Jump to content

Windows 10 rezervēšana, instalēšana


Volters
 Share

Recommended Posts

Antons ar lielo burtu

Jā parādījās man arī tad uz reiz novilkt nevarēs ?


Upgreidot varēs tikai no desktopa, vecie windows faili paliks ?

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Interesanti kā tas izskatīsies. Vai būs jauna atslēga. Ja es upgreidošos un man sagribēsies pārinstalēt, tad būs jāliek vecā OS un tad jāupgreido atkal. Vai varēs uzreiz win10.

Link to comment
Share on other sites

Traki būs, ja man, kā W8 licences īpašniekam no sākuma būs jāliek W8, tad atjauninājumi, tad W8.1, un atkal atjauninājumi, un tikai tad W10

Link to comment
Share on other sites

Volters
(labots)

markei, jau kādu laiku nevaru atrast atbildi uz šo jautājumu.

Atslēga, piemēram laptopiem ar OEM ir iešūta. Tā kā vienīgais, kas nāk prātā, ka būs kāds cits mehānisms. Vajadzētu likties vienkārši virsū.

Gan jau tāpat kā uz 8.0 liekam 8.1 un 8.1 w. Upgrade.

 

Nedomāju, ka tehniski būs jāliek apakšā viss iepriekšējais.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Man it kā ir viena mašīna uz vmware workstation ar oriģinālo un aktivizēto windows 7. Vai es dabūšu no viņa free upgrade uz Windows 10?

Link to comment
Share on other sites

lollka, man pašam orģināli bija 7 , kad gribēju update uz 8,1 , atslēga nederēja , nācās likt astoto (kur atslēga derēja) un tad tikai uz 8.1 , zvans uz microshita supportu arī bija, un viņi ar pateica, ka tikai ar pilnām pārejām starp versijām var upgreidoties uz pēdējo, varbūt tagad kautkas mainīts, bet upgrade biju nopircis tolaik, kad bija akcija pa 30 euro. Tāpēc arī domāju, ka tik vienkārši tev nebūs pārlekt no 7 uz pēdējo..

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

raiviic

 

 

ja man, kā W8 licences īpašniekam no sākuma būs jāliek W8, tad atjauninājumi, tad W8.1, un atkal atjauninājumi, un tikai tad W10
  Nu es darītu tā, ka uzinstalētu tikai tīru 7 vai 8.1 (kas nu kuram ir legāls, man abi), apgreidotos uz W10 un uztaisītu image ar Acronis. Līdz ar to sex ar pārinstalēšanu atkrīt.
Link to comment
Share on other sites

Veči, kāds ir iedziļinājies licencēšanas jautājumā, jo pēc pēdējiem rakstiem spriežot, bezmaksas varēs apgreidot tikai, 'mājas datorus, visiem juridiskajiem tomēr tas būs maksas pakalpojums, pēc gada lietošanas!!!

Link to comment
Share on other sites

Volters
(labots)

Nekādas abonēšanas nebūs. (Vismaz ne minētajā gadījumā.) Kā pāriesi uz win 10, tā paliksi licencēts, aktivēts utt.

Kaut vai tikai tāpēc, ka vesels lērums juridisko klientu lieto, piemēram, Win7 HomePremium vai 8.0/8.1 core. Principā nevar izšķirt, kas ir mājas, kas nav. Ideja atkrīt pēc būtības.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

A kas ar to epastu, ievadīju, bet no viņiem (ms) nevienu vēstuli neesmu saņēmis par rezervāciju, sāku domāt vai tik kādu burtu epastā neesmu izlaidis! Jums ms atsūtīja apstiprinājuma vēstuli? 

 

 

Nez kas notiks pēc gada liekot svaigu sistēmu, tiem kas reģistrējušies tā arī win10 paliks par brīvu?

Link to comment
Share on other sites

Volters
(labots)

P.S.

Pirmā gada laikā apgreids būs BEZ MAKSAS! Avots? Tas kvadrātpīrāks pie pulksteņa. Viss rakstīts, kas un kā.

TIkai gada laikā jāapgreido!

Is the upgrade really free?

Yes, it’s free. This is a full version of Windows, not a trial or introductory version. It is available for a limited time:  you have one year from the time Windows 10 is available to take advantage of this offer.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

 

 

A kas ar to epastu, ievadīju, bet no viņiem (ms) nevienu vēstuli neesmu saņēmis par rezervāciju, sāku domāt vai tik kādu burtu epastā neesmu izlaidis! Jums ms atsūtīja apstiprinājuma vēstuli?

Man arī sanāca aizķeršanās ar e-pastu. Neievadīju to vispār. Nospiedu reģistrēties, atvērās lapa, kur prasīts e-pasts, uzreiz nebija laika pildīt, aizvēru logu, pēcāk gribēju aizpildīt, bet uzrādījās, ka esmu jau reģistrējies, varēja tikai atsaukt reģistrāciju, nu atsaucu, mēģināju reģistrēties pa jaunu, bet tagad to lapu, kur jānorāda savs e-pasts vairs neatver. Tā ka man tāda anonīma reģistrēšanās sanākusi. :(


 

 

Principā nevar izšķirt, kas ir mājas, kas nav. Ideja atkrīt pēc būtības.

Ja viņi gribēs, tad iztaisīs atsevišķus Windows - priekš mājas un priekš komerclietošanas. Tieši tāpat, kā tas ir ar MS Office.

Link to comment
Share on other sites

Volters

 

 

Tā ka man tāda anonīma reģistrēšanās sanākusi. :(

Atcēli reģistrāciju? Aizklapē GWX.exe procesu. Restartējies. Palaid no jauna. Visa ģela.


Tak papētiet to aplikāciju. Viss būs skaidrs.

 

How do I get a confirmation that I’ve reserved my upgrade?

Just click reserve in the Get Windows 10 app and then enter your email address at the confirmation screen.

You can also check your reservation status here:

  • Right click on the Get Windows 10 app or Windows icon located at the right end of the taskbar.
  • Select “Check your upgrade status”

 

Link to comment
Share on other sites

Rigadons

Man ir 5gadus vecs dators (Intel DuoCore 2) ar Win7

Šodien atnāca tas piedāvājums.

Rezervēju.

Domāju, ko darīt tālāk..

Vai man to vajag? Win7 apmierina, viss strādā.

Jāiet jau līdzi progresam, bet vai tik nebūs visādi gļuki, nevarēs ieinstalēt kko, varbūt paši dzelži nevilks?

Domāšu.

Link to comment
Share on other sites

Volters

Šitais vispār iespārda :D

http://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-faq

 


Can I get my free Windows 10 upgrade even if I didn’t reserve?

Yes. The easiest way to get the free upgrade is to reserve, but you can upgrade even if you don’t reserve.

Once Windows 10 is available, we’ll begin notifying devices that their free upgrade is available. Just open the Get Windows 10 app to schedule your upgrade. Note: Some notifications will go out as soon as Windows 10 is available; others may go out in the weeks or months following.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Atcēli reģistrāciju? Aizklapē GWX.exe procesu. Restartējies. Palaid no jauna. Visa ģela.

Izdevās pa jaunu reģistrēties, šoreiz ar e-pasta ierakstīšanu. Paldies par padomu.

Link to comment
Share on other sites

Man uz tās mašīnas ir Windows 7 Home Premium. Domāju, man nerādas tāpēc, ka:

 

PCs that we determine cannot run Windows 10 will not see the Get Windows 10  app before July 29, 2015. After July 29, 2015, we’ll enable the icon in the system tray. This is to help ensure that you can easily check your PC’s compatibility if you choose.

http://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-faq

Link to comment
Share on other sites

Volters
(labots)

Nu nezinu. Man uz mašīnas, kas knapi kust, kas savietojama tikai ar Vistu, kurai uzbāzts HomePremium, rādās. Man, tiesa, ir salikti visi opšenal apdeiti.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Cik palasīju tos FAQ, būs divas versijas - home un pro, kad bija lētais variants pārejai uz 8, tad visi varēja dabūt pro, tagad ne, kam ir pro, tam būs pro, kam nav pro, tiem būs tikai home.

Un vēl, nebūs WMC, bet būs no MS bezmaksas aplikācija DVD filmu skatīšanai uz datora, 8 neatbalstīja DVD filmas, vajadzēja trešo pušu programmas vai arī WMC.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Nu jā.. Jūs varat darbināt Windows 10, bet, iespējams, displejs nedarbosies.. :D

post-90889-0-13179200-1433156883_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

snukurins, ļoti labi aprakstīji.

Bet no visām tām versijām šis bezmaksas pārejas piedāvājums attiecas uz pro, home vai mobile (telefona, planšetes gadījumā).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man it kā ir viena mašīna uz vmware workstation ar oriģinālo un aktivizēto windows 7

Pēc kā tu spried ka tas skaitās licenzēts?

 

 

 

Nu jā.. Jūs varat darbināt Windows 10, bet, iespējams, displejs nedarbosies
Ja neprot draiverus instalēt tad nevienā OSā nedarbosies.

 

 

 

nteresanti kā tas izskatīsies. Vai būs jauna atslēga. Ja es upgreidošos un man sagribēsies pārinstalēt, tad būs jāliek vecā OS un tad jāupgreido atkal. Vai varēs uzreiz win10.

Nu gan jau viš iestāstiīs kautko UEFIjā un varēs likt virsū abas Vistas, gan 8. gan 10.

 

 

 

Man jau te darbā uz visiem win7, 8.1 tāskbārā i

Tu gribi eksperimentēt ar ejošiem darba kompjiem? Kurā iestādē ir pienācis laiks mainīt adminu?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Njā BT pele nestrādās un ekrāns nekādā gadījumā nestrādās. Mīlīgi!

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

man gan viss strādās.. rezervēts.. gaidīsim 29.07..

Link to comment
Share on other sites

Jā, tiešām viegli. Systrejā karājās notifikācija, uzspiedu. Viss.

Tikai man ir Windows 8.1 Pro - savulaik apgreidots par tiem 29.99€ akcijas laikā.

Vai man viņu apgreidos uz Win 10 Pro?

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
man jau velkās .

īsti nesaprotu pēc novilkšanas viņu uz reiz arī varēs uzstādīt ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu gan jau viš iestāstiīs kautko UEFIjā un varēs likt virsū abas Vistas, gan 8. gan 10.

Man patīk Betons. Īstens XP evanģēlists. Viss, kas bija un būs pēc XP ir Vistas, nožēlojamas Vistas. Tā tik ir pārliecība. :)

Link to comment
Share on other sites

Viss, kas bija un būs pēc XP ir Vistas

 

betonam taisnība, jo faktiski pa lielam vista, 7, 8, 8.1 viens kodols apakšā, bet neteiktu, ka tas ir slikti, jo vismaz ierīces ar vistas draiveriem var palaist arī uz 8 windows bez seksa.

Labots - ricijs
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Neliels ieteikums no manis, no zilvēka, kurš neko no IT "nesaprot". Nelieciet Win 10, tikko tas būs pieejams, gan uz kompjiem, gan uz teleponiem. Pagaidiet vismaz pāris mēnešus lai izķer lielākās blusas :) Tas ir - "cool down and think!".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vai ir kaut kur novelkams vai online toolis lai reāli apskatītos vai dzelži pavilks jauno Win 10?

Link to comment
Share on other sites

 

 

betonam taisnība

Arī piekrītu, ka šeit Betonam taisnība. Atceros, kad Vistu palaida, to slavēja kā pilnīgi jaunu, no nulles uzrakstītu OS. Tālāk, 7 bija tikai uzlabota Vista. Līdzīgi, laikam, ir arī ar 8, 8.1 un 10, nekur nav dzirdēts, ka tās ir pilnībā no nulles taisītas. 8 un 8.1 desktop režīmā lielās fiškās ir tas pats 7.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Es teiktu tā, ka nevajag aizrauties ar to win 10 rezervāciju, labāk novākt to updeitu un miers! 

 

Minu ka ms ievāc info. Kam? Isti nav skaidrs. Labāk pagaidām, kad win10 iznāks, kāda būs licenze, ta arī domās!

Tā kā ms spiež uz softa īrēšanu, ta nebrīnos ka visiem win10 lietotājiem ar laiku būs jāmaksā mēnešmaksa....

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...