Jump to content

Philips TV DLNA failu atbalsts


Mefistofels
 Share

Recommended Posts

Sveicināti,

Nopirku jaunu TV Philips 55PFS8209/12 tā jau smuks, plāns un tā....

LĪdz šim lietoju TV bez smart funkcijas + My Book Live + WD TV Live media playeri. Ir pilns ar visādiem failiem un WD players lasa 100% visus no viņiem.

Jaunais mega dārgais TV caur DLNA labi ja pusi no viņiem spēj saprast...

 

DLNA jālieto tikai ar media servera palīdzību uz My Book Live stāv aizvēsturisks Twonky 5. Tagad cik zinu iznācis jau 8.

 

Jautājums ir - vai varētu failu nesuportošana būt dēļ vecā Twonky ? (WD pleierim gan tas netraucē).

Jaunu Tvonky uz My Book live dabūt virsū bik čakars un licence arī maksā 29 Eur :( Gribas saprast vai kaut teorētiski ir jēga apgreidot ?

 

Paldies

Labots - Mefistofels
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

... vai varētu failu nesuportošana būt dēļ vecā Twonky ?
 

Nē. TV neatskaņo daudz ko, kas drusku nekorekti sakodēts, bet WD to prot daudz labāk.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Tam teļukam nav iespējams kādu kodek paku uzlikt vai alternatīvu playeru?

 

Android OS
4.2.2 (Jelly Bean)
Iepriekš instalētās aplikācijas
  • Google Chrome pārlūkprogramma
  • Sākuma izvēlne, meklēšana
  • Voice Search
  • Google Play Movies*
  • Google Play Music*
  • YouTube
Google PlayStore aplikācijas
  • TV bibliotēkas
  • TV atskaņotājs
Atmiņas lielums aplikāciju instalēšanai 1,6Gb

Pēc apraksta saprotu,ka var.

P.S Nav pašam uz andriod bāzēts tv.


Bet ko baro iekšā,ja ar šiem nepietiek?

 

Video atskaņošanas formāti
  • Konteineri: AVI, MKV
  • H264/MPEG-4 AVC
  • MPEG-1
  • MPEG-2
  • MPEG-4
  • WMV9/VC1
  • 3GP

Vispār to ko atskaņo DW neviens Tv neatskaņos. TV nav multivides atskaņotājs domāts pēc noklusējuma :) .Priekštam citas ierīces paredzētas.

Link to comment
Share on other sites

Bieži šiem smart TV ir problēmas ar DTS skaņas celiņiem - nedekodē, jo tas ir licenzēts pasākums. Pamēģini to pašu filmu atskaņot no pie TV pieslēgta ārējā HDD/fleškas. Mēdz būt, ka tieši pa  DLNA kaut kas neatskaņojas, bet pa tiešo ir OK.

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Jā ar skaņu arī dažiem failiem ir problēma, bet nedomāju, ka tā ir licences problēma, jo ir faili ar DTS, kas skan baigi labi, ir, kas neskan.

Ar fleškām gan bakstīties nekāda prieka, tad jau labāk piespraužu veco WD TV pleierīti.

 

Tufjord, laba doma par aplikāciju, paskatīšos vai nevar caur kādu Appu DLNA lietot :)

Link to comment
Share on other sites

kazarma

Man uz samsung smart TV caur DLNA no PC viss atskaņojas. Nav vēl bijis formāts ko neatskaņo, iespējams sagādīšanās, bet cik sapratu tad DLNA jau tikai taisa stream ne jau sūta pašus filmas datus uz TV? Tad jau piesledzoties fiziski caur shari uz PC ari visam butu jastrada, bet parbaudot tad caur USB ne viss strādā?  

Link to comment
Share on other sites

martinno

My Book Live - šim varēja iepūst citu DLNA (ja nemaldos, tad WD DLNA) Twonky vietā. Iespējams, ir vērts pamēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord
mega dārgais TV caur DLNA labi ja pusi no viņiem spēj saprast

Bet tak caur usb viņš ar visticamāk to pusi neprot atskaņot.Pamēģini tos ko neatskaņo caur DLNA palaist caur USB. Ja neiet tad, Twonky točna nav pie vainas,jo tv vienkārši neatbalsta konkrāto formātu.

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

... Pamēģini tos ko neatskaņo caur DLNA palaist caur USB. Ja neiet tad, Twonky točna nav pie vainas,jo tv vienkārši neatbalsta konkrāto formātu.
 

To tiešām pārbaudi. Bet no manas pieredzes vainīgs nav formāts, bet vienkārši līks kodējums.

Es jau to izgāju ar savu TV. Nestrādājošo pārkodēju tājā pašā formātā, un viss strādā.

Link to comment
Share on other sites

Samsungam nekad nav bijis problēmu ar visa atskaņošanu.. Philipsiem joprojām nav DTS atbalsta, līdz ar ko daudz ko arī neatskaņo. Jebkurā gadījumā paša TV manuāli ir norādīti visi atbalstītie formāti audio/video

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

    Nu jā, LG un Samsung protams pat lētais gals ņempretīm daudz vairāk,kā Sony vai Philips biezā gala. Tā vienmēr ir bijis. Bet tomēr tas ir un paliek brends par ko maksājam. Un pilnam komfortam ,kvalitātei izmantojam mēdija atskaņotājus ar dlan iespēju.

    Gribas pa lēto un maksimāli daudz,ņemam pirmos. Kvalitāti ,tad otros,bet par to arī maksājam . Viss vienkārši. :)

Link to comment
Share on other sites

Ko juus visi piipeejat? Uz cik veciem faktiem balstat savus noverojumus? Sony, kaa reiz buus vismazaak probleemu tieshi pret skanjas formaatiem, vismaz 14. gada modeljiem... Samsung gan joprojam ir tas, kas vispariigi njem visvairaak visu pretii... Par dts un filips arii meli, mans 13. gada filips gremo bez problemam dts un ari tahad speciaali aizgaju liidz autora filipsam, aizmuguree ir dts logo uz uzlimes:)

Autor, iespejams stulbs ieteikums, bet pamegjini lejupladet kadu citu pleijeri pashaa tv un paskaties kas tad notiek

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

No Android playeriem MX Player ir viens no vislabākajiem. Ja TV pieļauj to ielādēt no Play Store.

Link to comment
Share on other sites

Paskatījos, ir tāds, tiesa, man te nav iespēja izmēģināt ko strīmot, bet no fleshkas viss bez problēmām

Link to comment
Share on other sites

MPEG-4 AVC (H.264) ir atbalstīts līdz pat High Profile @ L4.1

 

starpcitu.. šis arī var būt klupšanas akmens.. vajag pārbaudīt vai tajos video, ko neatskaņo nav 5.0 profils..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mefistofels
(labots)

Paldies par ieteikumiem :) Es kādu pusotru nedēļu nebūšu mājās, būšu atpakaļ tad izmēģināšu visu un padošu feedbacku, kas sanāca.

 

Runājot par DTS vismaz user manuālī pie skaņas supporta ir rakstīts sekojošais:

- 3D wOOx
- HD stereo
- Izvades jauda (RMS): 30 W
- Dolby® Digital Plus
- DTS Premium Sound ™

 

Itkā jau ir tas DTS...

 

P.s. ja nu kas varbūt varat ieteikt kādu labu media pleieri. WD jau itkā labs, bet jau vecs, pabremzīgs, nekā jauna viņiem jau gadus 3 nav.... Būtu super tāds pats, bet ar Hdd. Paldies :)

 

Labots - Mefistofels
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Mefistofels

Aizmirsu padot feedbacku par šo. 

Ar to androidu uz TV ir tā, ka daļu appu atbalsta, daļu neatbalsta (piemēram VLC neatbalsta)

Izmēģinājos kaudzi ar pleieriem, neko normālu neatradu - kāds ver vaļā visus failus, bet ir bremzīgs, kāds iet normāli, bet daļu saprot, daļu nesaprot....nu tā nekas cerīgs. Ja grib normāli lietot DLNA, tad tomēr vajag pirkt atsevišķu media pleieri. 

Tie smart TV, kaut dārgākie šobrīd tāda butaforija vien ir....

Labots - Mefistofels
Link to comment
Share on other sites

Kursh andris?Man uz sony x8509c play store ir vlc,ja nav tad dabon apk,ir tachu iespeeja ielaadeet apk failus un installet kaa uz telefona(unknown sources).

Runaajot par dlna,eed visu kas uz buffalo nas staav bez probleemaam ar mx player.

Labots - arabs
Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Androids viņam ir 4.2.2, varbūt tev uz Sony ir svaigāks.

MX playeri mēģināju, daudzus failus ņem pretī galīgi gļukaini - piemēram ir skaņa, bet ekrāns melns.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Piedod, autor - mazliet iejukšu tavā tēmā. Vai Samsung smart TV ar dnla atradīs manu pc, ja man ir Lattelecom internets+interaktīvā televīzija? Un otrādi - vai pc media players atradīs to televizoru. Pc internets ar vadu, tv būs WiFi.

Link to comment
Share on other sites

@@Msnikss, ja neizmantosi rūteri un gan pc, gan tv nebūs uz tā, tad neatradīs.. Turklāt fīčai iekš PC jābūt arī aktivizētai.. attiecīgī.. iekārtām jābūt vienā subtīklā, tad problēmu nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Tad varētu, lūdzu, step-by-step man pastāstīt, kā tas izdarāms ar stock Lattelecom iekārtām? Tīkla lietās tiešām neko daudz nezinu. Vai jāpērk rūteris, no kura vads uz pc un vads uz tv?

Labots - Msnikss
Link to comment
Share on other sites

Kas par LTC ruteri? Man arī DLNA TV saņem caur wifi, no porķika arī caur wifi. Pa starpu ruteris, jo man optika un LTC modema abas  PC lan ligzdas atrodas katra savā subnetā. katrai savs IP

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

p.s. vecajā pavedienā par formātiem, man ir 2013.g. Panasonic, TX42E5E, PC signāls pa DNLA caur wifi router, iekšējā tīklā un TV saņem pa vadu taja pašā iekšējā tīklā, spēlē visu kas mēģināts, t.sk. ap 50 gb mkv bez rīstīšanās.

Par formātiem jautajums pat nav pacēlies.

Link to comment
Share on other sites

Man ir Philips 5007K, uz kompa griežas Serviio, kurš nodarbojas tikai ar kontenta "šārēšanu", neko nepārkodējot - nav bijis tā, ka teļļuks kaut ko nevarētu atskaņot

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...