Jump to content

Vajadzīgs vasaras riepu komplekts R15 195/65


Long John
 Share

Recommended Posts

Pēc pāris nedēļām jāiet skate un iepētīju, ka daži mani ripuļi varētu CSDD k-giem nepatikt.... :sorry:  

Labprāt nopirktu savai VW Borai mēreni lietotu vasaras riepu komplektu R15 195/65 par mērenu ciparu- 100-120 Eur robežās

Labots - Long John
Pieliku savu mēreno cenu, jo tā maksā normālas riepas
Link to comment
Share on other sites

Long John
(labots)

Paldies, neesmu pirmo reizi ar pīpi uz jumta, cenas jau papētīju un to līmeni apmēram zinu. Šoreiz vienkārši penzim ir drošāk ir nopirkt mazlietotas no "savējiem", nekā jaunas no  kāda mazpazīstama brenda nezināmā firmelē vai Maximā & Co.

 

Ja kas- ziemas riepu komplektu ar visiem diskiem arī nopirku šeit forumā un esmu ļoti apmierināts un pateicīgs pārdevējam! Un info viszinim Mežaveča  k-gam- tās bija pieklājīga brenda vienu sezonu brauktas  ziemenes uz labiem lietajiem diskiem- akurāt par viņa "ieteiktajiem" 40 Eur/gab (ar visu disku bonusā)... :)   

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

nezinu, varbūt mani ar akmeņiem nomētās, bet man sencis penisonārs barauc ar jaunām budžeta m+s un nesūdzas....jo nobraukums mazs un brauc akurāti - priekš kam tērēt laiku un naudu uz riepu maiņu ? tādas ripeas velk ilgi..protams tas ir kompromiss..bet tik un tā.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Budžeta riepas novilks varbūt 2 gadus, pirms kļūs cietas un nelietojamas. Imho riepas ir pēdējais, uz ko skaitīt kapeikas, tad jau tiešām labāk lietotas, bet normāla ražotāja.

Link to comment
Share on other sites

nu ja divu disku komplekts tad ir jēga, sorry neizlasīju līdz galam :D

Link to comment
Share on other sites

Long John
(labots)

Oskar, katram savs funktieris un savs budžets. Mans ir tāds- kas der visam, neder nekam un labāk nopirkt mazlietotu labu mantu, nekā jaunu sū...u... :yahoo:

Es labāk nopērku mazlietotas riepas katrai sezonai, uzmontēju katru komplektu uz saviem diskiem un sezonas maiņās nezinu bēdu- ja servisā liela rinda, pat pagalmā varu pats nomainīt..

Man viens paziņa braukā ar 4 golfiņu ar M+S un vismaz viņa modelis ir diezgan paskaļš tādā variantā. Lielajiem autiņiem ar labāku skaņu izolāciju to rupjā protektora dūkoņu varbūt mazāk jūt.  

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

nu arī fakts. bet m+s nav tik skaļas kā citas ziemenes vai bezceļnieces.

Link to comment
Share on other sites

psihiatrs

Paskaties ss. Tur bieži vien parādās labu brendu mazlietotas vasaras pa 25-30 euro gabalā.

Link to comment
Share on other sites

Long John
(labots)

Mīļš paldies visiem par jaukajiem ieteikumiem, bet penzija ir tāda, kāda viņa ir, taču vecam "gadžetomānim" intereses un vēlmes- bezjēgā daudz un tās visas kārojas apmierināt. Visvairāk jau pieprasa riebīgais "boot's" un šeit visvisādi reklamētā audio-foto-dator utt utml gadžetu gūzma. Autiņš nereti paliek pēdējais rindā, jo man nav daudz ko braukāt (tikai svētdienās uz baznīcu..  :superstition:   

Tādēļ jāfunktierē visādi varianti pa Ebajiem, ss'iem. utt utml

Pagaidām kaučkā izdodas izkalkulēt un pat mednieka azarts nāk klāt par kārtējo veiksmīgi "nomedīto" gadžetiņu... :hunter:    

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

 

 

Budžeta riepas novilks varbūt 2 gadus, pirms kļūs cietas un nelietojamas. Imho riepas ir pēdējais, uz ko skaitīt kapeikas, tad jau tiešām labāk lietotas, bet normāla ražotāja.

 

 

uz ziemas riepām nedrīkst taupīt, tās vajag labas, bet uz vasarenēm vairāk kā pofig, paņem lētas/lietotas vai kaut kādas jaunas budžetnieces no dalana un brauc laimīgs. man virsū ir pa 15 EUR gabalā lietotas, stājas tik pat labi cik dārgākas. 

Link to comment
Share on other sites

Kamēr sauss tikmēr ok, bet mums tās vasaras tomēr ir riebīgas, par pavasari un rudeni nerunājot. Ar sliktām riepām ir kā ir, bet dabiski viss jau no naudiņas izriet, galvenais uz grieztajām riepām neuzrauties, tad gan nekas labs nav gaidām.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Long John

Kā reiz pagājušā gada rudenī nopirku jaunas pa 70 EUR/gab un nedaudz (max gads) palietotas būtu ļoti ok pa 40 :)  Tāpēc arī tiek pieprasīta cena, jo kā likums neviens nepasaka, vai vajag gandrīz jaunas riepas vai tādas pa 5 EUR/gab ar 1mm atlikumu, lai varētu tikai skati iziet.

 

Gan jau kādam mētājas kāds komplekts un nedēļas laikā parakājoties krājumos, atradīs. Katrā normālā garažā mētājās dažāda nolietojuma riepas :) Manos krājumos ir tikai liekas 14".

 

P.S. Nobrauktas ziemas riepas vasarā dod papildus vismaz 1L/100km degvielā. 

Link to comment
Share on other sites

tas gan, bet ar vaserenēm ne visur var izbraukt - redzēju šajā weekendā  , kā vīrs ar busu spolēja un nevarēja no ezera pa zāli kalnā uzbraukt :D mocījās, mocījās - nekas nesanāca :D  Un tas nav vienīgais gadījums. Protams ja brauc  tikai pa pilsētu ,  tas neskar. Man piem . pofig par to 1l patēriņu , bet toties nespolējot tajā kalniņā uzbraucu :D

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

John, takš aizlaid līdz riepu centram kas starp Tīnūžiem un Ikšķili - būs tur normālas riepas, kas derēs tavam budzetam.

http://piepagraba.lv/kontakti/

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Long John

Paldies, ronald_, to vietu zinu un esmu agrāk jau vairākkārt izmantojis un noteikti vēl uzzvanīšu. Bet sākumā tomēr gribēju apjautāties starp savējiem- tomēr lielāka ticamība izcelsmes avotam.  

Link to comment
Share on other sites

Mazliet ar novirzīti no tēmas - Džons cerams piedos. Kā vīri ir ar ziemeņu pirkšanu vasarā? Nav tā, ka tagad nesezonas laikā viņas varētu iepirkt par lētākām naudām?

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Uzreiz pēc sezonas var gadīties kāda izpārdošana, bet tā - diezi ko diži ieekonomēsi.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam
Nobrauktas ziemas riepas vasarā dod papildus vismaz 1L/100km degvielā.

 

 

Uz kāda pamata? Līdz nodiluma atzīmei uz riepas ar viņu drīkst braukt, gan vasarā, gan ziemā. Uzturi normālu spiedienu riepā, uzmet aci pirms braukšanas un viss.  Un protektors priekš nodilušas ziemas riepas ir pilnīgi pietiekošs vasaras lietošanai - ātrumu jāievēro un noteikumus - tā ir lielāka nelaime visās avārijās, nevis riepas. nu tas tā - neliela atkāpe. 

Turpinot par riepām un tavu citātu....un vissezonas? Tad i ziemā i vasarā dod lielāku patēriņu jebkurā gadījumā? Rupjāks protektors rada lielāku berzi un patēriņu?

Manuprāt Latvijas apstākļiem vispār der tikai vissezonas vai ziemas apavi autiņiem. Lai gan pēdējās ziemas ir tādas, ka dažs labs man liekas ar visām labām vasarenēm mierīgi varēja izbraukt.

 

Vasaras riepu komplektu, neieteiktu meklēt, jo nav jēgas.  Vissezonas + ziemas atsevišķi disku komplekti. Tādas vasaras riepas aizmirstat vienreiz. 

Dienvidu valstīs takš nedzīvojam.

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Braucot pa gludu un sausu asfaltu vislabāko saķeri nodrošina lisa riepa!

Protektoru vajag visos pārējos gadījumos.

 

Rupjāks protektors rada lielāku berzi un patēriņu?

Bet protams!

 

Lai gan pēdējās ziemas ir tādas, ka dažs labs man liekas ar visām labām vasarenēm mierīgi varēja izbraukt.

 

Cik šajā ziemā bija avāriju? Kāds jau to ir aizmirsis? Ziemai vajag labas ziemas riepas un tas nav diskutējams jautājums!

Bet pie tādiem ātrumiem, kā pie mums ir atļauti pa lielam ir vienalga kāda riepa būs vasarā, ka tikai nav galīgi lisa, jo lietus līst.

Bet ja nav jābrauc pa granteni vai dubļiem tad labāk ņemt vasaras riepu, jo m+s krietni stiprāk dilst.

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Viens no svarīgākajiem riepu raksturojošiem faktoriem ir ķīmiskais sastāvs. Mīkstākai gumijai ir lielāka berzes pretestība. Tas jau ir pierādīts praktiski. Savukārt, lietū ziemenes ir vēl sliktākas nekā vasarenes, jo tām vajadzīgā saķere darbojies pie zemām temperatūrām. Pats esmu pārbaudījis, ka pavasarī nomainot riepas uzreiz degvielas patēriņš nokrītās. 

 

 

Uz kāda pamata? Līdz nodiluma atzīmei uz riepas ar viņu drīkst braukt, gan vasarā, gan ziemā.

 

 

Vasaras riepas plusi ir tādi, ka tā nedilst tik ātri kā vissezonas vai ziemas un nav jāmaina katru gadu, ir daudz mazāks troksnis salonā un degvielas patēriņš ir mazāks. Ja šie faktori nav svarīgi, pērc. Esmu vienmēr teicis, kas der visam, tas neder nekam. Lielā lietū parasti redzam, kurš brauc ar normālām riepām, bet kurš ar kaut kādām pazolēm.

 

Tādas vasaras riepas aizmirstat vienreiz. 
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Ja nekur nav jāsteidzas, tak vienalga kādas riepas, ka tik apskatē laiž cauri un gaisu nelaiž nost :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Jebkuras ziemai paredzētās riepas der  vasarai.Lai droši brauktu vasarā-nepieciešams uzturēt nedaudz augstāku spiedienu riepās.Protams, pie ātruma 150+ "ziemenes" sāk "peldēt".

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

 

 

Jebkuras ziemai paredzētās riepas der  vasarai.Lai droši brauktu vasarā-nepieciešams uzturēt nedaudz augstāku spiedienu riepās.Protams, pie ātruma 150+ "ziemenes" sāk "peldēt".

 

nu šitais ir pērle !  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

marrtins

 

 

Braucot pa gludu un sausu asfaltu vislabāko saķeri nodrošina lisa riepa!

Nu sliki protams ir kruta un tā, bet ne jau tas, kas paliek pāri pēc noslīpēta protektora :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Tam, kas paliek pāri pēc noslīpēta protektora ir tāda problēma, ka tik ļoti nobraukta riepa ir neizturīga, pat ļoti neizturīga. Bet kamēr neplīst, uz sausa asfalta saķere ir oki. Bet ja plīst riepa un īpaši priekšējā..... 

Tā kā lisenes uz atkritumu pieņemšanas punktu, kur viņām vieta!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nu pēc manas pieredzes arī uz sausa lisās slīd gan bremzējot un uzsākot :) Iztikt var, bet kā jau iepriekš minēju - ja nekur nav jāsteidzas.

Link to comment
Share on other sites

Pie autora minētā izmēra varu piedāvāt:

 

mtoxxxatzhyba5mgkfs_thumb.jpg

michelin energy hx1 jaunas, 2gb. /45eur gab

 

d4sihn9w8osn6wyx0il_thumb.jpg

continental eco contact3. tikpat kā jaunas. 200eur

 

q20n15pjs9rxphfg2ns1_thumb.jpg

185 65 r15 michelin energy saver 2gb.  8mm . 40eur gb

 

Ir vel jauns pāris Fulda Carat, bet profils 50, pāris pa 100eur

Link to comment
Share on other sites

Long John

Paldies Kicker, par atsaucību, bet par tādiem cipariem man sākumā ieteica pirkt Mežavecis.... :shok:

Es kā pieticīgs pensis orientējos uz lietotu ripuļu komplektiņu 100-120 Eur robežās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...