Jump to content

2015. gada televizoru modeļi


Zin...
 Share

Recommended Posts

Tātad, veikaos strauji parādās jauni modeļi, centīšos atkal sakopot visus šī gada nopērkamos tv vienuviet...

Philips

PHH4100- hd ready, nav smārta, 100hz, global dimming, 32"
PHT4100 - full hd, nav smārta, 100bz, global dimming, 32,40,48"
PFH5300 - full hd, smart, dual core, pixel plus, 200hz, micro dimming, 32,40,50"
PFH5500 - tas pats, kas 5300, tik klāt nāk android tv un izmēri 32,48,55
Pfk6300 - full hd, nav smārt, perfect pixel hd, perfect natural motion, 700hz, micro diming, 2 plakņu ambilight, 40,48,55"
PUH6400 - ultra hd, android, divkodolu, pixel plus, natural motion, 500hz, micro dimming pro, 40,50,55"
PFT6500 - full hd, android, divkodolu, pixel precise, natural motion, 500hz, micro dimming pro, 2 plakņu ambilight, 32"
PFH6510/PFH6520 - full hd, android, divkodolu, perfect pixel, perfect natural motion, 800hz, micro dimming pro, aktīvais 3d, 2 plakņu ambilight (3plakņu 65"), 40,50,55,65"
PUS7100/PUS7120 - ultra hd, android, quad core, pixel precise ultra, perfect natural motion, 800hz, micro dimmming pro, pasīvais 3d, 2 plakņu ambilight (3plakņu 65"), 43,49,55, 65"
PUS7600 - ultra hd, android, quad core, pixel precise ultra, perfect natural motion, 1400hz, micro dimming pro, aktīvais 3d, 48,55,65"

Vakarā ielikšu samsung vēl, šogad īstenībā ir baigā putra visiem, dēļ pārejas uz UHD un ieliektajiem, quantom dotiem, tādēļ daudz ko vēl niansēs nezinu

 

 

Samsung

 

J4102 - hd ready, nav smārta, global dimming, 100hz, 28,32"

J5102 - full hd, nav smārta, global dimming, 200hz, 32, 40"

J55*2 - full hd, Tizen Os, 4 kodoli, micro dimming, 400hz, 32,40,43(?),48,55"

J62*2 - full hd, Tizen Os, 4 kodoli, micro dimming, 600hz, 32,40,48,50,55,60"

J63*2 - pa lielam, kas J6202, tik ieliekts, 32,40,48,55"

JU64*2 - UHD, Tizen Os, 4 kodoli, Micro dimming pro, 900hz, 32,40,48,50,55,60,65,75"

JU65*2 - UHD, ieliekts, Tizen Os, 4 kodoli, jaunā pults, micro dimming pro, 1100hz, 40,48,55,65"

JU66*2/JU67*2- UHD, ieliekts, Tizen Os, 4 kodoli, jaunā pults, UHD dimming, purcolor, 1300hz, 40,48,55"

JU71*2/JU70*2 - UHD, taisns, Tizen Os, 4 kodoli, one connect mini (iznestais bloks ar pieslēgvietām), jaunā pults, peak illuminator, UHD dimming, precision black, purcolor, 1300hz, 3d ready, 40,48,55,65,75,85"

JU7502 - UHD, ieliekts, Tizen Os, 4 kodoli, one connect mini, premium pults (metal feel)i, peak illuminator, UHD dimming, precision black, purcolor, 3d ready, 1400hz, 48,55,65,78"

JS8502 - SUHD, ieliekts,Tizen Os, 4 kodoli, one connect mini, premium pults,  Quantom dot, HDR atbalsts, peak illuminator pro, UHD dimming, precision black, 3d ready, 1800hz, 48,55,65"

JS9002 - SUHD, ieliekts,Tizen Os, 8 kodoli, One Connect (pilnais, pašam tv aizmugurē nav neviena pieslēgvieta), premium pults, quantom dot, HDR atbalsts, peak illuminator pro, UHD dimming, precision black, 3d ready, 2000hz 48,55,65"

JS9502 - SUHD, ieliekts, Tizen Os, 8 kodoli, One connect, premium pults, quantom dot, HDR atbalsts, peak illuminattor ultimate, UHD dimming, precision black pro, 3d ready, 2400hz, 65,78", šis modelis ir īpašs ar to, ka ir pilnais LED aizmugurapgaismojums, atšķirība ir redzama bildē, gan...cenā

 

Iespējams, ka esmu kaut ko samsungos saputrojis, laika gaitā izlabošu, kā jau teicu, Samsungam šogad ir putra...

Labots - Zin...
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MIGs

    6

  • ivo

    6

  • Zin...

    21

  • jema

    6

Top Posters In This Topic

Varu pačukstēt, ka 10-12.jūnijam Elkor plazā būs -30% Samsung UHD teļukiem, un kut kadas atlaides arī monitoriem,tā kā ja ir vēlme kaut ko dabūt zemākā cenā nekā neta veikalos,braucam, skatamies, vai zvanam 2piecipieci1898nulle, jo šauboos vai rīt būtā sēdēšu

 

ja šī skaitās "nesaskaņota reklāma", droši, dzēšam ārā

Link to comment
Share on other sites

Sveiks man ir veca Samsung plazma 63", ir labs media plejeris WD, ir jēga domāt kaut ko mainīt, jo uz power man po, un izmēram tad būtu jābūt lielākam! Tu ja te esi vienīgais specs, kas to visu ir redzējis nevis lasījis! 

Link to comment
Share on other sites

ir jēga, tik viss atkarājas no cipara, ko esi gatavs atvēlēt tam pasākumam, var nopirkt s*dīgu 70" lg pa 2200 eur vai labu 70-85" Samsung vai Sony pa 2-10x lielāku cenu...

Ka arī pašam ir jānak un jāskatās, man personīgi nepatīk plazmas "strobešana" (nu redzu viņu), citiem atkal nepatīk "LEDU" kosums...

Ja ir laiks, rīt uzzvani man, pastāstīšu sīkak uz ko skatīties, ko nē...

Link to comment
Share on other sites

Beidz man nav tādas naudas kabatā, nu vismaz tv, līdz ar to es tev jautāju vai plazma ir apstāstiusies? Es no plazmas pelēkiem toņiem kaifoju, ledama tas ir tikai Sony, nu man tādas nauda vēl paris gadus nebūs!


Tu Sony Alfā tirgo?

Link to comment
Share on other sites

man viens jautājums jūs katru dienu demo 4k video skataties? lai butu vērts no UHD TV? es saprotu to kas izmanto HDTV tikai lai skatitos Bluray ierakstus, bet nju nopikt UHD TV lai skatitos paratu kabeļ/virzemes TV SD kvaltitātē,  man liekas vēja izmesta nauda.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Plazma ir izspiesta, brutāli izspiesta, mārketingā, izmaksās, lielumos, dizainā utt... var protams kaifot par plazmas melno un pelēko, bet vidējam pircējam tas nav interesanti.. 

Tagad vēl Oleds un quantom dots ienācis masveidā, kas principā jau aizstāj plazmas melno un pelēko, kā arī UHD jau praktiski kļuvis par standartu, lielie ekrāni arī lētāk un izdevīgāk taisīt ledus...

Protams sd signāls plazma būs "afigeķj", bet līdz ko ir civlizētās pasaules signāls, tad aina ir savādāka, katram plusi un mīnusi, Sony un Samsung filmu režīmā rādīs "plazmīgi", nu vismaz videjais un augstais gals...

 

Bet kā jau saku, iielākā problēma un spļaudīšanās sanāk tiem, kas pēc plazmas ir redzējuši kaut kādu lētu samsungu vai lg, kas protams rādīs sintētiski...

 

Nē plazā, tv nodaļā...tā kā redzu visu, sākot no 160 eur vērta Dexus līdz 59999,99 vērta  21:9 105" LG Kas man vislabāk pašlaik patīk? Sony s9 un samsung js9002 sērija... ja ņemam pliku bildi...

 

@@SweeC,  Nē, tie paši jaunie android tv un samsungi var jau parādīt jūtūbi 4k kvalitātē, visi telefoni jau un kameras filme 4k kvalitātē, filmas netā jau kaut kādas laikam bija, septembrī nāk ārā pirmais 4k pleijeris un diski, datori jau ar kļuvuši tik advancēti, ka daļa speles spēlē 4k izsķirtspējā... Rezumē - ja domā atkal tv mainīt pēc 2-3 gadiem vai skatīties tikai sd, tad nav jēga no uhd, ja pērkm kaut ko virs 50" uz ilgāku laiku un skatīsimies hd/uhd, tad ir jēga, cenu starpība tak praktiski vairs nekāda... 10-30%

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Paldies Tu atbildēji, tieši par pelēko, jo uz vecajiem tikai Sony Trinatron gaismā rādija, normālu krāsu ekrānu, tas jau bija ap 85, gadu, nāca citas tehnoloģijas, bet pelēko saglabāja Sony un Sharp!

Par cik tagad iekš LV oficiāli tirgo tikai Sony, par to var runāt, cena gan nav laba! 


 

 

man viens jautājums jūs katru dienu demo 4k video skataties? lai butu vērts no UHD TV?
Tas gan būtu  smuki, bet ir tāds neķītrs jautājums, filmu jau nav, un pat ja būs kātu tos 200gb, noliksi atmiņā lai vēlreiz apskatītu, novilkt pat pie mums. tā ir problēma! 
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kad pēdējo reizi tā nopietnak paskatījies uz tv veikalā? Daudz kas ir mainījies, gājis uz priekšu, ar to pelēko ir kā ir, bet nu nesalīdzināmi labak, kā pirms diviem gadiem. Tātad neēsi vidusmēra skatītājs, tādēļ jā, tev visticamāk patiks tikai tv astotās un devītās sērijas modeļi

Bet visiem iesaku, pirms pērc, sāc ar to, kurš vislabāk acīm patīk un tikai tad iedziļinies funkcijās... kā arī ja neredzi atšķirību starp dažādiem modeļiem, pērc lētāko, nav jēga pārmaksāt par to, ko neredzi, tas ir tāpat kā ar mūzikas sistēmām, nav jēga pārmaksāt,ja nedzirdi atšķirību...

 

P.s. šonedēļ vai nākamnedēļ būtu jāparādās jaunajiem Sony, tā kā par Sony tabula taps drīzumā, redzēju dzīvē jauno flagmani x90c, maita tik 5 mm plāns, kur nav savienojumi un plate, kaķim tāds tv var nepatikt, bet izskatās iespaidīgi :)

 

 

 

Tas gan būtu  smuki, bet ir tāds neķītrs jautājums, filmu jau nav, un pat ja būs kātu tos 200gb, noliksi atmiņā lai vēlreiz apskatītu, novilkt pat pie mums. tā ir problēma! 
 

HEVC h.265 kodeks nāk palīgā :) Sasmung cietaja diskā, kas nāca agrāk dāvanā viena filma 4k aizņēma caurmērā 40-70gb un rudenī būs jaunie standarta blu ray diski, nezinu gan ietilpību... tāpat tv mūsdienās mainās, viss liecina, ka tiek pāriets uz tīru strīmingu un visādiem set up boxiem

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

NU TU beidz ka dēl es tev prasīju par Sony un Alfu, trīs gadi atpakaļ ienāca pirmie 65" Sony, bračaka pieteicās mēnesī iepriekš, es nedēļu, un man  zvana pirmais atteicās, ir jūsu kārta, man sanāca uzdāvināt bračkam pēc viņu apgalvojuma pirmo LED 65 iekš LV, pirmais atteicās!


Man personīgi ir po, jēlās krāsa ir manas, izmērs patīk var būt lielāks, bet lai pirktu, jābūt dzeļamam argumentam, nedomāju, bet 70-75 skatos, bet kā uz playboy

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu ja pašlaik viss apmierina un nav galīgā vēlme mainīt,tad argumenti šeit var būt tikai sekojoši:

1)tava plazma fiziski izbeidzas,

2)dabū baigo dīlu,

3)saproti, ka tv ir morāli novecojis un gribas ko lielāku, mūsdienīgāku

 

citu iemeslu neredzu :)

 

Priekā!!!

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

2 - baigi patīk, bet viena problēma, baigi grūti tik daudz bietes izravēt, reāls darbs, reāls piķis! Paldies par padomu, palikšu bagāts zinu pie kā griezties!

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tā jau nav, jau no 9 ar metināmo rokās pa terasi skraidu! :)

Link to comment
Share on other sites

No 10iem uz darba strīpas...

Principā papildināšu tikai pirmo postu, pārējo var aizd*rst saistībā ar tv modeļiem un katra mīnusiem vai plusiem un personīgo pieredzi :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

jau no 9 ar metināmo rokās pa terasi skraidu!

 

Tad mēs bračkas. Kā reiz es arī šodien jau no pusdeviņiem ar Tullamore metināmo aparātu pa darbu skraidu. Bet katru dienu darbā nemetinu gan.

Link to comment
Share on other sites

Uz ātru roku palīdzēšu @Zin...

Sony 2015 modeļi

R4**C- Full HD

R5**C- Full HD, Opera app store un browser

W7**C - Full HD, šmart tv

W75*C - Android Tv

W8**C - Andoid Tv

X8**C - 4k Android Tv

X9**C - 4k Android Tv plānākā daļa <5mm 

X93*C/X94*C - 4k Android Tv, Hi-Res audio support, XDR support

X95* - 

Curved

S8**C - 4k Android Tv

S9**

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pienācis laiks mainīt TV.

Skatos uz Androīdiem - tātad Philips un Sony.

Saprotu, ka Philipsa 2014. gada modeļi ar Androīdu ir mērens mēsls(dažiem dzelži nevelk, softs zaļš 4.2. androīds utt).

2015. gadā sākoties Androīd 5.0 un viss esot daudz skaistāk, labāk un pasakaināk

VVZ 4.4. vai 5.0 Philipsa androīdi ciešot no tā, ka neko nevar customizēt viss ir tā kā ir. Patiesība, vai burbulis ?!

 

Par Sony un Androīdu man vispār nav info.

 

Kuram labāks softs ?!

 

Zinātāji - lūdzu pakomentējiet tos Androīdus un varbūt vispār jāatmet ar roku un jāskatā LG/Samsung virzienā ?!

Kas tiem ir ar Tizenu un WEBOS 2.0 ?!

 

Skatos uz izmēriem ~47-~50 collas(Diži lielāka īsti nav vietas).

Tāpat nevaru izlemt HD vs 4K. Baidos, ka 4K pārlieku "smērēs" un taisīs ziepju operu no parasta 720 vai 1080 materāla.

Budžet: Nez. ~700-1200.

Link to comment
Share on other sites

Sony un Philips Androīdi izskats vienādi 15. gadā un funkcionalitāte arī izskatās, ka vienāda, tiesa, neesam vēl mēģinājuši filipsam instalēt apk no ārējā nesēja, uz sony to var 100%

 

ko tieši vēlies kustomizēt?

 

tādā izmērā jau sāktu skatītos uz 4k,protams visi brēks, ka nav vajadzīgs, nav materāls, bla bla bla, bet tv nepērk uz vienu gadu.... tādā budžetā iekļaujas Philips 49pus7170 kā arī sony 49x8305

 

Par Tizen un WebOS... nunav īsti liekami vienā maisā ar androīdu, personīgi tādiem, kas ir advancēti un nav uz jūs ar datortehniku ieteiktu androīdu, tiem, kas negrib vai nemāk "čakarēties ar visu to" iesaku šos... Samsung gadījumā skatītos uz 48JS8502, bet tas laaikam neiekļaujas budžetā...

Link to comment
Share on other sites

Par kustomizēšana bija lasīti reviewi, ka pat nevari norādīt kādi api tev būs homescreenā un tādā garā. Pieļauju, ka tie bija pirmie kucēni...

 

Kā ar Youtube un citām lietām zem Androīda - ir izslimoti slimība, ka vairāk par 720P nespēj parādīt(youtube, spēlītes utt) ?! Lasīju arī par šādu lietu.

Bet sacīt jāsaka - maz informācijas...


WebOSam "out of memory" vēl aizvien aktuāls, vai WebOS 2.0 to ir novērsuši ?!

Link to comment
Share on other sites

Uz homescreen ir visi api :)

 

Godīgi sakot nezinu, jaunie tv laiž 1080p, vismaz samsungun lg tochna,jutuub sev kko izmainīja, lai taa notiktu.... pielauju, ka android arī un ja arī nelaiž, gan jau ir iespējasm kādu alternatīvu aplikāciju uzgrūzt

 

Par to Out of memory - gribi laikam caur browzeri filmas skatīties. Tad tok njem androīd, mzillu ar flash pleijeri virsū un bēdu nezini... 

Link to comment
Share on other sites

Pajautāšu vēl - pirmie Philips Androīdi nemācēja atskaņot 4K failus, tikai attainot signālu caur HDMI.

Nez šāds "nebūtisks" gļuks ir novērsts ?!

 

Ps. primāri viņš man pildīs medija pleijera funkciju spēlējot saturu no tīkla vai diska.

Androīda fīčas, youtūbs, iespējams kādu spēli uzspēlēt no PC.

Neplānoju slēgt klāt dvd/blueray lasītājus vai televīziju. Varbūt ķeksīša pēc piespraudīšu antenu lai redz vietējos bezmaksas kanālus.

Link to comment
Share on other sites

Philips arī tgd pieder pie taas sauktaas "uhd aliances", ta kaa vinjam jaaspeej atskanjot, principaa pagajushogad dazhi modelji tieshaam nespeeja, bet tas bija noveerojams arii LG atseviskjiem modeljiem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

@@robcixx, man ir F6400.. domāju, ka būs ok. Man vismaz pa šiem 2 gadiem sūdzību nav bijis, nedomāju, ka H būs sliktāks.

Link to comment
Share on other sites

LG 50PB660V kaut kur te Rīgā uz vietas var apskatīt?

Klāt tiks slēgts media PC, tāpēc Smarts neinterisē, 3D kā tāds arī, tas pats ar iebūvētajiem skaļruņiem.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

buus labs tas samsung... domāju, ka ats lg nebūs nekur apskatāms...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trūka brīvā laika un baigi neiespringu uz TV iegādi. Ir izlasīts teju vai viss internets par šo tēmu un vēl mazliet.

Nonācu pie atziņas, ka jāņem Philips 55PUS7170 vai Sony 55X8509.

Tā kā viena vai otra izteiktu pārrākumu nespēju saskatīt un pilnīgas specifikācijas tā arī neizdevās atrast, tad spēlēju spēli "Kurš lētāks" - No šiem diviem uzvarēja Philips !

Ir pozitīvais moments, kamēr biju noracies darbos un nevarēju izlemt kuru tad lai izvēlas, tikmēr šie aparāti kļuvuši nedaudz, bet lētāki. :)

 

Kā jau bieži tas notiek, sākumā skaties uz mazākiem, vienkaršākiem, bet beigās paņem labākus, kā sākumā plānoji.

Redzēs, kad piegādās un kad būšu palietojis, tad varēšu iekomentēt savas atsauksmes - pozitīvās, vai negatīvās.

Uzsūtīju no RD Elektroniks.

Link to comment
Share on other sites

Šitā jau var sabojāt prieku par iegādi pirms vēl to TV atved !  :sarkasms:

 

Veikala cena: 1199.99 ar PVN.

Garantija 2 gadi.

RD Elektroniks garantiju piedāvā piepirkt klāt.

 

 

1 gads+ 220.99

2 gadi + 250.99 €
3 gadi + 260.99 €

 

 

Es varbūt slikti skatījos, bet nekur vairāk par 2 gadu garantijām neredzēju, ne vienam, ne otram modelim.

 

Link to comment
Share on other sites

tuliit ieslegsies tirgotaaju runa, bet brauc peerc pie manis to pashu 55pus7170 vai veel labaak 7600 un dabuusi to garantiju pa velti, sakas mums vakar taaada akcija filipsam... Protams ja tas nav aktuaali, tad ok

Link to comment
Share on other sites

@Zin - Man te čoms meklē jaunu TV un skatās uz LG. Ko labu vai sliktu vari par jamiem pateikt? Es jau viņam teicu, ka labāk nē, bet galīgi neesmu sekojis līdzi, kas šiem jauns.

Viņam vēl izmēra ierobežojums - platumā metrs, ne vairāk.

Link to comment
Share on other sites

no mazajiem vinjiem nav nekaa konkureetspeejiiga, jaazin budzets un veelmes...

Link to comment
Share on other sites

Līdz teļukam 2.5 metri tā kā lielāks atkrīt

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...