Jump to content

Mājas sistēma 2.0


Recommended Posts

Lai labi atskaņotu klasisko mūziku, ui ui ui kādu sistemu vajag :D Kaut vai to pašu basu ziņā :D 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

Kaut vai to pašu basu ziņā

un ja tev lauku sētā būtu s90, tad tu varētu katru piegtDienu ballīti rīkot ....., ciema žubītēm ...... 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tak bundža, izbeidz, atbrauc kādreiz ciemos, nopirkšu pudeli, uzliec savu dziesmu, iegriezīšu kārtīgi tās savas necilās tumbiņas un vēl jo vairak to subi, tad tās 90ieces nervozi mezā ietu nokaunēties :D 

 

Link to comment
Share on other sites

Lab, lai būtu,

 

RRR S90B ir labākas par Q Acoustics 2050i un Martin Logan Dynamo 1000W :/

 

Rīt pat lieku maiņas sludinājumu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Zin... teica:

Tak bundža, izbeidz, atbrauc kādreiz ciemos, nopirkšu pudeli, uzliec savu dziesmu, iegriezīšu kārtīgi tās savas necilās tumbiņas un vēl jo vairak to subi, tad tās 90ieces nervozi mezā ietu nokaunēties :D 

 

Bundža! Zin bija izvilcis laukā tik divas tumbiņas tajā tusā! Skaidrs ka ārā neskanēja! Un nebija pareizi izvietotas! 

 

Bet iekšā, kad tumbas bija pareizi izvietotas + subis! Nu bija tur viss līmenī! 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Nekautrējies, neturi noslēpumā, neesmu izteikts audiofīlis, mīlu sabalancējumu starp kvalitāti un cenu :)

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Tak jau uzrakstīju vienā cita topikā-

Front: Q Acoustics 2050i

Center: Heco Xenon 130

Rear: Heco Xenon 200

Sub: Martin Logan Dynamo 1000w wireless sub (laikam nopietnākā investīcija un izjauc sabalansējumu :D )

Resis: Denon AVR-1802 (jā, zinu, ka jāmaina)

Vinyl - Pro-Ject kkāds tur,nezinu kāds

Priekš manām vajadzībām: (Youtube, Dēezer, iRadio, vinils, PS4, filmas, Kāda balllīte) pilnībā pietiek.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja runā par sabalansētību, jeb price/performance - domāju ka es diezgan labā līmenī esmu ticis ar saviem b/u dantaksiem + ķīnas pastūzis... Pa nepilniem 300 eur esmu dabūjis pavisam pieņemamu skaņas kvalitāti - tā ka gan pašam ausī negriež, gan čomiem pasākumā var uzlikt un kauns nav! 

50w rms uz kanālu - tas ir daudz!  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 4 stundām , laaga teica:
pirms 5 stundām , alusbundza teica:

 

Skaļums nebūs prioritāte, daudz jūtīgu austiņu apkārt. Drīzāk prioritāte ir skaņas kvalitāte

tad paņem par šo naudiņu kvalitatīvas austiņas un klausies ........

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, alusbundza teica:

tad paņem par šo naudiņu kvalitatīvas austiņas un klausies ........

 

Šitā jau gan ir tukša *iršana :) Nesaki, ka nav starpība starp skaņu ko var dabūt no padsmit eiru elkora štrunta un ar apdomu iztēretiem 300 EUR. Neticu :) 

Ja vajadzētu austiņas, tad tur man viss puslīdz skaidrs un padomdevēju netrūktu, tomēr šobrid aktualā lieta ir tieši istabas skaņa

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , alusbundza teica:

un ja tev lauku sētā būtu s90, tad tu varētu katru piegtDienu ballīti rīkot ....., ciema žubītēm ...... 

Kā tagad atceros - Y7111 ar divām s90niecēm bija mans ciema ballīšu komplekts gadus 25 atpakaļ, uz kura ar kasešu Sharpu bez kādām problēmām griezām pagasta disenes :) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Zin... teica:

Jūs slimi esat :D 

 

Piedod, bet no šīm būs tikai troksnis ne kvalitāte + prasa kosmosu :D

 

S-90 un S-50 piedāvāt kvalitātei vispār ir a hu jeķ :D 

 

Es pakaulētos ar tirgoņiem un paskātītos uz kko šādu

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/fxceo.html

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/bkikp.html

 

Vai arī vispār uzmestu acī uz kādām Microlab 9c 

https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/austinas_datoru_skalruni/pc_datora_skalruni/microlab_solo9c_20

 

Skan ļoti labi un var tiešām iegriezt, ja nepieciešaams

 

 

Paldies par ieteikumiem!

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , laaga teica:

Šitā jau gan ir tukša *iršana :) Nesaki, ka nav starpība starp skaņu ko var dabūt no padsmit eiru elkora štrunta un ar apdomu iztēretiem 300 EUR. Neticu :) 

Nu labas austiņas pa manam arī ir nepieciešama lieta! Man pašam ir Superlux HD 699 un HD 681 - skan nepieklājīgi labi (priekš savas cenas, pēc manas mērauklas) un maksā kapeikas! 

 

@Zin... tās Dalī  - priekš 25m2 istabas mazās plaukta tumbiņas... Nu nu... Priekš mazākas telpas būtu oki. Pastūzis gan ir oki, tikai tur maz priekš skaļruņiem tad paliek un mana pārliecība un pieredze rāda ka tumbiņas tomēr svarīgākas par pastūzi.

MICROLAB SOLO9C 2.0 - tās labas datortumbiņas, bet ne tas ko laaga prasa!

S-50, S-90 - tās gan ir novecojušas tumbas.  Tur tik trobelis ar jaudīgu pastūzi, bet skaņas kvalitāte izpaliek... 

@laaga., meklē labas, lietotas grīdas tumbas - telpa ta liela! 3 joslu - lai būtu vidi kvalitatīvi un basi - ar vienu skaļruņi kā divjoslu sistēmās šo pa lielam nevar nodrošināt un kaut kas viens tiek upurēts. Ap 200 eur kaut ko var atrast, bet jāmeklē un jāgaida! 

 

Kā pastuzis man joprojām stāv ķīnas čipamps uz TPA3116

Šodien tik $18.39 maksās! ;) Nu un vēl labs baroklis vajadzīgs - kāds lietots 90w vai vairāk vatu laptopa baroklis. 

 

Vēl man mājās mētājas tipa šāda platīte  LM3886 Full DC servo - pēc aprakstiem vajadzētu būt vareni. Bet nu kaut kā nav aizgājušas rokas visu samontēt, jo pa lielam ar TPA3116 pietiek... 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kopš kura laika 25m^2 telpai šādas plauktinieces ir par maz? o_O Kas ta viņas tualetei tik paredzētas? Nav tā, ka viņas spēj tik pirdienu izdvest priekš tiem parametriem, ik tieši ar tādu pastūzi....

 

9C jau diezgan attāli no datortumbu izmēriem :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11/11/2017 , 05:03, Ronalds teica:

Nu labas austiņas pa manam arī ir nepieciešama lieta! Man pašam ir Superlux HD 699 un HD 681 - skan nepieklājīgi labi (priekš savas cenas, pēc manas mērauklas) un maksā kapeikas! 

 

Grūti spriest - man darbā tika izmantotas Beyerdynamic DT 770 PRO, 250 ohms , dikti iepatikās un varu tik pateikt, ka ļoti labi skan arī mājās jau daudzus gadus. :) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Ronalds teica:

Baidos ka superluksi skan līdzīgi pa ~4x zemāku ciparu.

 

Baidos ka superluksi neskan ne tuvu līdzīgi, kāpēc gan lai viņi tā darītu? Ķīniešu klonētājiem kādas Klingonu supertehnoloģijas pieejamas, kuru nav citiem?

Link to comment
Share on other sites

11/10/2017 , 18:47, alusbundza teica:

es jau biju ....., ne sūda tev tur neskanēja ......

 

Gar zemi :lol:


Bet nu nevajag katrā topikā ievazāt s90 vai s50, tas der garāžai vai pirtij, kur visiem viss vienalga. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , nnoname teica:

Ķīniešu klonētājiem kādas Klingonu supertehnoloģijas pieejamas, kuru nav citiem?

Nav, bet ķīnieši neprasa $$$ par vārdu. Tāpēc viņiem ir jūtami lētāk.

Link to comment
Share on other sites

Sorr, bet tieši audio jomā kur viss ir diezgan subjektīvs, pamatīga pārmaksa par vārdu ir parasta lieta.... 

Strīdēties ir bezjēdzīgi - tikai aklais klausīšanās tests!

(Bet man grūti iedomāties kā to ar austiņām izveikt...) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vads maksā 23 eiras. Pasūtīju atsevišķi, jo klāt nāca spirāles vads. :D Ar šīm ausīm reāli sāku dzirdēt mp3 kropļojumus un izbaudīt labu skaņu. Neağitēju, bet pirms darbā toreiz pirkt, daudz variantus iztestējām...

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint
Pirms 53 minūtēm , nnoname teica:

Nu ne jau 4x par tādu pašu kvalitāti, nebūsim nu naivi.

Labrīt, 
Ja izvilktu pauri no dupša, tad ieraudzītu, ka ir 2017. un čaina ruļit.
 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Racer teica:

Vads maksā 23 eiras

:D:D:D

Par vadiem jau te diskusijas ir bijušas!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , PlayingTheSaint teica:

Labrīt, 
Ja izvilktu pauri no dupša, tad ieraudzītu, ka ir 2017. un čaina ruļit.
 

 

Lab, var jau paņirgt, bet mūsdienās vairums elektronikas tiek ražots Ķīnā...  Un ķīnietis spēj uztaisīt lētu mēslu, bet spēj ari kvalitatīvu preci uztaisīt!

Ja kas, kur Iphone tiek ražots? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , PlayingTheSaint teica:

Ja izvilktu pauri no dupša, tad ieraudzītu, ka ir 2017. un čaina ruļit.

 

Labrīt, un kā tev šķiet kur tie beijeri tiek ražoti, Vācijā, vai?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Ronalds teica:

:D:D:D

Par vadiem jau te diskusijas ir bijušas!

 

Nesaki vis - pats par zeltītajiem vadiem un uzgaļiem, kam jāpierod esmu ierēcis, bet te tiešām ir kvalitatīvs vads un kārtīgi uzlikts kvalitatīvs uzgalis. Bez ucenojuma varētu sanākt ap 10 eirām. :D

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
2017.11.10. , 18:10, Zin... teica:

Piedod, bet no šīm būs tikai troksnis ne kvalitāte + prasa kosmosu :D

S-90 un S-50 piedāvāt kvalitātei vispār ir a hu jeķ :D 

Vai arī vispār uzmestu acī uz kādām Microlab 9c 

Skan ļoti labi un var tiešām iegriezt, ja nepieciešaams

Šeit ir iestājies absolūtas garīgās atpalicības laikmets.

http://www.microlab.com/?r=Stereosystemen&st=full&id=693

Citēt

Harmonic distortion    0.3, % (1Watt, 1kHz)
Signal/Noise ratio    80, dB
Separation    60, dB

Iztulkošu šos specifikācijas parametrus - lētais mēsls. To saliek pat Radiotehnika U-101. Tā kā tā malka nevar ne S-90, ne tām minētajām vācu akustikām ar normālu pastiprinātāju pat ūdeni pienest. Vienīgais, ko šādi kladzinātāji māk, ir atkladzināt audiorastu pseidospeceļu verbālo caureju.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...