Jump to content

Nepieciešams izveidot mājaslapu.


ArtūrsB
 Share

Recommended Posts

 

HIGH-Zen - nu ko tu slimais cilvēk gribēji pavēstīt?

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vvv

    26

  • ArtūrsB

    6

  • LSTP

    26

  • jema

    24

Top Posters In This Topic

 

 

tu arī savus pirmos darbus iemeti musorņikā, ka tik klientus neatbaidīt. Tik nesaki, ka uzreiz, tā vienā brīdī kļuvi par baigo specu, kurš tikai un vienīgi absolūti perfektā kvalitātē dara?
Jā pirmie kucēni tika norauti podā.Pēc tam pateicoties kvalitātei, sākot no nulles kļuvu par cienījamu cilvēku. Palīdzēja arī laicīgi izveidoti kvalitatīvi webi kas piesaistīja klientus, tie savukārt  visas web izmaksas atsita vienā rāvienā. 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

bet tā nebūtu mana lapa. man ir līgums par lapas izstrādi, konsultēšanu un apmācību, tālāk izmanto manis izveidoto risinājumu kaut spaisa tirgošanai pirmklasniekiem, man tur vairāk nav nekādas daļas, ja vien līgumā nav atrunāts savādāk. 

 

un jā, man nebūtu problēmu īrēt atrakcijas bez kaut kādiem mistiskiem drošības sertifikātiem un veterināro pārbaudi.

Link to comment
Share on other sites

jema, kas par slimību biedram HIGH-Zen?

Man arī ir slimība, tik, lūdzu, neuzrunā mani tā "slimais cilvēk". Tā nav labi. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Man regulāri visādu herņu piesūta, atcerējos ka arī ķīnīzeri un krievi bija piesūtījuši savu ražoto atrakciju cenrāžus. Ja nebūšu izdzēsis, ielikšu lai ir priekšstats cik šitās lietas maksā. 

Link to comment
Share on other sites

Biedrs LSTP ir ļoti cienījams. Nopietni. LSTP, pēc tevis vajadzētu līdzināties visiem tiem jaunajiem iesācējiem. Es jau šajā tēmā pirmīt pateicu, lai ieklausās biedra LSTP teiktajā.


jema atlūza? Viss, es arī tūlīt atlūztu. Paldies visiem. Diskusija interesanta.

Link to comment
Share on other sites

 

 

jema atlūza? Viss, es arī tūlīt atlūztu. Paldies visiem. Diskusija interesanta.
Jema rakstīja garu runa iekš IE, kur apdzirās. 

Bet par vvv domāšanu es arī apstāstios!

Link to comment
Share on other sites

@jema, ja cilvēks lielākās briesmas saskata piepūšamajā matracī, tad drīzāk viņam pašam ir jādodas uz konsultāciju pie psihiatra.

Tas ka Tu esi idiots, tā ir viena nelaime, bet tev dot šeit iespēja rakstīti, un neko tur nevar padarīt! Jebkurš bērnu batuts dot iespēju nomirt , neesi pats pat redzējis, kādas tramas nāk ārā pat mājās! Nezināmas izcelsmes atrakcijas, negribu pat domāt!

HIGH-Zen - Tu tirgo tos lētos nocenotos sūdus? Ja nē, kur ir pretenzija pret mani rakstīto?

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jebkurš bērnu batuts dot iespēju nomirt
stāsta ka visbīstamākā vieta esot gulta, jo gultā mirst visvairāk cilvēku <50% 
Link to comment
Share on other sites

Veci, Tu esi bijis uz batuta, tavs teksts norāda ka Tu viņu esi redzējis 100 attālumā?


 

 

stāsta ka visbīstamākā vieta esot gulta, jo gultā mirst visvairāk cilvēku <50%
Jā, bet gadus apskaties, kas var būt skaistāks dzīvē, kad Tu pedāļus atmet seksa laika, bet viena piebilde, ko domā tā meitene, kurai mantojumā nav nekas atstāts!

Es jau te peldu, davai veči, kas ir dzivē vairāk par desmit lēcieniem uztaisījuši padalāties uz īstā batuta? Tas jau ir gandrīz lēciens ar parašūtu!

Link to comment
Share on other sites

 

 

man tobrīd aizrāvās elpa, cik tas izskatījās vājprātīgi ekstrēmi
Kā man gribās to Ielejas kungu paraustīt,  Vīnē, viņu super parkā, Praters saucās, ir tik daudz iespēju! 
Link to comment
Share on other sites

nevertell

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2295280/Cain-MacDonald-Boy-6-dies-hitting-head-metal-pole-playing-trampoline-friends.html

https://en.wikipedia.org/wiki/Inflatable_castle#Injury_and_death

 

Protams, nekas nav teikts par pašu attrakciju drošību un cik liela daļa no tā visa ir vecāku neuzmanība. 

 

Bet ja es kādreiz izlemtu, ka pasaule nav nemaz tik sadrāzta, lai nebūtu jājūtas vainīgam, ka lieku vēl kādam tajā dzīvot, tad man būtu no svara, vai sīcis lēkā pa kautko tādu, ko grāmatveži ir atzinuši par drošu, vai lēkā pa kautkādu ķep ļep. Galu galā, ja sīcis vēl tik mazs, ka man par tādām lietām vajag uztraukties, acīmredzami pa nedrošām atrakcijām skraidīt laist nevar.

Link to comment
Share on other sites

@@ieleja,Par to Zorbi runājot, topikstarterim labais ceņņiks 20h īre un Zorbis atsists.Ieraugot šitādu plēšanu manī ieslēdzas visi iekšējie žīdi

Link to comment
Share on other sites

 nevertell - Tu taču dzīvo valstī, kur klejojoša aktieru veikals nevar nopirkt ciema sertifikātu, te var un par kapeikām te vietējie liecās, sajuta ka no miskastes kapeikām strādā!


nervertell -- kur pazudi?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Es tepat esu, tik bišku lēns.

 

Un pilnīgi piekājē, kur tu dzīvo, idiotisms ir visur. Jāsāk vien domāt, ka bēgdams neaizbēgsi, tātad idiotisms seko man līdz. Nedomāju, ka idiotismam ir kādas polarizējošas īpašības, drīzāk jau vairāk velk uz "tāds tādu atrod". Tāpēc lēnām sāku samierināties ar to, ka esmu vislielākais idiots.

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Es domāju ka tu esi Īrijā, un tur mācies, tādēļ atsists no eu modeļa, tagad nehuja nesaprotu?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Redzi, tu arī piederi pie kaut kādas paralēlās realitātes, kas ārpus neta nav degunu izbāzuši. Atkārtoju vēlreiz, ka "rekvizīti" nav biznesa panākumu atslēga. Ja minētam biedram jau eksistē stabils klientu loks un lapa izveidota vienkārši informatīvi, tā teikt, lai visu nav jāstāsta pa telefonu, tad tāds bizness vēl ilgi var eksistēt. Es personīgi zinu uzņēmumus, kur tiešām epasts ir inboksā, mājas lapa ir vienkārši primitīva ar kontaktiem, kur kantori atrast, turklāt šie uzņēmumi strādā veiksmīgi vairāk kā 10 gadus un apgroza virs 100k gadā. To SEO un citu figņu vajag gīkiem, kas pakalpojumu kvalitāti mēra pēc web lapas izskata. Tāpēc arī mums eksistē 1000+ skaisti web shopi pēc visiem standartiem, kuri pēc gada jau bankrotējuši. Dažkārt nav vajadzības ieguldīt resursus tādu klientu meklēšanā, kuri par dzīves jēgu uzskata centu drāšanu. 

 

te daudzi raksta, ka mājaslapa nav vajadzīga, vai vienalgi cik slikti izskatās, nekas, ka epasts inboxā. perfekti iztēlojos šos cilvēkus kā 45-50 gadus vecus strādniekus.

 

 

Un ja, atbilstošo sertifikātu taču var paprasīt klātienē un nav nekur rakstīts, ka tam jābūt ierāmētam, ieskanētam un ieliktam netā. 

Labots - Mezavecis
Link to comment
Share on other sites

 

 

"rekvizīti" nav biznesa panākumu atslēga
Nav gan. Tikai piemirsi tādu sīkumu, ka normatīvie akti uzliek par pienākumu rekvizītus ievietot obligāti.

 

 

Ja minētam biedram jau eksistē stabils klientu loks un lapa izveidota vienkārši informatīvi, tā teikt, lai visu nav jāstāsta pa telefonu, tad tāds bizness vēl ilgi var eksistēt.
Ja ir patstāvīgo klientu loks un ar to pietiek tad lapa nafig nav vajadzīga ( skat savu piemēru ar 100K grozošiem uzņēmumiem), patstāvīgie klienti tāpat visu vairāk vai mazāk zin un ja vajag piezvanīs. 

 

 

To SEO un citu figņu vajag gīkiem, kas pakalpojumu kvalitāti mēra pēc web lapas izskata
Varbūt arī gīkiem. Varbūt. Bet tu taču nenoliegsi, ka tagad kad internetu lieto pēdējie mežoņi, lapa kalpo kā jaunu klientu piesaistes instruments.
Link to comment
Share on other sites

Tas tak viens otru neizslēdz. Pirmajā ierakstā minētais bambīno kaut ko rušina arī draugos un un fb. 

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

Redzi, tu arī piederi pie kaut kādas paralēlās realitātes

 

nē, es vienkārši esmu cita paaudze. man vienalga cik tev apgrozījums gadā un cik gadus vecs uzņēmums. ja tavu pakalpojumu meklēju caur google, un galā ieraugu kaut ko briesmīgu, man pārējais ir massvarīgi es visticamāk aizvēršu lapu un meklēšu ko citu. pagāšnedēļ tā nospļāvos un no ergo pārgāju uz gjensidinge octa, kas bija par 15 eur dārgāka, tikai tapēc, ka pildot ergo lapā octa formu man ar 2. reizi neizdevās, jo ergo lapa ir vienkārši briesmīga un neintuitīva 

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Šeit rakstītais jau agrāk bija pieminēts - tekstu nonesu.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Viss jau ir smieklīgi, bet neviens jau tā nav uzrakstījis savas domas par batutu! Tās ir nāvējošs rīks, bērni kaut kā tiek galā, bet vecis ap 40 bez sportiskās sagatavošanas var tu arī palikt!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Konkrētā lapā vajadzīgas korekcijas un priekš amatiera lapas pietiks fontus salabot. 

 

kroop

Ir pakalpojumi, kurus nemeklē netā, ja pakalpojumi sniedzēji saskaitāmi uz vienas rokas pirkstiem, kuru var piedāvāt konkrēto pakalpojumu. Arī tie pašiem pieminētiem autoservisiem nav vajadzīga lapa. Pašlaik tieši autiņš atrodas servisā, kur oficiālais kontakts ir inbox kaste un to atradu ne jau caur googli. Kantorim gan ir web lapa, bet pilnīgi un noteikti nav ieguldīti simti vai tūkstoši. Tas nebūt nenozīmē, ka pakalpojumu kvalitāte būs zemāka par krutajiem servisiem ar zīmolu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Labam autoservisam, nekādas lapas nevajag, jo tā pat rindas stāv! :sorry:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir pakalpojumi, kurus nemeklē netā
Tiešām? Vai tiešām ir atgriezušies laiki kad 6.30 vajadzēja tusēt pie Rīgas centrālas stacijas lai pirmais dabūtu SM Reklāmu? 
Link to comment
Share on other sites

Nja, tēma aizbraukusi nez kur. Pilnīgi pieļauju, ka tēmas veidotājs sāk nožēlot, ka vispār kaut ko uzprasīja - tagad, redz`, viņa atrakcijas vairs nav drošas, ir vecas... 

 

Moderiem - var būt pašu diskusiju par piepūšamajām atrakcijām vajadzētu pārnest uz savu tēmu, šeit atstāt tikai tēmai atbilstošo? :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

es vienkārši esmu cita paaudze

Paaudze nav pie vainas. Es pārstāvu pavisam citu paaudzi nekā tu, bet esmu gatavs parakstīties zem daudziem taviem vārdiem. Tas ir domāšanas veids. Daudzu cilvēku domāšanas veids ir palicis divdesmitajā gadsimtā. Es arī mežavecim varu varu nosaukt virkni uzņēmumu kuriem simts gadu nav vajadzīgas nekādas lapas: gateriem ( kuru apgozījumi ir vērā ņemami), lokāliem autoservisiem un nelielu individuālu pakalpojumu sniedzējiem kuriem pietiek no mutes mutē reklamu. Iztikai viņiem pietiek, un viņiem ir labi, bet izaugsmes iespējas un ambīcijas ir nulle.

Link to comment
Share on other sites

nē mežaveci, ir pakalpojumi kurus tu nemeklē netā. bet ir ļoti daudzi cilvēki, kas meklē. un kā tu domā, kurš tiks pie jauna klienta, uzņēmums ar lapu, vai bez tās?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nja, tēma aizbraukusi nez kur. Pilnīgi pieļauju, ka tēmas veidotājs sāk nožēlot, ka vispār kaut ko uzprasīja - tagad, redz`, viņa atrakcijas vairs nav drošas, ir vecas... 
Kāpēc? Domāju ka viņš šeit atradīs daudzus racionālus graudus. Ja spēc tos izlobīt iegūs daudz ko derīgu. Par vecām un nedrošām neko nezinu, kaut gan publiskos pasākumos esmu redzējis tiešām tādus salāpītus graustus ka bail tuvoties. Nepatīk vecas, pašķir atpakaļ es ieliku ražotāja cenas
Link to comment
Share on other sites

 

 

jo tā pat rindas stāv!

Tas tā ir ne tikai par autoservisiem.

Bet tām iestādēm, pie kurām rindas stāv, aci uzliks visādi IT sludinātāji, kas bāzīs virsu - vajag mājaslapu ar SEO, vajag domēnu, hostingu, vajag biznesa e-pastu, tagad ir cita paaudze... ja tev tā visa nav, tu neesi nekas... Tas viss ar vienu domu - maksājiet mums, mēs IT Pro, mēs visu izdarīsim, savādāk nederēs...

Saprotiet, tas viss ir labi un pareizi, bet tas ir otršķirīgi. Nestāv ne pie viena rindas tikai tāpēc, ka viņam labāka mājaslapa, stāv pie viņa rindas tāpēc, ka viņš labi dara savu darbu. Un tas ir galvenais un svarīgākais.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pašlaik tieši autiņš atrodas servisā, kur oficiālais kontakts ir inbox kaste un to atradu ne jau caur googli
Kāpēc neremontē pats, bet uztici zinošiem ļaudīm? Nopērc detaļas, paņem manuāli, noīrē boksu un remotē pats. Kāpēc pats sev maizi necep? Bet tu taču to nedari, bet tai pašā laikā tu iesaki taisīt lapu cilvēkam kam no tā sajēgas tuvu nullei. Gribi negribi jāatceras McB episkais sauklis
Link to comment
Share on other sites

 

 

ja tavu pakalpojumu meklēju caur google, un galā ieraugu kaut ko briesmīgu, man pārējais ir massvarīgi es visticamāk aizvēršu lapu un meklēšu ko citu.

Tā kā pie maziem bērniem. Viņiem arī galvenais, lai spīd un laistās, bet būtība nav svarīga.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kā tu domā, kurš tiks pie jauna klienta, uzņēmums ar lapu, vai bez tās?
Papildināšu. It sevišķi jauns uzņēmums kuram nav pastāvīgo klientu bāze? 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc neremontē pats, bet uztici zinošiem ļaudīm? Nopērc detaļas, paņem manuāli, noīrē boksu un remotē pats.

Tāpēc, ka Mezavecim ir nauda, Mezavecis var atļauties izmantot servisa pakalpojumus. Bet tēmas autors taisīja pats, ne jau lai neļautu ITšņikiem nopelnīt, taisīja pats, jo tā viņš tika lētāk cauri, un iesākumā tas viņam ir svarīgi.

Link to comment
Share on other sites

tieši tur ir būtība, ja uzņēmumam vienalga, kā viņi izskatās publiskajā telpā, droši vien arī par klientu nospļauties. gar auto salonu grābstīsies ar eļļainām rokām, apraus skrūves un vēl sazin ko izdarīs. pieredze rāda, ka vairumos gadījumu labiem uzņēmumiem, kam publiskais tēls ir kārtīgs un tīrs arī pašā uzņēmumā viss ir sakopts, tīrs un nav jābaidās no viņiem pirkt pakalpojumu, bet no tādiem, kam ķap ļap kaut kas saveidots arī dzīvē viss tādā bardakā ķap ļap vien ir.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...