Jump to content

Mājas sistēma 2.0


Recommended Posts

Sveiki!

 

Sakarā ar pārkārtošanos ir vajadzība pāriet no Mājas kinozāles 5.1 uz kādu 2.0 mazo sistēmu.

 

Budžets ir 300 eur

Šobrīd esmu noskatījis -

http://www.sony.co.uk/support/en/product/cmt-sbt300w  (250 - 290 eur)

http://www.pioneer.eu/eur/products/42/202/227/X-HM51-K/page.html (270 - 290 eur)

 

Varētu kaut ko salikt kopā (diemžēl te neorientējos), bet par šādu budžetu īst laikam nav varianti. Vairāk izdot īsti neesmu gatavs. Drošvien būtu svarīgi, lai ir bluetooth savienojums.

 

Ir kādi citi ierosinājumi, varianti?  Review, cik ir pieejami, esmu izlasījis un savi - ir abiem. Pionieris vecs, Sony it kā labi parametri, bet lietošana neērta un klūdaina.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Uz mazākām naudām varu piedāvāt ko klausāmāku Denon PMA655r + Jamo classic 4, būs pults bet nebūs zilā zoba!

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

panem s30 un u 101 tas pats vien bus, parejo naudu vares nodzert

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Kam tas zilzobs tik ļoti vajadzīgs?

 

 

 

panem s30 un u 101 tas pats vien bus

 

Tu maz ko vairāk par tiem esi dzirdējis?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es nezinu, vai pastiprinošo traktu vajadzētu piesiet BT strīmošanai. Problēma ir tajā, ka bezvadu muzicēšanā vada pamatīgs haoss - neviens ne par ko nespēj vienoties. Es drīzāk paņemtu atsevišķi strīmekli un piejūgt klāt aktīvajām plauktiniecēm vai stipreklim ar pasīvajām plauktiniecēm.

Link to comment
Share on other sites

Raicha
(labots)
topika nosaukums iespārda

 

Tavs komentārs te nebija vajadzīgs

 

 

 

Uz mazākām naudām varu piedāvāt ko klausāmāku Denon PMA655r + Jamo classic 4, būs pults bet nebūs zilā zoba!

 

Ideja nav slikta (drošvien, cik nu es no tā visa saprotu), bet tumbas man ir vajadzīgas līdz 30, max 35cm augstumam, jo tās nestāvēs uz zemes.  Attiecīgi Jamo c4 atkrīt.

 

Par zilo zobu -

līdz šim to neesmu lietojis, bet gribētos domāt ka šad tad kaut ko strīmotu no datora/telefona. Šobrīd nestādos priekšā vai tas ir sarežgīti un cik noderīgi. Tik cik liekas, ka varētu šad tad noderēt (tik pat labi var būt kā ar 3D brillēm TV, izmantotas tiek ~4x gadā un ja nebūtu, drošvien ļoti nepādzīvotu) un ja tāda iespēja pastāv, kapēc neizmantot.

 

p.s.

U101 un S30 noteikti nebūs mana izvēle

Labots - Raicha
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Tad zilzobs droši ir strīpojams ārā un kāds normāls lietots pastūzis ar plauktiniecēm. Datoru mierīgi var piespraust caur vadu.

Link to comment
Share on other sites

Raicha
(labots)
Tad zilzobs droši ir strīpojams ārā un kāds normāls lietots pastūzis ar plauktiniecēm. Datoru mierīgi var piespraust caur vadu.

 

Ikdienā tiek lietots stacionārais dators un tas atradīsies ~ 5m no plānotās mūzikas iekārtas. Laptops tad ir jāliek kādā plauktā, lai pieslēgtu. + mājās ir mazs bērns, kuram ļoti interesē vadi, tapēc no 5.1 un tumbām uz zemes pāreju uz 2.0 un tumbām plauktos.

 

Tas gan nenozīmē, ka lietots pastūzis ar normālām, nelielām, tumbām nevar būt risinājums.

Labots - Raicha
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Un tad, ka 5m? Kā tu noslēp no sīkā visus pārējos vadus - viss uz bezvadiem, arī elektrība?

Link to comment
Share on other sites

Raicha

Nav jēga detalizēti izklāstīt, bet šobrīd maksimāli viss jau ir noslēpts. Rozetes ir par augstu, visas ierīces ar vadiem, izņemot datoru, šobrīd ir paslēptas. Kāda problēma ir zilajam zobam, ka to nevarētu uzskatīt par normālu papildus funkciju, kas atvieglo ierīču saslēgšanu?

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Rūdis jau pieminēja, papildus tam pie 5m var darboties un var arī nē, skaņas kvalitāti varētu vēlēties labāku (viss notiek lossy), kā arī tas pamatīgi ierobežo dzelžu izvēli.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Bērns pēc 2 gadiem vairs negribēs tavus vadus, tik īslaicīgi kaut ko skatīties nav īsti pareizi! Pēc tam varētu sākt interesēt kādas lielākas lietas :D

Link to comment
Share on other sites

Raicha

 

 

Reku šādu te zilzobu pieliec un aizmirsti. http://www.harmankar...-bta-10-eu.html

 

Jā, šāda opcija tiek izskatīta. Pagaidām gan es īsti neredzu citus variantus/piedāvājumus tam ko es te iemetu.

 

 

 

Bērns pēc 2 gadiem vairs negribēs tavus vadus, tik īslaicīgi kaut ko skatīties nav īsti pareizi! Pēc tam varētu sākt interesēt kādas lielākas lietas :D

 

Kā jau rakstu, esmu atvērts idejām, bet par šādu budžetu īsti nav pat man derīgu piedāvājumu.

Link to comment
Share on other sites

Tornis

Maniem abiem kanakiem jau no dzimšanas... ok, no rāpošanas brīža tika pacietīgi mācītas visas pultis un aparāti (izņemot vinila atskaņotāju). Rezultātā 3 gadu vecumā viņi patstāvīgi spēja uzlikt DVD un CD atbilstošajās kastēs un resī ieslēgt vajadzīgo ieeju. Nekas netika salauzts, tiesa, grilli no tuNbām drošības dēļ gan nost neņēmu :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nu es jau arī ap 2-3 gadu vecumu kasetes klausījos. Tas gan mani neatturēja no konstruktora stienīšu iebāšanas rozetē, lai tā labi pacienātos ar Latvenergo produkciju.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Raicha

Ne pa tēmu, bet manai šobrīd ir tāds vecums ka viss kas ir aizsniedzams ir jāpagaršo. Attiecīgi, starp visām neēdamajām lietām, vadus šobrīd maksimāli izolēju.

 

Nākošās nedēļas 1.pusē izdarīšu pirkumu, paskatīšos vēl vai būs kādi varianti ar lietotu resīveri, ja nē, tad būs laikam jāpaliek pie kāda no sākumā minētajiem (Sony zilais zobs esot draņķis un Pionierim laikam skaņa labāka). CIk nu izmeklējos, šie laikam ir labākie varianti līdz 300 eur

Link to comment
Share on other sites

nnoname
(labots)

Esmu visai drošs, ka gan sony, gan finierim skaņa būs visai draņķīga, katrā ziņā stipri draņķīgāka par normālu lietotu pastūzi un plauktiniecēm. Resīveris tev vajadzīgs tikai, ja gribi arī FM radio.

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas gan mani neatturēja no konstruktora stienīšu iebāšanas rozetē, lai tā labi pacienātos ar Latvenergo produkciju.

 

Nepazītu tavu "daiļradi' forumā, nodomātu, ka Tu mans bračka. Bratans, sīks būdams, atleca pār visai istabai, kad iebāza tos dzelžus rozetē.

Link to comment
Share on other sites

x_rays
(labots)

Es arī atturētos no mikrosistēmām, kaut vai tāpēc, ka tās tuNbas komplektā parasti skan visai skumīgi. Labāk to budžetu toč uz lietotu stereo pastūzi, jaunām kautcik sakarīgām tuNbām un atsevišķo zilzobu izmētāt IMHO. Ā, un vēl, pēc tam, ja apgreidosies, to mikrosistēmu komplektā pārdot būs daudz grūtāk nekā atsevišķi pastūzi un skandas.

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

Raicha

Mēģinu sakasīt kaut ko, kas drošvien būtu labāks variants. No resīveriem varianti -

 

Pioneer VSX-329 http://www.pioneer.eu/uk/products/62/98/405/VSX-329-K/page.html

Denon AVR-X500 http://www.denon.ru/ru/product/pages/product-detail.aspx?catid=hometheatre&subid=avreceivers&productid=avrx500

Pioneer VSX-424 http://www.pioneer.eu/uk/products/42/98/405/VSX-424-K/page.html

 

Cena visiem ap 200-230 eur

 

Piekabinot tumbu pāri ap 100-130 eur kaut kas labāks sanāk? Ir kaut kādi uzskatāmi mīnusi manām izvēlēm vai ir kāds, kas ir acīmredzami labāks variants? Ir kaut kas tāds, ko nezinātājs, kā es, varētu nezināt un ieberzties ar pirkumu?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ņemsi resīveri, lai pieliktu divas plauktinieces ? Nesaprotu tavas izvēles vairs galīgi!

Link to comment
Share on other sites

Raicha

 

 

Ņemsi resīveri, lai pieliktu divas plauktinieces ? Nesaprotu tavas izvēles vairs galīgi!

 

Esmu laikam galīgi apjucis ar lietām kurās neorientējos...

 

Priekš plauktiniecēm man ir jāņem CD atskaņotājs? Mūzikas diskus es jau kādu laiku nelietoju/nepērku, tiem cik skatos laikam nav nemaz FM uztvērējs (ja pareizi saprotu). Vai es tos varēšu salikt kopā ar TV, lai skaņa nāk caur sistēmas tumbām, nevis no TV skaļruņiem?

 

Laikam par daudz vēlmju un par maz zināšanu.

Link to comment
Share on other sites

x_rays

Nu ok, pamēģināsim izskaidrot īso kursu biedram.

 

1. CD atskaņotājs, tāpat kā kompis vai telefons utt. ir Tava signāla avots un tam nav nekāda sakara ar to, pie kā Tu viņu slēgsi.

2. Pastiprinātājs/ resīveris ir tas, ko Tev vajag. Resīveris tad, ja gribi slēgt daudz visādus signāla avotus un TV caur HDMI. Pērkot lētā gala resīveri, nekādu medusmaizi no skaņas vari negaidīt.

 

Cerams, ka domu uzķēri. Nav tur nekā sarežģīta.

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

kaadi vel cd 2015. gada? noiets etaps jau. skaties vai ir iespejams pievienot usb un caur bluetooth

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

2015. gadā arī BT mūzikai ir tik pat smieklīgs risinājums.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Simpson, neizplati savus aizspriedumus tautas vārdā, ja?

 

pēdējā reize, kad turēju rokās disku bija pirms 7 gadiem instalējot windows xp 

Link to comment
Share on other sites

@kroop, būsi pārsteigts, bet ir pasaulē cilvēki, kas klausās mūziku ne tikai no CD, bet pat no vinila vai lentām :D

Link to comment
Share on other sites

Tad vai kāds no manis pieminētajiem resīveriem derētu?

 

Tumbas -

Pioneer S-CN301-LR http://www.pioneer.eu/eur/products/42/99/161/S-CN301-LR/page.html

Boston Acoustics CS26 vao A23 http://www.bostonacoustics.com/US/Pages/Home.aspx

Diamond 10.1 http://www.amazon.com/Wharfedale-DIA101-CHR-Diamond-10-1-Cherry/dp/B0079XG53W

 

Drošvien jau ka ar laiku no 2.0 varētu pāriet uz ko vairāk. Tuvākajā laikā neko vairāk.

 

Nekam dārgākam man plāns šobrīd tērēt naudu nav.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Ja tev vajag vienkārši pāriet uz 2.0 un lai kaut kas grab, tad derēs jebkurš, ja gribās kaut cik sakarīgu skaņu tad baidos ka visi ir garām.

Labots - nnoname
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

It kā Yamaha NS-333 tajā budžetā ir OK (pāris par kādi 150 EUR). Tur pēc tam var arī priekš 5.1 vai tml. visu piekomplektēt. 

Wharfedale Diamond vai tik tur cena par abām nav 300+.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Lietotas Wharfedale Diamond var saganīt uz tiem 150eur, ja paveicas arī Monitor audio bronce b2, bx2. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja tev vajag vienkārši pāriet uz 2.0 un lai kaut kas grab, tad derēs jebkurš, ja gribās kaut cik sakarīgu skaņu tad baidos ka visi ir garām.

 

Es protams saprotu, ka tas ir lētais gals, bet neticu ka te visi var visu atļauties un visam cena sākas no 3 nullēm. Man nav augstas prasības, līdz ar to gribās kaut ko normālu/viduvēju. Ja visi izbrāķē tās minisistēmas, tad vissmaz kaut kam citam ir jābūt labākai alternatīvai...

 

Wharfedale Diamond 10.1 http://galaxy.lv/index.php?l=1&c=1095&p=278118

Nezinu protams vai ir uz vietas un vai tā ir reāla cena.

Yamaha NS-333 +/- par to pašu cenu.

 

Ja paliekam pie kāda no šiem variantiem, tad pie kuras kastes to varētu mēģināt slēgt klāt? Vai ir vēl kāda cita opcija tajā cenu kategorijā? Jau ielienu neplānotajos 350 eur...

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

kāds normāls lietots pastūzis ar plauktiniecēm

 

Neko neapgalvoju par 3 nullēm. Kur vispār atrodies? Tā skandu izvēle liek domāt, ka neesi lv.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Neko neapgalvoju par 3 nullēm. Kur vispār atrodies? Tā skandu izvēle liek domāt, ka neesi lv.

 

Ne, ne, esmu LV, Rīgā. Par skandām - es jau arī pēc review skatos un to kas +/- ir pieejams, vissmaz pēc inetveikaliem skatoties.

Labots - Raicha
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...