Jump to content

Portatīvais dators "sasalst" strādājot no baterijas.


shagrat
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Ir portatīvais dators līdzīgs http://www.toshiba.co.uk/discontinued-products/satellite-l40-139/

TB tas pats tikai apgreidots no visām malām.

 

Ir sekojoša problēma :

Noraujot barokli Windows XP  vai Linux mint16 Operētājsistēmā pēc nenoteikta laika pakarās - sasalst (neizslēdzās un nerestartējās)

 

Turpretī uz Windows 7 šāda problēma nav, līdz ar ko es secinu ka vaina nav dzelziska.

 

Gribētu šo problēmu atrisināt uz Windows XP

Draiverus arī esmu mainijis - nelīdz.

 

Būšu pateicīgs, ja kāds var ieteikt kādu viltību, kā vēl mēģināt risināt šo problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Nu vai tad tur viedais Firza nevar saremontēt?

Viņš jau arī kriptovīrusu dzēstās bildes ar systemrestore prot atjaunot, ta jau šitas būs sīkums.

Bet par cietni, jā, vajadzētu paskatīt cietņa SMART datus. Power-on hours, reallocated sectors, reallocating event count un uncorrectable.

Link to comment
Share on other sites

shagrat

Noņemot hdd izslēgšanos gan nekas nemainijās bet noņemot arī stand by un turn off monitor pagaidām nav kāries strādājot no baterijas. Paldies par padomiem,problēma var būt ir atrisināta.. Laiks rādīs.

Link to comment
Share on other sites

Volters

Paskaties pie ražotāja, sava modeļa sadaļā, vai nav BIOSam apdeits, kas risina ar enerģijas vadību saistītas problēmas. Aķis oriģinālais, vai mainīts uz "čenu"?

Link to comment
Share on other sites

Nu tad varbūt līki uzinstalēta OS.

Ja jau SMARTu skatīties uzskati par nevajadzīgu,  ieteiktu sameklēt datorspecu nevis ākstīties pašam.

Link to comment
Share on other sites

... cietņa veselības (tai skaitā smart) noteikšana šādos gadījumos man ir viens no vairākiem pirmajiem soļiem šādos gadījumos.

Link to comment
Share on other sites

Standarta darbība, pareizāk sakot.

Bet NextNext klauni to nekad nesajēgs.

Labots - McB
Link to comment
Share on other sites

shagrat
(labots)

Problēma joprojām skaitās atrisināta..

Intereses pēc paskatijos Healt un te var redzēt post-83724-0-70052100-1433873295_thumb.png

 

Raksts pievienots Vakardien, 16:22

Paskaties pie ražotāja, sava modeļa sadaļā, vai nav BIOSam apdeits, kas risina ar enerģijas vadību saistītas problēmas. Aķis oriģinālais, vai mainīts uz "čenu"?

 

Nezinu cik oriģināls viņš var būt, izskatās pēc oriģināla bet sūtīts toreiz no ebaya, takā nemāku atbildēt, bet tur labi un uz 7 neko negļuko..

Sistēmplate arī sūtīta no ebaya (jauna) ..

Vispār kopš es to datoru dabuju viņam gandrīz visas iekšas esmu pārlicis, tik korpuss palika vecais.

Labots - shagrat
Link to comment
Share on other sites

Nu un ne1 neko nesecina pēc tās HāDēTjūnes rādijumiem?

Neviens negrib painformēt to lameri ka disks mirst?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pievienots Šodien, 09:51 Nu un ne1 neko nesecina pēc tās HāDēTjūnes rādijumiem? Neviens negrib painformēt to lameri ka disks mirst?

Nu to arī es pats redzu ka viņš taisās uz kapsētu bet te par to neiet runa.

Topikā minētās problēmas cēlonis nebija cietais disks un kamēr datora darbības traucējumus tas hdd warnings nerada viņš vairs nav aktuāls

Link to comment
Share on other sites

Nu tad meklē vainu talāk kvazistacionārajā kvantu koherences kalibratorā.

Šitādi klauni un ļerkstekļi varētu iet uz cirkiem, nevis gramstīties ap kompjiem. Kapēc mūsdienās visi tehnotupi iedomājas ka ir datorspeci?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu tad meklē vainu talāk kvazistacionārajā kvantu koherences kalibratorā. Šitādi klauni un ļerkstekļi varētu iet uz cirkiem, nevis gramstīties ap kompjiem. Kapēc mūsdienās visi tehnotupi iedomājas ka ir datorspeci?

 

Tu jau aizej offtopikā.

Neviens tev nesaka, ka tu nēesi nr.1 datorspecs starp biedriem bet runāt tu runā vairāk nekā tu sver, turpretī vispār beztēmā ļarkšķi. Topikā tev visvairāk raksti no kuriem vismazāk jēgas.

 

Kur palikuši visi admini? Kādreiz šai forumā bija stingrāka kārtība.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...