Jump to content

Google Nexus 6 - viss par un ap to


martinno
 Share

Recommended Posts

Sveiciens boot.lv biedriem. Lai gan vairums mani nostāda grupā pie Android pretiniekiem un ne bez iemesla. Bet sava taisnība un pamats ir. Pēdējo reizi ar ko saskāros no Android bija OnePlus One telefons. Neslēpšu ka man patika tas telefons, darbojās diezgan stabili. Kas man atstāja pozitīvus iespaidus par pašu telefonu un sistēmu. Un tad jau bija prezentēts Lollipop 5.0 ar jaunu uznācienu un beidzot, savā ziņā sakārtotu UI. Ko es ilgi gaidīju. Citādi ja godīgi bija bardaks programmu UI. Nu šoreiz esmu iekāpis atkal Android lauciņā. Un neslēpšu, ka sākšu uz pozitīvas nots. 

Beidzot ar Lollipop versiju Google ir salabojuši Microsoft Exchange konta pievienošanu. Jaa, sekss ir beidzies. Protams nākas nedaudz ar roku pamainīt iestatījumu, bet vērtējums tajā izcili. Bet nelaime, ko vienu ko salaboja, tad tālu nav jāmeklē lai atrastu ko sačakarēja. Un tas ir MS Exchange konts tagad jālasa GMail programmā. Uz Kitkat bija atsevišķs iebūvētais epasta klients MS Exchange kontam. Grrr. Kā mani tā programma tracina dēļ tā, ka nedroid telefonos saņem bardaku. Tā teikt juceklis. Bet nu atradu labu alternatīvu epasta programmai. Nine Mail - lai gan maksas, bet bija un ir vērts iegādāties. 

 Unexpected stop error - vai google beidzot ir daudz maz attīstījuši Android līdz Windows 7 līmenim? Gribētos teikt, ka pagaidām pa šo nedēļu nav bijuši pārsteigumi, ne citādi telefona restarts. Ar visām atvērtām programmām nav kļuvis lēnāks. Viss stāv man standartā, neko modificējis neesu iestatījumos. Tiešām tikai labu varu teikt par to. Ko es novēroju lietojot OnePlus One, programmu aizvēršanos ar dažādiem ziņojumiem.

Liels, bet vēl lielāks. Teikšu, ka ir bijusi iespēja paspaidīt Motorola Moto G otrās gan pirmās paaudzes, kā arī Motorola Moto X otrās paaudzes. Uh, jā man tiešām patīk  Moto X. Tad nu Nexus 6 ir tas pats Moto X, bet milzīgs. Slava Google par to ka Nexus sērijas telefonu ražošanu uzticēja Motorola. Protams ir mīnusi un tas joprojām ir lai cik dīvaini nebūtu, Android OS atjauninājumu kavēšanās. Mjā tiešā nozīmē. Ekrāns ir diezgan labs, bet ne labākais. Nu kaut kas trūkst. Vai nu ietekmējies esmu no Retina ekrāna, vai Samsung. Mūzikas un video baudītājiem dikti patiks stereo skaļruņi priekšpusē. Paldies HTC par ideju un realizēšanu savās ierīcēs. Ūdens aizsardzība. Mjā, tā ir viena no lietām ko vajadzētu katram telefonam. Vienalga vai tas ir Android, Windows Phone, Blackberry, vai iPhone. Kamera - ja jaasalīdzina ar Lumia, tad būs sliktāka. Neiespringsim pārāk dziļi tajā. Sociāliem tīkliem būs vairāk kā laba un parādīt televizorā savējiem. 

Šis nav apskats, bet nu tāds ātrs skricelējums, kas mani uzreiz lika manīt par pašu telefonu. Biedrs Krii arī bija un ja vēl nav nopārdevis savu Nexus 6, tad gan jau viņam arī būs ko sacīt.

 

Autors @[member=Rizla]

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Kurš uz Android, kurš uz IOS pāriet.

Žēl, ka Nexus 6 priekš manis par lielu, jāgaida nākamais nexus 5,

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man lollipops nepatīk, UI daļēji sačakarēts. Piemēram, nerāda detalizētu zonas daudzumu, nerāda detalizēti, cik daudz uz doto brīdi konkrētā aplikācija ir patērējusi % no akumulatora. Pazudis klusuma režīms, tā vietā kaut kāds brīnums. Pietam, divas reizes mēģināju, vienreiz uzreiz pirms iznākšanas, otrreiz pirms nedēļas. Lollipopu var salīdzināt ar Windows 8, paņemts un sabojāts tikai tāpēc, lai parādītu, ka kaut kas tiek darīts. 4.4.x un Windows 7 pagaidām nekas nepārspēs.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

besī šitās aitas, kam viss jaunais ir safists un viss vecais ir labākais, kas jebkad izveidots. tiklīdz kaut kas jauns un savādāks tā savā stulbumā ieslēdzas bremzes un smadzenes atsakās procesēt jaunu informāciju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja pienāk brīdis, kad jaunāka versija var izdarīt mazāk par vecāku, tad kāpēc lietot jauno? Tikai tāpēc, ka "kruti"?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Savā ziņā pierašanai un ikdienai tuvāks bija win7 bet kad pargaju uz win 8.1 tad daudz tīkamāk bija citas lietas...domājams win10 būs win7 un win8.1 apkopojums

Link to comment
Share on other sites

Pazudis klusuma režīms,

Salabots 5.1 

Kas amizanti - Nexus 6 ir vienīgais no Nexus'iem kurš nav vēl saņēmis 5.1.1

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Piemēram, nerāda detalizētu zonas daudzumu, nerāda detalizēti, cik daudz uz doto brīdi konkrētā aplikācija ir patērējusi % no akumulatora.

Sīkāk par šo var? Kaut kā neesmu manījis šādas problēmas... Ne 5.0 ne citos "piektajos".

Link to comment
Share on other sites

hmm.. man ir LG ar 5. andrīti.. ir gan klusums, gan zonu rāda.. gan arī var redzēt, kura aplikācija un ko patērē.. interfeiss sakārtots un gaumīgs, turklāt var uzlikt atsevišķas programmas, kas UI maina un izvēlēties sev tīkamāko.. Sievai ir kitkat.. nepatika UI.. tāpēc ilgi briedu un tikai tagad no windows phone pārkāpu pie andrīša..

Link to comment
Share on other sites

LG andrītis nav "plikais" google andrītis, kas neksusā. Katrs ražotājs jau pietjūnē pa savam.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kas tur ir ar Android 5.1.x jauninājumiem? To vien tikai redz ziņās, ka atjaunini uz savu galvu, jo var nobrikot telefonu.

 

P.S. pašam Nexus nav un pie jaunās Nexus cenu politikas ieviešanu - diez vai arī kādreiz būs.

Labots - Žaks Noriss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Savā ziņā pierašanai un ikdienai tuvāks bija win7 bet kad pargaju uz win 8.1 tad daudz tīkamāk bija citas lietas...domājams win10 būs win7 un win8.1 apkopojums
Tu topikus neesi sajaucis?
Link to comment
Share on other sites

@@Pirkss, neesmu redzējis "tīru" 5.o andrīti, bet nekas pārmodificēts neizskatās vien viena papildus LG aplikācija un tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Kā parasti - redzējis neesi, bet strīdies :)

Pats launcheris, notifikācijas joslas izskats un tajā redzamais. Aplikāciju drawera veidojums. Tas viens.

LG appi. Widžeti, plus - kurus no defaultajiem Android apšiem - galeriju, mūzikas apsi, video apsi, SMS un e-pasta apsi un kameru LG ir pārrakstījis un ko atstājis (tas NAV mīnuss!)

Ko no Google drazas (hangouts, docs, sheets utt) LG atstājis un ko izmetis. 

Izmaiņas kodā un tā optimizācijas, par kurām zina tikai LG.

 

Klusuma režīmam pretenzijas bija par to, ka 5.0 Lollipopam tas ieslēdzās bik nejēdzīgi, pēc KitKat daudziem nepatika, 5.1 to pamainīja.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

CAP man ir tas pats. Beidzot Android 5.x izskatas nu jau zoliidi. Un man patiik. Jaunaa klaviatura ir super. Uzreiz cita lieta, pat prieks rakstiit. Vecaa man rakstiijaas ar kljuudaam regulaari. Jaa prieksh Nexus 6 nav gan bet driiz buushot. Nav ne jausmas kapec kaveejas. Savaa zinjaa taads kaa ieberziens.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jaa prieksh Nexus 6 nav gan bet driiz buushot. Nav ne jausmas kapec kaveejas. Savaa zinjaa taads kaa ieberziens.

Domāju tāpēc, ka Nexus 6 ir 64-bitu devaiss un Lollipop ir pirmais 64-bitu androīds.

Visi kukaiņi vēl nav izķerti. 

Link to comment
Share on other sites

klaviatūra ir laba.. vārdu labotājs latviešu valodai strādā godam.

 

@@Pirkss, tikko speciāli sameklēju.. pure lollipop.. salīdzinot.. izmaiņas samērā maz.. vairāk UI.. dziļāk lienot tas pats vien lollipops..

Link to comment
Share on other sites

Šī tēma ir par Nexus 6, ja neesi ievērojis. Kas ir un kas nav tavam LG, šai diskusijai nav būtiski.

Tāpat kā fakts, ka dziļāk ielīst savam LG kodā, tu spējīgs neesi, līdz ar to visa komentēšana pa tēmu "atšķirību nav" ir tukša muldēšana tev ierastajā stilā.

Pateikt spēj maz, strīdēties par sīkumiem gribas.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Gribi līst.. lien, man nav vajadzības. Mans komentārs bija atbilde piecdesmitlatniekam par to, ka lollopops sačakarēts.. Turklāt strīdies jau Tu, nevis es. Es tik izteicu viedokli. Vai tas mūsu valstī jau aizliegts?

Link to comment
Share on other sites

Ir kas sakāms par Nexus 6 - dod vaļā, visiem noderēs.

 

Pats esmu taustījis šo telefonu, man par lielu. Jā smuks, jā premium materiāli, laba kamera, skaņa un tā.

Ātrs. Kā jau lielam telefonam piedienas, liela baterija. Atmiņas kartes nav, kā jau visiem Nexusiem. To kompensē 64GB modelis.

 

Labs ekrāns ar augstu izšķirtspēju, bet nu nekas tāds, kas nebūtu arī Note 4 un citiem lielajiem foņiem.

Cena - kā premium galā.

 

Latvijā oficiāli nav dabonams, tātad - pelēkais un melnais imports. Motorolas šeit nav.

Garantija un aksesuāri - ko nu pārdevējs nodrošinās.

Play Store veikals Latviju diemžēl pagaidām neapkalpo.

 

Noteikti patiks visiem tiem, kuriem gribas lielu telefonu ar labu ekrānu. 

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Latvijā oficiāli nav dabonams

Man liekas (101%), ka es Bitē manīju, kad devos iegādāties Meizu... 


EDIT:

Ja nemaldos, tad Capitālā arī ir pieejams.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nemaz nav tik traka cena daudzmaz normaalaa veikalaa. Un garantija buus 2 gadi.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

Domāju tāpēc, ka Nexus 6 ir 64-bitu devaiss un Lollipop ir pirmais 64-bitu androīds. Visi kukaiņi vēl nav izķerti. 
 

Nexus 6 nav 64 bitu SoC. No Nexus brenda, tikai Nexus 9 ir 64 bitu SoC.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man jautajums ir kads Equalizer kuram nevajag root tiesibas un strada ar Play Music defaulto programmu. Un Nexus 6 nav 64Bit procesors, bet atbalsts ir 64Bit RAM. Nemaku pareizi pateikt.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es ieprieksh kad skatijos kur ir nemaniiju, ka ir iebuuveetais. Paldies Martinno. Otrs jautajums, kaa var Play Music atskanjotaajam atverot so programmu lai pirma sadala ko raditu My Library sadaljaa Albums nevis Artists. Tas man nedaudz tracina. Citu atskanjotaaju neieteikt, iebuvetais ir pietiekosi labs.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

Citu atskanjotaaju neieteikt, iebuvetais ir pietiekosi labs.

Acīmredzami ka nav. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
INTRASERVERNET

Man jautaajums, vai Androids pats nomaina laiku vai manuali jaaiestaada? Jo pagaidaam nenomainaas laiks. Bet vajadzetu paarlikties par 2h uz priekshu.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

intervall

Ja ir atļauts sekot reizē atrašanās vietai, vajadzētu auto nomainīties?!

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Hmm, nez man triis stundu laikaa nav nomainiijies. Laikam buus manuaali jaaiestata. Jo pagaidaam triis stundu laikaa nav mainiijies.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
INTRASERVERNET

Vakar sanjemu Nexus 6 telefonam ielaapu OTA "Stagefright", sveera 24.6Mb. Build numurs LMY48I. Pieljauju, ka sanjem arii Nexus 5 un varbuut pat vecakas Nexus ieriices.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...