Jump to content

autodna.lv u.c. VIN numuru decoderi


riebeklis2012
 Share

Recommended Posts

2015.05.11. , 16:28, Red teica:

Vistiešāko info var iegūt tikai un vienīgi pie oficiālā dīlera iekš LV!

 

Manuprāt visiem ir viens kopējs source  

Link to comment
Share on other sites

... ģimenē bija nepieciešamība pēc jauna auto, gribēju ko jestrāku, kā nekā vecums nāk :D

 

Tīri ziņkārības vadīts paskatīju vienu Audi A6 pilnpiedziņu 2010. gads ~ 10'000EUR .... 

 

no ss.com ->    kā jauns, nav sists, nav krāsots, labi kopts... tikko no šveices vai vācijas, nobraukums pārbaudāms/orģināls 250'000km) 

no auto dna -> sists trīs reizes. No abiem priekšējiem stūriem un kreisā dibena stūra. Bija arī norādītas remontu summas, kopā ap 12kEUR, nobraukums 480'000km

 

 

Link to comment
Share on other sites

par auto dna, 50/50. Samaksā tos pāris eiro un izsūta info, ka dati no datubāzes nav piejami. :yes3:

 

 

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jema teica:

Pats CSDD visu ir salicis savā mājas lapā ko var dabūt, bet vai tad kāds lasa :biggrin:

Jā, tikai kā  iegūt sākotnējo reģistrācijas nr? Kāpēc tās bāzes nevarēja tikai pēc VIN nr strādāt...


Un jā - autoDNA ir kā ir... Dažiem auto parāda vēsturi, tomēr lielākai daļai izmesta nauda....

Link to comment
Share on other sites

Es SAABam no Dānijas ieguvu diezgan daudz informācijas. Pat tehniskās apskates datus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Zoom teica:

ieguvu diezgan daudz informācijas.

 

Citu TL informāciju arī var iegūt ? Neturi sveci zem pūra ?

Link to comment
Share on other sites

Nu es iekopēju tajā Dānijas reģistrā VIN numuru. Tur uzrādījās pamatinformācija par auto tajā skaitā arī VRN. Šo VRN iekopēju Googlē un atradu TA :D Te: https://www.tjekbil.dk/

Uzzināju, ka vairākus gadus ir bijusi problēma ar gaismām, kas apstiprinājās Latvijas TA.

Labots - Zoom
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

2016.06.10. , 22:04, autoDNAee teica:

Iespējams Jūs automašīnas vēstures pārbaudes procesu esiet sapratuši nepareizi, jo VIN atkodēšana un vēstures atskaiti ir divi dažādi produkti. Pirms atskaites iegādes Jums uzrādās pieejamā informācija sadalīta pa kategorijām, lai vieglāk būtu pārskatāma un saprotama.

Gadu atpakaļ LV placī pirku Nissan Qashqai, kas nāca no Francijas. Ar visiem franču numuriem. Reģistrēju, it kā pats būtu ievedis.

Izpētīju arī visas pieejamās maksas atskaites no autoDNA, diemžēl tur neatradu nekādu derīgu info - ne par nobraukumiem, ne apkopēm, nekā. Tikai kaut kāda vispārīga info par ražošanas gadu un vietu, komplektāciju utt. Vienīgais, kas parādījās - pārdošanas cena. Interesanti, ka tā cena bija augstāka nekā tā, pa kuru es pirku. Tā kā autiņš bija turpat pusgadu placī nostāvējis,. tad tirgotājs bija nometis cenu vairākas reizes un droši vien atviegloti nopūtās, kad auto beidzot tika nopirkts :D

Bet tā auto bija ļoti labā stāvoklī un vispilnākajā komplektācijā. Uzskatu, ka man paveicies ar auto. Tirgotāju kļūda (kāpēc auto bija grūti pārdot) laikam bija nepareizas cenu kategorijas auto priekš Jelgavas (10+k)

Link to comment
Share on other sites

Uzskatu, ka tas ir pretīgs kādas kretīnu grupas lobijs, ka CSDD vēl joprojām nav pieejama pilnīga info par katru valstī ievesto auto! Tā taču nav nekāda slepenā info. Valstij būtu jābūt ieinteresētai, lai šeit nonāktu pēc iespējas normālāki auto. Šobrīd tas vairākumā gadījumu ir kaķis maisā...

  • Patīk 1
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

CSDD šo nodrošināt būtu grūti. Bet katrai valstij takš ir bāze ar auto vēsturēm. ES pieņem direktīvu ka katrai valstij jānodrošina brīva pieeja šai informācijai pēc vin nr. 

Link to comment
Share on other sites

Vācijā piemēram likums to neļauj, jo tā esot privāta informācija.

Link to comment
Share on other sites

ES regula un lokālie likumi pie vienas vietas. Visādas muļķības var uzspiest, bet kaut ko sakarīgu - nē.... :( 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...