Jump to content

Okarte! NEATKARĪBA – lieto, cik vēlies?


karlito6283
 Share

Recommended Posts

Sveicināti! Vēlējos uzzināt Jūsu viedokli,pieņemsim ja lietoju šo interneta plānu telefonā,un pie tam vel dodu tālak izmantojot hotspot,vai LMT nonobloķēs man piekļuvi internetam?

 

Jo kā noteikumos minēts:

Pakalpojums, SIM karte un/vai galiekārta izmantota tālākai pakalpojumu sniegšanai vai signāla pārraidei (piem., WiFi portatīvā tīklāja (hotspot) veidošana, datu pārraides tālāka sniegšana trešajām personām vai datu plūsmas novirze vai pārdale vienai vai vairākām iekārtām u.c.).

 

 

LMT interneta lietošanas noteikumi: http://www.lmt.lv/lv/lmt-pakalpojumu-godigas-lietosanas-principi?fid=270

 

Link to comment
Share on other sites

Eernijs

Nezinu, es diezgan bieži hotspotoju, no lmt puses nekādas reakcijas neredzu...

Link to comment
Share on other sites

kāds sakars okartei ar neatkarību?

 

LMT var bloķēt. var nebloķēt.. ja manīs kko dikti aizdomīgu vai noslogosi tīklu, tad arī veiks sankcijas.. ja uzvedīsies korekti un daudz maz adekvāti, tad neaiztiks..

Link to comment
Share on other sites

Pirma dzirdēšana - kāda tad jēga no hotspota telefonā ja to nedrīkstētu izmantot...?

Link to comment
Share on other sites

@@Kitai, tāpēc, ka ir atsevišķi pakalpojumi, kas domāti mājsaimniecības lietošanai.. neatkarība ir domāta telefonam, nevis, lai dalītos ar puspasauli.. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Okarte, neatkarība, hotspoti. Vai ta piektdiena jau klāt'i? 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Sveicināti! Vēlējos uzzināt Jūsu viedokli,pieņemsim ja lietoju šo interneta plānu telefonā,un pie tam vel dodu tālak izmantojot hotspot,vai LMT nonobloķēs man piekļuvi internetam?

 

Ja lietosi telefonā un pašārosi internetu ar laptopu, viss būs čikieniekā.

Ja gribēsi nodrošināt internetu visiem Pļavniekiem, tad labi nebūs. Lieliem apjomiem un lieliem ātrumiem ir paredzēts Internets mājai.

Link to comment
Share on other sites

Jūs tiešām ticat, ka LMT to vien dara kā sēž un lupī cik mac adreses pieslēgušās? 

Link to comment
Share on other sites

Neesmu ekspsrts hotsopota uzbūvē, bet viedoklis man ir, ka LMT (un citi operatori) redz tikai vienu MAC - tā telefona, kurš saņem no LMT pakalpojumu ( un tālāk dala netu caur hotspotu). Tālākās mac adreses redz tikai telefons, kurš dala caur hotspotu. Tobiš - līdzīgi, kā routeris

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

@@ggg97, trafiku taču redz.. ja manīs, ka dzen p2p par daudz.. skābekli ātri piegriezis.. ja sērfosi netā vai paskatīsies youtube, tad jau gan neaiztiks.. tobiš.. ievēro godīgas lietošanas principus un zvirbulis pakaļ nelidos..

 

citiem operatoriem ir vēl drastiskāk.. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...