams jēdziens kā veca košļene.

 

Kas ir normālas spēles?? Cik ir apmierinošs fps?? 

Link to comment
Share on other sites

Rijaach

nu, starpība nekāda, kādas spēles un cik fps, vajag pc priekš spēlēm, tik labu, cik vien labu var dabūt par doto cenu. Nu, spēlēju csgo, tam vismaz 60-100 fps vajag, kkādu bf3 (?) 40-50 fps, nu kkādām normalām, mūsdienu spēlēm, kam tad vēl? nejau super mario spēlēšu uz 500 eur lapša.

Link to comment
Share on other sites

Rijaach

 

 

Būtu labi, ja nebūtu lieko komentāru par to, ka portatīvie nav piemēroti spēlēm.

es jebu.

protams, ka nav, es negribu spēlēt gta 5 uz max, ar 4k rezolūciju, attopieties tak, cilvēki. ne visiem te ir 2000 eur ko ielikt datorā. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nu njem EUR500 veertu datoru un speelee, tikai pec tam nejauta, kapec man lago, kaapeec sledzas aaraa. Nekas sakariigs tajaa cenu robezhaa nav, ja nu lietots.

Link to comment
Share on other sites

Man prikolē šitais:

 

 

drīz sāku mācīties Rīgā
 

Līdz ar to:

 

 

ir plāns iegādāties portatīvo datoru, spēlēm.
 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rijaach

arī pēc gada šeit nekas nav mainījies.

es pajautāju vienu lietu- datoru par 500 eur priekš spēlēm. grūti iemest linku ar, tavuprāt, labāko datoru, kas tajā cenu grupā ir? Nu un, ka neies kkādas labākās spēles? es tak tik daudz saprotu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

es tak tik daudz saprotu.

No ebay esi gatavs ko pirkt? 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Portatīvo datoru spēlēm par 350 latiem? Tur knapi sanāk kas jēdzīgs priekš ofisa un tamlīdzīgām prastām darbībām mhh

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Par tādu naudiņu prātīgāk ir ņemt stacionāro + moni. Kad jutīsi, ka kompis sāk "nevilkt", varēsi to upgreidot. Protams, ja galvenais ir lai var spēlīti dzenāt parkā uz soliņa, lai būtu mobilitāte - tad neko, notebuks un samierinšanās ar zemajiem FPSiem.

 

P.S. Vispār jau šī tēma šeit ir 100 un vienu reizi pārmalta, palasi esošās diskusijas.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu to tizelņus, kuri iesaka laptopu spēlēm, laikam paši iegrabušies un grib iesmeret citam to, altrnativa ir tikai ka viņi ir ān*ī drāzti, spēlēm tikai konzole vai sliktaka gadijuma staciaonars PC.

laptops jau pēc definicijas ir mobila iekarta uz kuru vari nodemonstrēt kaut ko paziņam/koleģiem or watever, esot arpus mājas, neviss ilgtermiņa MAX noslogojama  iekarta! pēc tam nenīdiet visi forumā, ka nosvilis "ziemeļu tilts", "vidaks" or smth. izmantojot iekartas tam kam tas nav paredzets, 


to autors, neskaties uz laptopu ja gribi speles spelet, ņem karīgu PC ku visu var darīt vai, Laptopu darbiem un spelem konzoli! ieekanomesi uz remontu. 

Labots - SweeC
Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu to tizelņus, kuri iesaka laptopu spēlēm

Es neiesaku, bet iemetu dažus modeļus pa tām naudām.

 

 

pēc tam nenīdiet visi forumā, ka nosvilis "ziemeļu tilts", "vidaks" or smth

Uz reiz jau nenosvilst, bet tāda tendence ir.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

Uz reiz jau nenosvilst, bet tāda tendence ir.

kartejais "Biznesmenis"  iesaku nopirks, pēc paris menešiem kad nosvils nopirks no manis jaunu. nav brīnums ka sapista visa sistēma, jo galvanais ir iesmertet nevis iemacīt ka tas nestradas un pareizi darīt ir tā!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Būtu labi, ja nebūtu lieko komentāru par to, ka portatīvie nav piemēroti spēlēm.

Necepies,

 

"Biznesmeni"
autors jau noņēma atbildību no ieteicējiem, vajag izlasīt līdz galam. 
Link to comment
Share on other sites

 

 

autors jau noņēma atbildību no ieteicējiem, vajag izlasīt līdz galam. 

 

nju bet tik un tā cepiens nāk, pa visu šito, es savu pirmo PC salodēju pats, (tālajos 90 gados) a tagad visi izlasa tikai datashītu vai smuku revīvu  un iesaka citiem, un doma ka ir ekxperti pat  nesaprotot kā strada, 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Wow izraadaas mums Latvijaa arii ir "Steve Woznack". Tad jau ebay vari savu pirmo salodeto kasti pardot 2 limoniem.

Link to comment
Share on other sites

SweeC un nevertell gan sacepušies. Jūs tā visus gribat paglābt, ka šausmas. Man ta po, cilvēks informēts ir, lai pats domā, 2 gadi garantija arī ir. Nu ja grib un ir piedāvājums (kaut kāds), ko ta tagad..

Labots - Zuxters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Wow izraadaas mums Latvijaa arii ir "Steve Woznack". Tad jau ebay vari savu pirmo salodeto kasti pardot 2 limoniem.

 

Neviens nav vainigs ka tev vēl mates piens uz lūpam un neatceries vecos labos zurnālus kā "tehnika maladoš" un citus ( iespējams kļudos nosaukuma), 


 

 

SweeC un nevertell gan sacepušies.

 

nebūtu sacepušies, ja pardevēji PĀRDOTU to kas vajadzīgs nevis iesmērētu lai lielāka peļņa,  pie tam lietotājs noperk laptopu nokauj, noperk jaunu, razotajam peļņa un redz ka varēs iesmērēt nakamo, uztasa tik pat sudigu, godīgi lai mani palabo MAC lietotaji, bet apkopjot viņu dzelžus (pašam nav neviens, bet planoju ķepļepu paņemt) esu secinājis lai ar kāds cūka ir lietotajs, kompis kalpos, a pārejien ir venkārši stancēt masveidā lai tik pērk, nevis parūpēties lai neparkasts un nav putekļu sucēja vietā! 

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

Cietais gan tikai 500GB bet ņemot vērā ka lēnais tad labāk tā.
Par cieto pilnībā piekrītu vēlāk varēs uz ssd pāriet.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Wow izraadaas mums Latvijaa arii ir "Steve Woznack".

Tādu "Steve Woznack" bija pilna PSRS, tikai tāda atsķirība, ka neviens jau tos kompjūterus pats nekonstruēja.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

Ir viena nianse tam procesoram ir u burts beigas. Tas ir baigais niikulis. Tad labak i3 vai pentium bez u beigas

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir viena nianse tam procesoram ir u burts beigas. Tas ir baigais niikulis. Tad labak i3 vai pentium bez u beigas
 

muldi tik vien talak, procesors ir normals. Tikai autors doma ka tiesam uz Laptopa var paspelet normalas speles lai ari ne augsta izskirtspeja.

saku kaa ir- ir laptops ar kudi labaku cpu/ video kaa tiek ieteikts linkos un varbut ~3gadus vecas speles uz vina var paspelet uz low/medium settingiem!

 

Kjip saki ka negribi GTA5 uz max spelet,bet tas jau nozime ka gribi vinu spelet da-jebkada kvalitate, realitate ir tada ka neviens no tiem pat vinu nevares pavilkt uz tetra lieluma izskirtspejas!

 

Aizmirsti par laptopu+spelem jaunakajam,lai ari uz mazas izskrirtspejas/low settingiem.

Link to comment
Share on other sites

delta128

Nav jau nu tā, ka uz laptopa neko nevar paspēlēt, bet dotajā cenu kategorijā neko jēdzīgu un ilglaicīgu nedabūsi. Šobrīd laptops, kas derētu spēlēm un kalpotu šim mērķim vēl pāris gadus (ne jaunākajām uz HD, bet standarta 1366x768) velk uz 800-1k EUR. Ja gribi konkrētām spēlēm, atrodi sevi interesējošu dzelzi un skaties notebookcheck.net, tur būs gan performances testi, gan temperatūras, gan izturības vērtējumi.

Link to comment
Share on other sites

inteens

Pasjansu onlainā gan jau varēs uzraut.

A vasarā, tas dators vispār pa barabanu, ir jautrākas nodarbes. Un ko tad vispār grib spēlēt?

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

Vajag lasit visu ne tikai virsrakstu.

3. posts

"Nu, spēlēju csgo, tam vismaz 60-100 fps vajag, kkādu bf3 (?) 40-50 fps"

Link to comment
Share on other sites

Tavā cenu robežā labākais variants  ir R7 M260 un GT 840m .Tātad skaties lai ir i3 vai i5 un izvairies no slim variantiem, jo tos tu uzcepsi 1h laika spelejot

Link to comment
Share on other sites

 

 

man jau likās, ka normālu atbildi man neredzēt!

Kroplēns uzdeva debīlu jautājumu un apvanojās par atbildi. Izklausās pēc šmaras.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kaut kāda neveselīga tēma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...