Jump to content

Windows 10 instalēšana


intssed
 Share

Recommended Posts

kāda ppiii pēc taskbārā jātur tik daudz ikonas? izmanto search , šaubos, ka katru ikonu spaidi dienā pa 10 reizēm

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Volters

Pietam, var arī piepinot pie starta. Tur viņas būs lielas, krāsainas un kantainas kā suņa...

Link to comment
Share on other sites

pcruksis

Mēsls kaut kāds, pat ikonas nevar jēdzīgi uztaisīt. Lai viņu dabūt nost dators laikam ir jāpārinstalē?

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

Redz, ar ikonu lielumu neietrāpīja. Nedaudz lielākas vajadzēja. Dzirdat, TĀPĒC WINDOWS 10 IR MĒSLS!

Visiem, kas šaubās. Nešaubieties ne mirkli. Nemaz nemēģiniet pāriet uz Windows 10. Jo tas ir pēdējais mēsls. Netērējiet laiku bezmaksas apdeitam. :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sorry par spam

 

Vakar uz 10-tā uzmetu RAMdisku, lai brouseru un dažu citu programmu cash un tempfaili nekakājas vislaik uz SSD. Liels bija mans pārsteigums, kad pēc shutdowna un starta visi brouseru faili bija savā vietā uz RAM diska. Nodomāju, ko tas W10 tik advancēts, ka pat pie izslēgta kompja prot pieglabāt infu ramā. Izrādās hibernati biju aizmirsis izslēgt, es viņu nelietoju.

Link to comment
Share on other sites

pcruksis
Nemaz nemēģiniet pāriet uz Windows 10

 

Pilnīgi pareizi, paskatieties bildītes kā izskatās windows 10 un ietaupīsiet laiku. 

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Nu ko, gan M$, gan "tautas daiļamata meistari" jau ir šo to vērtīgu sarūpējuši tiem, kuriem traucē automātiskie apdeiti (sen jau saķeksēju, lai ļauj izvēlēties, kad apdeitot), vai paranoja no spiegošanas (jau instalējot atslēdzu visu iespējamo) . Pats vēl neesmu mēģinājis, jo W10 ir uz eksperimentālā SSD, kurš šobrīd izņemts, bet palasot forumu (tie, kuri ru nesaprot - neko darīt) izskatās vērtīgs.

https://support.microsoft.com/en-us/kb/3073930

http://rsload.net/soft/20097-destroy-windows-10-spying.html

 

 #pcruksis: Vēl vairāk uz Taskbāra nevarēji salikt :wtf2: ??? Ārprāts. W98 un XP laikos man tur bija tikai Desktop ikona, tagad sen jau neviena, tas nav vajadzīgs.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

 

 

#pcruksis: Vēl vairāk uz Taskbāra nevarēji salikt ??? Ārprāts. W98 un XP laikos man tur bija tikai Desktop ikona, tagad sen jau neviena, tas nav vajadzīgs.

 

Labākais kas var būt.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Nu nez - 19 - 20 gadu laikā nekādu lietderību tam neesmu pamanījis. Gluži tāpat, kā desktopa piekrāmēšanu ar ikonām, failiem un tapetēm. Neitrāli pelēka darbvirsma ar dažiem visnepieciešamākajiem šortkatiem - tas ir mans standarts jau kopš W95 laikiem.

Link to comment
Share on other sites

 Man taskbārā ir failu pārvaldnieka ikona, interneta meklētāja ikona. No taskbāra visātrāk tiec, piemēram, internetā, ja vaļā programma pa visu ekrānu. Uz desktopu vai start menu tikt, tev vēl ekstra peles klikšķis vai klaviatūras taustiņš (kombinācija) prasās. Mani ieradumi gan neprasa milzīgu daudzumu ikonu visās iespējamās vietās. Lielākoties veru vaļā failus, pie kuriem strādāju, nevis atveru programmu un tad caur to vajadzīgo failu. Var gan tā gan tā, kā nu kuram patīk.


 

 

"tautas daiļamata meistari" jau ir šo to vērtīgu sarūpējuši

Es nesteigšos neko no šiem lietot. Gan jau pamazītēm masu spiediens liks MS kaut ko pamainīt, ja vajadzēs. Atcerieties, kad iznāca 8.1, bija tur MS kaut kādu brīnumu iecerējis, secure boot, bet ja nebija tev viņa, ekrāna labajā apakšējā stūrī rēgojās ūdenszīme, ka vot tev viņa nav. Tauta sāka protestēt, kas par herņu, pāris nedēļās MS izlaida jauninājumu, kas to figņu aizvāca. Domāju ar W10 būs tāpat, lai tik ļaudis ko nelāgu atrod, sāk par to šūmēties tā plaši, MS jau ar nav duraki, iztaisīs izmaiņas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pcruksis

Man taskbārā ir gandrīz viss ko var sabāzt vajadzīgais, pārējo paņemu no sākuma ekrāna, :) uz desktopa manis pēc vispār neviena ikona varētu nebūt.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 

 

Man taskbārā ir gandrīz viss ko var sabāzt vajadzīgais,
Skatoties pirmo bildi - tev Taskbārā ir maksimums 3 vajadzīgas ikonas un vairākas, kam ne tikai taskbārā, bet vispār datorā nevajadzētu būt.
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man taskbaaraa videeji 4-5 ikonas, desktops, ofiss, interneta paarluuki un kontrolpanelis. Senaakos laikos bija tikai desktops.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

 

 

Var iet arī līdz galam un lietot ,,start killer,, http://www.startkiller.com/

Tāds bugs bija Win 95 laikā. Tas bija tā laika labākais joks uz datora - aizvērt lai jūzeris brīnās, kur ir pazudis Starts.

Sākot ar Win8 tādus jokus sāka taisīt kompānija Microsoft.
 

Link to comment
Share on other sites

@@snukurins,kāda vaina ccleaneram? manuprāt viens no tīrākajiem softiem, bez nekā lieka. Savu darbu veic un ik pa laikam noder. 

Link to comment
Share on other sites

intssed
Problēma pēc HP ProBook 450 G1 W10 uzlikšanas. Blue screen un restartējas pēc pāris minūtēm (Internal Power Error - upgrading Windows 10).

 

Atrisinājās noņemot AMD Radeon HD 8750M displeja draiveru un uzliekot jaunu no AMD mājas lapas, paredzētu W10. HP foruma sadaļa: http://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-Hardware/Internal-Power-Error-upgrading-Windows-10/m-p/5190541#M191614

post-83826-0-64879200-1439131629_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Volters

 

 

@snukurins,kāda vaina ccleaneram? manuprāt viens no tīrākajiem softiem, bez nekā lieka. Savu darbu veic un ik pa laikam noder.

 

Ja jūzeris nejēdz lietot standarta (iebūvētās) metodes (turklāt, nezin, kas vispār ir un kas nav jātīra un kāpēc), tad ccleaneris nepalīdzēs. "Indiāņa rokās jebkura tehnika ir metāllūžņi".

Link to comment
Share on other sites

@@Volters,ar iebūvētajām mēdz reizēm būt par īsu.. un ātrāk ir pareizi saregulēts ccleaners, kā katrai programmai tagad meklēt kā notīrīt drazu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Internal Power Error

 

Man šitāds izmetas uzinstalējot Autocad15. W10 tīrs instals. Darbā, W10 update režīmā nekādu problēmu. Pie kam, uzinstalējās un pa laižas bez problēmām, pat var pārslēgties uz citu uzer akountu, arī visi faili veras vaļā nevainojami. Bet, kolīdz pārstartē kompi, tā šitas errors un restarts. Ir kādas idejas?

 

DELL INSPIRION R15 5520

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

A dzelži visi ir atpazīti? Ieskaitot tos, kas atbild par enerģijas vadību?


 

 

un ātrāk ir pareizi saregulēts ccleaners, kā katrai programmai tagad meklēt kā notīrīt drazu.

 

Pirmkārt! Vo! Atslēgvārds - "saregulēts"! Vairums, kam uz kompja tāds ir, nekas nav saregulēts :D Tīra visu, kas pagadās.

Otrkārt, kas tās par programmām, kurām ir tādi dati, kas baigi jātīra? Piedošanu, atvainojiet, bet ja jūzeris lieto visādu šņagu, kas aiz  sevis nesatīra, tad nav zināms arī, ko tā šņaga fonā vispār dara ar jūzeri un datiem!

Link to comment
Share on other sites

@@Volters, tās pašas pārlūkprogrammas.. kapēc man līst katrā un tīrīt, ja var palaist ik pa laikam (reizi 2-3 mēnešos) un notīrīt visu kopā, nevis pa katru kaktu ložņāt un tīrīt.. arī sistēmas temp mapē ar laiku draza sakrājas gan no tiem pašiem windows update, gan programmu updeitiem utt.. Jā, var jau palaist windows disk cleaner, bet tas jau visu arī netīra :) Jebkurā gadījumā man tas rīks ik pa brīdim ir noderīgs un nekādas liekas drazas arī nav.

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds no ccleaner Pareizas Regulēšanas Speciālistiem varētu arī padalīties ar ccleaner Pareizas Regulēšanas Noslēpumiem?

Ļoti labprāt paklausītos.

Link to comment
Share on other sites

Kopš parādījās w7, nekādus tīrītājus neesmu izmantojis, viss kkā satīrījās un nodefragmentējās pats no sevis, vismaz tā secināju pasekojot līdzi hdd brīvas vietas atlikumam no sistēmas uzlikšanas brīža. Updatu drazu vislabāk tīrīt ir ar iebūvēto klīneri, bet nu, katram savs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@ieleja, mīts un stulbība.. ccleaner pamatfunkcija to neveic.. protams, ja izvēlēsies wipe hdd, tad iespējami visādi brīnumi.

Link to comment
Share on other sites

nospiež glīto pogu [clean all] un cer, ka pēc restarta kaut kas vēl strādās

 

1000x spiests, vienmēr viss ir strādājis. Man arī slinkums ložņāt par vairākām vietām un tīrīt.

 

 

 

 

 viss kkā satīrījās un nodefragmentējās pats no sevis,

 

Ceru, ka ne SSD Tev tur defragmentējas.

 

 

 

A dzelži visi ir atpazīti? Ieskaitot tos, kas atbild par enerģijas vadību?

 

Visi atpazīti, bet nezinu, kuri tieši atbild par enerģijas vadību.

 

p.s. cik no neta sapratu, pie šī errora ne vienmēr barošana vainīga. Varbūt gan draiveri, gan framework.NET, u.c.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ceru, ka ne SSD Tev tur defragmentējas.

Windows 7 lieliski atšķir SSD un to nedefragmentē, viņi pat defragmentācijas tūļa listē neuzrādās. Sākot ar win 8, windows diskus vispār nedefragmentē, tos optimizē - tikai SSD diskiem izpilda trim, bet HDD - defrag. 

Link to comment
Share on other sites

Windows 7 lieliski atšķir SSD un to nedefragmentē

 

Ja nemaldos, pirms 2,5 gadiem, kad pirku savu SSD, 7 tik gudrs vēl nebija.

Aleluja! Šovakar Acads15 aizgāja normā arī mājās, "pats no sevis". Tikai mieru, ar Acad15 papīriem man viss kārtībā. Acīmredzot kautkāds apdeitiņš atnāca. Tagad tikai visu satīrīt uz izveidot sistēmas image kopiju, pirms sāku nodarboties ar savām sistēmas pielāgošanas peturbācijām.

 

Tagad par citu tēmu, par apdeitiem. Ir varianti uz W10 pašam menedžēt apdeitus, kā tas bija uz W7, kad bija kritiskie un pārējie apdeiti, kuru menedžmentu jūzers varēja ņemt uz sevis, neatkarīgi no kritiskajiem apdeitiem? Kautkāds paša MS pačš priekš W10 klejo pa linkiem, bet man gari traktāti neŠekspīra anglenē švaki ceļami. Paldies!

 

p.p.p.s 

Un tomēr, Maskava neuzreiz uzcēlās. Ja atslēdz Hibernate, Acads vairs nelaižās. Bet kādreiz ar W7 tādu problēmu nebija. Tātad RAMdisk palaist nesanāks, jo nav jēgas.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir varianti uz W10 pašam menedžēt apdeitus, kā tas bija uz W7, kad bija kritiskie un pārējie apdeiti, kuru menedžmentu jūzers varēja ņemt uz sevis

Cik saprotu, pašā W10, tādā, kāds tas ir, nē. Var apskatīt kādi apdeiti atnākuši, atinstalēt caur vadības paneli... , bet tie paši nāks atkal un atkal... draiveriem gan var kaut ko saķeksēt lai neinstalējas, bet ne W apdeitiem.

 

 

Kautkāds paša MS pačš priekš W10 klejo pa linkiem

Ja jau tā, tad nebrīnīšos, ka ar laiku būs tāda iespēja paredzēta no MS puses. Gan jau. Es gan pēdējos gados neesmu saskāries, ka kaut kādi W automātiskie apdeiti man radītu problēmas, neko sliktu tie man nav nodarījuši, tāpēc par šo nesatraucos.

 

 

Aleluja! Šovakar Acads15 aizgāja normā arī mājās, "pats no sevis".

Man 2016 uzinstalējās bez problēmām, viss iet. Pamanīju tik, ka saite no AutoCADa "Preview my CIP Data" aizved uz nekurieni - nestrādā. Nezinu, vai AutoDesk to ir atspējojis (uz 8.1 nepārbaudīju pēdējā laikā) vai arī tas nedarbojas tikai uz W10. Zini, tas ir blakus Helpam, zem Customer Involvement Programm, var apskatīt sava datora rādītājus uz globālā AutoCAD lietotāju fona, interesanti. Kā tev? Šis strādā? Es gan nomainīju defaulto browseri no Edge uz IE, varbūt tur vaina. Bet par Autodesk esmu pārliecināts, līdz nākamajam pavasarim, kamēr neiznāks jaunās programmu versijas, nebūs no viņiem oficiāli paziņojumi, ka tiek atbalstīta viņu 2016 un vecāku programmu instalēšana uz W10. Tā tas bija, kad iznāca 8, tā tas bija, kad iznāca 8.1. Šoreiz tik līdz jaunajām versijām ilgāks laiks jāgaida. Es gan uzzvanīju dīleriem pirmajā nedēļā, pirms pārgāju uz W10, apprasījos, kā ir uz W10, tur man teica, liec W10, droši, viņi ar šāgada AutoCADu esot pārbaudījuši, aizgāja visiem, kuri mēģināja, dažiem prasījās kaut kāda vecāka Net Framework versija vai kaut kas tāds.

Link to comment
Share on other sites

 

 

apprasījos, kā ir uz W10, tur man teica, liec W10, droši, viņi ar šāgada AutoCADu esot pārbaudījuši, aizgāja visiem, kuri mēģināja, dažiem prasījās kaut kāda vecāka Net Framework versija vai kaut kas tāds.

 

Da W10 Update fāzē man arī viss strādāja. Bet es tagad cīnos ar tīro instalu. Girbu sataisīt to maksimāli perfektu pēc manas saprašanas , lai nomestu imeidžu atvilknē. Ar  tiem NET fra... Googles plašumos bija teksts, ka kaut kas neprotot pārslēgties uz vecāku versiju, ja kādai programai tas prasās. Bet nu sorry, es neesmu tik advancēts, kā Windows inženieris.

Link to comment
Share on other sites

Kautkāds paša MS pačš priekš W10 klejo pa linkiem,

  Nu domā šo?  Neesmu vēl mēģinājis, jāparokas forumos, gan jau kāds būs "atskaitījies".  Klīst baumas, ka kaut kad šis būšot iekļauts apdeitos, bet pašlaik vēl  tas KB3073930 jānovelk un jāinstalē manuāli.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

 

 

Da W10 Update fāzē man arī viss strādāja.

Arī. Ko izspriedu - iespējams, nav vēl visi komponenšu ražotāji savus jaunos draiverus līdz galam noslīpējuši. Varbūt kāds vēl ir pamanījis nelielas problēmas ar Logitech jauno Set Point. Negribu sagrēkot, bet domāju, ka šis ar nav bez vainas. Viena programma neļāvās instalēties, ienāca prātā, atinstalēšu Logitech peles programmu, ja nu... kā tad, kad noinstalēju Set Point, vai kā viņu tur pareizi sauc, problēma ar instalēšanu pazuda, pēc tam atkal Set Point uzinstalēju, problēmu nav. Priecēja, ka mans Brother printeris darbojas perfekti ar 8.1 softu, lai arī mājaslapā sola Brother draiverus oktobrī vai novembrī manam printerim, iesaka tagad pat nelikt Brother draiverus, vienot tik klāt, lai Windows draiveri instalējas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu domā šo?

Tā jau MS mājaslapa. Tātad tauta likusi MS sarosīties šajā virzienā. :) Redzēsim, ļoti iespējams, nāks izmaiņas no MS puses

Link to comment
Share on other sites

А я и думаю, чего это у меня половина игр после апдейта исчезла​ :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...