Jump to content

Nepieciešams izveidot mājaslapu.


ArtūrsB
 Share

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vvv

    26

  • ArtūrsB

    6

  • LSTP

    26

  • jema

    24

Top Posters In This Topic

Kaspars12

Pašās lapu apaksās ir autoru paraksti, sazinies ar tiem un uz bāzes uztaisīs jaunu pa labām naudām, taisīt jaunu būs padārgi, nedomāju ka gribi pāris simtus atlikt!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

nedomāju ka gribi pāris simtus atlikt!

Mūsdienās pāris simti par lapu ir minimums. 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Ņemot vērā "mūsdienu" www dizaineru tirgu un gala produktu kvalitāti, laikam tomēr autoram jāiesaka paņemt hostingu, uzlikt Wordpress, pielabot kādu no iebūvētajiem izskatiem un uztaisīt vienkāršu un smuku lapu.

Pilna Latvija jau ar Joobla un "lieliskiem" dizainiem (ādiņām), kas cilvēkiem izmaksājis pie 500Eur.

Vēl bija 100 un 1  CMS portāls Latvijā, kur vari pats uztaisīt savu lapu un turēt pie šiem pa nelielām maksām. 

Variantu ir daudz un ja rokas ir spējīgas turēt peli un acis rāda, ir iespēja pamēģināt pašam - lasīt par visu šo ir kur.

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

Piekrītu par Wordpress.

Nav nekā tur tik sarežģīta, lai pats pa pāris vakariem nevarētu sabūvēt. Un vismaz būs paša gaumē.

+

nez, šiem http://bambinoatrakcijas.lv/par-mums/ ir licence, lai Disneja tēlus lapā izmantotu?

Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB

Par tiem Disneja tēliem arī biju aizdomājies.. :D

Šobrīd ir daudz brīvā laika, tapēc varētu pat pamēģināt.. Ja nu galīgi būs auzas, tad pacelšu augšā šo tēmu.

Link to comment
Share on other sites

es varētu sabūvēt, bet dizaini tev jāsadabū pašam es tikai pie tehniskā izpildījuma piedalos, 10x pārtaisīt jo vēlmes un vīzijas mainās 10x dienā man nav vēlēšanās.

 

te daļējš portfolio: https://kandrejevs.com/portfolio, neesmu vēl pielicis pāris lapas, bet tur vēl klāt nāks NY times, kad pabeigšu augustā tur strādāt.

 

cena: uzņēmumiem info lapeles ar kontaktiem un visu pārējo kas standarta uzņēmumu lapēlēs atrodas taisu sākot no 300 un tad par katru fīču liekam klāt noteiktu ciparu.


otrs variants, nopērc tēmu priekš wordpress, kas patīk, sabaksti info un gatavs.

tēmas tirgo te: http://themeforest.net/

wordpresu tirgo te: https://wordpress.org/

 

būs 2-3x lētāk un noteikti arī krietni sliktāk, bet būsi kaut ko jaunu iemācijies.

 

vēl var pačekot squarespace piedāvājumu: http://www.squarespace.com/būs vienkāršāk kā wordpress, bet tur mēneša maksa, ilgtermiņā dārgāk noteikti sanāks

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

laikam beidzot jāatjauno homepage, sen vairs nav 21, un kādu laiku arī students vairs neskaitos :D

Link to comment
Share on other sites

tur praktiski ~1.5-2h darbs butu man tadu uztaisit uz wordpress aizņemoties dizaina elementus no kkā gatava jau, ilgākais no tā uztaisīt logo kurš pašam patīk+ salikt content.

neesmu pec nodarbošanās dizaineris bet nu dahuja lapas sev taisu saviem projektiem tāpat.

 

Nolikt par to 500e būtu pilnīgs marasms jo no 0 nezinu kurš ikdienā taisa tāda veida saitiem.

 

2as minūtes apskatoties tas bambinoatrakcijas.lv arī uz wp taisits un ne jau no  0 tas dizains ;)

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

Nicolas

Sakarā ar to, ka autors nav norādījis lapas budžetu, varu ieteikt pavisam lēto variantu ar Constructor Free, un iesaku nenobīties no paraugiem, no pieredzes saku, ka ir tomēr iespēja viņus izmainīt krietni vairak nekā piedāvātajās standarta opcijās.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

wordpresu tirgo te: https://wordpress.org/

Nu tas ir p#@%$@, šitā pateikt. 

Bet portfolio ir smeķīgs un par tādām lapām nav drebulis naudu maksāt.


Īsāk sakot, autor, ja izdomāsi pats to lapu taisīt, padod PM un parādīšu ar pirkstu, kur ko pagrābt un mēģināšu ievirzīt šajā lietā. Radošās idejas gan man nav, jo neesmu dizaineris.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

flipsider

Ja agrāk wordpress bija stipri ierobežots, tad tagad tur visu var izveidot + ja vēl nedaudz piemaksā, tad daudz ērtāk un labāk, kā no sākuma visu taisīt.

Ir arī simtiem responsīvo dizainu, kurus var pielāgot savām vajadzībām.

Nu jau wordpress ir 37 tūkstoši pluginu, agrāk bija daži simti vai daži tūkstoši.

 

Ne pa tēmu, bet ir kāds, kas piedāvā darboties ar wordpress- profesionālā līmenī Latvijā?

Labots - flipsider
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Ne pa tēmu, bet ir kāds, kas piedāvā darboties ar wordpress- profesionālā līmenī Latvijā?

Profesionālā līmenī - tas ir kā?

Mums jau pietiek Latvijā "profesionāļu", kas lapas uz Joomla taisa... :D

Wordpress ir pusfabrikāts un nav salīdzināms ar īstu steiku, tā teikt, bet rezultāts ir un nav jaunam uzņēmumam jāiegulda 1kEur mājas lapā - tāpat pietiek kur ieguldīt...

Link to comment
Share on other sites

wordpress galvenā problēma ir tāda, ka viņs 3x nedēļā jāupdeito, jo regulāri ir jauni drošības caurumi kodolā vai sūdīgos pluginos, un nav sakarīga css/js merge funkcionalitātes, vienmēr raudāt gribas ieraugot lapai tos 30 js un css requestus.

 

bet tirgū visiem vajag ātri un lēti, un gatava platforma, kas mazliet jāpielāgo ar miljons pluginiem visām vajadzībām ir daudz labāk par katru reizi taisīt no nulles. protams ir arī mazliet jāsaprot kam wordpress ir domāts- blogiem un nelielām info lapām, nevis interneta veikaliem, sludinājumu servisiem un sazin kam vēl, kam viņu mūsdienās izmanto un tad čīkst, ka lēns jo salikti 100 čerež ž uzrakstīti plugini, kas taisa 20000 querijus uz katru lapas ielādi.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Krūp, piebremzē, savādāk tu sāc te rakstīt kautko objektīvu un tematisku. Lai jau nu no kura, bet no tevis es to negaidīju.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Par jaunināšanu - 100% taisnība. To var izdarīt arī automatiski.

Nu un labāk ka katru nedēļu atklāj un salāpa, nevis klusē, kā Joomla, kas, šķiet, beidzot ir uz ķelles nolikšanas sliekšņa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ArtūrsB
(labots)

Mājaslapa daudz maz gatava. Uzklausīšu padomus un kritiku.

http://www.atrakcijubums.lv/

 

Kāds varbūt var paskaidrot, kādēļ pie kontaktiem uzspiežot uz epastu, parādās pavisam cits epasts(bambinoatrakcijas)?

Labots - ArtūrsB
Link to comment
Share on other sites

Tādēļ ka mājas lapā mailto: ir norādīts cits mails, jautā puikam, kas tev lapu taisīja! :)

Link to comment
Share on other sites

diez gan briesmīga lapa galā sanākusi. kritiku padomus dalīšu 2 daļās- frontend funkcionalitāte un UI/UX

 

UI/UX

 

1) sākumlapā ir par maz informācijas- 1 teikums un 3 bildes, izskatās gaužām neglīti un teksts iet laukā no rāmja. Vajag papētīt citās lapās kas ir sākumlapā salikts, nu kaut vai banālas pašsarakstītas atsauksmes, kāds top projekts ar cenu vai kas tāds. sākumlapai ir jārada interese par pārējo saturu, nevis jābiedē prom. slaideri ir lieliski vietas aizpildītāji.

 

2) Atrakcijas: teksts grūti uztverams, nav atstarpju, teksts ir pārāk izskaistināts un tas pasvītrotais bolds izskatās gaužām skumji, nav vienota stila, katrs produkts ir nostilots bez maz vai savādāk

 

3) Kontakti: kontaktu forma būtu lielisks pielikums, stils atkal atšķiras no pārējās lapas, protams epasts ir nepareizs, nav nostilots links- defaulti zils. atkal bolds lec acīs, lietas var izcelt arī glītāk, nevis ar banālu bold un lielāku fontu. kontakti ir tablulā ar pārāk mazām atstarpēm.

 

4) par mums: šo var pārnest uz sākumlapa vai kontaktiem, lieka lapa, bet priecē, ka stils vismaz daudz maz sakrīt ar kontaktu lapu.

 

5) kaut kā krāsu shēma manuprāt neiet kopā

 

 

FE funkcionalitāte

1) es sakaitiju kādus 7 dažādus fontus no ārējiem resursiem- kam tas ir vajadzīgs? 2-3 ir absolūtais maksimums.

2) fona bilde- liela un neglīti spalūst

3) kaut kādā brīdī man pārstāja lādēt lapu, kaut kur galīgi garām ar hostingu nošauts.

4) SEO tur ir vienkārši drausmīgs

5) js un css var samerdžot 1 minificētā failā, prasa nedaudz darba pārrakstīt defaulto WP, bet ir tā vērts, uzreiz par 30  requestiem mazāk un drastiski uzlabojas ielādes laiki

6) 1 fontam ir 400 errors, droši vien links nepareizs

 

iesākumam, laikam, pietiks.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Interesantas tavam meistaram tās metodes, kā panākt lai klase būtu pareiza izmēra un nepazustu pusē aiz bildītēm..

<p> </p>
<p> </p>
<p> </p>
<p> </p>
<p> </p>
<p> </p>
Link to comment
Share on other sites

pag tu kādam maksāji lai tādu sūdu uztaisīt vai arī pats taisiji? ja pats pirmo reizi tad jau ok.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Autor, gaidu atbildi, tu pats taisīji, tev kāds par brīvu taisīja (šajos abos variantos vēl var pieciest) vai arī kādam samaksāji?

Link to comment
Share on other sites

Vismaz šobrīd lapa ir skaists uzskatāms piemērs pie kā noved eirocent*išana. Ap 1995.gadu varētu izskatīties kaut ck ok, bet ne jau tagad. Un kur tad bez Latvijas biznesstyle - biznesa kontakt epasts @inbox.lv. Nav naudas pasta serverim? Kauns epastu laist zem sava domēna? 

Link to comment
Share on other sites

Es saprotu, var piesieties lapas izskatam, spečuki atrod nepilnības konstrukcijā, to es saprotu. Bet ko jūs gribat teikt ar šo?

 

Un kur tad bez Latvijas biznesstyle - biznesa kontakt epasts @inbox.lv. Nav naudas pasta serverim? Kauns epastu laist zem sava domēna?
Tur pat nav firma. Tur vienkārši kāds liek par sevi zināt, viss. Nekad neesmu sapratis, kāpēc kaut kādai mazai iestādei uzreiz vajag savu domēnu, serveri... Lielākām iestādēm, tur tas pats par sevi. Joptv, ko jūs vīpsnājat par @inbox.lv e-pastiem? Apskatiet, piemēram, šeit: http://www.buvinzenierusavieniba.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=89132&Itemid=8 Ta ko, tur visi, kam e-pasti ar @inbox.lv, @apollo.lv... nenopietni kautkādi, par kuriem pavīpsnāt? Es teikšu, tie ir ļoti nopietni ļaudis, un viņiem nav problēmu ar e-pastu, kas beidzas ar inbox.lv.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es ar nesaprotu kada problēma ja lieto publisku epasta serveri? Varbūt Inbox.lv nav tā labāka izvēle, bet gmail lieliski pilda funkciju, nav nekas jākonfigurē, nav nevienam jāmaksā, visiem saprotams, var teikt ka 100% gadījumos strādā.

Otrāmkārtām priekškam tādai vizītkartes lapai vajag lietot Wordpress? Parasta statiska HTML lapa būtu uzrakstāma pāris stundās pat tādam ne ar weblietām saistītam cilvēkam kā man.

Šo te es uzrakstiju universitātē kā mājasdarbu kautkādās pāris stundās Foto Galerija

Link to comment
Share on other sites

 

 

Otrāmkārtām priekškam tādai vizītkartes lapai vajag lietot Wordpress? Parasta statiska HTML lapa būtu uzrakstāma pāris stundās pat tādam ne ar weblietām saistītam cilvēkam kā man.

 

tieši tapēc, ka vienkāršs cilvēks, lai labojot katru sīkumu nav jāmeklē programētājs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tur pat nav firma

Tu tiešām domā ka tur apakšā nav maziņš uzņēmums?Neticu.

 

Nekad neesmu sapratis, kāpēc kaut kādai mazai iestādei uzreiz vajag savu domēnu, serveri...
Pat mazam biznesam, kas strādā publiski, mājas lapa ir kā uzņēmuma vizītkarte gan kalpo klientu piesaistei. Domēns+ vizītkartes tipa mājaslapa+ hostings= tikai normāli.

 

 

Joptv, ko jūs vīpsnājat par @inbox.lv e-pastiem?
Izmantot  publisku epastu servisu kā privātpersonai, ir normāli, bet kā biznesu pārstāvošai ir pretrunā ar elementāru biznesa etiķeti. Pirmais ko tādu ieraugot gribas pajautāt: naudiņas pietrūka e-pasta serveri pasūtīt/nokonfigurēt? Vai arī tik sūdīgi nokonfigurēts, ka bailēs lai kaut ko nepalaiž garām dod publisku servisu epastu? Ja jau tik tev viss ir tik slikti tad kādu biznesu ar tevi var bīdīt??

 

 

 

Apskatiet, piemēram, šeit: http://www.buvinzeni...=89132&Itemid=8Ta ko, tur visi, kam e-pasti ar @inbox.lv, @apollo.lv... nenopietni kautkādi, par kuriem pavīpsnāt? Es teikšu, tie ir ļoti nopietni ļaudis, un viņiem nav problēmu ar e-pastu, kas beidzas ar inbox.lv.

Kā tu pats redzi dotajā saitē, liela daļa cilvēku kas reprezentē uzņēmumus, nelieto publiskus e-pastus biznesa komunikācijai. Tie kas to dara - nu ko lai tur pasaka, iespējams viņi patiešām ir lieliski sava aroda pratēji un atzīti nozares speciālisti, bet par dažām lietām viņiem ir tumša bilde un neviens to viņiem nav paskaidrojis.


Jā un starp citu piemirsu atgādināt. Lai cik tas debīli nebūtu, ja juridiskai personai ir izveidota internetā mājas lapa,tad tā ir jāreģistrē VIDā kā struktūrvienība saskaņā ar MK noteikumiem Nr.150 un tas jādara arī tad, ja tur nenotiek tiešā pārdošana,bet ir vizītkartes tipa kur tiek piedāvātas preces un pakalpojumi ko sniedz uzņēmums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nesaku, ka

 

Domēns+ vizītkartes tipa mājaslapa+ hostings
nav labi. Tas ir ļoti labi un pareizi. Bet ne jau iesācējiem, kas boot.lv forumā lūdz padomus mājaslapas veidošanā tagad to izvirzīsim kā obligāto prasību.

A šitais:

 

bet kā biznesu pārstāvošai ir pretrunā ar elementāru biznesa etiķeti. Pirmais ko tādu ieraugot gribas pajautāt: naudiņas pietrūka e-pasta serveri pasūtīt/nokonfigurēt?
man stipri atgādina to, kā kādreiz runāja mana māsīcas meita... kaut kad deviņdesmitajos gados bija iestājusies kaut kādā biznesa augstskolā, pilns toreiz tādu bija, kad uzprasīju, kā pa mācībām, šī sāka tādus tekstus bīdīt, tipa, biznesā galvenais par sevi iespaidu radīt, galvenais sākumā nopirkt glaunu mašīnu, lai ir iespaids, kā nopirkt, jāņem kredīts, jānopērk mašīna, biznesa klases apģērbs, portfelis... un tad jāpiebrauc kaut kur, jāizkāpj no mašīnas un tad kā sāks bizness griezties, kā sāks bizness griezties... vo, šitādu tuftu viņai tai biznesa skolā mācīja. Kur māsīcas meita tagad? Neizteikšos.

Un daudzus tiešām lielus un veiksmīgus uzņēmumus zinu, kuriem neatradīsi mājaslapas. Tas bieži vien nav galvenais.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet ne jau iesācējiem, kas boot.lv forumā lūdz padomus mājaslapas veidošanā tagad to izvirzīsim kā obligāto prasību

Kāpēc ne? Iesācējam tieši ir jāpalīdz. Lai viņš zin kā ir labi un pareizi. Viņš arī ir sapratis - ja viņa nav internetā, tātad viņa nav vispār. Es ieteiktu pašam nemocīties, bet lai cik tas banāli nebūtu samaksāt speciālistiem. Personīgs viedoklis - Ielejas ieteiktais variants būtu vislabākais. Servera puiši ātri uzceps, par relatīvi mazām naudiņām, nodrošinās arī hostingu, atbalstu utt. Viss vienā vietā. Topikstarterim ieteiktu doties pie viņiem un izrunāt. Tas protams būs nedaudz dārgāk kā privātpersonas būvējums bet toties drošāk un ar garantiju+ iespēja saņemt rēķinu uz juridisku personu, kas kompensēs sadārdzinājumu.


 

 

biznesā galvenais par sevi iespaidu radīt,

Drusku gan pārspīlēji, bet tu taču nenoliegsi faktu ka ir jārada labs iespaids. Arī etiķete ir daļa no laba iespaida. Re kur svaigs piemērs: F-1 pilotu Hamiltonu neielaida vērot Vimbldonas finālu, iemesls nevievēroja etiķeti. Un tu taču uz lietišķu tikšanos neiesi smirdīgs,nemazgājies, tērpies skrandās kā tāds bomzis.

 

 

 

Un daudzus tiešām lielus un veiksmīgus uzņēmumus zinu, kuriem neatradīsi mājaslapas. Tas bieži vien nav galvenais.

Tā ir viņu izvēle, bet publiskam biznesam tas nu nekādi par labu nenāk. Patiesībā būtu jauki ja tu uzskaitītu pāris sev zināmos lielos un veiksmīgos kuriem nav savas mājaslapas. Interesanti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un avīzē sludiķi ielikt? Tur tak dižu prātu vispār nevajag.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Patiesībā būtu jauki ja tu uzskaitītu pāris sev zināmos lielos un veiksmīgos kuriem nav savas mājaslapas. Interesanti.

 Viens tāds paraugs: https://en.wikipedia.org/wiki/DeMoulas_Market_Basket The company also does not have a website. Nu labi, tas tāds globālais piemērs.

Viens mans attāls paziņa, kas strādā (vismaz kādreiz strādāja) šeit: https://www.google.lv/#q=kokp%C4%81rstrade+98

 Pareizi jau tu visu saki. Piekrītu, pie kaut kāda līmeņa šis viss spēlē svarīgu lomu. Bet ļauj taču tēmas autoram ieskrieties. Nevis pašā startā uzgrūd papildus izdevumus un ne lētus. LSTP, nevērtē visu no savām pozīcijām. Tev, pieredzējušam un sasniegušam, pieļauju, daži simti vai daži tūkstoši nozīmē tik pat, cik iesācējam daži eiro vai daži desmiti eiro.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Autor, gaidu atbildi, tu pats taisīji, tev kāds par brīvu taisīja (šajos abos variantos vēl var pieciest) vai arī kādam samaksāji?

Ko tā uztraucies? Riktīgs škrobis, ka kāds bišķi nopelnījis, ne? Lai pelna. Spriežot pēc tās lapas, nekāda baisā nauda nav bijusi un rezultāts ir atbilstošs.

 

 

Nekas dižs, bet ja ar minimāliem ieguldījumiem, tad visa vajadzīgā informācija par uzņēmumu un pakalpojumiem tur ir. Piemēram, Zorba bumba.  :mrgreen: 

 

Un kur tad bez Latvijas biznesstyle - biznesa kontakt epasts @inbox.lv.

Kad uzņēmums būs tik liels, kā Latvenergo (piepūšamās atrakcijas būs ienākušas katrā mājā), tad lai domā. Viss uzņēmums - viens cilvēks. Iesaki viņam vēl atvērt ofisu Vecrīgā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@vvv,Nu nemaksā tas kosmosu. Tai pašā serverī 3.54+PVN mēnesī. Paciņa cigarešu vai divi aliņi! Gan jau citiem ir analoģiski piedāvājumi, kam drusku dārgāk/kam lētāk. Uzbūvēt vizītkartes tipa lapu ( ja negrib/nav skila izmantot bezmaksas iespējas) 50-200Eur. Jā protams tā ir investīcija, bet nu atvaino viens klients gadā kas atnāks no lapas atsitīs visas investīcijas

 

 

Ko tā uztraucies? Riktīgs škrobis, ka kāds bišķi nopelnījis, ne? Lai pelna. Spriežot pēc tās lapas, nekāda baisā nauda nav bijusi un rezultāts ir atbilstošs.

Patiesībā žēlums skatīties. Un ja kāds uz to vēl ir nopelnījs, tad gribas sadot tam pa nagiem par šo cilvēkus atbaidošo haltūru.

 

Viss uzņēmums - viens cilvēks. Iesaki viņam vēl atvērt ofisu Vecrīgā

Es iesaku to kas nemaksā neko, jeb 0.00 toties rada solīdu iespaidu.  

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kad uzņēmums būs tik liels, kā Latvenergo (piepūšamās atrakcijas būs ienākušas katrā mājā), tad lai domā. Viss uzņēmums - viens cilvēks. Iesaki viņam vēl atvērt ofisu Vecrīgā.

+1

Ļoti labi pateici.

LSTP, vēlreiz saku, tu ļoti pareizi visu saki. Piekrītu tev pilnībā. Bet dod tēmas autoram laiku. Novēlu autoram, no sirds novēlu, attīstīties, izaugt par ko lielāku... un tad jau skaties, būs lielāka iestāde, būs vajadzība pēc servera (tač piekritīsiet, ka pirkt un uzturēt serveri tik dēļ tā, lai e-pasts biedra LSTP acīs izskatītos biznesa videi atbilstošs, nav prātīgi), iegādāsi serveri, būs vēl lielāka iestāde, būs vajadzība pēc pārstāvniecības Rīgā, atvērsi ofisu Vecrīgā (un kāpēc gan ne). Viss pakāpeniski, nenotiek parasti tā - viss, uzreiz un daudz.


 

 

Es iesaku to kas nemaksā neko, jeb 0.00 toties rada solīdu iespaidu.

Pamāci mani, kā man iztaisīt e-pastu (izmaksas 0,00), lai mans e-pasts izskatītos, piemēram šādi: vvv@labaispuikapozitivstels.lv :)

Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB
(labots)

Lapu taisīju pats. Taisīju, jo kā sākumā var izlasīt, daudzi ieteica to darīt pašam. Protams, no tā nekā daudz nesaprotu un tas šobrīd bija labakais, ko varēju dabūt gatavu. Lapa šobrīd ir domāta vairāk kā vizītkarte, kā arī lai cilvēki varētu apskatīt atrakciju bildes, izmērus un cenas.  Nu nav to atrakciju šobrīd tik daudz lai varētu ieguldīt pāris simtus lapas veidošanā.

 

Btw, paldies par ieteikumiem, drīzumā, lapa tiks uzlabota.

Labots - ArtūrsB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par kādu servera pirkšanu tu runā? Vēl ieteiksi viņam IT nodaļu izveidot un algot? Jebkurš, vai vismaz jebkurš normāls hostinga pakalpojumu sniedzējs pasta serveri iešķiņķos pa free. Tai pašā serverī webmails free, turi 7 epasta adreses pa free, POP3 , IMAP4. Pietiek atliektiem galiem. 

 

Es ļoti labi saprotu ka mazajam biznesam, kā likums nav daudz brīvas naudas, bet nu sākumā investēt 50-200 un uztaisīt solīdi,tā lai pašam prieks un citiem nav kauns rādīt, to nu nevajag žēlot. Kad nopelnīs ofisam Vecrīgā tad arī varēs uztaisīt mega super truper interaktīvu lapu pa 50K.

Jā un ņemot vērā Latvijas realitātes ieteiktu atrast iespēju lapai izveidot angļu un krievu valodas sadaļas.

 

 

Nu nezinu Artur vai tā ir laba doma taisīt pašam. Vismaz šobrīd lapa ir tāda ka labāk viņu vispār nevienam nerādīt. Iesaku paniekoties ar biedra Ielejas norādīto konstruktoru un/vai parunāt ar tā paša servera puišiem. Lai izdodas

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pamāci mani, kā man iztaisīt e-pastu (izmaksas 0,00), lai mans e-pasts izskatītos, piemēram šādi: vvv@labaispuikapozitivstels.lv

Tu gan maini troļlo :) griezies ar savu domēnu pie sava hosting pakalpojumu sniedzēja un pieprasi bezmaksas mailsereveri

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...