Jump to content

Windows 10 instalēšana


intssed
 Share

Recommended Posts

Manam, sievas, mammas portatīvajam datoram ar Windows 8.1, un manam galda ar Windows 7 "uzmetās" paziņojums par Windows 10 bezmaksas iegūšanu. Es jau labprāt to uzliktu jo reklāmā sistēma sola sadarboties ar aparatūru un programmatūru kuru jau lietoju.

Tomēr gribēju uzzināt jūsu viedokli.

Piemēram vai uzreiz pēc W10 instalācijas (upgrade) varēšu lietot visas manas iepriekš lietotās programmas un piemēram MS Outlook, Adobe Photoshop, Adobe Bridge u.c.? Vai arī tie būs jāpārliek par jaunu?

 

Paldies!

 

 

post-83826-0-25403000-1433357363_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gan jau ka tā tas ir domāts.

Tomēr mana pieredze ar pāreju no 8 uz 8.1, kad tā apgreidošanās arī notika tā, ka visas programmas palika, tātad, mana pieredze, bija dažas programmas, kuras tomēr pārinstalēju pēc 8.1 uzinstalēšanas, bija sīki gļuki. Uzinstalēju no jauna tās programmas, sīkie gļuki pazuda. Domāju, ar W10 arī nebūs 100% gludi. Bet, ja kas, vai grūti programmas pārinstalēt?

Link to comment
Share on other sites

viseļčaks

ļoti augsta savietojamība. Man viss strādā, problēmas bija tikai ar dažām vecām spēlēm (krievu kvesti). Pārgāju atpakaļ uz 7, jo uz mana kompja 3D spēlēm fps augstāks, nekā uz astotās un desmitās vindas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms taada nopietna upgreida (7/8.1 -> 10) obligaati jaauztaisa sisteemas klons, lai

jebkaadu probleemu gadiijumaa var elementaari atgriezties uz ieprieksheejo sisteemas versiju.

 

To arii rekomendeejas dariit pirms servispaku instaleeshanas.

Labots - Borja
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

intssed

Man ziņo ka ar vienu no videoadapteriem nav saderības.

post-83826-0-05396100-1433873843_thumb.jpgpost-83826-0-64931300-1433873843_thumb.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Uzmetu uz veca kompja. Visu paņēma korekti. Izņemot Wifi. Ieliekot jebkādu karti, control panelī izmet 12 kodu. Nav pietiekamu resursu, lai darbinātu ierīci. Ja vēlaties lai ierīce darbotos, atslēdziet kādu citu no ierīcēm! Chipsets man 945 Intelis.

 

Tik visu laiku tirda viens jautājums... kāpēc Vistai un Win 7 tika izņemta move up poga (dēl kā tauta kādreiz pamatīgi šūmējās) no windows explorera. Sākot ar 8to ielika atpakaļ. :)

Link to comment
Share on other sites

Mazliet nostāk no Viestura posta. Kad man pirms pāris nedēļām uz lapša uzmetās tā W10 ikona, es tiku brīdināts, ka man var nekorekti strādāt lapsī otrā videokarte - AMD RADEON HD 7670M. Bet šonedēļ šis brīdinājums ir pazudis, mol, ar dzelžiem viss būs kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

ggg97, videokarte man ar sāka korekti strādāt, kad uzmetu vecāku draiveri!

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Pag, pag, Viestur. Es runāju par w10, kura uz manas sistēmas vēl nav. 

Mana AMD 6630m uz W10 preview darbojas kā nākas. Kā būs uz pilnā W10,tad jau manīs. 

Link to comment
Share on other sites

Prewiew man nav, es runāju par to, ko man saka W10 updeita ikoniņa Toolbāra, vai kāviņutur sauc.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Prewiew man nav, es runāju par to, ko man saka W10 updeita ikoniņa Toolbāra, vai kāviņutur sauc.

Tam es nepievērstu uzmanību, it īpaši, ja vēl pusotrs mēnesis ir jāgaida līdz iznāks W10. Un draiveri līdz tam noteikti būs sagatavoti... 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Es runāju par w10, kura uz manas sistēmas vēl nav.

Ā nu man prewiews stāv!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ir kāds būtisks uzlabojums pār 8.1 nevizuālajā daļā?

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Ir kāds būtisks uzlabojums pār 8.1 nevizuālajā daļā?
DirectX 12
Link to comment
Share on other sites

... un serveru funkcijām, kam attēlošana aprobežojas ar remote desktop?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir kāds būtisks uzlabojums pār 8.1 nevizuālajā daļā?

 

+1

 

Vai arī tas pats kaķis, tikai citā maisā? 

Link to comment
Share on other sites

Volters

Kamēr nav sācies tas pats marasms ar updeitiem, tikmēr varbūt arī ir ātrāks. Kā sāksies, tā, jau prognozēju, to pašu sviestu, kas jau kopš 8.0 iet visam cauri.

Uz win 8.1. ar UPD pēc tīras instalācijas ir jāuzliek pāri par 2 GB apdeitu. Da jus ko!? 2 gigos uz kompaktdiska turpat jau salien jauna, tīra instalācija!!! Spriediet paši, uz ko tas viss ir aizgājis. Failus sen neviens nepačo, bet nomaina. Pēc apjoma nomainās gandrīz visa instālācija? Ja šāda politika turpināsies, tad tiklīdz iznāks win10 RTM, tā pie windws apdeitiem arī uzreiz būs pāris simti megu jau defaultā. Un visa ātrdarbība, ko var baudīt uz tīra, tikko iznākuša pēdējā preview, pazudīs kā rīta rasa. Garantēju!

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Izklausās pēc klasiskā XP lietotāja ar iezvanpiejas internetu :lol:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

tā pie windws apdeitiem arī uzreiz būs pāris simti megu jau defaultā.

Nu un. Tač vienmēr tā ir bijis.

Link to comment
Share on other sites

Volters

 

 

Izklausās pēc klasiskā XP lietotāja

Vot izklausās gan :D Šorīt pie manis tante atnes jaunu laptopu un sūdzās, ka tas kaut ko visu laiku lādē un jau ir iztērējis visu mobilā interneta kredītu :D

Iezvanpieeja un iezvanātrums nekur nav pazudis :D

 

Ja jau tikko iznākušam RTM'am dzīve sākas ar apdeitiem, tad tas ir švaks RTM. DIemžēl tā ir realitāte, ar kuru tāpat visi samierinās. Ne velti kopš VISTām OSi paliek lietojami tikai pēc pirmās SP un clean install.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Moraale taada, ka uztaisa suudu, nokash suuro pikji un atljaujas pateikt, ka tomeer redz nestraadaa kaa vajag. :D Uz linuksa kaut kaa viss labaak tiek sataisiits, beb es kljuudos?

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Kā tur ar to saderību ar aparatūru? Uz Core2 vecajiem liekās virsū, vai ir tā pat kā ar Windows 8 ?

Link to comment
Share on other sites

Vai tad win8 neliekās uz Core2?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Liekās, liekās. I astotais, i desmitais raiti uzliekas.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Kā tur ar to saderību ar aparatūru? Uz Core2 vecajiem liekās virsū, vai ir tā pat kā ar Windows 8 ?
8.1 pat uz Pentium D likās. Ir viens vecs kompis ar socket478 Celeronu, uz tā gan nevarēja :D Lai varētu uzlikt viņu, procim jāatbalsta NX bit

 

 

Pēdējā buildā nekādi vairs nevaru atrast ,,Project Spartan,,
"Project Spartan" bij tikai pagaidu vārds, jaunākajā buildā jau ir īstajā vārdā - Microsoft Edge
Link to comment
Share on other sites

Uz virtuālās mašīnas griežas labi, uz pirmās paaudzes mobilā i5 arī, protams.

 

Par Edge, kaut kas man viņa interfeisā nepatīk, bet ir patiešām ātrs (tiesa, IE 11 par ātrumu kā tādu ar nevaru sūdzēties).

 

P.S.

Hmmm, Win 8.1/2012 R2 taču tagad Microsoft regulāri atjauno .ISO failus, iekļaujot apdeitus. Pēdējais bija 2014. gada Decembrī, ja nu es tagad nekļūdos.

Kur var dabūt 2.2 GB o.O?

 

http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/create-reset-refresh-media

Šis te ļaus novilkt pēdējo versiju priekš 8.1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
pcruksis

Ar mērogošanu par palielināt visas ikonas uz displeja, taskbāra ikonas var uztaisīt galīgi mazas, a man vajag mazliet lielākas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...