Jump to content

Technics nav miris


Xirx
 Share

Recommended Posts

RudeWolf

LS50 gan viņiem nav galīgi labi sanācis imitēt. Pirmās atsauksmes skumīgas.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Jaunībā bija viena kasešu deka, tad likās kā sapnis jāņu naktī salīdzinot ar отечественная izstrādājumiem. 

Link to comment
Share on other sites

Kā var mirt tirdzniecības marka? Gan Technics, gan Panasonic, gan National ir firmas Matsushita, tirdzniecības vārdi!

Link to comment
Share on other sites

Ir Technics pastiprinātājs, diemžēl, par švaku priekš S-90, tāpēc par kvalitāti lielā skaļumā neko īpaši teikt nevarēšu, bet klusi klausoties skan pieņemami.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

Technics pastiprinātājs, diemžēl, par švaku priekš S-90
 

 

es gan teiktu, ka ir otrādi, tās s90 ir par švaku labām lietām, ar savu bēdīgo jūtību apēd jebkuru labu amp jaudu! Ja palūr zelta laiku skandas no otras eiropas puses, tad pārsvarā ir viegli papīrnieki smukām jūtībām, kurām arī tie amp ražoti.

Link to comment
Share on other sites

nu nav jau nemaz s90 tā jutība tik maza...kad es 8 omu darbināju -  nekad nejutu jaudas trūkumu - ja nu vienīgi resīvers nīkulis...bet tā jebkas ar īstiem 30-50 W kustina viņas labi.


cita lieta ja kāds domā  pa šmigai diseni ar viņām sarīkot...

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Kā nu nav, uz sitienu parametros neatrodu bet pēc atmiņas tur bija kaut kas ap 86dB, ar 30W viņas labi nu nekādi neiekustināsi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

89 db.

Паспортная мощность S-90_ - 90 Вт, S-100_ - 100 Вт. Номинальная мощность - 35 Вт. Номинальное электрическое сопротивление - 8 Ом. Диапазон воспроизводимых частот:  25...25000 Гц. Характеристическая чувствительность в диапазоне 100...8000 Гц при мощности 1 Вт не менее 89 дБ.    Габаритные размеры АС: 710 - 360 - 285 мм, масса АС не более 23 кг.

vismaz es nekad neesmu sastapies ar jaudas trūkumu - tagad sīkie ar čipampu viņas pie TV slēdz un zipā konsoli. skan pa pirmo priekš tām kastēm.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Es biju domājis reālo jutību, ne to kas uz papīra. Un spēlēm varbūt viņas arī velk ar 30W (kas patiesībā varētu būt viņu labākais pielietojums), bet mūzika ir mazliet cita lieta, atminos no seniem laikiem, kad tādas darbināju ar 25W NAD'u :)

Link to comment
Share on other sites

nē nu ja tehnics bija ar kādu nīkulīgu stk + apgaraizītu barokli, tad gan jau nevilks...bet normāls 50W amps ar 200W trafu un 2x 30 000 uf baroklī viņām ir pilnīgi pietiekoši. Es negribu stridēties, bet tāda ir mana pieredze. 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

Technics pastiprinātājs, diemžēl, par švaku priekš S-90

 

tad, kas te ir sliktāks malka vai metāls! 

Link to comment
Share on other sites

imho arī metāls jaskatās, jo bija kaudze lētu plastmasas techniku....nevar visu vienā maisā bāzt :D

Link to comment
Share on other sites

SU-7300K

 

 

 

pa šmigai diseni ar viņām sarīkot

Tikai tādam iemeslam man tās tumbas stāv, ikdienā ļoti labi iztieku ar austiņām.

Link to comment
Share on other sites

kaut kā neticas, ka šāds ar 2x 40W nevar s90 pavilkt. Ok, amps vecs 70 gadi, shēma vienkārša kā lāpsta. Vismaz apkope kaut reiz tam ir veikta ?

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Tīri man personiski šķiet, ka no tehniķa lietojami ir tikai atsevišķi plašinieki un kasešnieki, cik ir nācies dzirdēt pastūžus neviens nav pārliecinājis. Un šim konkrētajam eksemplāram +/-38V barošana arī nepārliecina, diez vai tur apkopju trūkums pie vainas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kaut kā neticas

 

starp mums runaajot, no shodienas skatu punkta tas amps ir strunts pilniigaakais ( kvalitatiivie parametri , ne watu daudzums )  . cita lieta,ka uz 40watiem arii taa s90 neko praatiigi vairs neskan. ja 2 taadi aparaati tiek kopaa darbinaati, nu kaa tur var kaads mega pozitiivais iespaids buut ???

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu un katrs V kas pie slodzes nokrīt barošānā arī pamatīgi pazemina izejas jaudu...jo īpaši ja tur pažuvuši 70 gadu kondensatori

Link to comment
Share on other sites

+ -38V baroshana nu galiigi kautkaa neiet kopaa ar 40W uz 8 omiem izejas jaudu

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Iespējams, kā arī tik pat ļoti iespējams, ka tie kondiķi ir diezgan vēl labā stāvoklī pat ja pažuvuši ņemot vērā ka ielikti ar nelielu overkillu 8200uF priekš tāda dzelža.


 

 

+ -38V baroshana nu galiigi kautkaa neiet kopaa ar 40W uz 8 omiem izejas jaudu

 

Man aizdomas, ka tas dēļ tā, ka tajā laikā dzenoties pēc cipariem parametru tabulā (un īpaši vatiem, kas tobrīd bija modē) jaudu uzrādija pie 1kHz sinusa.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vismaz apkope kaut reiz tam ir veikta ?

Pirku no Torņa, tā kā gan jau, ka ir. 


 

 

no shodienas skatu punkta tas amps ir strunts pilniigaakais

Ko citu par 50Ls var gribēt? 


 

 

kaut kā neticas, ka šāds ar 2x 40W nevar s90 pavilkt

Kropļojumi ir diezgan dzirdami, kad uzgriež pastiprinātāju uz maksimālo skaļumu, bet peregruzkas lampočkas uz tumbām vēl nemirgo - vai nu tās nestrādā, vai nu pastiprinātājs nevelk. :D

Link to comment
Share on other sites

interesents

Nu un par ko mēs tagad diskutējam,kāds no entuziastiem ir  ielicis forumā tehnika stiprekļa bildi ar it kā ar 70-gadu lielajiem indikatoriem modificētu modeli. Un tālāk, kas nav miris ? Tehniks? Pakasaoniks?Nationālis...starp citu, ja nemaldos, lielo indikatoru fetišu ieviesa amīši aptuveni ap 1964 gadu.

......kas attiecas uz teHniku, ieteiktu vērst Jusu uzmanību uz 1500, 1506 vai 1700 sērijas aparātiem, varbūt vēl kāda "vertuška" pārējie pat nav attālas uzmnības vērti:-)

Link to comment
Share on other sites

Long John
Nu un par ko mēs tagad diskutējam...?

 

Staipam krānus, līdzīgi, kā autoforumos: "......ar Golfiņu nav braukšana- vajagot vismaz Poršu (bet paši reāli pa kluso kādu Polo stūrējam)...."  :yahoo:

 

Katram savs funktieris, zimpātijas un iespējas. Netaisos apgalvot, ka Tehniķi būtu kāds HiEnds, bet pastiprinātāji (resīveri) ar lielajiem ceijeriem pašam patīk, daži gadi bijuši arī manā lietošanā, protams, galvenokārt dēļ tīri nostaļģiskiem motīviem.

 

      $_3.jpg

 

Viņu dizains man patīk, bet skaņa manām "lāča ausīm" toreiz šķita tīri ciešama. Pat vēl tagad regulāri mājās dažus "Tehniķus"  lietoju- tuneri ST-GT550, paretam- 100-to minideķi un kaučkādu CD plejeri. Un pat "tunbas" man joprojām no Tehniķa- lielās plauktinieces SB-C350 ideāli iederas lielajā plauktā blakām Olimpam. Par skaņu varētu diskutēt, bet mani apmierina. 

 

Tagad izmantoju pavisam "aizvēsturisku" pastiprinātāju-  Aiwa AA-8700- arīdzan vairāk dēļ nostaļģiskā dizaina, kaut arī tālajā 1978.g. tas bija Aiwas top-modelis... :sorry:

 

  http://www.radiomuseum.org/r/aiwa_stereo_integrated_amplifier_aa_8700.html

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

interesents

Nu redz, neko nestaipām, protams jāatvainojas, jo tecHnika pastiprinātāji man nav bijuši un nav korekti izteikt viedokli par lietām, kas nav  ar rokām aptaustītas, bet man nav bijuši arī Lepai, Xujaki un citi ss.lv reizēm atrodami Hi-End sūdi. TecHniks 1506 man ir bijis, gana aptaustīts un apmīļots, sūrs aparāts, bet ne mūsu platuma grādiem un vecā Audiopirāta bantēm neatbilstošs.

Aiwa nu galīgi nav no tās "aizvēsturiskās" un plastmasas indikatoru kategorijas, tas ir pavisam cits kā tagad mēdz teikt story. Starp citu ja ir kāds Revox A vai B 740 ar LIELAJIEM indikatoriem, par sakarīgu cenu ( zem WV Polo cenas ) labprāt iegādātos:-) 

Link to comment
Share on other sites

Long John

Labi, ka mums šoreiz nav ko "dalīt"- tīri nostaļģiska, nevis bīstami- audiofīliska klačiņa... :drinks:   

 

ja ir kāds Revox A vai B 740 ar LIELAJIEM indikatoriem, par sakarīgu cenu ( zem WV Polo cenas )

 

Uz priekšu- jauna Polo cenu vēl nav sasniedzis, bet tai bīstami tuvojas (bet verķis tiešām smuks)...: :yahoo:

 

  http://www.ebay.de/itm/Studer-Revox-A740-Power-Amplifier-revidiert-sehr-guter-Zustand-/151703505020?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item23523bc87c

 

Par tiem lielajiem ceijeriem- kādreiz palīdzēju čomam nopirkt Ebajā kaučkādu no Onkyo, laikam M5060, kopā ar atbilstošu priekšpastiprinātāju- vismaz atmiņās labs- gan izskatījās, gan skanēja feini. Ar cenu arī paveicās- bija saplēsts lielais stikls un tādēļ iekļāvāmies zem pārsimts Ls.. 

 

    203084.jpg

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

interesents

Dalīt toč nav ko, esmu uzlicis arī savu "bidu" bet domāju, ka šamējam cipars zem 2,3 netiks akceptēts, nu kaut kā zināms ir tas pārdevējs, bet tā jā, principā lietoti Polo tur par aktuālo cenu pat sanāk pat veseli trīs:-). Starp citu, cik zinu Onkijo galinieki - īpaši Integras ir mazliet cits stāsts nekā tecHnikji:-) 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Technics SE-A1 ir mazliet cits stāsts

 

Pēc kosmiskās shēmas arī tā izskatās, šo pat labprāt gribētu paklausīties.

Link to comment
Share on other sites

interesents

Man nav bijis Technics SE-A1, tā, ka nevaru spriest, bet nu pamatprincips jau ir tāds - ja runā smagā artilērija ( Tornis) tad strēlnieku ieroči mierīgi un pacietīgi guļ ierakumos.Starp citu nevienu komentāru par sevis iecerēto Revox Endstufi pēdējos nu nezinu 3-5 gadus šajā forumā vēl neesmu saņēmis :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Tā tava Revox endstuffe ir tāda eksotika, ka es to pat dabā redzējis neesmu, kur nu vēl dzirdējis. Nejūtu morālas tiesības komentēt. Augstminēto tehniķi tomēr esmu dzirdējis. Komplektā ar tām Technics tuNbām ar ruporu augšā, bija ļoti labi :)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...