Jump to content

Laptopam pazūd system faili visulaiku


AUDI
 Share

Recommended Posts

2 fiksie jautājumi.
Man ir kautkads vecs acer laptops, nolēmu atdzīvināt. Viņam nenokā pazūd system faili, jau 3 reizes esmu viņu pārinstalējis un tāpatās tie system faili pazūd un nākas nojauna atkal pārinstalēt.
1) Tas nozīmē ka jāmaina HDD?
2) Vai pie HDD saslimšanas varētu būt vainīgs pusmiris akumulators? (Tas aķis, kaut arī 2 dienas lādēts, spēj noturēt laptopu vien 2 min, un tad kad viņam beidzas visas rezerves, laptops izslēdzas, un kad pēc tā slēdz iekšā, tad uzmet uzrakstu ka trūkst system faili un vajag repair utt; savukārt ja laptops tiek izslēgts un ieslēgts, kad viņš ir pieslēgts pie tīkla strāvas-nekādu problēmu nav).

Link to comment
Share on other sites

Pieslēdz pie rozetes, uzinstalē HD Tune trial un apskati hdd veselību!

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

 

 

un kad pēc tā slēdz iekšā, tad uzmet uzrakstu ka trūkst system faili un vajag repair utt;

 

kas tieši tur rakstīts?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas aķis, kaut arī 2 dienas lādēts, spēj noturēt laptopu vien 2 min

Ko maina 2 dienas?! Ja aķis ir beigts, tad beigts. Pa 10 minūtēm līdz tādai kondīcijai uzlādēsi. Pērc jaunu aķi vai visu datoru. 

Link to comment
Share on other sites

Kroč gribēju jau doties uzinstalēt jaunu win un parbaudit to hdd ar to programmu, un reko man pc soreiz uzmeta :

t8q3t7w1ybs7whpxaqm.jpg

 

Kroč hdd ir beigts? Un ja perku jaunu hdd tad ari japerk obligati jauns akjis savadak notiks tas pats?

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tu to lapsi turēsi visu laiku pie 220V un neļausi patvaļīgi izslēgties, tad vari arī jaunu aķi nepirkt. Bet kāda jēga no lapša, ja tas pie štroma visu laiku jatur?

Link to comment
Share on other sites

Ja portatīvo turēsi visu laiku pie vada, tad jaunu aķi var nepirkt. Ja staipīsi apkārt, tad vajadzēs aķi. 

 

sorry, Slaids pasteidzās

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Reali jauns HDD un un akjis izmaksas pie 100 eur (LATVIJAS inet veikalos) , a lietota, ejosha sada pasha laptopa  cena skatiijos ir ~70 eur.

Tatad janahrenize tas pc :D Edit: uj kads veels pc - laptops gribeju teikt

Labots - AUDI
Link to comment
Share on other sites

Tak nopērc lietotu disku pa kādiem 10-20eur un dzīvo laimīgs. Tik cerams tev tur stāv SATA disks.


A ja nepieciešams akumulators, to vari no ķīnas pasūtīt, būs kādi 25eur jauns akumulators. Tik negaidi no viņa oriģinālā akumulatora kvalitāti, bet nu savu stundu gan jau ka turēs.

Labots - markei
Link to comment
Share on other sites

A kā es saodīšu, ka tas lietotais nav tāds pats pussprādzenis kurš ntās reizes ticis rubīts ārā tā pat kā manējais ?

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 

 

... ir kautkads vecs acer laptops
  Tiešām - kas par modeli ? Var gadīties, ka tur vēl IDE iekšā - tad gan ko sameklēt būs pagrūti.
Link to comment
Share on other sites

Ko nu kurš uzskata par vecu. Citam pirms gada pirkts jau ir vecs, citam 10gadīgs skaitās vecs. Spriežot pēc bildes matricas malu attiecība 16:9. Būs gan jau ka kādus 6-10gadus vecs. Visdrīzāk SATA, bet var gadīties arī IDE, ja vēl vecāks.

       Kāds modelis takš tev prasa? Vai tas noslēpums?

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Es viņam vispār SSD kādu pa 70 eiro ieliktu un 7/8 Windu. Pie strāvas ,kā papildus kompis jau kādreiz noder netam. Nav jau nemaz tik ļoti sens :) .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es gan viņam ar kāju pa displeju uzsistu un pa tiem 70 eur nopirktu tadu pashu, tikai ejoshu :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

itanium
Es viņam vispār SSD kādu pa 70 eiro ieliktu un 7/8 Windu.

AMD Athlon 64 single-core TF-20

Ko lai saka, tupi darītu.

Labots - itanium
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

pa tiem 70 eur nopirktu tadu pashu, tikai ejoshu :D
  It sevišķi  no ss. :) . Iespējams ceptu,pusprāgušu hdd vai mērcētu. Pa savu vismaz zini,ja dabīgs nolietojums šinī gadījumā HDD un baterija. Pa tādu naudu sakarīgu rakstām mašīnu nedabūt ar ssd, točna :)
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu W7/8 nez vai, bet XP vai kāds vieglāks pingvīns ies bez problēmām.

Iekšas jau tīri neko. Meklē vien HDD (vai SSD, būsi pārsteigts par ātrumu), varbūt vairāk RAM un kādu dzelteno brāļu aķi, vai arī - nevis lietotu, bet pilnīgi jaunu laptopu.

AMD Athlon 64 single-core TF-20 (512 KB L2, 1.60 GHz, DDR2 667 MHz), AMD M690V, 39.624 cm (15.6 ") HD TFT LCD 1366 x 768, ATI Radeon Xpress 1200, 2 GB DDR2 SDRAM, 160 GB, Hard drive interface: Serial ATA, webcam 0.3 MP, LAN, WLAN, 6-cell

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Taisnība vien ir, es tik jokojos :D

 

Bet es nevaru saprast, vaitad tiešām laptopu ražotāji nevarēja padomāt un ielikt tādu fīču, kā automātiskā izslēgšanās 30 sec pirms beidzas elektrība akumulatorā?

Link to comment
Share on other sites

ar normālu akumulatoru OS izslēdzas pie kādiem 5% akumulatora atlikuma. Tavs beigtais akumulators noteikti pie 5% atlikuma vairs nospēj darbināt sistēmu un kur nu vēl normāli izslēgties. Vari mēģināt uzlikt, lai slēdzas ārā pie 50% akumulatora atlikuma, tad varbūt paspēs normāli izslēgties.

Link to comment
Share on other sites

Tāda fīča ir OS noregulējama, tikai tev tas aķis ir beigts, lai viņa nostrādātu, jo procenti samazinās pa sekundēm un  vispār netiek pareizi noteikti. Ja aķis beigts, sasodīts tu vēl mēģini barošanas bloku atslēgt?

 

 

kādu dzelteno brāļu aķi

Sākumā painteresējies šeit, vācu aķi ir, bieži tur daudziem ejošākajiem modeļiem uz vietas (dator lietas.lv (bez atstarpes)).

 

Es nezinu kā tādi proči mūsdienu netu griež, visus flashu, video utt, ja labi, tad es ar par SSD, vēl tīri frišs izskatītos.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Vienīgais lietderīgais pielietojums šitam aķim, ja tur 2 minūtes, tad kā upsis, ja 220 španis pazūd, tad pa 2 minūtēm var mēģināt izslēgt datoru. Var uzlikt, lai slēdzas ārā jau pie 99% uzlādēta akumulatora.

Link to comment
Share on other sites

jakslis
Vienīgais lietderīgais pielietojums šitam aķim, ja tur 2 minūtes,

Vēl var mēģināt ātri pārceļot uz citu rozeti :),piem. starp istabām pārskriet :)

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...