Jump to content

Problem with wireless adapter or access point


kappa
 Share

Recommended Posts

Ne vienmēr, bet ieslēdzot datoru, reizēm nestrādā WiFi, tīklus rāda, bet nevar pieslēgties, kad veic Windows troubleshooting, izvēloties troubleshooting for adapters, un tālāk no saraksta konkrēti WiFi, tad rezultātā viss aiziet un kā skaidrojums parādās šis logs.

 

post-69710-0-97181000-1433260061_thumb.png

 

Jautājums tāds- kura lieta šo izraisa? Tas ir dzelža defekts vai Windows problēma? 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Rūterim svaigāko firmvāri, tīklenei svaigāko draiveri, tikai nevis no brenda mājaslapas bet no čipa ražotāja.

Link to comment
Share on other sites

Man arī dažreiz ieslēdzot, DELL 15R 5520 lapsim šitā noteikt. Ar peli disconnect/connect un aiziet. Draiveris no čipa brenda uz lapša man neliekas virsū. Pēc tam strādā stabili. Iepriekšējam Aceram tā nebija.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Jautājums tāds- kura lieta šo izraisa?

 

Izlasi, kas ir rakstiits zem linka tavaa troubleshooting logaa:

View detailed information

Varbuut paliks skaidraaks.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Rūterim svaigāko firmvāri, tīklenei svaigāko draiveri, tikai nevis no brenda mājaslapas bet no čipa ražotāja.

Par firmware nepļūti, jo tev nav ne mazākās sajēgas kas tur iekšā darās! Tu esi nulle!

Un draiveri ei sameklē! Tad beidzot ieraudzīsi ka mājaslapa tevi sūta pie Windows update!

Neizprotams termins amatieris...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbuut paliks skaidraaks.

 

Paldies, nākamreiz būs šis logs, rūpīgi apskatīšos.

 

 

 

 

tīklenei svaigāko draiveri
 

 

tīkla kartei draiveri piedāvāja auto updater, dīvaini gan, jo pirms tam tika ielādēti jau jaunākie :/ 


šodien paņēmu tos detailed infromation, man tur tas viss neko daudz neizsaka- raksta, ka pārstartēts wifi adapters, tas ir soft gļuks vai dzelža problēma? tas ir uz šādas plates: http://www.msi.com/product/mb/Z87I_AC.html#hero-overview

 

post-69710-0-40198700-1433427564_thumb.pngpost-69710-0-27898800-1433427569_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Tu neproti uzinstalēt draiverus.

Risinājums - samaksā kādam kas prot.

Ja teu žēl tos 10€, tad nenīdi.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Ja teu žēl tos 10€, tad nenīdi

 

Ja Tev nav ko teikt, tad nenīdi pats. Draiverus var vai nu uzinstalēt, vai neuzinstalēt, ja man ir jaunākie draiveri, tad es tur neko pieinstalēt klāt nevaru. 

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Izdarīju sekojošas lietas:

ielādēju vienkārši driveri no Intel lapas, iekš Device Manager rādīja versiju: 17.1.0.19

uzinstalēju to no lapas, kura ir: 17.1.1501.01, bet Device manager pēc restarta turpināja rādīt veco.

Tad noinstalēju to adapteri pavisam, un uzinstalēju vienkārši šo te jaunāko draiveri, bet tagad man pēc restarta Device Manager rāda versiju 16.5.3.6 un ar datumu tai 19/09/2013, neko citu neinstalēju kā failu no Intel lapas

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Es jau uzrakstiju risinājumu.

 

Tad 5 vai tomēr 10€? Beton, kaut kā esi kļuvis dārgs...

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Es jau uzrakstiju risinājumu.

 

Zini, 10EUR uz 1.5k EUR kastes fona nav pat 1%, man nebūt nav žēl kādam tos samaksāt par kvalitatīvi izdarītu darbu, bet es pavisam noteikti neizmantošu Tavus pakalpojumus, klientu serviss Tev ir vienkārši briesmīgs (spriežot pēc tā, kā Tu uzrunā potenciālo klientu). Ar tādu attieksmi vairāk par 10EUR arī nekad nepaprasīsi un turpināsi nīdēt forumā.

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Amerikanizētais kārklu eiropietis iekāsējās :D

Palielies vel pa kādām summām teu zaglēni sapirkuši dāvaniņas. Mums Interesē, pat Ļoti !

 

 

 

 

ad 5 vai tomēr 10€? Beton, kaut kā esi kļuvis dārgs...

Tu esi ārpusrobežtups.

Labots - McB
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Tas ir kāds no Intel 7260 sērijas adapteriem?

 

Jā, intel 7260 čips.

 

Problēma gan ir pazudusi, lai arī Device Manager rāda, ka driver datums ir 2013gada, par spīti tam, ka tika uzinstalēts jaunākais no Intel lapas, kuram pavisam cits nr un datums. Kamēr strādā, neko neaiztikšu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bišku pacelšu mironi - šai sērijai bija (ir) izteiktas problēmas, Dell, HP, Lenovo mājaslapas pilnas ar sūdzībām. Pēdējie draiveri problēmu novērš (ko tu jau esi izdarījis).

P.S.

Vēl papildus retāk bija random jautrības kā - VPN uzkar rūteri, vienkārši mājās pieslēdzoties WiFi, arī uzkar rūteri, utt. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...