Jump to content

Maģistra darba anketas aizpildīšana


testmeplz
 Share

Recommended Posts

Kaspars12

Varbūt vēlāk aizpildīšu, bet, lai kurā tīklā ielūkojies, visur visiem kaut ko jāaizpilda, termiņi laikam lielai daļai spiež uz darbu izstrādi/nodošanu!

 

Kādas 6gab jau aizpildīju pedējā nedēļā + šī vēl būs jāpaņem!

Link to comment
Share on other sites

kazarma
(labots)

Aizpildiju, bet tas ir diezgan stulbi, tas ko gribi noskaidrot kuras reklāmas ir effektīvākas. Varu teikt, ka reklāmas uz izglītotiem cilvēkiem nedarbojas. Ja man neko nevajag tu man neko nepārdosi, ja vien tas nebūs kaut kas nereāls un kā dāvana, ko neviens bezmaksas nedos. Piemēram optiskais internets privātmājās bezmaksas.

Pirms kaut ko pērku un domāju tā dara lielākā daļa šī foruma biedru ir izlasa atsauksmes/apskatus un tad kaut ko pērk nevis skatieties kāds man te ir sūds ietērpts šokolādē nu davai pērkat muļķu bars ieteicams ar līgumu uz diviem gadiem un ar nespēju no pakalpojuma atteikties. Tā bija trekno gadu slimība, ka katram celtniekam bija pa diviem BMW X5 100 kredīti un viss, kas nav vajadzīgs. Tagad lielākā daļa ir izmācīti.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Didzis

Es arī labprāt palīdzētu, bet kā parādijās, ka man tagad būs jāskatās reklāmas un tās jāvērtē, tā momentāli aiztaisīju ciet. Cik stulbam jābūt cilvēkam lai labprātīgi skatītos reklāmāmu! Nekad neko neesmu pircis pakļaujoties reklāmai.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tikai LTC reklāmas? Kapēc nav Maxima, Rīgas miestnieks un GazProm?

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Reklāmas neskatīšos, anketu nepildīšu.
Bet no malas skatoties esmu ievērojis, ka cilvēki, kas nav ar datoriem uz tu, ļoti labprāt klikšķina uz reklāmām, kas kaut kur tuvumā lēkā.
Mani tas izbrīnīja, jo es automātā visas reklāmas ignorēju (neatkarīgi no adblock klātbūtnes) un to reklāmu pat nepamanīju.
 

Link to comment
Share on other sites

sharklasers
(labots)
Nekad neko neesmu pircis pakļaujoties reklāmai.

 

Turpini vien sev to stāstīt..

 

Bet par tēmu:

 

 

Reklāmas neskatīšos, anketu nepildīšu.
Labots - sharklasers
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...