Jump to content

Nepieciešams izveidot mājaslapu.


ArtūrsB
 Share

Recommended Posts

Man nav domēna labaispuikapozitivstels.lv :sorry:


Viss ir skaidrs. :)

Varbūt pēc dažiem gadiem kaut kur internetā nejauši uzskriesim tādai weblapai www.atrakcijubums.lv  un tā būs ļoti augsta līmeņa weblapa, ar visiem kontaktiem, kur e-pasti būs @atrakcijubums.lv, un pasūtīt atrakcijas varēs internetā, vai arī klātienē lielākajos Latvijas novadu centros, Rīgas biroja adrese atradīsies Vecrīgā... Lapā varēs pārslēgties uz firmas filiāļu citās Baltijas valstīs vietnēm... tad varbūt kāds no boot.lv foruma atcerēsies, ka savā laikā firmas AS "Atrakcijubums" prezidents boot.lv forumā konsultējās par uzņēmuma mājaslapas izveidi... :)

Un kāpēc ne? Vēlreiz novēlu tēmas autoram veiksmi un izdošanos.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vvv

    26

  • ArtūrsB

    6

  • LSTP

    26

  • jema

    24

Top Posters In This Topic

Ieej NIC, 5 minūtes, 12.10 eur un būs, kur ir problēmas? vvv - sajūta ka tu esi uzēdies uz visiem, kam ir savi domēnu maili, gribi inbox, tad lieto, bet ja biznesmenim ir inbox vai google, tad daudz ko parāda!

Link to comment
Share on other sites

 

 

vvv - sajūta ka tu esi uzēdies uz visiem, kam ir savi domēnu maili

Ne taču. Man vienalga. Es tikai gribēju pateikt, ka iesācējam, kurš saviem spēkiem (kā lētāk) mēģina weblapu dabūt gatavu, nav nekas nosodāms lietot bezmaksas e-pastu, un galīgi nav spiesta vajadzība uzreiz sākt maksāt par hostingpakalpojumiem un tādā garā.


 

 

bet ja biznesmenim ir inbox vai google, tad daudz ko parāda!

 Es neesmu biznesmenis, bet iznāk darīšanas arī ar biznesmeņiem, visādiem, un ir daudzi viņi ar inbox un google e-pastiem... nu varbūt jums IT spečukiem šajā ziņā ir viedoklis, kā labāk, kā solīdāk, jo jūs šo lietu saprotat, bet ļoti daudzi par tādām lietām neaizdomājas, jo nav kad.

 Tad sāksim vēl tēmas autora mājaslapā atrodošos kontaktu tālruņus skatīt no šitāda skatu punkta. Paskaidrošu. Pirmie mobilo telefonu numuri kādi bija? Atceraties? LMT sākās ar 92..., ilgus gadus tādi tikai bija, pēc tam, kad mobilos telefonus jau varēja atļauties vairāk ļaužu, sākās numuri 94..., tad 91..., kaut kad 2000šo gadu sākumā sākās mobilo telefonu numuri 64..., tad vēlāk, kad ieviesa mobilajiem priekšā 2nieku parādījās jau visādi, arī ar 28..., kā autora vienam kontaktam... Teiksiet, tas neko neparāda... Tas parāda daudz, tas parāda, ka šis telefons nav tik sens, tātad, secinājums - šmurgulis, ja? Iesaku biznesa nopietnības nolūkā tēmas autoram piemeklēt telefonus, kas sākas ar 292..., tas būs nopietni, visi redzēs, ka tev mobilais jau no 90tiem gadiem, tātad neesi nekāds iesācējs biznesā... :)

Link to comment
Share on other sites

Autoram:

 

vēlams padomāt, ar ko viņa piepūšamā atrakcija ir labāka/savādāka par citu piedāvātajām. Kāda ir šāda mazā uzņēmēja (bez kādiem kontaktiem, izņemot mob. tālr. nr.) potenciālā mērķauditorija. Kādi ir tās paradumi interneta lietošanā (domāju, ka tīri labi prot lietot dažādus portālus, sludinājumu serverus un gūugli). Vai potenciālais interesents vēlēsies nosūtīt ziņojumu no lapas un nezināmu laiku gaidīt atbildi e-pastā vai zvanu.

 

Vērts padomāt par interaktīvu lapu ar pieejamo atrakciju bookingiem (kalendāru ar brīvajiem / aizņemtajiem datumiem), sasaisti ar laika prognozi (piem., iezīmēt paredzamās lietainās vai vētrainās dienas klienta atrašanās vietā), atrakcijas piegādes izmaksu/ kopējo izmaksu aprēķinu on-lainā. Tas viss, lai potenciālajam klientam būtu sajūta, ka pēc pasūtīšanas pogas nospiešanas atrakciju meklējumi ir vainagojušies panākumiem un atrakcijas noteiktajā datumā un vietā tiks piegādātas.

 

E-pasta adrese vai mob. tālruņa numurs klientam dod iespēju tikai turpināt atrakciju meklēšanu vēl nezināmu laiku ar nezināmu iznākumu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kramerss

Bet kāpec ta ir teksta redaktors. paņem templati un ja vajag ko palabot parediģēt tad vajag ar teksta redatoru ja ir mazliet zināšanas css un html kodā? 

Link to comment
Share on other sites

Iesaku biznesa nopietnības nolūkā tēmas autoram piemeklēt telefonus, kas sākas ar 292

hehe...  ironizējot tu esi pateicis arī baltu patiesību, tie kas lieto mobilos sen, šo tēmu zin, un patiešām pievērš uzmanību. 

 

Atceraties? LMT sākās ar 92..

Šo gan palabošu, pirmie LMT Nr sākās 934.., tie bija vēl NMT aparāti, kā parādījās GSM tā sākās 9203..., 9204... Kāds negrib man piezvanīt? Mans Nr arī sākās 2 920...

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

 

 

Iesaku biznesa nopietnības nolūkā tēmas autoram piemeklēt telefonus, kas sākas ar 292...
Biju jau aizmirsis par šo, sen jau nēvēroju, es ar tad kruts pisnesmenis esmu, mans sākās 2921 !  :yahoo:

Jā pirmais bija NMT 93436...

Link to comment
Share on other sites

Vērts padomāt par interaktīvu lapu ar pieejamo atrakciju bookingiem (kalendāru ar brīvajiem / aizņemtajiem datumiem), sasaisti ar laika prognozi

 

 

Tas jau nu nākotnei! Tagad autoram būtu vienkārši glīta vizītkartes mājas lapa jāuztaisa! Jo par šo lapu jau ir te daži izteikušies, neatkārtošos.

Iesākumam nevajag ķerties pie wordpresa vai cita CMS!

Pilnībā pietiks ar kādu web lapu konstruktoru, kur var viegli salikt smuku lapiņu. piemēram google sites! Vai kādu alternatīvu http://alternativeto.net/software/google-sites/

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

 

 

cita lieta, ja numurs ir 29248... - tad piederi zināmām aprindām
Vai tad masoniem un citiem dieva bērniem LMT atsevišķus numurus deva?
Link to comment
Share on other sites

 

 

tie kas lieto mobilos sen, šo tēmu zin, un patiešām pievērš uzmanību.

 

Mans Nr arī sākās 2 920...

 

es ar tad kruts pisnesmenis esmu, mans sākās 2921 !

Ha!

 Redzi, autor, kam vajag pievērst uzmanību. Saproti, kaut kāds domēns, zini, katrs sūdabrālis, es, piemēram, ieiešu NIC, samaksāšu 12,10 €... un, skat, man jau krutais e-pasts (vvv@labaispuikapozitivstels.lv). Pirmajā brīdī liksies, o, tas ir nopietni... Bet, mēs no boot.lv foruma, kas lasījām uzmanīgi šo tēmu, tagad zinām, ka hujņa vien tas ir, 5 minūtes un gatavs. Toties biznesa klases telefona numurs, kas sākas ar 292..., to gan tik viegli nedabūt. :)

 Tas humoram. Bet, ja nopietni, varu izstāstīt gadījumu, brāļa sieva stāstīja savulaik, viņai darbā kolēģei bija ietrāpījies kaut kāds smukais mobilā telefona numurs, tipa 2929292 vai 2922292 vai kaut kas uz to pusi, vienvārdsakot, skaisti simetrisks, viegli iegaumēt... Tad, lūk, viņai sāka uzmākties kaut kādi, zvanīja un piedāvāja to numuru atpirkt, teicās tāds viegls telefons viņiem svarīgs, grib kaut kādam savas iestādes klientu servisam tādu, jo klientiem viegli iegaumēt... un pats foršākais, piedāvāja diezgan lielu naudu, vairāki simti latu pat. Treknie gadi bija, pilnībā ticu, ka tā varēja būt. Tak tā brāļa sievas kolēģīte izrādījās krutā džuse, nepiekrita, štrunts par naudu, bet viņai numurs efektīvs palika.

 Atkal joks - autor, mēģini sarunāt ar biedru jema, vai biedru LSTP, varbūt viņi savus 292... numurus pret kaut kādu atlīdzību tev varētu atdot, domāju, lēti nebūs, bet, iespējams, biznesam par labu nāks. Tev kā reiz divi numuri vajadzīgi. Bet ja tā pavisam pa nopietno, jārunā ar biedru ieleja, kuram 29248..., domāju, tas būs pavisam nelēti (zināmas aprindas taču), to, varbūt atliec uz vēlāku laiku, kad bizness būs izaudzis līdz pieklājīgam līmenim. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Vai tad masoniem un citiem dieva bērniem LMT atsevišķus numurus deva?

Ja pareizi atceros, tad šo sēriju Dieva bērni paturēja sev un nedeva nevienam. 

 

krutajiem biznesmeņiem gan atgādināšu, ka daudzi tie 292..... numuri jau sen kā 2x, 3x tiek dāļāti

Arī taisnība

 

 

2922292

922... tie bija jauki Ziemassvētki,LMT dāvāja pieslēgumus pa velti un sarunas LMT tīklā bez maksas.  Un vēl labā sērija 922..9222.. arī tagadējais 2 priekšā nespēj samaitāt, tikai uzlabo

 

@@vvv, Pilnam respektablam biznesa komplektam aizmirsi pieminēt divus biznesa autiņus: vienu ar AA un vien/divciparu skaitli un otru ar AA56xx vai AA66xx numurzīmēm

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

Beidiet te ņemties ar offtopiku :)

Mans. tel. nr sākas ar 29237, tā ka nav kruts... nevaru saprast kā pretīgajā jaunajā manslmt palūrēt, kad pieslēgts, bet nu ir sen :)

 

 

Par tēmu. Šis biznesmenis ir iesācējs. Tas ir labi, ka pats provē kaut ko darīt, nevis izkarina ausis un par štrunta wordpress standarta tēmas lapu noskaita piķi - nav ko parazītusbarot, labāk naudu iegulda biznesā! Ja kaut ko var izdarīt pats, tad pašam arī jādara. Ja atrada boot forumu, kurā uzdot jautājumu - arī tas ir OK.

Par domēna nosaukumiem - nav ne vainas ja lieto inbox, gmail etc ar normālu pirms @ tekstu! Ja ir vārds.uzvārds, firmasnosaukums, tad IMO tas ir OK. Ja ir kāds mazais44, janis565 etc, tad tas ir sviests...

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Labie numuri bija katram dīleram, un ja klients bija pazīstams vai sakarīgs cilvēks, tādi numuri tika piedāvāti bez maksas, jo arī labio numuru turēšanas laiks bija 3-6 mēneši, pēc tam jau LMT deva pa ausīm.

Link to comment
Share on other sites

Autor, liec aiz auss. Redzi, ka veiksmīga biznesa atslēga nav tikai labi izveidota mājaslapa.

Visu cieņu biedram LSTP. Nekādu zemtekstu. Biedra LSTP teiktajā ir vērts ieklausīties.


Atvainojos, ka beztēmā. Atcerējos vienu anekdoti, biedra rubb nosaukto e-pastu piemēru sakarā.

Aizpilda kaut kādu anketu, kaut kādā reģistrācijā viena meiča: vārds - slēpts, uzvārds - slēpts, dzimšanas gads - slēpts, e-pasts - ivanova1996@mail.ru :sarkasms:


Smieklīgākais e-pasts, ko redzēju, starp citu, nopietna business lady atsūtīja, pamanīju, bija jautri, precīzi vairs neatcerēšos, bet no sērijas - zakitis@inbox.lv.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

ar epastiem ir tā, ka ar savu domēnu nevar nošaut greizi, bet ar inbox- es uzreiz skatos, ka tas nav nopietni. inbox lieto kaut kādi tīņi un mazi bērni, apollo vēl ir ok, jo tas daudziem ir saglabājies no 20 gadi atpakaļ un sadrukāts uz visām vizītkartēm, bet nu gmail ir absolūtais minimums, savu epastu sakonfigurēt uz google apps aizņem 2-5 minūtes un maksā 3 eur par kastīti.

 

es to visu sauktu par estētiskumu, atver lapu- tur viss skaisti un glīti, epasti nopietni, man nav bail īrēt. a ja epasts kaut kādā inboxā, lapa kaut kāda nekāda, tad es arī sagaidu, ka serviss ir tāds nekāds un droši vien meklētu alternatīvu.

 

autoram iesaku, par cik wordpress ir apgūts, nopērc gaumīgu wordpress tēmu: http://themeforest.net/category/wordpress, nu nav viņas dārgas, pa 50 eur sanāks jau ļoti laba, ir arī bezmaksas, un savadi to pašu info, mazliet papildini un būs OK.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

google apps aizņem 2-5 minūtes un maksā 3 eur par kastīti.

 

Kā googe apps var dabūt pa 3eur? Vēl nesen bija pa 50 usd par useri gadā! 


Un par wordpress - kā tajā tēmā kaut kas, kaut minimāli, jāmaina tā kā minimums css jāzina, bet gan jau ka html + js. Plus wordpresa nianses - nu primitīvi tas nav!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

3.33 eur mēnesī, gadā 40. cigaretes maksā dārgāk.

 

nez kas tajā tēmā būtu jāmaina? tur ir wysiwyg editors, kaut tabulā datus saliec, tēmā jābūt nostilotiem visiem html elementiem ieskaitot tabulu, sliktākajā variantā var samaksāt man 30 eur par 3h darbu uztaisīt tos sīkumus, ko vajag pamainīt...

Link to comment
Share on other sites

Veči, te nav runa kur, te ir runa, ka negrib neviens maksāt, tādiem kā mēs, paši gudri, ja paši gudri lai arī seksojās!  Kāpēc ir jāmācās gadiem, ja to var par velti darīt, dari, bet nu nebūs tas rezultāts, kā tu esi pieradis redzēt, ja profs strādā!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Neesmu profesionālis, bet par paraugiem minētās lapas ir klusās šausmas. Viena pingdomā lādējas 10,6 sekundes, otrai ir drošības problēmas, kas dur acis ārā. Par pārējo, nu nezinu;)

Link to comment
Share on other sites

Pareizi, jema. Bet ļaujiet taču vienreiz tēmas autoram savā biznesā strādāt. Lai viņš sākumā iztiek ar to samoģelku, lai sapelna piķi izīrēdams atrakcijas, pati sezona pašlaik. Uz nākamo sezonu, kad naudas būs gana, pats atnāks pie biedra kroop, pie biedra jema un pasūtīs savai firmai profesionālu risinājumu. Tāds iespaids, ka nesaprotat, kā ir sākt kādu lietu. Sākums nekad nav tā - vo visu sadarīšu, mājaslapa pie pro, ofiss iekārtots, grāmatveži, pro kurjerdienesti... Visu šito sagādāšu un tad kā sākšu, kā sākšu. Sāks darīt, lietas aizies, būs izaugsme, tad pamazām visu sagādās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

lapas ir klusās šausmas.

 

negrib neviens maksāt
 

 

 

Lai viņš sākumā iztiek ar to samoģelku

Nu nez, tā kā ir tagad, labāk novākt lai klientus neatbaidītu. 


 

 

Vēl nesen bija pa 50 usd par useri gadā!
Bija arī pa free. Vecajiem klientiem starp citu tā arī pa free ir palicis 
Link to comment
Share on other sites

LSTP, tagad pasaki, kad tu sāki, nezinu, ko tu dari, kāda nozarē, tu arī savus pirmos darbus iemeti musorņikā, ka tik klientus neatbaidīt. Tik nesaki, ka uzreiz, tā vienā brīdī kļuvi par baigo specu, kurš tikai un vienīgi absolūti perfektā kvalitātē dara?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet ļaujiet taču vienreiz tēmas autoram savā biznesā strādāt. Lai viņš sākumā iztiek ar to samoģelku, lai sapelna piķi izīrēdams atrakcijas, pati sezona pašlaik
Tevi ir taisnība , mēs jau atkal uz grāvi pavilkām!

Pateikšu ko es domāju, dizains ir pieņemams, bet man nekad dzīvē nebūs pieņems, ka netiek uzrādīti saimnieki, piekājas SIA, AS, IU, bet man grib pārdot preci cilvēks, kas neparko neatbild, drošības pārbaudes, kas tas tāds, kas notiks, ja man bērns dabūs šitajā huiņā traumu, es runāšu ar kādu no priekšapmaksas kartēm? Padomājat paši, vai jums šo lēto huiņu vajag!!!!!!


Ā, bļāviens, aizmirsu, par inbox kontu, ko es no US prokša taisīju!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kaut kādas muļķības. Investēt vajag sākumā pašā biznesā. Ne visās jomās laba mājas lapa garantēs ienākumus. Paskatieties autoservisu, frizieru un citu pakalpojumu jomā, kur pirmā vietā ir reputācija, ieteikumi un tad kaut kādas mājas lapas, krutie epasti vai smukie telefona numuri. Ik pa laikam redzam tās smukās web lapas ar ašām biznesa idejām, kuras pēc gada atrodas podā. Bija salīdzinoši nesen tāds ķipa populārs orb.lv, kuru reklamēja visās malās iztērējot kaudzi naudas. Kur viņš ir tagad? 

 

 

, bet nu sākumā investēt 50-200 un uztaisīt solīdi,tā lai pašam prieks un citiem nav kauns rādīt, to nu nevajag žēlot. Kad nopelnīs ofisam Vecrīgā tad arī varēs uztaisīt mega super truper interaktīvu lapu pa 50K.
 
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

ka netiek uzrādīti saimnieki, piekājas SIA, AS, IU

Absolūta taisnība. To gan vajadzētu noteikti.


Par mājas lapu nepieciešamību visam un jebkurā gadījumā, saprotams, šeit ir īstā vieta (IT forums), kur ļečīs pēc pilnas programmas, jo viena daļa komentētāju te ir interešu konfliktā. :)


 

 

Ik pa laikam redzam tās smukās web lapas ar ašām biznesa idejām, kuras pēc gada atrodas podā.

Vo, vo. Kā mana radiniece biznesa skolā 90os gados iemācījās - paņemt kredītu, nopirkt luksus mašīnu, luksus apģērbu, lai radītu iespaidu, un tad sākt. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Absolūta taisnība. To gan vajadzētu noteikti.
Naivs Tu esi, te privātais uz ātru roku naudu grib!

A Tu pa godīguma iekš LV domā, gribēju poēmu rakstīt, zini nav pat ko!  :sorry:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Naivs Tu esi, te privātais uz ātru roku naudu grib!

Kaut kā neizskatās, ka tur ir "uz ātru roku". Tās piepūšamās atrakcijas taču vajadzēja izgatavot, tad vēl mājaslapa saviem spēkiem, skaties, cik ilgi nosēdēja pie tā - tēma maijā iesākta. Nekas te nav "uz ātru roku".

Link to comment
Share on other sites

vvv - Tu tiešām esi no tik lieliem laukiem> Norakstītas tādas atrakcijas maksā simtus, jo viņas ir bīstamas, tavs pirmais pasūtījums viņas apmaksā!

Link to comment
Share on other sites

Jā bet ja tavs bērns ies bojā, varēsi aizstāvēt, cilvēku, kas savu lapu pats zīmēja, mailu inbox no prokša, un priekšapmaksas telefona karte, jo tas ir uzņēmējs!


Valsts par Talsiem vēl tagad klepo!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Ne jau rekvizīti, bet reāla firma! Rekvīziti, šodien bomzis, rīt īpašnieks! Te ir cits bizness, un šiem puikam viņa nav, nopircis lētākās norakstītās atrakcijas un grib pārdot par dārgo cenu uz cilvēku jūtām! Es teiktu mēsls, jo savādāk tiktu noradīts ražotājs, vecuma pielaide un visi pārējie sertifikāti! 

Bet es jau tikai minu! Vārdus pat slinkums rakstīt!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ne jau rekvizīti, bet reāla firma!

Un kas ir reāla firma? Parex banka bija pat ļoti reāla firma, Krājbanka arī. Apskatījos konkurentu mājaslapas, kas tēmas autora pirmajā komentārā. Tur saprotams, viss ir līmenī, bet tāpat neatradu, varbūt ir, bet neatradu nekādus drošības pārbaudes sertifikātus, ne kādus ražotājus ar garantijām. iepatikās tik viens teksts:

7. Ja piepūšamā atrakcija nomas laikā Nomnieka vainas dēļ, vai bez tās, tiek saplēsta, sabojāta, pazaudēta vai kāda cita iemesla dēļ Nomnieks nevar atrakciju atdod Iznomātājam, tad Nomnieks atlīdzina Iznomātājam nodarītos zaudējumus pilnā apmērā.

8. Nomnieks nedrīkst veikt piepūšamās atrakcijas remontu bez Iznomātāja piekrišanas.

Pievērsiet uzmanību "Nomnieka vainas dēļ, vai bez tās, " Tas ir kā? Mēs atvedam atrakcijas uz izjukšanas robežas, bērni sāk lēkāt, tur kaut kas nobrūk, no vecuma kaut vai, tu, nomniek, maksā, tas nekas, ka nav tava vaina.

Link to comment
Share on other sites

nu mājaslapas nepieciešamība ir atkarīga no tā kā reklamējas, kas ir klientu loks, kā šis loks tiek būvēts, kas ir mērķauditorija un vēl n-tie mainīgie.

 

ja doma ir izīrēt paziņām pa piecīti, tad mājaslapa 100 gadi nav vajadzīga. ja ir iepirktas atrakcijas, kas stāv garāžā un 100 gadu laikā grib asist cenu, ar draugiem.lv kontu un sludinājumu ss.lv varbūt pietiks. 

 

ja grib būvēt biznesu ar viņām un maksimalizēt peļņu, tad profesionāli izveidota lapa, seo, satura izveide, adwords reklāmas un viss pārējais sevi diez gan ātri atsitīs. bet tam vajag pāris pakas līdzekļu, ja pats nemāk.

 

te daudzi raksta, ka mājaslapa nav vajadzīga, vai vienalgi cik slikti izskatās, nekas, ka epasts inboxā. perfekti iztēlojos šos cilvēkus kā 45-50 gadus vecus strādniekus. tik diemžēl jūs diez vai esat mērķauditorija. 5 gadīgi bērni ir 25-35 gadus veciem vecākiem, un tie uz tehnoloģijām ir uz tu, varu pateikt uzreiz, ja meklētu šādas atrakcijas ss.lv vai draugiem lv lapa būtu pēdējā vieta, uzsistu googlē piepūšamās atrakcijas un apskatītu 3-5 variantus no pirmās lapas, un izvēlētos to kas patīk labāk. OP lapa noteiktu tiktu aizvērta 5 sekundes pēc atvēršanas (tas nav nekas slikts, pirmie kucēni ir jāslīcina, arī mani pirmie veidojumi bija briesmīgi) jo jau pēc lapas redzams, ka tur nekas labs nav gaidāms, ja lapa vispār tiktu pirmajos rezultātos. Savukārt lapa, kas labi rankojas meklētājos, ir gaumīga, satur visu vajadzīgo info, droši vien pārtrauktu manu meklēšana un ienestu 40 EUR vai cik tur bija cena par īri.

Link to comment
Share on other sites

 

 

perfekti iztēlojos šos cilvēkus kā 45-50 gadus vecus strādniekus. tik diemžēl jūs diez vai esat mērķauditorija. 5 gadīgi bērni ir 25-35 gadus veciem vecākiem

Te tu kļūdies. Drīzāk 45-50 būs īstā auditorija, jo viņi tādiem 5 gadīgiem ir opīši un omītes, viņi drīzāk mazbērniem uzsauks tādu atrakciju, nevis vecāki, kas noskrējušies pa darbiem, ka tik varētu hipotēku maksāt. Kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

kroop - ne jau inteneta kucēni ir jāslīcina, zajebaļi koda rakstītājii,, te ir jautājums, vai Tu no šā biedra paņemtu atrakcijas savam bērnam?


vvv- tas pats jautājums ?

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

 

 

Jā bet ja tavs bērns ies bojā

Neesmu dzirdējis tādu precedentu. Kā tur var kāds iet bojā? Ja nu vienīgi nosmokot tajā Zorba bumbā. :mrgreen:

Smilšu kastē varētu būt bīstamāk.

Link to comment
Share on other sites

domāju, ka diez  gan labi aprakstiju, kā šī biedra atrakciju piedāvājums tiktu aizvērts pēc 5 sekundēm neiedziļonoties tajā ko vispār piedāvā.

 

un es neesmu koda rakstītājs.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Kroop - tu raksti par atieksmi,  ka tu veidotu lapu, un tur viss ir ok, bet te jau ir tas jautājums, vai Tu esi gatavs pārdot viņa nezināmās atrakcijas caur savu lapu?


 

 

Neesmu dzirdējis tādu precedentu. Kā tur var kāds iet bojā
Tev gribējās?  Pēc teksta kārtējais mazgabarita idiots,? Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka neņemtu. Un kāpēc lai ņemtu no viņa, ja par tādu pašu naudu var paņemt no konkurentiem, tik konkurentiem izvēle lielāka. Un nerunāju es par drošību, gan jau viņiem visiem ir kā ir ar to drošību. Jāstāv pieaugušam blakus, kamēr bērni pa atrakciju lēkā, tas būs pirmais par ko padomātu. Un nav tur nekāds brīnums, vizuāli gan jau var novērtēt, kāds tai atrakcijai stāvoklis. A par lietotajām, norakstītajām... Ja tā domāt, tad jau ar mašīnu nevar braukt. Tač tā ar kaut kādā Vācijā lietota, tad norakstīta, a mēs nabagi, ar tādām braucam. Jema, tu sev mašīnu nullīti nopirki, nu labi, pieņemsim, tev mašīna nullīte, pilnīgi droša, bet tie, kas uz šosejas, kas vienā laikā ar tevi tur brauc, vairums ar lietotām, norakstītām mašīnām...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...